Rīgā

19.februāris, 15:20 Valsts ieņēmumu dienests aicina būt piesardzīgiem, saņemot uzaicinājumu no „EBN – European Bussiness Number” departamenta, kas it kā lūdz ieskaitīt zināmu naudas summu, lai uzņēmums tiktu iekļauts PVN reģistrā. Vairāk »
 
19.februāris, 13:24 Latvijā pētnieciskā žurnālistika ir! Kā gan citādi, ja žurnālisti "uzrok" situāciju, ko, gadiem ejot un saistošos noteikumus daudzreiz grozot, Rīgas domes deputāti nav pamanījuši. Paldies viņiem par to! Vairāk »
 
19.februāris, 11:00 Sudraba vērdiņš katram Latvijas simtgadē dzimušajam bērniņam – tādu mērķi izvirzījusi biedrības Nigestes amatniecības nams vadītāja Inguna Roga-Saulīte. Tā ir viena cilvēka iecere, kas nav saņēmusi simtgades naudas tūkstošus, toties ir iekarojusi cilvēku sirdis. Vairāk »
 
18.februāris, 20:29 Jaunās nedēļas vidū gaisa temperatūra valsts austrumos naktīs pazemināsies līdz -15..-20 grādiem, un nedēļas otrajā pusē kļūs vēl par dažiem grādiem aukstāks, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC). Vairāk »
 
17.februāris, 8:30 Rīgā no 17.februāra līdz 18.februārim norisināsies starptautiskais mūsdienu deju čempionāts "Dance of Europe Latvia 2018", kurā sacentīsies 1500 dejotāji no Baltkrievijas, Ukrainas, Krievijas, Somijas, Slovākijas, Zviedrijas, Francijas un Baltijas valstīm, informēja pasākuma rīkotāju pārstāvis Oļegs Pavlovs. Vairāk »
 
16.februāris, 21:53 15. februārī neilgi pēc pulksten 6.00 Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras aci pamanīja divus jauniešus, kuri viens pēc otra vilka nost drēbes. Vairāk »
 
16.februāris, 21:19 Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs (LEBM) nu jau vairāk nekā gadu netiek pie kārtējās akreditācijas. Akreditācijas komisija konstatējusi vairākas nepilnības, ziņo LTV raidījums "Kultūršoks". Vairāk »
 
16.februāris, 20:50 "Palīdzēsim viens otram" aicina palīdzēt četru bērnu ģimenei, kurai pašlaik klāja grūti. Vairāk »
 
16.februāris, 19:53 Jaunākajā Amigo laimes indeksā secināts, ka 60% Latvijas iedzīvotāju jūtas laimīgi. Lai arī tas ir labs rādītājs, tomēr joprojām novērojams vispārējās laimes sajūtas kritums. Salīdzinājumam 2016. un 2015. gadā šis rādītājs attiecīgi sasniedza 63% un pat 70%. Vienlaikus saglabājas tendence, ka cilvēku laimes sajūta ģimenē ir augstāka. Ievērojami audzis iedzīvotāju skaits, kas savā ģimenē jūtas ļoti laimīgi, uzrādot vēsturiski augstāko rezultātu – 18%, tostarp laimīgākās ir ģimenes ar bērniem, liecina mobilo sakaru operatora Amigo un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS ceturtā Latvijas iedzīvotāju laimes mērījuma Amigo laimes indekss rezultāti. Vairāk »
 
16.februāris, 18:54 29 gadus vecais Rihards Savelis pazudis 2018. gada 12. februārī ap plkst. 21.00 Jaunmārupē vai Rīgā, vēsta bezvēsts.lv. Vairāk »
 
16.februāris, 18:30 Līga Ķikute facebook izstāsta nesen pieredzēto, kas raisījis izbrīnu un jautājumu - kādu piemēru skolotāja rādīja saviem audzēkņiem? Vairāk »
 
16.februāris, 17:14 Lai nodrošinātu ievērojami pieaugušo pieprasījumu autobusu biļetēm no Krievijas uz Latviju nedēļā, kad tiek svinēts 8.marts, autobusu pārvadātājs “Lux Express” nodrošinās papildreisus no Sanktpēterburgas uz Rīgu. Vairāk »
 
16.februāris, 16:57 Izspiešanā un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijā apsūdzētajam bijušajam maksātnespējas administratoram Mārim Sprūdam izdevies divu dienu laikā savākt un iemaksāt pusmiljona eiro lielo drošības naudu, līdz ar to viņš šopēcpusdien tika atbrīvots no apcietinājuma un atstāja Rīgas Centrālcietumu. Vairāk »
 
16.februāris, 16:06 Piektdienas pēcpusdienā daudzstāvu ēkā Rīgas centrā, Bruņinieku ielā izcēlies ugunsgrēks, noskaidroja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā. Vairāk »
 
16.februāris, 13:00 Rīgas satiksme (RS) jau vairākus gadus iesaistās karjeras izglītības pasākumā skolēniem Ēnu diena, atverot durvis interesentiem, kuri vēlas iepazīt uzņēmumā strādājošo darba specifiku un, kas zina, varbūt nākotnē izvēlēsies pievienoties RS kuplajam (vairāk nekā 4000 darbinieku lielajam) kolektīvam. Šogad uzņēmumā ieradās padsmit ēnu. Vairāk »
 
16.februāris, 12:00 Drīzumā atlaides braukšanai sabiedriskajā transportā saņems tikai Eiropas Savienībā, tās ekonomiskajā zonā un Šveicē pensionējušās personas. Par šāda likumprojekta nodošanu komisijām ceturtdien ar nomācošu pārsvaru lēma Saeima. Vairāk »
 
16.februāris, 10:25 Vakar, 15. februārī, Latvijas Nacionālajā operā notika Igora Stravinska operas "Izvirtības hronika" pirmizrāde. To veidojuši muzikālais vadītājs un diriģents Jānis Liepiņš, diriģents Kaspars Ādamsons, režisore Margo Zālīte, scenogrāfs Didzis Jaunzems, kostīmu māksliniece Yashi, video mākslinieks -8 un gaismu mākslinieks Oskars Pauliņš. Vairāk »
 
16.februāris, 10:08 15. februārī neilgi pēc pulksten 2.00 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu manāmi iereibušu sievieti ar mazu bērnu vienā no degvielas uzpildes stacijām Bolderājā. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas ekipāža. Vairāk »
 
16.februāris, 9:46 Valsts ieņēmumu dienests (VID) un Rīgas pašvaldības policija (RPP) veikuši kopīgu reidu, pārbaudot taksometru pakalpojumu sniedzējus. Kopā 48 kontrolbraucienos konstatēts 81 pārkāpums. Vairāk »
 
15.februāris, 20:30 Sociālajā tīklā "Facebook" Laila saka lielu paldies policistam, kurš trešdienas rītā neatteica palīdzību. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers