Rīgā

27.jūnijs, 18:49 25.jūnijā neilgi pēc pulksten 19.00 Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Purvciemā, kur kāds kungs ziņoja par dzīvesbiedres bezatbildīgo attieksmi pret saviem mazgadīgajiem bērniem. Vairāk »
 
27.jūnijs, 16:45 Kā vēsta portāls "riga.lv", tad remontdarbu laikā Brīvības ielā atrasta ļoti neparasta vēstures liecība. Vairāk »
 
27.jūnijs, 15:52 Rīgas Centrāltirgū šodien ir parādījušās pirmās gailenes, kuras maksā astoņi eiro litrā, pastāstīja Rīgas pašvaldības uzņēmuma "Rīgas centrāltirgus" (RCT) Mārketinga un komunikāciju daļas projektu vadītājs Ivars Jakovels. Vairāk »
 
27.jūnijs, 15:24 Valsts vides dienests (VVD) ir sācis administratīvo lietvedību saistībā ar lietotu riepu krāvumiem Rīgā, Starta ielā, otrdien valdības sēdes laikā informēja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) valsts sekretārs Rinalds Muciņš. Vairāk »
 
27.jūnijs, 15:10 Izsolē par 3,9 miljoniem eiro pārdota "Homburg Zolitude" piederošā daudzstāvu māju, kas atrodas Zolitūdes traģēdijas vietā Rīgā, Priedaines ielā 20, liecina informācija elektronisko izsoļu vietnē "eizsoles.ta.gov.lv". Vairāk »
 
27.jūnijs, 14:45 Šogad Līgo svētku laikā policija pieķēra 70 šoferu, kuri pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā, bet četrus – narkotisko vielu ietekmē. Vairāk »
 
27.jūnijs, 13:11 25.jūnijā neilgi pirms pulksten 11.00 Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki, patrulējot vecpilsētā, pamanīja kādu jaunieti manāmā reibumā. Iereibušais puisis, ieraugot policijas operatīvo transportlīdzekli, centās tam uzrāpties virsū. Vairāk »
 
27.jūnijs, 12:33 Pēc postošā ugunsgrēka Londonas daudzdzīvokļu ēkā Grenfell Tower pārbaudītas arī citas līdzīgas ēkas un 60 no tām konstatēts, ka ārējie apšuvumi neatbilst ugunsdrošības prasībām. No bīstamajām ēkām Londonas ziemeļos evakuēti cilvēki, ēkām tiek noņemts apšuvums, problēmas atklātas arī gāzes cauruļu izolācijā. 1974. gadā būvētās un pērn atjaunotās torņēkas ugunsnedrošais apšuvums veicināja liesmu strauju izplatīšanos 67 metrus augstajā 24 stāvu ēkā. Vairāk »
 
27.jūnijs, 11:56 Šodien, 27.jūnija vakarā, notiks plānotie ūdensvada komunikāciju mezglu remontdarbi vairākos nozīmīgos Rīgas centra ielu krustojumos, kas provizoriski noslēgsies trešdien no rīta, informē Rīgas ūdens. Vairāk »
 
27.jūnijs, 11:29 Pēc vairāku mēnešu pārtraukuma darbu ir atsācis tirdzniecības centrs “Jugla”, kurā 13. martā bija izcēlies ugunsgrēks. Šobrīd apmeklētājiem ir atvērts tirdzniecības centra otrais stāvs, kā arī pirmajā stāvā darbu ir uzsākušas atsevišķas tirdzniecības vietas. Vairāk »
 
27.jūnijs, 6:00 Alerģiskās reakcijas iedzīvotājiem pēc peldēšanās dažādās pludmalēs, visticamāk, izraisījusi tā saucamā peldētāju nieze, Neatkarīgajai pastāstīja Veselības inspekcijā. Peldvietas, kurās iedzīvotāji peldējušies un pēc tam konstatējuši izsitumus uz ādas vai niezi, ir neoficiālas, tāpēc tajās pārbaudes par valsts budžeta līdzekļiem netiek veiktas. Inspekcija iesaka paturēt prātā, ka ūdenstilpēs ir iespējama mikroskopisko parazītu klātbūtne, tāpēc pārdomāt, kur un kā peldēties. Vairāk »
 
27.jūnijs, 5:45 Šī gada 29. jūnijā Grīziņkalna sporta kompleksā norisināsies "Ghetto Basket" 8. turnīrs, taču centrālais pasākuma notikums - adidas ZVAIGŽŅU SPĒLE 2017! Šova ietvaros paredzēta atlase Slam dunk konkursam, kurš notiks 11. jūlijā Rīgas Centrāltirgū, kur norisināsies Pasaules čempionāts bumbas triekšanā grozā no augšas. Vairāk »
 
27.jūnijs, 5:30 Laika puisis Toms Bricis sola, ka ceturtdien, 29. jūnijā, sagaidīsim dienvidu vējus un gaisa temperatūra paaugstināsies līdz 25–30 grādiem. Latviju pāršalks pērkona lietusgāzes, krusa un spēcīgas vēja brāzmas, bet no piektdienas kļūs vēsāks. Brīvdienās vidējā gaisa temperatūra sasniegs vien 20 grādus. Vairāk »
 
26.jūnijs, 20:52 25.jūnijā neilgi pirms pulksten 22.00 Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras aci pamanīja, ka Mārstaļu ielā notiek kautiņš. Uz notikuma vietu nekavējoties nosūtīta tuvākā policijas ekipāža. Vairāk »
 
26.jūnijs, 19:00 15.jūnijā rītā Rīgas pašvaldības policijas darbinieki saņēma izsaukumu Dārzciema apkaimi, kur bija manīts alnis. Notikuma vietā jau bija Valsts policijas darbinieki, bet vēlāk ieradās arī veterinārās klīnikas speciālisti. Sākumā alni izdevās iedzīt koku un krūmu pudurā, taču dzīvnieks aizbēga. Mirkli vēlāk alnim tika sadzītas pēdas - viņš bēgot bija ieskrējis kādas privātmājas pagalmā, kur iekritis baseinā, no kura alnim neizdevās tikt ārā. Izmantojot šo situāciju, veterinārās klīnikas speciālisti iešāva trankvilizatora devu un alnis lēnām nomierinājās līdz iemiga. Policisti kopā ar klīnikas darbiniekiem alni turēja baseina malā, lai viņš nenoslīktu, bet pa to laiku uz notikuma devās ugunsdzēsēji, kuri ar pāris spēcīgu roku pāriem palīdzēja vairākus centnerus smago meža dzīvnieku izvilkt no baseina un iedabūt klīnikas mikroautobusā. Vēl pāris stundas vēlāk alnis jau bija izvests krietnu gabalu ārpus Rīgas, kur viņš tika palaists brīvībā. Vairāk »
 
26.jūnijs, 18:27 Šobrīd Nodarbinātības valsts aģentūras mājas lapā publicētas gandrīz 2800 brīvas vakances, tostarp gana aktīvi tiek meklēti pedagogi gan pirmsskolā, gan skolā. Vairāk »
 
26.jūnijs, 17:40 Sigita Džarcāne facebook lūdz cilvēku palīdzību - viņa šodien pazaudējusi pasi, bet rīt ir jālido prom no Latvijas. Vairāk »
 
26.jūnijs, 15:40 Kā liecina portāla "riga.lv" publicētā informācija, tad 23.un 24.jūnijā Rīgas Dzemdību namā piedzimuši 32 mazuļi. Vairāk »
 
26.jūnijs, 14:45 Valsts policija informē, ka Līgo vakarā no pašnāvības mēģinājuma izglābts kāds 1993.gadā dzimis vīrietis. Vairāk »
 
26.jūnijs, 13:58 Latvijas Basketbola savienība informē, ka Latvijas sieviešu basketbola izlase mājās atgriezīsies šovakar plkst. 22.30. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers