Rīgā

Šodien, 7:28 Bijusī Latvijas Valsts prezidente Vaira Vīķe - Freiberga sociālajā medijā Facebook publicējusi savu viedokli saistībā ar nesen radušos skandālu par bijušās prezidentes kapa vietu. Vairāk »
 
Vakar, 19:10 Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) no "Latvijas Televīzijas" ir pieprasījusi dokumentus par sadarbību ar Rīgas domi (RD), pēc kuru izskatīšanas lems uzsākt vai neuzsākt izmeklēšanu, aģentūrai LETA sacīja NEPLP priekšsēdētāja Aija Dulevska. Vairāk »
 
Vakar, 18:50 Piektdien, 13. janvārī, kādas Iļģuciema privātmājas saimnieks, atgriežoties savā īpašumā, pamanīja, ka viņa mājai ir izsists logs. Ieejot namā viņš pamanīja, ka gultā ir aizmidzis nepazīstams vīrietis un izsauca policiju, ziņo Valsts policija. Vairāk »
 
Vakar, 18:08 Ģenerālprokuratūra nolēmusi sākt vēl vienu kriminālprocesu saistībā ar Valsts policijas (VP) automašīnu piegādi. Vairāk »
 
Vakar, 17:28 Vēl ir jāatbild uz daudziem jautājumiem saistībā ar Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) reorganizāciju, tomēr valdošā koalīcija pašlaik "neapstādina izmaiņas", šodien pēc valdību veidojošo partiju iknedēļas sanāksmes sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS). Vairāk »
 
Vakar, 16:34 Vīrietis Rīgā meklē aculieciniekus, kuri redzējuši, kā kāda automašīna taranē ceļa malā atstātos transporta līdzekļus. Vairāk »
 
Vakar, 15:49 Ar sociālo tīklu palīdzību Juris meklē ļaundarus, kuri nozaga un izdemolēja viņa auto. Vairāk »
 
Vakar, 14:59 "Labdarības lapa" aicina palīdzēt kādai daudzbērnu ģimenei, kura zaudējusi tēvu, kas sagādā problēmas nodrošināt sadzīvei nepieciešamās lietas. Vairāk »
 
Vakar, 14:22 15.janvārī neilgi pēc pusnakts Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Ziepniekkalnā, kur kāds vērīgs aculiecinieks pamanījis iereibušu pāri ar bērnu ratiņiem. Vairāk »
 
Vakar, 12:01 Sestdien, 14.janvāra pēcpusdienā, Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki, patrulējot Rīgas Centrāltirgus apkaimē, sastapa noraizējušos vecākus, kuri pastāstīja, ka pirms pusstundas viņiem pazudis piecus gadus vecs bērns. Vairāk »
 
Vakar, 10:49 Skanstes tramvaja projekta uzraugs sabiedrība par atklātību Delna vērsies Iepirkumu uzraudzības birojā (IUB) un, sadzīviski runājot, nosūdzējis SIA Rīgas satiksme (RS) saistībā ar izsludināto konkursu par jaunās tramvaja līnijas būvprojekta izstrādi. Vairāk »
 
Vakar, 10:23 Sākoties zemledus makšķerēšanas sezonai, Rīgas pašvaldības policijas puiši no Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes apseko makšķernieku vidū populārākās ūdenstilpes. Policisti pārbauda gan tās vietas, kur pašlaik atļauts atrasties uz ledus, gan vietas, kur spēkā ir liegums. Kopā sestdien pārbaudīti 37 makšķernieki, bet pārsvarā visi likumu ievēro. Viens makšķernieks atradies uz ledus vietā, kur tas nav atļauts, taču ņemot vērā, ka ledus attiecīgajā vietā bija pietiekami biezs, viņam sastādīts profilaktisko pārrunu protokols. Vēl diviem makšķerniekiem konstatēti pārkāpumi, kas nav saistīti ar makšķerēšanu, proti, dzīvošana bez deklarētās dzīvesvietas. Par to arī noformēti protokoli. Vairāk »
 
Vakar, 9:13 Šodien Mārupes kapos un pie Vecmīlgrāvja tilta notiks Barikāžu atceres pasākumi, aģentūru LETA informēja muzeja administratore Ieva Eglīte. Vairāk »
 
Vakar, 8:43 Trešdien Latviju šķērsos siltā atmosfēras fronte - sāks ieplūst siltāks un mitrāks gaiss no rietumiem, prognozē "Global Forecast System". Vairāk »
 
Vakar, 8:39 Visas astoņas Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) reģionālās filiāles tiks saglabātas, un visi pasniedzēji pāries uz darbu Latvijas Universitātē (LU), šorīt intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" solīja izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis (V). Vairāk »
 
Vakar, 8:00 Pirmdien daudzviet Latvijā starp mākoņiem parādīsies saule, vietām nedaudz snigs. Vairāk »
 
Vakar, 7:48 Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) šodien plkst.11 uz pārrunām par Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) reorganizāciju gaida augstskolas vadību, aģentūra LETA uzzināja ministrijā. Vairāk »
 
15.janvāris, 22:22 Līdz 1.martam 12.klašu skolēniem ir iespēja pieteikties Vītolu fonda administrētajām stipendijām 2017./2018.mācību gadam, aģentūra LETA uzzināja fondā. Vairāk »
 
15.janvāris, 21:00 Sociālajā medijā Facebook kāda sieviete aicina atsaukties cilvēku, kuram varētu piederēt attēlā redzamais portfelis, kurā iekšā atrodas vairāki zīmējumi. Vairāk »
 
15.janvāris, 20:00 Tiesnesim nav aizliegts cept gaļu, lietot alkoholu vai citādi izklaidēties kompānijās ar advokātiem. Taču jāievēro saprātīgs ierobežojums – abas personas nedrīkst satikties tiesas zālē, vēsta raidījums "Nekā personīga". Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers