Politika

Ilgstošais sausums mudina runāt par nepieciešamību apdrošināt laukus
9:15
Vakar, 15:17
"Saskaņas" valdes priekšsēdētājs Nils Ušakovs rosina par partijas Valsts prezidenta amata kandidātu apstiprināt Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskapu Pēteri Sproģi.
 
Vakar, 13:15
Atbildot uz Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) paustajām aizdomām par iespējamu korumpētību, apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) vadītājs Raivis Dzintars ir lūdzis Drošības policiju (DP) pārbaudīt JKP līderu "iespējamo saistību ar Krievijas specdienestiem".
 
Vakar, 9:00
Vienotības līderiem izdevies pārliecināt vēl vienu reģionālo partiju, ka biedrošanās ar kādreiz vareno organizāciju joprojām ir izdevīga. Partiju apvienībā Jaunā Vienotība iestājusies arī Jēkabpils reģionālā partija. Joprojām no skaidras atbildes sniegšanas izvairās Latgales partija, kas kuluāros sarunas par sadarbību 13. Saeimas vēlēšanās ved arī ar citām Saeimas koalīciju un opozīciju pārstāvošām partijām.
 
Vakar, 8:33
Politiķiem pašlaik ir tas grūtais laiks, kad vēlēšanas nāk virsū, taču līdz oktobrim vēl pa vidu ir skaisti vasaras mēneši, kad mērķauditorija laiski zviln saulītē, makšķerē un ceļo, cītīgi rušinās pa dārziņiem un laista zālīti. Tuvojas Jāņi ar šašlikiem, un vēl taču ir arī futbols. Ir daudz kā cita, tāpēc cilvēka interese par politikas procesiem ir atslābusi, kaismīgās diskusijas televīzijā nemaz tik daudz ļaužu neskatās. Iznāk spēlēšana pie pustukšām tribīnēm.
 
17.jun
Ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni tikās raidījuma "Nekā personīga" žurnālisti.
 
17.jun
Grieķija un Maķedonija svētdien parakstīja vienošanos par Maķedonijas jauno nosaukumu, kas pēc ratifikācijas procesa pabeigšanas dos iespēju Maķedonijai tikt uzaicinātai iestāties NATO un sākt sarunas par dalību Eiropas Savienībā (ES).
 
17.jun
 Eiropas Savienības (ES) reformu procesā virzības nebūs, ja savā starpā nespēs vienoties Francija un Vācija, intervijā aģentūrai LETA uzsvēra Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete (V).
 
17.jun
Kopš rudens uzticība politiskajām partijām Latvijas iedzīvotāju vidū ir sarukusi par četriem procentpunktiem, un patlaban politiskajām partijām kopumā uzticas vien 5% Eirobarometra aptaujāto Latvijas iedzīvotāju, liecina 89.Eirobarometra aptaujas dati.
 
16.jun
Grieķijas parlamentā sestdien paredzēts balsojums par neuzticības izteikšanu premjerministram Aleksim Cipram saistībā ar viņa panākto vienošanos ar Maķedoniju par tās nosaukuma maiņu, kas šonedēļ noslēgta, lai izbeigtu 27 gadus ilgstošo strīdu starp Atēnām un Skopji.
 
16.jun
Sarunas par Eiropas Savienības (ES) daudzgadu budžetu 2021.-2027.gada periodam būs sarežģītākas nekā jebkad iepriekš, intervijā prognozēja Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete (V).
 
16.jun
Partijai "Vienotība" bija daudz panākumu, bet pēdējā laikā tā bija augstprātīga, kašķīga un sagurusi, bet apvienība "Jaunā Vienotība" ir saliedēta, iekļaujoša un enerģiska, sestdien apvienības kopsapulcē sacīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.
 
16.jun
Rudenī izšķirsies Latvijas nākotne un parlamenta vēlēšanas mūsu valstij nozīmē arī krustceles, uzskata partijas "Vienotības" priekšsēdētājs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens.
 
16.jun
Valsts drošības iestādes - Satversmes aizsardzības birojs (SAB) un Drošības policija (DP) skaidri neapstiprina, vai pret finanšu ministri Danu Reiznieci-Ozolu (ZZS) ir sākta organizēta kampaņa, kā to apgalvojis Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).
 
15.jun
ASV prezidents Donalds Tramps piektdien izteicies, ka tikšanās ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu šovasar "ir iespējama".
 
15.jun
Sabiedrības iniciatīvu portālā "Manabalss.lv" savākti 10 000 parakstu par aicinājumu Latvijas simtgades svinībām paredzētos līdzekļus novirzīt vēža ārstēšanai.
 
15.jun
Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis intervijā Neatkarīgajai atklāj vairākas nianses par to, kā un kāpēc VID ģenerāldirektora amatam tika nominēts Māris Skujiņš.
 
15.jun
ASV prezidents Donalds Tramps piektdien paziņoja par muitas tarifiem 25% apmērā, kas tiks piemēroti Ķīnas importam 50 miljardu dolāru (42,6 miljardu eiro) apmērā.
 
15.jun
Ukrainas parlamenta pilnvarotā pārstāve cilvēktiesībās Ļudmila Deņisova nav ielaista Krievijas kolonijā, kur ieslodzījumā tiek turēs ukraiņu režisors Oļehs Sencovs.