Rīgā

Vakar, 11:18 Policija pēc apkārtējo iedzīvotāju saņemtās informācijas uz ielas vienus pašus atrod divus mazus zēnus, kuri ilgstoši savās mājās bija atstāti bez pieaugušo uzraudzības un tāpēc izrāpušies pa logu. Vairāk »
 
Vakar, 10:30 Saldējumu, plastelīnu, suliņu, burbuļu pūšamo. Tad vēl ieejas biļetes, maksa par autostāvvietu, turza ar popkarnu. Nereti atpūta kopā ar mazo sirdsāķīti izvēršas par īstu "maka purinātāju", kas paģēr, ka pasākumu apmeklēšana ar bērniem ir dārgs un tādēļ salīdzinoši rets prieks. Vairāk »
 
Vakar, 9:26 Otrdien, 15.augustā, no rīta satiksmes negadījuma dēļ izveidojies sastrēgums uz Dienvidu tilta. Vairāk »
 
Vakar, 8:30 Otrdien Latvijā būs visai saulains laiks, tomēr valsts lielākajā daļā dienas gaitā palielināsies mākoņu daudzums, nokrišņi nav gaidāmi. Vairāk »
 
Vakar, 8:00 Šodien Rīgā pie mazumtirdzniecības tīkla "Rimi" veikala Rīdzenes ielā notiks biedrības "Dzīvnieku brīvība" rīkots pikets, lai aicinātu tirgotāju apņemties līdz 2025.gadam pilnībā atteikties no sprostos turētu vistu olu tirdzniecības, informēja "Dzīvnieku brīvībā". Vairāk »
 
Vakar, 7:45 Rīgas krematorijā šodien plkst.14 notiks atvadīšanās no mūžībā aizgājušā latviešu komponista Pētera Plakida, informēja Kultūras ministrijas sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lita Kokale. Vairāk »
 
Vakar, 7:34 Otrdienas rītā gandrīz visā Latvijā gaisa temperatūra ir zem +10 grādiem, dažviet valsts rietumu un centrālajā daļā tā noslīdējusi arī zem +5 grādiem, liecina meteoroloģiskā informācija. Vairāk »
 
14.augusts, 21:50 26. un 27.augustā Splendid Palace, Cafe Film Noir, Rīgas Improvizācijas teātra (RIT) aktieri ielēks 25 stundu garā improvizācijas maratonā. Uzstāsies RIT pamatsastāvs, studijas: ART i ŠOK, Prieka Ministrija, KIKIT, IN impro, Kontakts, jaunākie RIT dalībnieki un RIT draugi. Vairāk kā diennakti ilgajā improvizācijas virpulī skatītājiem tiks piedāvāta plaša programma - studiju izrādes, improvizācijas džemi jauktos sastāvos, kā arī muzikālā improvizācija. Vairāk »
 
14.augusts, 20:30 Šā gada 30. jūlijā, patrulējot pa Ziepniekkalna mazdārziņu apkārtni, policisti pamanīja aizdomīgu vīrieti, kurš pārvietojās ar velosipēdu. Ņemot vērā, ka likumsargiem ir pamatotas aizdomas, ka velosipēds varētu būt zagts, turklāt vīrietis nevarēja izskaidrot tā izcelsmi, divritenis tika atsavināts. Vairāk »
 
14.augusts, 20:00 Rīgā 18.,19. un 20. augustā noritēs Pilsētas svētki, un viens no tradicionālajiem rīdzinieku un pilsētas viesu iecienītākajiem notikumiem ir svētku salūts. Vairāk »
 
14.augusts, 18:55 Svētku dienās, 19. un 20. augustā Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā varēs braukt bez maksas. Piektdien, 18. augustā maksa par pilsētas sabiedriskā transporta izmantošanu tiks saglabāta. Vairāk »
 
14.augusts, 18:45 Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas deputāti šodien akceptēja 300 000 eiro piešķiršanu veloparka būvprojekta izstrādei un būvniecībai Aldara parkam pieguļošajā teritorijā. Vairāk »
 
14.augusts, 18:10 12.augustā pulksten 15.27 Rīgas pašvaldības policijas Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbinieki, atrodoties glābšanas stacijā “Vecāķi”, saņēma informāciju, ka pirms neilga laika ūdenī pazudusi septiņus gadus veca meitenīte. Vairāk »
 
14.augusts, 17:25 Saistībā ar Rīgas mēra Nila Ušakova (S) plāniem reģistrēt preču zīmi "Ušakova kepka", nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) Rīgas domes frakcija lūgusi Valsts valodas centru (VVC) sniegt atzinumu, vai vārda "kepka" lietošana ir atbilstoša valsts valodas likumam, informēja frakcijas referente Evija Vaikina. Vairāk »
 
14.augusts, 14:41 Kāda sociālā tīkla facebook lietotāja iemūžinājusi kadrus no avārijas, kura naktī uz pirmdienu notikusi Rīgā, Purvciemā. Vairāk »
 
14.augusts, 14:14 Jauniešu bezdarbs rekordaugstus rādītājus sasniedza krīzes gados, kad katrs ceturtais bezdarbnieks bija jaunietis. Uzmanību šim faktam pievērsa Eiropas Komisija, iekļaujot Latviju «kritisko valstu» sarakstā, kurām steidzami jāveic pasākumi, lai mazinātu jauniešu bezdarbnieku skaitu. Tas ļāva Latvijai saņemt Eiropas Savienības finansējumu un uzsākt vairākas programmas tieši jauniešiem. Vairāk »
 
14.augusts, 13:49 Rīgā pagājušā piektdienā uzreiz pēc nozieguma Valsts policija aizturējusi 63 gadus vecu kabatzagli, informē VP. Vairāk »
 
14.augusts, 13:12 Cirka mākslas revolūcija, atsakoties no klasiskā cirka ar dzīvniekiem, turpinās ar garlaicīgākām nodarbēm – Kultūras ministrija gatavojas jaunai tiesvedībai, cirka vadītāja sacer darbības stratēģiju, bet Rīgas cirka ēkas fasādē tiek skrūvēti mikropāļi – lai neapkrīt. Vairāk »
 
14.augusts, 12:25 Vasara ir laiks, kad katra minūte, kas pavadīta mīļotajā birojā, šķiet kā stunda, bet katra virsstunda- kā vesela mūžība. Ja tavs priekšnieks ir pretimnākošs, bet tavs prāts- radošs, izmanto iespēju ar visu datoru pārcelties uz telpām, kas būs kaut kas vidējs starp biroju un mājas dīvānu. Vairāk »
 
14.augusts, 11:22 Krievijas pilsonis Aleksandrs Bondarevs dalījies ar iespaidiem par pārcelšanos uz dzīvi Rīgā. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers