Politika / Jaunākais

Ja Madride apturēs Katalonijas autonomiju, katalāņi pasludinās neatkarību [7]

Katalonija pasludinās neatkarību no Spānijas, ja Madride pildīs savus draudus apturēt tās autonomiju, ceturtdien paziņoja Katalonijas valdības vadītājs Karless Pudždemons. Vairāk »
 

Budžeta projekts nonācis Saeimas komisiju gaiteņos

Saeima šodien nodeva izskatīšanai parlamenta komisijās nākamā gada valsts budžeta projektu un saistītus likumprojektus. Vairāk »
 

"Latvijas attīstībai" neveiksmju sērija

Kaļot plānus nākamajām Saeimas vēlēšanām un cīnoties par savu taisnību Rīgas domē, Latvijas attīstībai nepilnu 24 stundu laikā piedzīvojusi divus zaudējumus. Vairāk »
 
 

Politika / Jaunākais

Šodien, 9:11 Turpmākie desmit gadi varētu būt pārejas periods, lai atrisinātu jautājumu saistībā ar nepilsoņa statusa piemērošanas izbeigšanu bērniem, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" sacīja tiesībsargs Juris Jansons. Vairāk »
 
Šodien, 9:00 Pirms desmit gadiem, 2007. gada 18. oktobrī, Jēkaba ielā pie Saeimas nama cilvēku pūļi, nikni vicinot lietussargus, skandēja: «Atlaist Saeimu!» Šajā datumā aizsākās tas, ko vēlāk nodēvēja par lietussargu revolūciju. Vairāk »
 
Šodien, 7:45 Saeima šodien lems, vai nodot izskatīšanai parlamenta komisijās nākamā gada valsts budžeta projektu un saistītus likumprojektus. Vairāk »
 
Šodien, 7:22 Līdz 13. Saeimas vēlēšanām palicis mazāk nekā gads, tāpēc vairs nevar nodibināt kādu jaunu partiju, lai tajās piedalītos, taču var dibināt partiju apvienības, pārskriet no vienas partijas uz citu un visādi iznesties. Pagaidām pāragri vērtēt partiju izredzes, jo vēl viss kas var notikt, bet dažas tendences un virzieni ir jau samanāmi. Vairāk »
 
Šodien, 6:00 Sākot deputāta gaitas, Artuss Kaimiņš īsā laikā divas reizes stājās Saeimas Ētikas komisijas priekšā, lai atbildētu par deputātam neatbilstošu rīcību. Tagad politiķis kolēģu dusmas izpelnījās ar nedaudz konstruktīvāku rīcību un veiksmīgi izvairījās no smagākā iespējamā soda. Vairāk »
 
Vakar, 19:20 Populārā Krievijas žurnāliste Ksenija Sobčaka trešdien paziņojusi par nodomu kandidēt nākamgad paredzētajās Krievijas prezidenta vēlēšanās. Vairāk »
 
Vakar, 18:49 Bez Latvijas dalības Eiropas Savienībā (ES) un NATO, valsts neatkarība ilgtermiņā tiktu apdraudēta, oficiālās vizītes laikā Luksemburgā sacīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V). Vairāk »
 
Vakar, 18:06 Irānas augstais līderis ajatolla Ali Hamenei ASV prezidenta Donalda Trampa runas par iespējamo Savienoto Valstu izstāšanos no starptautiskās vienošanās par Teherānas kodolprogrammu trešdien nodēvēja par muļķībām. Vairāk »
 
Vakar, 12:15 Spānija apturēs Katalonijas autonomiju, ja vien tās reģionālās valdības vadītājs Karless Pudždemons neatteiksies no savām neatkarības iecerēm, trešdien, 24 stundas pirms Madrides ultimāta termiņa beigām, paziņojusi Spānijas vicepremjere Soraja Saensa de Santamarija. Vairāk »
 
Vakar, 12:10 Tiecoties pēc ātrākas datu apstrādes, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs gandrīz panāca, ka likumā tiek iekļauta norma, kas liedz ārvalstīs dzīvojošiem, bet Latvijas politikā ieinteresētiem pilsoņiem ziedot partijām. Vairāk »
 
Vakar, 11:52 Ministru prezidents Māris Kučinskis ceturtdien, 19.oktobrī, un piektdien, 20.oktobrī, uzturēsies Briselē, kur piedalīsies Eiropadomes darbā, kā arī tiksies ar Eiropas Komisijas prezidentu Žanu Klodu Junkeru (Jean-Claude Juncker). Vairāk »
 
Vakar, 11:48 Šā gada 3. jūnija pašvaldību vēlēšanās Rīgā 13,4% balsu ieguva Jaunā konservatīvā partija (JKP), kas tai deva vērā ņemamu pārstāvniecību Rīgas domē – deviņas  vietas. Vairāk »
 
Vakar, 10:29 Bijušajai Iekšlietu ministrijas valsts sekretārei Ilzei Pētersonei-Godmanei izteiktie darba piedāvājumi valsts pārvaldē nebija konkurētspējīgi, intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" atzina Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS). Vairāk »
 
Vakar, 9:47 Ģimenes valsts pabalstu palielināšana, piešķirot ikmēneša piemaksas ģimenēm, kas audzina divus vai vairāk nepilngadīgus bērnus, ir ļoti solīds kompromisa variants ar labu atbalsta pieaugumu, intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" pauda Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS). Vairāk »
 
Vakar, 7:22 Ja vajadzība spiež, tā nāks ārā – aiztaisīs vienu galu, nāks pa citu. Tā tas notiek ar maksas reklāmu aizliegumu televīzijā priekšvēlēšanu periodā. Vairāk »
 
17.oktobris, 19:14 Starp "Vienotības" politiķiem pagaidām nav panākta vienošanās par vienu konkrētu kandidātu ekonomikas ministra amatam, un neoficiālās sarunās tiek minēts plašs partijas pārstāvju loks, kas varētu pretendēt uz šo amatu. Vairāk »
 
17.oktobris, 17:36 Reaģējot uz katalāņu separātistu līderu apcietināšanu, otrdien Katalonijas ielās izgājuši tūkstošiem cilvēku, bet strādājošie, protestējot pret Spānijas tiesas lēmumu, pusdienlaikā uz neilgu brīdi pārtrauca darbu Vairāk »
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers