Politika / Jaunākais

Polijas goda konsule ASV atstādināta par neētiskām darbībām "Facebook" [2]

Polijas Ārlietu ministrija atstādinājusi vienu no goda konsulēm ASV, jo viņas kontā sociālajā tīklā "Facebook" publicēts attēls, kurā Eiropadomes prezidents Donalds Tusks atainots kā nacistiskās Vācijas SS virsnieks, svētdien ziņo Polijas mediji. Vairāk »
 

Eirobarometrs: Latvijā iedzīvotājus norises Eiropā interesē vairāk nekā vidēji ES [4]

Latvijā iedzīvotājus norises Eiropā kopumā interesē vairāk nekā vidēji Eiropas Savienībā (ES), liecina jaunākā Eiropas Parlamenta (EP) Eirobarometra aptauja. Vairāk »
 

Lielie zemes īpašnieki viltīgi izlobē sev izdevīgu zemes pirkšanas likumu [7]

Šonedēļ Saeimas Tautsaimniecības komisijas deputāti centās labot prezideta Raimonda Vējoņa izbrāķēto likumu par lauksaimniecības zemju pirkšanu. Zemkopības ministrija deputātus brīdināja, ka prasību zināt latviešu valodu, iegādājoties zemi, visdrīzāk neatbalstīs Eiropas Komisija. Tomēr deputāti to atstāja spēkā, vēsta raidījums "Nekā personīga". Vairāk »
 
 

Politika / Jaunākais

Vakar, 21:00 Vairāk nekā puse iedzīvotāju uzskata, ka par viņu nodrošinājumu vecumdienās jārūpējas valstij, liecina tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS aptauja. Vairāk »
 
Vakar, 20:52 Mūsu nākamais stāsts būs par to, ka aizliegumi un ierobežojumi nepasargā no ietekmīgu un bagātu ārzemnieku atklātas vai slēptas darbošanās Latvijā. Pat, ja viņi iekļauti pēc Krimas aneksijas Eiropas savienības un ASV veidotajā sankciju sarakstā. Tajā nokļuva biznesmeņi, kuri cieši saistīti ar Krievijas valdošo varu. Starp viņiem arī miljardieri brāļi Arkādijs un Boriss Rotenbergi. Tomēr kāds Krievijas opozicionāru veikts pētījums atklāj, ka Rotenbergi atraduši veidu kā slēpti joprojām turpināt strādāt Eiropā izmantojot vairākas Latvijā dibinātas firmas un kādu uzticamu sabiedroto no Maskavas, vēsta raidījums "Nekā personīga". Vairāk »
 
Vakar, 20:20 Valsts ieņēmumu dienests līdz šim informēja par lielākajiem nodokļu parādniekiem, bet no 15.maija publiskos informāciju par visiem uzņēmumiem, kas nav norēķinājušies ar valsti. Tas ļaus uzņēmējiem uzzināt par savu darījumu partneru attiecībām ar nodokļu administrāciju, kā arī disciplinēs laikus samaksāt nodokļus, vēsta raidījums "Nekā personīga". Vairāk »
 
Vakar, 20:00 Baltkrievijā sestdien aizturēts opozicionārs Nikolajs Statkevičs, kurš piedalās pirmdien plānoto protestu organizēšanā, svētdien paziņojusi Statkeviča sieva Marija Adamoviča. Vairāk »
 
Vakar, 19:52 Iekšlietu ministrijā vadībā būs nepieciešamas pārmaiņas. Mums zināms, ka Satversmes aizsardzības birojā ir noslēgusies pārbaude par ministrijas otro personu Ilzi Pētersoni Godmani. Valsts sekretārei ir atteikta augstākā līmeņa pielaide valsts noslēpumam. Ilze Pētersone Godmane gan turpina ieņemt augsto amatu ministrijā, jo oficiāli viņa ir jāiepazīstina ar speciālās atļaujas atteikuma iemesliem. Tomēr mūsu rīcībā esošā informācija liecina, ka SAB jau pirms vairākām nedēļām aicinājis Ilzi Pētersoni –Godmani uz pārrunām, taču tas nav noticis, vēsta raidījums "Nekā personīga". Vairāk »
 
Vakar, 19:39 Populārā animācijas seriāla "Simpsoni" veidotāji sociālajā medijā Youtube ir ievietojuši amizantu jaunākās sērijas fragmentu, kurā tiek pieminēts fakts, ka ASV prezidents Donalds Tramps savā amatā ir pavadījis jau 100 dienas. Vairāk »
 
Vakar, 19:30 NATO apsver karavīru skaita palielināšanu Afganistānā, intervijā Vācijas laikrakstam "Welt am Sonntag" svētdien atklājis NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs. Vairāk »
 
Vakar, 19:01 Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja svētdien pārraidītā intervijā paziņojusi, ka sarunām par Lielbritānijas tirdzniecību nākotnē ar Eiropas Savienību (ES) jānotiek vienlaikus ar "Brexit" sarunām. Vairāk »
 
Vakar, 15:49 Ventspils pilsētas dome nolēmusi piešķirt nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atvieglojumus par 57 300 eiro vairākiem saimnieciskās darbības veicējiem Ventspilī, vēsta pašvaldība. Vairāk »
 
Vakar, 15:15 Lai modernizētu Valsts prezidenta atlaišanas regulējumu, būtu jāievieš valsts augstākās amatpersonas impīčmenta procedūra, teikts Saeimas darba grupas Valsts prezidenta pilnvaru iespējamai paplašināšanai un ievēlēšanas kārtības izvērtēšanai atzinumā. Vairāk »
 
Vakar, 14:00 Finanšu ministrija (FM) rosina atteikties no termina "jaunās politikas iniciatīvas", to aizstājot ar jaunu terminu - "prioritārie pasākumi". Vairāk »
 
Vakar, 13:08 ASV atbalstītā Sīrijas kurdu un arābu alianse guvusi panākumus cīņā pret teroristu grupējumu "Islāma valsts" Taurā, kas atrodas netālu no džihādistu "de facto" galvaspilsētas Rakas, svētdien ziņo Lielbritānijā bāzētā sīriešu aktīvistu organizācija "Syrian Observatory for Human Rights" (SOHR). Vairāk »
 
Vakar, 11:00 Turcijā sestdien tika pieņemti divi jauni dekrēti, no kuriem viens paredz ap 4000 civildienesta ierēdņu atlaišanu, bet otrs nosaka mediju randiņu programmu aizliegumu. Vairāk »
 
Vakar, 9:30 ASV prezidents Donalds Tramps sestdien atzīmēja 100.dienu amatā, paziņojot, ka viņš ir panācis "dziļas pārmaiņas" Vašingtonā. Vairāk »
 
Vakar, 8:29 Austrija Latvijas bruņotajiem spēkiem piegādās arī lietotus 120 milimetru mīnmetējus, apliecināja aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis (ZZS). Vairāk »
 
29.aprīlis, 20:56 Galēji labējā kandidāte uz Francijas prezidenta amatu Marina Lepēna sestdien paziņojusi, ka savas uzvaras gadījumā premjerministra krēslu viņa uzticēšot eiroskeptiķim Nikolā Diponam-Enjānam. Vairāk »
 
29.aprīlis, 19:33 Briselē sestdien, 29. aprīlī, notikušajā Eiropadomes darbā, kurā Latviju pārstāvēja Ministru prezidents Māris Kučinskis, pieņemtas vadlīnijas sarunām ar Lielbritāniju par šīs valsts izstāju no Eiropas Savienības (ES). Vairāk »
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers