Politika / Jaunākais

ASV vēstniecību uz Jeruzalemi pārcels maijā

ASV savu vēstniecību Izraēlā uz Jeruzalemi pārcels maijā, kad Izraēla svinēs savas neatkarības 70.gadadienu, piektdien paziņojušas Savienoto Valstu amatpersonas. Vairāk »
 

Kučinskis: Nākamajā ES budžetā jānodrošina vienlīdzīgi tiešmaksājumi lauksaimniekiem [6]

Nākamajā Eiropas Savienības (ES) daudzgadu budžetā ir nepieciešams nodrošināt vienlīdzīgus tiešmaksājumus lauksaimniekiem, tādējādi attīstot godīgu konkurenci, Eiropadomes sanāksmē Briselē Eiropas Savienības valstu un valdību vadītājiem norādīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS). Vairāk »
 

Tramps paziņo par jaunu sankciju piemērošanu Ziemeļkorejai [1]

Pastiprinot spiedienu pret Ziemeļkoreju, ASV prezidenta Donalda Trampa administrācija piemērojusi sankcijas vienai personai, 27 uzņēmumiem un 28 kuģiem no deviņām valstīm, piektdien paziņojusi Finanšu ministrija. Vairāk »
 
 

Politika / Jaunākais

Vakar, 19:43 Ministru prezidents Māris Kučinskis piektdien, 23. februārī, piedaloties Eiropadomes sanāksmē Briselē, Eiropas Savienības (ES) valstu un valdību vadītājiem skaidroja situāciju Latvijas finanšu sektorā. Vairāk »
 
Vakar, 18:50 Maskava ir gatava atbalstīt piedāvāto ANO rezolūciju par pamieru Sīrijā, piektdien paziņojis Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs, vienlaikus izsakot kārtējos iebildumus pret sagatavoto tekstu. Vairāk »
 
Vakar, 18:18 Intervijā ar Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci (Nacionālā apvienība) pirmām kārtām pārrunājām karstās tēmas – banku krīzi, OIK, nodokļu reformu. Šobrīd ir pamodusies cerība, ka ar finanšu veselību viss būs puslīdz kārtībā, taču melnais darvas pikucis, kas uzmests Latvijas svētku kleitai, ir grūti izmazgājams. Bet to mazgāt nāksies mums visiem – sākot no ministriem un deputātiem, beidzot ar ikvienu pilsoni. «Tā ir finanšu sistēmas reputācijas krīze,» skaidro Ināra Mūrniece. Vairāk »
 
Vakar, 17:03 Latvija atbalsta finansējuma piešķiršanu spēkiem, kas Sāhelas reģionā, Sahārā, cīnās pret islāmistiem. Vairāk »
 
Vakar, 15:13 Krievijas specdienesti cenšas sarīkot provokācijas un destabilizēt situāciju Ukrainā, radot mākslīgus starpkonfesionālus konfliktus, piektdien paziņojis Ukrainas Drošības dienesta (UDD) priekšnieka vietnieks Viktors Konoņenko. Vairāk »
 
Vakar, 13:00 Valsts tautsaimniecība ir stabila. Par spīti pēdējo dienu satricinājumiem – arī finanšu un banku sistēma. Milzīgas problēmas un katastrofas saskata tikai Saeimas vēlēšanu tuvuma uzbudinātie politiķu prāti. Šādu pārliecību, atskaitoties Saeimai par pērn padarīto, pauda premjerministrs Māris Kučinskis. Vairāk »
 
Vakar, 11:00 Neuzkrītoša, bet ārkārtīgi svarīga bija ASV valsts sekretāra vietnieka Džona Salivana 22. februāra darba vizīte Latvijā. Vairāk »
 
Vakar, 8:33 Taisnība Valsts prezidentam Raimondam Vējonim, ka nevajag ļauties sazvērestības teorijām, nepārbaudītām ziņām un jāļauj tiesībsargājošajām iestādēm strādāt. Vairāk »
 
22.februāris, 23:02 Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) noteicis liegumu ieceļot Latvijā 49 personām, kas saistītas ar Magņitska lietu, liecina ministra publiskotais paziņojums sociālajā tīklā "Twitter". Vairāk »
 
22.februāris, 20:53 Saeimas deputāti Aleksejs Loskutovs un Andrejs Judins izstājušies no partijas "Kustība "Par!"", informēja politiskā spēka pārstāve Amālija Brūvere. Vairāk »
 
22.februāris, 20:30 Slovākija neratificēs Eiropas Padomes Stambulas konvenciju, kuras mērķis ir izskaust vardarbību pret sievietēm, piekāpjoties spiedienam no koalīcijas partneru un reliģisko organizāciju puses, trešdien paziņojis premjerministrs Roberts Fico. Vairāk »
 
22.februāris, 16:55 Vācijas kanclere Angela Merkele ceturtdien skubināja visas Eiropas Savienības (ES) valstis uzņemties savu daļu atbildības centos tikt galā ar lielo migrantu pieplūdumu, kā arī strādāt kopā, lai šo plūsmu apturētu, nostiprinot ārējās robežas un cīnoties ar problēmām, kuru dēļ cilvēki pamet savas dzimtās valstis. Vairāk »
 
22.februāris, 13:50 Triju Baltijas valstu prezidentu un ASV prezidenta Donalda Trampa tikšanās notiks šī gada 3.aprīlī Vašingtonā, ceturtdien preses konferencē pēc tikšanās ar ASV valsts sekretāra vietnieku Džonu Salivanu appliecināja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V). Vairāk »
 
22.februāris, 13:47 Latvijas labākajam kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks Phjončhanā aizvadījis savas karjeras veiksmīgākās spēles, pēc izstāšanās slalomā teica sportists. Šorīt olimpiskajās spēlēs tiek aizvadītas vīriešu slaloma sacensības, tomēr jau pirmajā braucienā Zvejnieks trases vidusdaļā pieļāva kļūdu un līdz finišam netika. Vairāk »
 
22.februāris, 13:05 Problēmas finanšu sektorā negatīvi ietekmē Latvijas reputāciju, bet neapdraud banku sistēmas stabilitāti, šodien uzrunā Saeimai sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS). Vairāk »
 
22.februāris, 7:22 Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča aizturēšana un KNAB pret viņu ierosinātais kriminālprocess ir ne tikai pēdējā laika karstākā ziņa, kura pēc ilgiem gadiem atkal likusi Latvijas vārdu locīt pasaules mediju virsrakstos, bet arī vietējas nozīmes polittrīce, kuras sekas šobrīd vēl nav līdz galam apjaustas. Vairāk »
 
22.februāris, 5:30 Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens partijas Vienotība vārdā šā gada 19. februārī valdošās koalīcijas padomē piedāvājis likumā ierobežot Latvijas Bankas prezidenta pilnvaras līdz diviem termiņiem, lai gan vēl 2013. gada oktobrī pats personīgi kaismīgi iestājies, lai uz trešo termiņu Latvijas Bankas prezidenta amatā tiktu pārvēlēts Ilmārs Rimšēvičs. Vairāk »
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers