Politika / Jaunākais

Lielbritānija, iespējams, Baltijas valstīm piešķirs vairākus miljonus eiro [2]

Lielbritānijas valdībā norisinās diskusijas par iespēju novirzīt daļu vērienīgās palīdzības, ko Londona sniedz Āzijas un Āfrikas valstīm, uz Viduseiropu un Austrumeiropu, tai skaitā Baltijas valstīm, tādā veidā cerot nodrošināt to atbalstu sarunās par Apvienotās Karalistes izstāšanos no Eiropas Savienības (ES), vēsta "The Times". Vairāk »
 

Eksperts: Ar NATO viss nav kārtībā [6]

Ja regulāri tiek atkārtots, ka NATO alianse darbojas, tas nozīmē, ka viss ne līdz galam ir kārtībā, sacīja Latvijas Ārpolitikas institūta (LĀI) direktors Andris Sprūds. Vairāk »
 

Latvija ekonomikas brīvības novērtējumā pakāpusies par 16 vietām [3]

Latvijas novērtējums "Heritage Foundation" un laikraksta "Wall Street Journal" gadskārtējā pētījumā par ekonomisko brīvību, kurā Latvija šogad ir pakāpusies par 16 vietām salīdzinājumā ar pagājušo gadu, ir pelnīta atzinība par pērn īstenotajiem pasākumiem Latvijas uzņēmējdarbības vides uzlabošanā, informēja Ekonomikas ministrijā (EM). Vairāk »
 
 

Politika / Jaunākais

Šodien, 14:23 Dienvidkorejas varasiestādes ir pavēstījušas, ka ir pārliecinātas per to, ka Ziemeļkorejas līdera Kima Čenuna pusbrāļa nāvē ir iesaistīts Ziemeļkorejas režīms, vēsta BBC. Vairāk »
 
Šodien, 13:00 Gaidāmajām nodokļu politikas reformām ir jāpanāk tautsaimniecības attīstība, lai uzņēmējiem rastos vēlme reinvestēt peļņu, sacīja Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētājs Jānis Vucāns (ZZS). Vairāk »
 
Šodien, 11:16 Lauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21.februārī. Vairāk »
 
Šodien, 10:38 Prezidenta Donalda Trampa vadītās ASV vairs nav ierastais drošības un stabilitātes garants pasaulē, sacīja Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas Drošības un stratēģiskās pētniecības centra pētnieks Mārtiņš Hiršs. Vairāk »
 
Šodien, 9:27 Ministrijas un uzņēmēju organizācijas ēnu ekonomikas apkarošanas pasākumu plānā aicina iekļaut virkni jaunu pasākumu, tostarp atcelt akcīzes nodokli kafijai un apkarot nelegālās programmatūras un televīzijas (TV) programmas, liecina Finanšu ministrijas (FM) apkopotā informācija. Vairāk »
 
Šodien, 8:56 Valsts policijas (VP) priekšnieka Inta Ķuža pavēle par Ceļu policijas darba organizācijas izmaiņām paredz arī policistu rotāciju un liegumu policistiem darba laikā makā turēt vairāk par 30 eiro. Vairāk »
 
Vakar, 22:19 Aizsardzībai ir jāvelta vairāk pūļu un jāpalielina nozares finansējums, sacīja aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis (ZZS), komentējot Minhenes drošības konferencē pārrunāto. Vairāk »
 
Vakar, 19:10 Krievijas Ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs Minhenes drošības konferencē noliedzis valsts iejaukšanos novembrī notikušajās ASV vēlēšanās, sakot, ka nav redzējis tam nekādus pierādījumus. Vairāk »
 
Vakar, 18:45 Baltijas valstu un ASV sadarbība ir nemainīgi spēcīga, pēc Baltijas valstu prezidentu un ASV viceprezidenta Maika Pensa tikšanās uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis. Vairāk »
 
Vakar, 13:13 Šobrīd nav bažu, ka Latvija nākamgad varētu neatvēlēt 2% no iekšzemes kopprodukta (IKP) aizsardzībai, tomēr "neviens nav teicis, ka pie sasniegtā ir jāapstājas", šādu viedokli aģentūrai LETA pauda aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis (ZZS), kurš piedalās Minhenes drošības konferencē. Vairāk »
 
Vakar, 10:53 Valsts prezidents Raimonds Vējonis Minhenes drošības konferencē šodien kopā ar pārējiem Baltijas valstu prezidentiem tiksies ar ASV viceprezidentu Maiku Pensu. Vairāk »
 
17.februāris, 22:20 Saistībā ar drošības prasību neievērošanu parlamenta jauno telpu rekonstrukcijā notiks plašas pārmaiņas Saeimas administrācijā, vēsta LTV. Vairāk »
 
17.februāris, 17:45 Augstā līmenī jāsniedz garantijas, ka pēc Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) pievienošanas Latvijas Universitātei (LU) nākotnē netiks likvidētas akadēmijas filiāles, sacīja Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis, piebilstot, ka šādas garantijas varētu apliecināt valdības protokollēmumā. Vairāk »
 
17.februāris, 13:47 Latvijas Zemnieku savienības (LZS) valde šodien apstiprināja Eiropas Parlamenta deputātes Ivetas Grigules iesniegumu par izstāšanos no partijas un pieņēma lēmumu par eiroparlamentārietes izslēgšanu no LZS biedru saraksta. Vairāk »
 
17.februāris, 10:12 Žonglējot ar socioloģisko pētījumu datiem un solot kvalitatīvi atšķirīgu Rīgas pārvaldīšanu, valsts galvaspilsētas mēra amatam savu kandidatūru pieteicis Saeimas deputāts Mārtiņš Bondars. Pārstāvot Latvijas Reģionu apvienības un Latvijas attīstībai aliansi, viņš ir pārliecināts, ka vēlēšanās iegūs vairāk par pusi domes mandātu un iesēdīsies Rīgas mēra krēslā. Vairāk »
 
17.februāris, 9:22 Eiropas Komisijas prezidents Žans Klods Junkers ceturtdien paziņojis, ka Eiropa nedrīkst piekāpties ASV prasībām palielināt aizsardzības izdevumus. Vairāk »
 
17.februāris, 7:26 Latvijas Zemnieku savienības (LZS) valde šodien plāno apstiprināt Eiropas Parlamenta (EP) deputātes Ivetas Grigules izstāšanos no partijas. Vairāk »
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers