Lasītākie

24.mai
Kāds vīrietis stāsta, ka pirms laika laimētavā „Fēnikss” vinnējis 1300 eiro, taču vinnestu šobrīd tērē kāds cits. Savu bēdu stāstu viņš izklāsta „Bez Tabu” balss pastā.
 
23.mai
Populārais žurnālists Arnis Krauze sociālajā tīklā Facebook dalījies ar iespaidiem no ceļojuma Gruzijā. Kā izrādās, Krauzem uz tilta paslīdejusi kāja un viņš piedzīvojis kritienu.
 
Vakar, 6:00
Dziedātājs un LTV1 raidījuma «Gudrs, vēl gudrāks» vadītājs Valters Frīdenbergs (30) pēc ķīmijterapijas kursu iziešanas Vācijā, Berlīnes Šaritē klīnikā, ir atgriezies Latvijā. Mūziķis pēc ārstēšanās neaizraujas ar laiskošanos pludmalē vai cita veida atpūtu – atbraucis mājās, uzreiz ķēries vērsim pie ragiem, 20. maijā Rīgas maratonā viņš uzmundrināja skrējējus.
 
Vakar, 14:00
Diezgan nepatīkamā situācijā nonākuši jaunie vecāki Itālijā, kur varasiestādes neļauj paturēt mazulim doto vārdu, raksta "Mirror".
 
24.mai
Pēc četriem gadiem kopš pārcelšanās uz Rīgu, portāla Meduza izdevējs Iļja Krasiļščiks salīdzinājis dzīvi šeit ar ikdienu Maskavā.
 
24.mai
Traģisks negadījums noticis Nešvilā, ASV, kur tēvs automašīnā atstājis savu vienu gadu veco meitiņu. Bērns dienas laikā nomira, vēsta "Mirror".
 
23.mai
Kāds pacients sašutis par Vidzemes slimnīcas ārsta attieksmi komunikācijā ar slimniekiem.
 
24.mai
"Orkla Confectionery & Snacks Latvija" savā facebook kontā publicējis informāciju, ka meklē darbiniekus vasaras sezonai.
 
23.mai
Vidzemes rajona tiesa ir piespriedusi nosacītu cietumsodu un piespiedu darbu kādam ceļu policistam, kurš, izmantojot no darba "aizlienētu" radaru, neatļauti ķēris šoferus, noformējis viņiem viltotus protokolus un pieņēmis arī kukuli, liecina publiski pieejamais spriedums.
 
24.mai
Valsts policija ziņo, ka trešdien, 23.maijā, pulksten 20:45 Limbažu novadā, Limbažos, Rīgas ielā, notika automašīnu sadursme starp 1994.gadā dzimušā vīrieša vadīto automašīnu “Toyota”, 1987.gadā dzimušā vīrieša vadīto transportlīdzekli “Audi” un 1992.gadā dzimušā automašīnu “Opel”.
 
23.mai
Latvijas Pensionāru federācija (LPF) pensiju indeksācijas formulā konstatējusi kļūdu, kas noteikti jāpārbauda, pēc tikšanās ar federācijas pārstāvjiem sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).
 
23.mai
Pirmdien dramatiski notikumi risinājušies kādā dzīvoklī Bolderājā. Pēc aculiecinieces izsaukuma uz notikuma vietu steigušās vairākas policijas ekipāžas.
 
24.mai
Pārņēma skumjas, bezcerīgas un pelēkas. Izskatās, ka Latvijas drošība un latviskas valsts eksistence šeit interesē tikai dažus. Pārējie balstās vienaldzībā, stabilā pārliecībā «gan jau viss būs labi» vai arī prastā, dzīvnieciskā naidā pret latviskumu. Divi netieši saistīti notikumi atnesa šīs skumjas.
 
Vakar, 16:22
Raidījums "Bez Tabu" ziņo, ka kāds pircējs iegādājies šašliku iepakojumā, uz kura bija norādīts, ka preces sver 800 gramus. Tad, kad nosvērti gaļas gabali vien, svari rādījuši vien 540 gramus. Pircējs uzskata, ka notiek apzināta pircēju maldināšana.
 
24.mai
Latvijas simtgadei veltītajā vēstures konferencē Varas Latvijā. No senlaikiem līdz valstij viens no savdabīgākajiem bija Toma Ķenča referāts ar nosaukumu Iztēlotā Latvija. Toms Ķencis ir filozofs, kultūras kritiķis un Latviešu folkloras krātuves pētnieks. 2012. gadā Tartu universitātes Igauņu un salīdzinošās folkloristikas katedrā aizstāvējis doktora disertāciju Latviešu mitoloģijas kā zinātņu nozares vēsture.  Pēc konferences uzaicināju viņu uz sarunu.
 
24.mai
Dziedātāja Laima Vaikule, kura šogad atkal pulcēs šovbiznesa zvaigznes savā festivālā "Laima Rendezvous Jūrmala 2018" pastāstīja, vai gaidāma arī Allas Pugačovas ierašanās.
 
24.mai
"ABLV Bank" līdzīpašnieks un padomes priekšsēdētājs Oļegs Fiļs vērsies Valsts policijā par bijušās sievas Santas Zāmueles iespējamajiem kriminālpārkāpumiem.
 
Vakar, 17:22
"Vienmēr esmu pelnījusi, man vienmēr bijusi sava nauda, un man šī apziņa ir ļoti svarīga,” žurnālam „Ieva” atklāj TV raidījumu vadītāja Jana Duļevska.
 
23.mai
Vakar, 22.maijā, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes kriminālpolicijas rīcībā nonāca informācija par latviešu valodas centralizētā eksāmena domrakstu tematu izplatīšanos skolēnu vidū aptuveni pusstundu pirms eksāmena sākuma. Par notikušo policijā nekavējoties uzsākts kriminālprocess un jau ir noskaidrota iespējamā vainīgā persona, kura savu vainu nodarījumā atzīst.
 
Vakar, 12:40
Dziedātājs Lauris Reiniks patlaban uzturas ASV un regulāri iepriecina savus Instagram sekotājus ar dažādām fotogrāfijām, kurās atklāj, kā pavada laiku Amerikā.
 
24.mai
Pirms nepilnas nedēļas britu karaļnams un vairāki miljoni cilvēku visā pasaulē svinēja prinča Harija un viņa izredzētās bijušās amerikāņu aktrises Meganas Mārklas kāzas. Tagad, kā ģimenes jauniņajai, Meganai jāiemācās, kā sabiedrībā iziet un izturas karaļnama pārstāvji, vēsta "Mirror".
 
Vakar, 7:04
Veselības ministres Andas Čakšas viena no šāgada prioritātēm veselības jomā esot rindu samazināšana. Mērķis apsveicams, taču joprojām atsevišķās ārstniecības iestādēs un pie konkrētiem ārstiem speciālistiem rindas joprojām mērāmas mēnešos, liecina cilvēku novērojumi.