Politika / Jaunākais

Valdība samazina medicīnas iekārtu amortizācijas izmaksas [1]

Par spīti Latvijas Radiologu asociācijas, Latvijas Ultrasonogrāfistu asociācijas, Latvijas Dzemdību speciālistu un ginekologu asociācijas un citu iebildumiem valdība šodien pieņēma Veselības ministrijas (VM) sagatavotos grozījumus noteikumos par veselības aprūpes organizēšanas un finansēšanas kārtību, kas samazinās iekārtu amortizācijas izmaksas. Vairāk »
 

No šodienas Gruzijas pilsoņi uz Eiropu var doties bez vīzas [2]

Sākot ar 2017.gada 28.martu, Gruzijas pilsoņiem, kuri ir biometrisko pasu turētāji, būs tiesības bez vīzas ieceļot un īstermiņā uzturēties Šengenas zonā līdz 90 dienām 180 dienu periodā. Vairāk »
 

Prokrieviskie spēki cieš neveiksmi Bulgārijā [6]

Bulgārijas parlamenta vēlēšanās zaudējumu piedzīvojusi sociālistu partija, kas uzstāja uz attiecību uzlabošanu ar Maskavu un Krievijai noteikto ekonomisko sankciju atcelšanu – pat, ja tas nozīmētu attiecību sabojāšanu ar pārējām Eiropas Savienības valstīm. Visticamāk, jau trešo reizi par valsts premjeru kļūs labēji centriskās partijas GERB vadītājs Boiko Borisovs, taču valdošās koalīcijas veidošana viņam nebūs vienkārša. Vairāk »
 
 

Politika / Jaunākais

Šodien, 10:12 Domstarpības Zaļo un zemnieku savienību veidojošajos politiskajos spēkos līdz šim reti, kad sasniegušas publisko telpu. Taču šobrīd savienības stūrakmenī – Latvijas Zemnieku savienībā – notiekošās svārstības nonākušas plašākas sabiedrības uzmanības lokā. Tuvojoties partijas vadības pārvēlēšanai, sadūrušās divu tās līderu intereses. Daži to gan dēvē par vētru ūdens glāzē. Vairāk »
 
Šodien, 9:55 Latvijas Lielo pilsētu asociācijas (LLPA) pārstāvji tikšanās laikā ar Ministru prezidentu Māri Kučinski (ZZS) aicinājuši uz ciešāku sadarbību un kopīgu darbu pie valsts nodokļu politikas 2017.- 2021.gadam izstrādes. Vairāk »
 
Šodien, 9:47 Krievijas politiskā elite, saskaroties ar iekšējām problēmām, kā zibensnovedēju nereti izmanto operatīvi identificētu ārējo ienaidnieku. Līdzīgu reakciju var sagaidīt arī pēc aizvadītajā nedēļā Krievijā notikušajiem masu protestiem, un, kaut gan par tiešiem draudiem bažīties nav pamata, Latvijai īpaši uzmanīgi jāvēro notiekošais Baltkrievijā. Vairāk »
 
Šodien, 9:12 Ziemeļkoreja atkārtoti izmēģinājusi raķešu dzinēju, kas varētu ietilpt valsts centienos izstrādāt starpkontinentālo ballistisko raķeti, pavēstījušas vairākas ASV amatpersonas, kas vēlējās palikt anonīmas. Vairāk »
 
Šodien, 9:04 ASV prezidents Donalds Tramps pirmdien parakstījis vairākus likumus, ar kuriem saskaņā ar Kongresa otrreizējās izskatīšanas likumu atcelti viņa priekšteča Baraka Obamas laikā apstiprinātie regulējumi. Vairāk »
 
Šodien, 8:51 Jaunajam Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) sastāvam izdevies noregulēt saspringto situāciju Latvijas Radio (LR). Citās padomes atbildības jomās gan risināmu jautājumu netrūkst: gan tiesvedības autoratlīdzību pārkāpumu dēļ, gan pašreizējie finansējuma piešķiršanas principi sabiedriskajam pasūtījumam, kas padomi noliek ķīlnieka lomā. Vairāk »
 
Šodien, 8:40 ASV prezidenta Donalda Trampa znots Džareds Kušners pērn vēlēšanu kampaņas laikā ticies ar Rietumvalstu sankcijām pakļautās Krievijas bankas "Vņešekonombank" pārstāvjiem, pirmdien atklājusi šī banka. Vairāk »
 
Šodien, 8:35 Šorīt intervijā raidījumam "900 sekundes" labklājības ministrs Jānis Reirs vēstīja, ka aptuveni viena trešdaļa no Latvijas iedzīvotājiem nepiedalās sociālā budžeta veidošanā. Vairāk »
 
Šodien, 8:19 Valsts prezidenta prombūtnē viņa pienākumu izpildītāja, Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK) ir izsludinājusi "nacionālās drošības komercsabiedrību" grozījumus, kas paredz, ka turpmāk vajadzēs saņemt valdības atļauju, lai kādas personas iegūtu būtisku ietekmi nacionālajai drošībai nozīmīgā komercsabiedrībā, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis". Vairāk »
 
Šodien, 8:01 Šodien par spīti Latvijas Radiologu asociācijas, Latvijas Ultrasonogrāfistu asociācijas, Latvijas Dzemdību speciālistu un ginekologu asociācijas un citu iebildumiem valdība lems par Veselības ministrijas (VM) sagatavotajiem grozījumiem noteikumos par veselības aprūpes organizēšanas un finansēšanas kārtību, kas samazinās iekārtu amortizācijas izmaksas. Vairāk »
 
Šodien, 7:48 Pagājušajā gadā Rīgas reģionā mēneša vidējā bruto darba samaksa bija 971 eiro, kas ir par 13% lielāka nekā vidējā darba samaksu valstī, liecina Centrālās statistikas pārvaldes publiskotā informācija. Vairāk »
 
Šodien, 7:48 Vācijā dzīvojošie Turcijas pilsoņi pirmdien sāka nodot savas balsis referendumā par Turcijas prezidenta Redžepa Tajipa Erdogana pilnvaru paplašināšanu. Vairāk »
 
Šodien, 7:45 Saruna ar Eiropas Parlamenta Eiropas Tautas partijas grupas deputāti Dr. oec. Inesi Vaideri (Vienotība) par Eiropas Savienības krīzi, tālākās attīstības scenārijiem un Eiropas Komisijas spējām tos realizēt, Eiropas nākotni kontekstā ar gaidāmajām vēlēšanām Francijā un Vācijā, kā arī Vienotības nākotni. Vairāk »
 
Šodien, 7:12 Šodien Ministru kabinets lems par Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas (RPIVA) likvidāciju, to pievienojot Latvijas Universitātei (LU). Savukārt šodien plkst.11.30 pie Ministru kabineta notiks Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) protesta akcija, kurā akadēmijas studenti un darbinieki veidos "dzīvo ķēdi", iestājoties pret ieceri augstskolu likvidēt. Vairāk »
 
Vakar, 21:08 Valdības izveidotā darba grupa saistībā ar regulējuma izmaiņām par pielaidēm valsts noslēpumam pirmajā sēdē šodien nolēmusi rosināt, ka turpmāk pielaidi nevarēs atteikt uz mūžu, šodien vēstīja raidījums "LNT Ziņas". Vairāk »
 
Vakar, 21:00 Lai atskatītos uz Eiropas projekta vēsturi un diskutētu par tā nākotni, 3.aprīlī Saeimā notiks augsta līmeņa starptautiska konference "Eiropas projekta 60.gadadiena", informēja Saeimas Sabiedrisko attiecību biroja Preses dienests. Vairāk »
 
Vakar, 19:50 Vācijas migrācijas dienesti ir informējuši Lietuvu par plāniem nosūtīt atpakaļ vienu bēgli, kurš gan vēl nav ieradies Lietuvā, bet nevalstiskās organizācijas, kas atbild par migrantu integrāciju, norāda, ka tas varētu būt brīdinājums, ka Vācija gatavojas nosūtīt atpakaļ uz Lietuvu arī citus bēgļus. Vairāk »
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers