Politika

21.marts, 12:47 Valsts prezidents vērtēs, vai apžēlot par dalību 2009.gada 13.janvāra Vecrīgas grautiņos notiesāto Ansi Ataolu Bērziņu. Vairāk »
 
21.marts, 11:14 Valsts prezidents Raimonds Vējonis vēl nav izšķīries, vai apsveikt Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu ar pārvēlēšanu amatā. Vairāk »
 
21.marts, 9:52 Latvijas Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas dienesta darbs ir jāuzlabo radikāli, šorīt telekanālā LNT uzsvēra Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS). Vairāk »
 
21.marts, 8:33 Pagājušo sestdien notika partijas Latvijas attīstībai kongress, kurš pieņēma lēmumu uz 13. Saeimas vēlēšanām iet kopā ar partijām Kustība PAR! un Izaugsme. Šo sestdien paredzēts partijas Kustība PAR! kongress, kuram jāakceptē šī sadarbība. Sociālajos tīklos ne viens vien ironizē un pat pauž sašutumu, kāpēc žurnālisti piegriež tik lielu vērību partijām, kuru reitings svārstās statistiskās kļūdas robežās. Iepriekšējās Saeimas vēlēšanās 2014. gadā Latvijas attīstībai tā arī nepārvarēja, nē, ne jau 5% barjeru, bet gan 1% barjeru. Pirms četriem gadiem tā ieguva 0,89% balsu. Vairāk »
 
20.marts, 23:30 ASV prezidents Donalds Tramps un Vladimirs Putins, kurš Krievijas prezidenta vēlēšanās svētdien tika pārvēlēts valsts galvas amatā, otrdien sazvanījušies, paziņojis Kremlis. Vairāk »
 
20.marts, 22:03 Eiropas Komisijas (EK) prezidents Žans Klods Junkers otrdien aicinājis Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu pēc pārvēlēšanas amatā palīdzēt atjaunot kontinentā sadarbību drošības jomā. Vairāk »
 
20.marts, 19:22 Ņemot vērā pašreizējo Krievijas ārpolitiku, Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite neapsveiks Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu ar ievēlēšanu uz vēl vienu amata termiņu. Vairāk »
 
20.marts, 17:37 Plānots, ka no šī gada 1.novembra Latvijā būs atļauts reģistrēt automašīnas, kurām stūre atrodas labajā pusē. Vairāk »
 
20.marts, 13:31 Nākamās Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanas notiks 2019.gadā no 23. līdz 26.maijam, otrdien vienojušies Eiropas Savienības (ES) Eiropas lietu ministri. Vairāk »
 
20.marts, 12:00 Eiropas Komisija maijā nāks klajā ar jaunām rekomendācijām Latvijas valdībai. Tāda ir kārtība – vispirms ziņojums par sasniegumiem vai neveiksmēm iepriekšējā gadā un tad atkal jauni ieteikumi. Ziņojums par 2017. gadu ir diezgan kritisks, un finanšu ministre Dana ReiznieceOzola to ņēmusi pie sirds. Neesot korekts. Vairāk »
 
20.marts, 10:56 25. marts ir diena, kad visā Latvijā tiek pieminēti 1949. gada deportācijās cietušie un bojā gājušie, bet šogad Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvalde kopā ar Jelgavas krievu biedrību "Istok" minētajā sēru dienā organizē izklaides pasākumu ģimenēm "Lieldienu jampadracis". Jelgavas pilsētas domes deputāts Aigars Rublis ("Vienotība") uzskata, ka tā ir necieņa pret komunistiskā terora upuriem, un aicina Jelgavas pilsētas domes vadību atcelt šo pasākumu. Vairāk »
 
20.marts, 9:12 Krievijas prezidents Vladimirs Putins pēc uzvaras nule kā notikušajās valsts galvas vēlēšanās pirmdien solīja ķerties pie Maskavas un Rietumu starpā izveidojušos domstarpību risināšanas. Vairāk »
 
20.marts, 8:01 Augstais atbalsts līdzšinējam Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam nedēļas nogalē notikušajās Krievijas prezidenta vēlēšanās varētu liecināt par Krievijas pilsoņu neticību spējai ietekmēt "jau paredzamu" vēlēšanu iznākumu, sacīja pētījumu aģentūras SKDS vadītājs Arnis Kaktiņš. Vairāk »
 
20.marts, 7:22 «Iespējams, tā ir politiskā greizsirdība,» Raivis Dzintars, Nacionālās apvienības (NA) priekšsēdētājs un Saeimas deputāts, min iespējamo iemeslu, kāpēc Saeima 15. martā noraidīja NA ierosinājumu 16. martu noteikt par latviešu nacionālo karavīru atceres dienu. Likumprojektu atbalstīja 21 deputāts, pret bija 23 Saskaņas deputāti, viņiem piebalsoja Veiko Spolītis un Inese Lībiņa-Egnere (Vienotība). Dzintars skaidroja, ka gadījumā, ja ierosinājums tiktu nodots izskatīšanai komisijā, tas kļūtu pietiekami aktuāls, lai spētu vairot NA popularitāti. Vairāk »
 
19.marts, 21:46 Lai risinātu problēmas ar obligātā iepirkuma komponentes (OIK) sistēmu, plānots veidot augsta līmeņa darba grupu, pastāstīja ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V). Vairāk »
 
19.marts, 21:32 Krievijas prezidenta vēlēšanās trūka patiesas kandidātu konkurences, teikts pirmdien publiskotajā Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) ziņojumā, kas balstīts uz tās novērotāju iegūto informāciju. Vairāk »
 
19.marts, 17:47 Lielbritānija un Eiropas Savienība (ES) pirmdien panākušas vienošanos par pārejas posmu, kas ilgs gandrīz divus gadus pēc "Breksita", paziņojis Eiropas Komisijas (EK) "Breksita" sarunu delegācijas vadītājs Mišels Barnjē. Vairāk »
 
19.marts, 13:50 NATO kontingenta ilgtermiņa klātbūtne Baltijas valstīs padara šo reģionu par prioritāti Krievijas militārajai izlūkošanai, kura var skart arī tiesībaizsardzības iestādes, sabiedrisko pakalpojumu un loģistikas nodrošinātājus, kā arī būvniecības uzņēmumus, secinājusi Drošības policija (DP). Vairāk »
 
19.marts, 12:03 Nedēļas nogalē notikušajās Krievijas prezidenta vēlēšanās starp Latvijā balsojušajiem atbalsts līdzšinējam valsts vadītājam Vladimiram Putinam bijis ievērojami lielāks nekā Krievijā un vēlēšanās kopumā, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas dati. Vairāk »
 
19.marts, 10:00 Saeima 22. februārī nodeva izskatīšanai komisijās likumprojektu Grozījums Kriminālprocesa likumā (Nr. 1154/Lp12), kas paredzētu iespēju žurnālistiem iepazīties ar sabiedriski nozīmīgu krimināllietu materiāliem pēc kriminālprocesa pabeigšanas un atsevišķus materiālus publiskot ar izmeklēšanas iestādes vadītāja atļauju. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers