Politika

12.decembris, 21:42 Eiropadomes prezidents Donalds Tusks otrdien atzinis, ka obligātās patvēruma meklētāju sadales kvotas izraisa nesaskaņas un ir neefektīvas. Vairāk »
 
12.decembris, 19:51 Partiju apvienības "Latvijas Reģionu Apvienība" pārstāvju sapulcē šodien lēma, ka nesadarbosies ar partiju "Latvijas attīstībai". Jau iepriekš tika pieņemts lēmums, ka 13.Saeimas vēlēšanās LRA startēs ar savu sarakstu. Vairāk »
 
12.decembris, 18:32 11. decembrī Eiropas Padomes Venēcijas komisija publicēja kritisku vērtējumu par Ukrainā nesen pieņemto izglītības likumu. Šis lēmums Latvijai ir svarīgs, jo Ukrainas izglītības reformas likums ir līdzīgs projektam, kuru gatavo Latvijas valdība. Vairāku Eiropas Savienības valstu spiesta, Ukrainas valdība nosūtīja likuma tekstu Venēcijas komisijai, medijus informē eiroparlementārietis Andrejs Mamikins. Vairāk »
 
12.decembris, 18:13 Kādreizējā Latvijas Televīzijas zvaigzne, leģendārais labvakarietis Edvīns Inkēns, gatavojoties Latvijas simtgades svinību ietvaros plānotajam Labvakar atkal kopā sanākšanas raidījumam, pārskata vecos Labvakar ierakstus. Lai arī šobrīd Inkēns ir atgājis no aktīvās politikas, viņš ilgus gadus ar to nodarbojās ikdienā un smalki pārzina politisko virtuvi no plīts puses. Šīs viņa personiskās pieredzes dēļ tikos ar viņu, lai pārrunātu esošo politisko konfigurāciju pirms nākamruden paredzētājām Saeimas vēlēšanām. Vairāk »
 
12.decembris, 16:32 Interesants kuriozs noticis Kanādā. Pastaigājoties pa Bramptonas parku ziemā, garāmgājēji pievērsa uzmanību nekustīgam un pilnībā apsnigušam objektam uz soliņa un izsauca ātro palīdzību. Vairāk »
 
12.decembris, 15:30 Bijušās Valsts drošības komitejas (VDK) dokumentu nodošana Latvijas Nacionālajam arhīvam būs politiķu izšķiršanās, nevis drošības iestādes kaprīzes vai negribēšana, otrdien pēc Ministru kabineta sēdes sacīja Satversmes aizsardzības biroja (SAB) priekšnieks Jānis Maizītis. Vairāk »
 
12.decembris, 15:21 NATO ģenerālsekretāra amatā alianses dalībvalstis otrdien atkārtoti iecēlušas Jensu Stoltenbergu, kurš šajā krēslā atradīsies līdz 2020.gadam. Vairāk »
 
12.decembris, 10:23 Gandrīz piecus mēnešus pēc tā dēvētās oligarhu lietas izmeklēšanu pētošās parlamentārās izmeklēšanas komisijas izveidošanas atkal aktualizējies jautājums par publiskajā telpā nonākušajām tā dēvētajām Rīdzenes sarunām. Pastāv iespēja, ka publicētās sarunas saturiski atšķiras no izmeklēšanas gaitā veiktajos ierakstos dzirdamajām. Vairāk »
 
12.decembris, 9:35 Eiropas Savienība (ES) pirmdien pēc Krievijas paziņojuma par tās Sīrijas kontingenta lielākās daļas atvilkšanu brīdināja, ka Sīrijā karš turpinās un tur joprojām notiek uzbrukumi mierīgajiem iedzīvotājiem. Vairāk »
 
12.decembris, 9:22 Eiropas Parlamenta deputāts Andrejs Mamikins ir vīlies partijā Saskaņa, kas viņam deva iespēju nokļūt Briselē, un cīņā par krievvalodīgo interesēm ir gatavs pat nolikt eiroparlamentārieša mandātu, lai startētu Saeimas vēlēšanās nākamā gada oktobrī. Vairāk »
 
12.decembris, 8:30 Nepretenciozā bildīte, kas svētdien izklejojās pa sociālajiem tīkliem, varēja arī iztikt bez tiem simtiem komentāru, kas tai sekoja, jo viss tāpat bija skaidrs bez vārdiem. «Virsū neko nelikt!» – ar šādu tekstu apdrukātas A4 formāta lapas bija savietotas uz baltā flīģeļa, kas mēmi kluknēja atjaunotās VEF kultūras pils vestibilā, kur Saskaņas kongresa delegāti dzēra svarīgā foruma kafiju. Vairāk »
 
11.decembris, 21:45 Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) izteikto piedāvājumu rīkot Olimpisko spēļu sacensības vērtē kā Zviedrijas komplimentu Latvijai par vienmēr labi noorganizētām sacensībām Siguldas trasē. Vairāk »
 
11.decembris, 17:40 Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK apspriešanai koalīcijā sagatavojusi likuma grozījumu projektu, kas paredzēs bijušās Valsts drošības komitejas (VDK) dokumentus nodot Latvijas Nacionālajam arhīvam. Vairāk »
 
11.decembris, 16:15 Krievijas tiesa atzinusi Igaunijas uzņēmēju Raivo Susi par vainīgu spiegošanā un piespriedusi viņam 12 gadu ieslodzījumu stingra režīma cietumā, pirmdien ziņo aģentūra "Interfax". Vairāk »
 
11.decembris, 13:52 Krievijas prezidents Vladimirs Putins pirmdien ieradies Krievijas gaisa spēku Hmeimimas aviobāzē Sīrijā un devis pavēli izvest no Sīrijas lielāko daļu Krievijas karaspēka kontingenta. Vairāk »
 
11.decembris, 12:21 Saeimas vēlēšanās vairākkārt labākos rezultātus sasniegusī, bet opozīcijā vienmēr atstātā Saskaņa uz 13. Saeimas vēlēšanām varētu piesaistīt reģionālos partnerus. Šādu vēlmi paudis partijas Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Jānis Urbanovičs. Partijas līderi Nilu Ušakovu šī iniciatīva nesajūsmina, un tas nav vienīgais jautājums, kas Saskaņā rada iekšēju spriedzi. Vairāk »
 
11.decembris, 11:15 Četrus gadus pēc Visu Latvijai! un Tēvzemei un Brīvībai/LNNK apvienošanās vienā partijā organizācija beidzot atteikusies no divvaldības un par vienīgo priekšsēdētāju ievēlējusi Raivi Dzintaru. Partijas mērķus un ideālus šīs nominālās izmaiņas tās vadībā neietekmēs. Vairāk »
 
11.decembris, 8:51 Savulaik, manipulējot ar grozījumiem normatīvajos aktos, kādreizējais ekonomikas ministrs Artis Kampars panāca, ka firmai TCK obligātā iepirkuma ietvaros tika piešķirta iepērkamās elektroenerģijas kvotu lauvas tiesa 165 000 MWh apjomā. Citi vēja enerģētikas komersanti, pamodušies pēc Jaungada svinēšanas 2009. gadā, ar smagu galvu un lielu izbrīnu uzzināja, ka 2008. gada pēdējās darbdienas pēdējās stundās TKC iesniegusi pieteikumu konkursā, kamēr viņi nebija ne zinājuši, ne jautuši, ka iepirkumā mainījušies spēles noteikumi un viņi paliks pie ratiem. Vairāk »
 
11.decembris, 7:22 Ik pa laikam izskan prātojumi par Saeimas un Valsts prezidenta vēlēšanu, premjera nominēšanas un ministru nominēšanas un apstiprināšanas kārtības maiņu. Jautājumu ir pētījušas speciālas komisijas, darba grupas prezidenta paspārnē, kādas iniciatīvas nokļūst arī Saeimā. Arī pagājušonedēļ, kad bez garām debatēm tika noraidīta iniciatīva atjaunot pirmskara Latvijā bijušo atvērto sarakstu sistēmu Saeimas vēlēšanām. Vairāk »
 
10.decembris, 23:15 Francijas prezidents Emanuels Makrons svētdien mudināja Izraēlas premjerministru Benjaminu Netanjahu izrādīt drosmi attiecībās ar palestīniešiem, lai vairotu labo gribu un sekmētu miera procesa atdzīvināšanu. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers