Rīgā

25.marts, 21:43 Dzīvnieku patversme "Ulubele" sociālajā medijā facebook lūdz atsaukties ikvienu, kam ir kāda informācija par attēlā redzamā kaķa saimniekiem. Vairāk »
 
25.marts, 21:21 Rītdienas laika prognoze varētu iepriecināt tos cilvēkus, kuri šodien sūkstījās par lietu un sniegu, jo sinoptiķi rīt sola vairs tikai nelielus nokrišņus, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
25.marts, 21:00 Naktī uz svētdienu Latvijā gaidāms daļēji apmācies laiks, vietām būs migla un nelieli nokrišņi, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
25.marts, 20:40 Sociālajā medija facebook grupā "Palīdzēsim viens otram" ir ievietots palīdzības lūgums no kādas četru bērnu ģimenes, kurai ļoti trūkst dažādu sadzīves lietu. Vairāk »
 
25.marts, 19:40 2017.gada 26.martā plkst 03:00 Latvijā un daudzviet citur pasaulē notiks pāreja uz vasaras laiku, kad pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu uz priekšu. Vairāk »
 
25.marts, 19:01 Rīgā trūkst neatliekamās palīdzības slimnīcu, jo patlaban daudzprofilu neatliekamo palīdzību var nodrošināt tikai Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca un Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca, teica Latvijas Slimnīcu biedrības vadītāja vietniece Egija Širova. Vairāk »
 
25.marts, 17:06 Vairāki simti cilvēku šodien pie Brīvības pieminekļa ar ziedu nolikšanu pieminēja 1949.gada 25.marta deportāciju upurus Vairāk »
 
25.marts, 16:40 Glābšanas dienestu darbinieki jau vairākkārtīgi ir atgādinājuši iedzīvotājiem, lai savas automašīnas māju pagalmos novieto tā, lai glābšanas dienesta automašīna varētu tām pabraukt garām. Diemžēl sociālajos medijos nereti nākas redzēt gadījumus, kad citi cilvēki ziņo par neapdomīgiem šoferīšiem. Vairāk »
 
25.marts, 15:42 Vairāki simti cilvēku šodien pie Brīvības pieminekļa ar ziedu nolikšanu pieminēja 1949.gada 25.marta deportāciju upurus, novēroja aģentūra LETA. Vairāk »
 
25.marts, 13:40 Lai arī Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) norāda, ka Latvijā kopumā saslimstība ar legionelozi nav augsta, šogad jau ir reģistrēti 11 gadījumi – četri cilvēki ir saslimuši jau 2016. gadā. LV portāls skaidro, kas ir legioneloze, kas par to ir jāzina un kādus profilaktiskos pasākumus ir iespējams veikt, lai izvairītos no šīs slimības, vēsta Latvijas vēstneša portāls. Vairāk »
 
25.marts, 10:21 Organizācija Bezvēsts.lv ziņo, ka 16 gadus vecais Niklāvs JUŠKĀNS pazudis Jaunpiebalgā 2017. g. 23.martā plkst. 19.00. Ir zināms, ka viņš pameta sociālās rehabilitācijas centru "Solis Piebalgā". Vairāk »
 
25.marts, 10:10 Šorīt Rīgā pie Centrāltirgus tramvajs notrieca gājēju, sacīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sarmīte Skujiņa. Vairāk »
 
25.marts, 9:42 Pagājušā gadā vismazāk noziegumu reģistrēti Vārkavas un Rucavas, bet visvairāk noziegumu bijuši Ogres un Dobeles novados, liecina Iekšlietu ministrijas Informācijas centra informācija. Vairāk »
 
25.marts, 9:24 Aizvadītajā diennaktī Latvijā dzēsts 91 kūlas ugunsgrēks, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā operatīvā informācija. Vairāk »
 
25.marts, 8:46 Šodien visā pasaulē tiks svinēta Zemes Stunda, kuras laikā no plkst. 20:30 - 21:30 iedzīvotāji, pašvaldības un uzņēmumi tiek aicināti stundu nelietot elektrību, tādējādi simboliski apliecinot izpratni par klimata pārmaiņu nozīmību un pievēršot tām uzmanību. Zemes Stundā šogad tiek plānoti pasākumi visā Latvijā. Vairāk »
 
25.marts, 8:12 Šodien, izejot no mājas, noteikti vajadzētu paņemt lietussargu, jo visā Latvijā ir gaidāms apmācies laiks ar nokrišņiem, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs. Vairāk »
 
25.marts, 7:59 Pieminot 1949.gada 25.marta deportāciju un Komunistiskā genocīda upurus, šajā dienā Rīgā notiks vairāki koncerti un pasākumi - piemiņas brīdis pie Šķirotavas stacijas, gājiens no Latvijas Okupācijas muzeja uz Brīvības pieminekli, kur notiks svinīgā goda sardze un ziedu nolikšanas ceremonija, bet pēcpusdienā iedzīvotāji gaidīti koncertos Latvijas Kara muzejā, Rīgas Domā, Kultūras centrā "Mazā ģilde" un Konferenču zālē Brīvības gatvē 266. Vairāk »
 
24.marts, 20:07 24.marta naktī Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Sarkandaugavā, kur norisinājās ģimenes konflikts. Vairāk »
 
24.marts, 19:50 Iestājoties labvēlīgiem laika apstākļiem, Rīgas domes Satiksmes departaments ir uzsācis pilsētas grantēto ielu seguma profilēšanas, izlīdzināšanas un šķembu papildināšanas darbus. Planēšana uzsākta ielās, kurās grants segums ir pietiekami sauss. Vairāk »
 
24.marts, 19:36 „Mums ir labas ziņas! 65 gadus vecais rīdzinieks Uldis Punkulis atrasts. Dzīvs. Atrada pati mazmeita,” ziņo Bezvēsts.lv Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers