Rīgā

Vakar, 9:15 Nākamā gada valdības apņemšanās ir ārstniecības personām – ārstiem, māsām, māsu palīgiem un citiem veselības aprūpes speciālistiem – palielināt atalgojumu vidēji par 28 procentiem. Lai to izdarītu, veselības nozares budžetā ir piešķirts papildu finansējums – 117 miljoni eiro. Vairāk »
 
Vakar, 7:56 Uzņēmums "Rīgas siltums" palīdzēs 230 atlaižamajiem siltumtehniķiem-atslēdzniekiem atrast jaunu darbu, intervijā Latvijas Radio sacīja uzņēmuma valdes priekšsēdētāju Normunds Talcis. Vairāk »
 
Vakar, 5:30 Kravas automobiļa vadītājs, pavārs, betonētājs, namdaris, palīgstrādnieks – šīs ir šā brīža top 5 profesijas, kurās visaktīvāk ar Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) starpniecību darba devēji cenšas atrast strādājošos. Kopumā patlaban NVA Vakanču portālā ir reģistrēti vairāk nekā 11 000 darba piedāvājumu. Tas ir divas reizes vairāk, salīdzinot ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu (oktobra sākumu). Kopumā šī gada 9 mēnešos darba devēji NVA bija reģistrējuši 55 293 vakances. Vairāk »
 
17.oktobris, 20:50 Trešdien, 18. oktobrī, remontposmā uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) uz tilta pār Mazo Juglu paredzēti betonēšanas darbi. Vairāk »
 
17.oktobris, 20:20 Pēc trīs gadu darba trešdien, 18.oktobrī, plkst.10.00 svinīgā dāvinājuma ceremonijā atklās monumentālo Latvijas karoga mastu uz AB dambja. Vairāk »
 
17.oktobris, 18:45 Ceturtdien, 19.oktobrī, plkst.10.00, piedaloties Rīgas domes vadībai, valsts augstākajām amatpersonām, Nacionālo bruņoto spēku pārstāvjiem un ārvalstu vēstniekiem, tiks svinīgi atklāts restaurētais Brīvības piemineklis. Vairāk »
 
17.oktobris, 16:59 14. oktobrī neilgi pēc pulksten 2.00 Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Vecrīgā, kur agresīvi noskaņots vīrietis iznācis no ātrās ēdināšanas restorāna un sācis apkārtējos apmētāt ar vistu kauliņiem. Vairāk »
 
17.oktobris, 16:46 "Rīgas satiksme" ir saņēmusi jaunākos "Solaris Urbino" sērijas autobusus. Plānots, ka līdz šī gada beigām pakāpeniski tiks piegādāti 70 autobusi. Tādejādi Rīgā būs tikai zemās grīdas autobusi. Vairāk »
 
17.oktobris, 15:15 "Rīgas satiksme" ir saņēmusi jaunākos "Solaris Urbino" sērijas autobusus (skat. foto). Plānots, ka līdz šī gada beigām pakāpeniski tiks piegādāti 70 autobusi. Tādejādi Rīgā būs tikai zemās grīdas autobusi. Vairāk »
 
17.oktobris, 12:20 Ikvienu rīdzinieku, kurš ir nodarbināts un vecumā no 25 gadiem, Rīgas pašvaldība aicina pieteikties uz mācībām 195 izglītības programmās, lai mainītu vai pilnveidotu savu profesionālo kompetenci vai iegūtu jaunu profesiju. Šāda iespēja tiek piedāvāta Eiropas Savienības fondu projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” ietvaros, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām, tostarp Rīgas pašvaldību. Vairāk »
 
17.oktobris, 11:34 Rīgas mērs Nils Ušakovs ziņo, ka novērsts brāķis Stabu ielu - nekvalitatīvais ielas segums nomainīts uz jaunu. Vairāk »
 
17.oktobris, 11:01 Sociālo tīklu lietotāji informē, ka Maskavas ielā, pie ''Ķengaraga tirgus'', noticis satiksmes negadījums. Vairāk »
 
17.oktobris, 5:30 Rīgas zoodārza valdes priekšsēdētājs Rolands Greiziņš atzīst, ka zoodārzam vienmēr vajadzību vairāk nekā finansiālu iespēju, un gribas ieguldīt savu artavu Latvijas simtgadē un sakopt vairākas dzīvnieku mītnes. «Viss kļūst dārgāks,» viņš saka. Vairāk »
 
17.oktobris, 5:00 Rīgas daudzdzīvokļu ēkās pašlaik iestājusies divvaldība – akciju sabiedrība Rīgas siltums vairs neveiks ēku iekšējo siltuma sistēmu apkalpošanu, bet par to, ka būtu kāds cits apkalpotājs, diez vai daudzi rīdzinieki pat nojauš. Vairāk »
 
16.oktobris, 21:40 13.oktobrī pulksten 14.30 Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par diviem zēniem Kronvalda parkā, kuri, iespējams, ir alkohola reibumā. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas ekipāža. Vairāk »
 
16.oktobris, 18:50 Marijas ielā 6 esošās ēkas īpašnieki nav īstenojuši Rīgas domes (RD) noteiktos drošības pasākumus, lai novērstu mājas apdraudējumu iedzīvotājiem, pastāstīja Pilsētas īpašumu komitejas priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR). Vairāk »
 
16.oktobris, 15:00 Irina brīdina visus, kuri savus mīluļus laiž pastaigāties Rīgā, Purvciema apkārtnē. Vairāk »
 
16.oktobris, 14:40 Pilsētvides instalācija "Pērtiķis Sems", kas kopš pagājušā gada septembra atrodas Kronvalda parkā, šīs nedēļas laikā tiks nogādāts bērnu izklaides parkā "Avārijas brigāde" Lēdmanes pagastā,sacīja Mākslas menedžmenta un informācijas centra (MMIC) valdes priekšsēdētāja vietniece Māra Ādiņa. Vairāk »
 
16.oktobris, 13:51 SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) valdes priekšsēdētāja amatā iecelts kādreizējais SIA "Latio Namsaimnieks" vadītājs Aivars Gontarevs, bet otru vakanto valdes locekļa vietu ieņems Ardis Pāvilsons. Vairāk »
 
16.oktobris, 12:28 Aculiecinieki ziņo par smagu autoavāriju, kura notikusi Rumbulā, virzienā uz Salaspili. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers