Politika / Jaunākais

Kučinskis: Nedrīkst pieļaut paralēlās stundas un nemācīšanos latviski

Pārejot uz izglītību latviešu valodā un nodrošinot papildu konsultācijas mazākumtautību valodās, nedrīkst pieļaut paralēlās stundas un nemācīšanos latviski, telekanāla LNT raidījumā “900 sekundes” teica Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS). Vairāk »
 

Kučinskis: "Čekas maisi" jāatver, tikai jāizdomā kā to izdarīt [2]

Bijušās Valsts drošības komitejas (VDK) Zinātniskās izpētes komisijai jādod rekomendācijas, kā publiskot “čekas maisu” saturu, intervijā telekanāla LNT raidījumam “900 sekundes” teica Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS). Vairāk »
 

Juris Paiders: Tramps izsit Jeruzalemes trumpi [4]

ASV prezidenta Donalda Trampa lēmums pārcelt ASV vēstniecību Izraēlā no Telavivas uz Jeruzalemi radīja plašus protestus daudzās musulmaņu valstīs un izraisīja jaunu vardarbības vilni palestīniešu apdzīvotajās teritorijās. Demonstranti Gazas sektorā un Jordānas Rietumkrastā dedzina ASV karogus, dedzina salmu lelles ar Trampa foto, uzbrūk Izraēlas drošībniekiem un mirst no ievainojumiem. Vairāk »
 
 

Politika / Jaunākais

Šodien, 1:00 ASV valsts sekretārs Rekss Tilersons otrdien nodēvējis Krievijas jaukšanos pagājušā gada ASV prezidenta vēlēšanās par "hibrīdo karadarbību". Vairāk »
 
Vakar, 22:50 Pret atkārtotu iesaistīšanos kancleres Angelas Merkeles vadītā koalīcijā skeptiski noskaņotie Vācijas sociāldemokrāti (SPD) tā vietā apsver iespēju par tā dēvēto sadarbības vienošanos, kuras ietvaros tiktu noslēgta minimālā vienošanās par svarīgākajiem jautājumiem, pārējos atstājot atvērtus brīvām debatēm. Vairāk »
 
Vakar, 21:42 Eiropadomes prezidents Donalds Tusks otrdien atzinis, ka obligātās patvēruma meklētāju sadales kvotas izraisa nesaskaņas un ir neefektīvas. Vairāk »
 
Vakar, 19:51 Partiju apvienības "Latvijas Reģionu Apvienība" pārstāvju sapulcē šodien lēma, ka nesadarbosies ar partiju "Latvijas attīstībai". Jau iepriekš tika pieņemts lēmums, ka 13.Saeimas vēlēšanās LRA startēs ar savu sarakstu. Vairāk »
 
Vakar, 18:32 11. decembrī Eiropas Padomes Venēcijas komisija publicēja kritisku vērtējumu par Ukrainā nesen pieņemto izglītības likumu. Šis lēmums Latvijai ir svarīgs, jo Ukrainas izglītības reformas likums ir līdzīgs projektam, kuru gatavo Latvijas valdība. Vairāku Eiropas Savienības valstu spiesta, Ukrainas valdība nosūtīja likuma tekstu Venēcijas komisijai, medijus informē eiroparlementārietis Andrejs Mamikins. Vairāk »
 
Vakar, 18:13 Kādreizējā Latvijas Televīzijas zvaigzne, leģendārais labvakarietis Edvīns Inkēns, gatavojoties Latvijas simtgades svinību ietvaros plānotajam Labvakar atkal kopā sanākšanas raidījumam, pārskata vecos Labvakar ierakstus. Lai arī šobrīd Inkēns ir atgājis no aktīvās politikas, viņš ilgus gadus ar to nodarbojās ikdienā un smalki pārzina politisko virtuvi no plīts puses. Šīs viņa personiskās pieredzes dēļ tikos ar viņu, lai pārrunātu esošo politisko konfigurāciju pirms nākamruden paredzētājām Saeimas vēlēšanām. Vairāk »
 
Vakar, 16:32 Interesants kuriozs noticis Kanādā. Pastaigājoties pa Bramptonas parku ziemā, garāmgājēji pievērsa uzmanību nekustīgam un pilnībā apsnigušam objektam uz soliņa un izsauca ātro palīdzību. Vairāk »
 
Vakar, 15:30 Bijušās Valsts drošības komitejas (VDK) dokumentu nodošana Latvijas Nacionālajam arhīvam būs politiķu izšķiršanās, nevis drošības iestādes kaprīzes vai negribēšana, otrdien pēc Ministru kabineta sēdes sacīja Satversmes aizsardzības biroja (SAB) priekšnieks Jānis Maizītis. Vairāk »
 
Vakar, 15:21 NATO ģenerālsekretāra amatā alianses dalībvalstis otrdien atkārtoti iecēlušas Jensu Stoltenbergu, kurš šajā krēslā atradīsies līdz 2020.gadam. Vairāk »
 
Vakar, 10:23 Gandrīz piecus mēnešus pēc tā dēvētās oligarhu lietas izmeklēšanu pētošās parlamentārās izmeklēšanas komisijas izveidošanas atkal aktualizējies jautājums par publiskajā telpā nonākušajām tā dēvētajām Rīdzenes sarunām. Pastāv iespēja, ka publicētās sarunas saturiski atšķiras no izmeklēšanas gaitā veiktajos ierakstos dzirdamajām. Vairāk »
 
Vakar, 9:35 Eiropas Savienība (ES) pirmdien pēc Krievijas paziņojuma par tās Sīrijas kontingenta lielākās daļas atvilkšanu brīdināja, ka Sīrijā karš turpinās un tur joprojām notiek uzbrukumi mierīgajiem iedzīvotājiem. Vairāk »
 
Vakar, 9:22 Eiropas Parlamenta deputāts Andrejs Mamikins ir vīlies partijā Saskaņa, kas viņam deva iespēju nokļūt Briselē, un cīņā par krievvalodīgo interesēm ir gatavs pat nolikt eiroparlamentārieša mandātu, lai startētu Saeimas vēlēšanās nākamā gada oktobrī. Vairāk »
 
Vakar, 8:30 Nepretenciozā bildīte, kas svētdien izklejojās pa sociālajiem tīkliem, varēja arī iztikt bez tiem simtiem komentāru, kas tai sekoja, jo viss tāpat bija skaidrs bez vārdiem. «Virsū neko nelikt!» – ar šādu tekstu apdrukātas A4 formāta lapas bija savietotas uz baltā flīģeļa, kas mēmi kluknēja atjaunotās VEF kultūras pils vestibilā, kur Saskaņas kongresa delegāti dzēra svarīgā foruma kafiju. Vairāk »
 
11.decembris, 21:45 Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) izteikto piedāvājumu rīkot Olimpisko spēļu sacensības vērtē kā Zviedrijas komplimentu Latvijai par vienmēr labi noorganizētām sacensībām Siguldas trasē. Vairāk »
 
11.decembris, 17:40 Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK apspriešanai koalīcijā sagatavojusi likuma grozījumu projektu, kas paredzēs bijušās Valsts drošības komitejas (VDK) dokumentus nodot Latvijas Nacionālajam arhīvam. Vairāk »
 
11.decembris, 16:15 Krievijas tiesa atzinusi Igaunijas uzņēmēju Raivo Susi par vainīgu spiegošanā un piespriedusi viņam 12 gadu ieslodzījumu stingra režīma cietumā, pirmdien ziņo aģentūra "Interfax". Vairāk »
 
11.decembris, 13:52 Krievijas prezidents Vladimirs Putins pirmdien ieradies Krievijas gaisa spēku Hmeimimas aviobāzē Sīrijā un devis pavēli izvest no Sīrijas lielāko daļu Krievijas karaspēka kontingenta. Vairāk »
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers