Politika / Jaunākais

Mūrniece: Ziņu patiesums ir viens no stipras valsts pamatiem

Barikāžu laiks uz visiem laikiem kļuvis par unikālu lappusi Latvijas preses un žurnālistikas vēsturē. Toreiz, pirms daudziem gadiem, ar patiesu ziņu jūs sargājāt Latviju. Ziņu patiesums ir viens no stipras valsts pamatiem. To Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece piektdien, 20.janvārī, Saeimas namā sacīja žurnālistiem, kuri 1991.gada trauksmainajās dienās informēja sabiedrību par vēsturiskajiem notikumiem Latvijā. Vairāk »
 

Tramps sola Ameriku padarīt diženu un terorismu noslaucīt no zemes [9]

„Mēs, Amerikas Savienoto valstu pilsoņi, tagad piedalāmies nacionlā centienā no jauna uzbūvēt mūsu valsti,” savu runu, kļūstot par 45.ASV prezidentu sacīja Donalds Tramps, kurš apņēmies uzsāk jaunu kursu Savienoto Valstu politikā. Vairāk »
 

Tramps kļuvis par 45.ASV prezidentu, protestētāji sarīko grautiņus [20]

Šodien svinīgā inaugurācijas ceremonijā par Baltā nama saimnieku kļuvis Donalds Tramps. Vairāk »
 
 

Politika / Jaunākais

Šodien, 18:18 Vakar Saeima uz nākamo pilnvaru termiņu atkārtoti amatā apstiprināja valsts kontrolieri Elitu Krūmiņu. Par iestādes darba aktualitātēm un rezultātiem saruna ar valsts kontrolieri. Vairāk »
 
Šodien, 13:56 Politisko organizāciju apvienības "Zaļo un zemnieku savienība" (ZZS) valde pirmdien, 23.janvārī, diskutēs par apvienības gatavošanos jūnija sākumā paredzētajām pašvaldību vēlēšanām un paredzējusi izvirzīt saraksta līderi startam Rīgas domes vēlēšanās. Vairāk »
 
Šodien, 12:41 Baraks Obama, kurš šodien, 20. janvārī, noslēdz savu astoņu gadus ilgo termiņu ASV prezidenta amatā, apžēlojis 1 715 ieslodzītos. Vairāk »
 
Šodien, 8:51 Bez liekas minstināšanās Saeima ceturtdien amatos apstiprināja koalīcijas partiju iepriekš akceptētos Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes locekļus. Turpmāk elektroniskos medijus uzraudzīs koalīcijai tīkamie Ivars Āboliņš, Gunta Līdaka, Patriks Grīva un Ieva Beitika. Vairāk »
 
Šodien, 8:15 Šodien, 20. janvārī, ASV notiek 45. prezidenta Donalda Trampa inaugurācija. Tā jau sākusies ar dažādiem pasākumiem, taču arī tiek solīti pret Trampu noskaņoto iedzīvotāju un sabiedrībā pazīstamu cilvēku protesti. Vairāk »
 
Vakar, 20:57 Drīzumā amatu atstās Saeimas administrācijas ģenerālsekretāre Karina Pētersone, kura pēc pusotra gada darba ir iesniegusi atlūgumu, vēsta Latvijas Televīzija. Vairāk »
 
Vakar, 20:50 Senegālas karaspēks ir pārkāpis Gambijas robežu, lai tādējādi aizstāvētu jaunievēlēto Gambijas prezidentu Adama Barrovu, vēsta BBC. Vairāk »
 
Vakar, 20:00 Lai transformētu valsts ekonomiku un veicinātu tās izaugsmi, nepieciešams attīstīt darbaspēku, pārliecināts ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V). Vairāk »
 
Vakar, 19:00 Nodarbinātības padome atbalsta Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) reorganizāciju, to pievienojot Latvijas Universitātei (LU). Vairāk »
 
Vakar, 18:57 Kopš 14. novembra Valsts ieņēmumu dienestu (VID) vada Ilze Cīrule, kura stājās Ināras Pētersones vietā pēc tam, kad viņa amatu atstāja, neizturējusi spiedienu saistībā ar VID darbinieku skandālu un tam sekojošo iestādes reorganizāciju. Kā veicas Cīrulei ar reorganizācijas turpināšanu, cīņu ar ēnu ekonomiku, sabiedrības uzticības atgūšanu, ko varam mācīties no igauņiem un kā vērtēt VID darba rezultātu – intervija ar Ilzi Cīruli. Vairāk »
 
Vakar, 14:33 Priekšvēlēšanu kampaņas laikā dāsni bārstot solījumus par saviem nodomiem pēc stāšanās ASV prezidenta amatā, Donalds Tramps ļoti bieži izmantoja frāzi: «Jau pirmajā dienā es...» Vairāk »
 
Vakar, 11:14 Ar vainagu nolikšanas ceremoniju Ārlingtonas kapsētā un pieņemšanu Linkolna memoriālā šodien sāksies ASV 45. prezidenta Donalda Trampa inaugurācijas pasākumi. Vairāk »
 
Vakar, 11:10 Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma Gaisa kuģu pasažieru datu apstrādes likumu, kas nosaka lidmašīnu pasažieru datu reģistra (PDR) izveidošanu terorisma un noziedzības apkarošanai. Vairāk »
 
Vakar, 10:39 Saeima Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) locekļa amatos šodien apstiprināja Ivaru Āboliņu, Guntu Līdaku, Patriku Grīvu un Ievu Beitiku. Vairāk »
 
Vakar, 10:15 Gambijas prezidents Jahja Džammeha tā arī nav atstājis prezidenta amatu, kas viņam līdz trešdienas pusnaktij bija jāizdara, ziņo BBC. Vairāk »
 
Vakar, 9:45 Neatkarīgās aprēķini bijuši precīzi – pēdējā kārtā par Eiropas Parlamenta prezidentu ievēlēts Eiropas Tautas partiju grupas (EPP) virzītais Antonio Tajāni – skandalozā Itālijas ekspremjera Silvio Berluskoni ilggadējs domubiedrs. Taču labas attiecības viņš izkopis arī ar citiem ietekmīgiem politiķiem. Patiesībā – pilnīgi visiem politiķiem. Ne velti gan pirms, gan pēc ievēlēšanas tik daudzi vēlējās ar Tajāni bildēties, un savs zibsnītis atlēca arī Latvijas parlamentāriešiem no EPP grupas. Vairāk »
 
Vakar, 9:36 Saeima ceturtdien, 19.janvārī, atbalstīja valdības rīkojumu par ārkārtējas situācijas izsludināšanu Ādažu, Krimuldas un Salaspils novadā līdz 17.aprīlim saistībā ar Āfrikas cūku mēra apkarošanu. Vairāk »
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers