Politika / Jaunākais

Krēsliņš: Lukašenko saprot, ka nākamā pēc Ukrainas var būt Baltkrievija [17]

Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko ļoti labi saprot, ka Baltkrieviju var piemeklēt līdzīgs scenārijs, kāds šobrīd redzams Ukrainā, sacīja bijušais Nacionālo bruņoto spēku (NBS) virsnieks, Saeimas deputāts Kārlis Krēsliņš (VL-TB/LNNK). Vairāk »
 

Ašeradens pārliecināts, ka "Vienotība" var sasniegt labu rezultātu Saeimas vēlēšanās [4]

Sestdien notikušais kongress noslēgs ķildas "Vienotībā", uzskata jaunievēlētais partijas priekšsēdētājs Arvils Ašeradens. Vairāk »
 

Smiltēns izstāsies arī no "Vienotības" frakcijas [5]

Līdzšinējais "Vienotības" priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns izstāsies arī no "Vienotības" Saeimas frakcijas un darbosies kā neatkarīgais deputāts. Vairāk »
 
 

Politika / Jaunākais

19.augusts, 14:29 Par "Vienotības" priekšsēdētāju šodien kongresā ievēlēts ekonomikas ministrs, Ministru prezidenta biedrs Arvils Ašeradens. Vairāk »
 
19.augusts, 11:53 Līdzšinējais "Vienotības" vadītājs Andris Piebalgs atzīts, ka viņam neizdevās sasniegt iecerēto politiskā spēka priekšsēdētāja amatā. Vairāk »
 
19.augusts, 11:38 Politiķis Edvards Smiltēns šodien partijas kongresā paziņoja, ka pamet "Vienotību" un nekandidēs uz partijas vadītāja amatu. Vairāk »
 
19.augusts, 8:53 Partijas "Vienotība" kongresā šodien notiks jauna valdes priekšsēdētāja un politiskā spēka vadības vēlēšanas, informēja "Vienotības" pārstāve Elīna Bīviņa. Vairāk »
 
18.augusts, 20:07 Gruzijas prokuratūra nosūtījusi Ukrainas un citu valstu tiesībsargāšanas iestādēm prasību izdot bijušo Gruzijas prezidentu Mihailu Saakašvili. Vairāk »
 
18.augusts, 18:18 Saruna ar Rīgas domes priekšsēdētāju Nilu Ušakovu (Saskaņa) par trešā termiņa mēra amatā uzdevumiem, kļūdu atzīšanu, Rīgas namu pārvaldnieka reorganizāciju, attiecībām ar Rīgas domes opozīciju un attieksmi pret Izglītības un zinātnes ministrijas iecerēm skolu tīkla pārveidē. Vairāk »
 
18.augusts, 11:29 Sīvā konkurencē par “Vienotības” valdes priekšsēdētāju kļūs ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens, prognozē bukmeikeri. Iespēju, ka Ašeradens 19. augustā gaidāmajā “Vienotības” kongresā tiks ievēlēts par partijas vadītāju, novērtē ar 45% varbūtību. Savukārt partijas izredzes iekļūt nākamajā Saeimas sasaukumā bukmeikeri novērtējuši ar 60% varbūtību. Vairāk »
 
18.augusts, 9:05 Latvijas un Krievijas attiecības nav vienkāršas, tomēr diplomāta uzdevums ir runāt un meklēt saskarsmes punktus, intervijā LNT raidījumā "900 sekundes" sacīja jaunais Latvijas vēstnieks Krievijā Māris Riekstiņš. Vairāk »
 
18.augusts, 8:07 2018.gada fiskālā telpa provizoriski aplēsta 60 miljonu eiro apmērā, pauž finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS). Vairāk »
 
17.augusts, 20:50 Atsevišķu "Vienotības" politiķu izteikumi saistībā ar Zaļo un zemnieku savienību liecina, ka ķibeles ar partiju un laikam arī karstums viņiem aizmiglojis reālo domāšanu, sacīja ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis. Vairāk »
 
17.augusts, 19:31 Satiksmes ministrija (SM) pagaidām nespēj izskaidrot krievu valodā rakstītu vārdu karšu lietojumu Latvijas un Krievijas ministru tikšanās laikā. Vairāk »
 
17.augusts, 18:25 Par iecerēto skolu tīkla optimizāciju, vai kvantitāte būs kvalitātes virzītājspēks, par sešgadīgiem pirmklasniekiem un Vienotības (V) vadības peripetijām Neatkarīgās intervija ar izglītības un zinātnes ministru un V valdes locekli Kārli Šadurski. Vairāk »
 
17.augusts, 16:33 Ziemeļkorejas krīzes atrisināšana mierīgā ceļā ir iespējama, ceturtdien atzina ASV Apvienotās štābu komitejas priekšnieks ģenerālis Džo Danfords, vienlaikus uzsverot, ka ASV rīcībā ir "nopietni militāri risinājumi", lai tiktu galā ar Phenjanas režīmu. Vairāk »
 
17.augusts, 12:55 Pašlaik nav nepieciešams runāt par "Vienotības" priekšsēdētāja vietnieku Edvardu Smiltēnu vai Saeimas frakcijas priekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu, bet jākoncentrējas uz to, kā "Vienotībai" atgūt vēlētāju uzticību, sacīja partijas priekšsēdētāja amata kandidāts Smiltēns. Vairāk »
 
17.augusts, 12:30 Rīgas domes deputāts Vilnis Ķirsis atsaucis savu kandidatūru uz "Vienotības" valdes priekšsēdētāja amatu par labu citam pretendentam, ekonomikas ministram, Ministru prezidenta biedram Arvilam Ašeradenam, pavēstīja Ķirsis. Vairāk »
 
17.augusts, 11:55 Saeimai pēc sesijas pārtraukuma atgriežoties darbā, viens no uzdevumiem būs noslīpēt likumprojektu par valsts noslēpumu, kurš paredz, ka atteikumu tiesībām strādāt ar valsts noslēpumu saturošu informāciju saņēmušās personas varēs šo lēmumu pārsūdzēt. Vairāk »
 
17.augusts, 11:00 "Vienotības" Saeimas frakcijas deputāti kopumā pauž piesardzīgi cerīgu vai nedaudz atturīgu nostāju par savas partijas nākotni pēc 19.augustā gaidāmā kongresa, kur paredzēts ievēlēt politiskā spēka jauno vadību, liecina vairāku parlamentāriešu paustais. Vairāk »
 

Skaistuma pasaule

 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers