Rīgā

10.decembris, 12:58 Svētdien ap plkst.14.30 atjaunota satiksme Rīgā, Brīvības gatvē pie tirdzniecības centra "Alfa", kas uz laiku bija bloķēta ceļu satiksmes negadījuma dēļ, informē Valsts policija. Vairāk »
 
10.decembris, 8:59 Šodien, 10.decembrī, Doma laukumu Rīgā piepildīs simtiem atraktīvu labas gribas cilvēku Ziemassvētku vecīšu tērpos. 11.30 starts tiks dots labdarības skrējienam, kurā ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts ziedot līdzekļus rehabilitācijai bērniem ar kustību traucējumiem. Par Ziemassvētku vecīšu tērpu ziedotājiem galva nav jālauza – to ikviens, veicot ziedojumu, saņems bez maksas. Vairāk »
 
10.decembris, 7:41 Šodien, 10.decembrī, plkst. 16.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcas adventes koncertu cikla ietvaros izskanēs itāļu komponista Džoakīno Rosīni vēlīnais skaņdarbs Petite Messe Solennelle vairāku Latvijā pazīstamu mākslinieku izpildījumā. Vairāk »
 
9.decembris, 18:23 Āgenskalna tirgus nomas maksa jānosaka tādā apmērā, lai tā motivētu investorus ieguldīt nekustamā īpašuma attīstībā, pastāstīja Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR). Vairāk »
 
9.decembris, 12:11 Šodien draudzības spēlē hokejā spēkiem mērosies Saeimas un Valsts policijas hokeja komandas. Draudzības mačs organizēts par godu Policijas darbinieku dienai, ko atzīmē 5.decembrī. Vairāk »
 
9.decembris, 10:40 Ūdensvada tīkla remontdarbu laikā no 9.decembra līdz 20.decembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Marijas ielas labajā braukšanas joslā, posmā no Merķela ielas līdz Raiņa bulvārim. Vairāk »
 
9.decembris, 10:29 Piektdien mediķi slimnīcā nogādājuši kādu 58 gadus vecu vīrieti, kurš tika atrasts, pārsalis guļot uz soliņa pieturā, Rīgā, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā. Vairāk »
 
9.decembris, 10:15 Sestdien, 9. decembrī plkst. 15.00 Doma laukumā, pie vienas no lielākajām Rīgas eglēm jau trešo gadu izskanēs „Ziemassvētku tubu” orķestra koncerts, klātesošos priecējot ar populārām Ziemassvētku melodijām īpašā skanējumā. Neparastajā orķestrī apvienosies vairāk nekā 100 tubistu un eifonistu no visas Latvijas. Pasākuma vadītāja lomā iejutīsies Māris Grigalis. Apmeklējums – bez maksas. Vairāk »
 
9.decembris, 9:00 Šajā nedēļas nogalē visus interesentus ar krāšniem objektiem sagaida par skaistu pirmssvētku tradīciju kļuvušais festivāls "Ziemassvētku egļu ceļš”. Vairāk »
 
9.decembris, 7:30 Šodien, 9.decembrī, Latvijas Universitātes Botāniskā dārza Palmu mājā ciklā "Ziemas saulgriežu ceļš" norisināsies puzuru veidošanas darbnīca un muzikāla lekcija par Ziemas saulgriežu nozīmi latviešu folklorā. Vairāk »
 
8.decembris, 22:23 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Zemgales iecirknī šā gada 4. decembrī ir nogādāti trīs velosipēdi – "KELLY activity 6000 Xpro", "Craft USA TOMAHAWK" un "LIFETIME". Vairāk »
 
8.decembris, 21:08 7. decembrī īsi pirms pulksten 2.00 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki, patrulējot Pārdaugavā, ievēroja kādu liesmojošu atkritumu konteineru. Likumsargi izsauca Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbiniekus, kuri nekavējoties ieradās notikuma vietā un ugunsgrēku lokalizēja. Vairāk »
 
8.decembris, 20:05 Par 2017.gada Rīgas labāko sportisti atzīta tenisiste Aļona Ostapenko, par labāko sportistu - bokseris Mairis Briedis un par labāko sportistu ar īpašām vajadzībām - paravieglatlēte Diāna Dadzīte, informēja Rīgas domes pārstāve Indra Vilde. Vairāk »
 
8.decembris, 17:06 6. decembrī neilgi pirms pulksten 22.00 Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Mīlgrāvī, kur kāds bērnu tēvs ziņoja par bijušo dzīvesbiedri alkohola reibumā ar abu kopīgajiem bērniem. Izsaucējs skaidroja, ka notikuma dienā devies pie sievietes, lai satiktos ar bērniem. Pāris bija nesen izšķīries un sieviete ar bērniem devusies dzīvot krīzes centrā, taču viņa bez brīdinājuma bija pametusi sociālās palīdzības iestādi un aizbraukusi pie draugiem. Bijušais dzīvesbiedrs noskaidrojis bērnu uzturēšanās adresi un devies viņus apraudzīt. Tur izsaucējs ieraudzījis bērnu māti lietojam alkoholu, bet trīs un četrus gadus vecos bērnus staigājam ar alus skārdenēm rokās. Vīrietis aicinājis bērnus nodot viņam, taču iereibušie sievietes draugi izsaucēju izraidījuši no dzīvokļa. Vīrietis situācijas atrisināšanai nolēmis izsaukt policiju. Vairāk »
 
8.decembris, 15:27 9. decembrī tirdzniecības centrā Domina Shopping norisināsies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) projekta “Inovāciju motivācijas programmas” ietvaros organizācijas Junior Achievement Latvija (JA Latvija) īstenotais skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) “CITS BAZĀRS” — pasākums, kurā jaunieši tirgosies ar pašu radītiem produktiem. Starp jauno uzņēmēju ražojumiem būs atrodamas un iegādājamas tādas preces kā gudrās slēdzenes, multifunkcionāli pledi, galda spēles, telefona lādētāji ar saules bateriju, videi draudzīgi tekstilizstrādājumi, rotaļlietas, bižutērija, interjera priekšmeti mājai un daudz kā cita. Šogad pasākums var lepoties ne tikai ar jaunu koncepciju un attīstošām biznesa aktivitātēm jauniešiem, bet arī rekordlielu pieteikumu skaitu. Vairāk »
 
8.decembris, 14:03 Vakar, 7. decembrī, Valsts policija saņēma informāciju no 1993. gadā dzimušas sievietes, ka brīdī, kad viņa savā dzīvoklī Rīgā, Ķengaragā, gulējusi, viņai nozagts mobilais telefons un šobrīd garnadzis cenšas izspiest no viņas naudu, draudot publicēt telefonā esošās intīma rakstura fotogrāfijas. Vairāk »
 
8.decembris, 13:30 SEB banka piešķīrusi ilgtermiņa aizdevumu 106.5 miljonu eiro apmērā daudzfunkcionālā tirdzniecības centra Akropole būvniecībai Rīgā, Maskavas ielā 257b. Tas ir šī gada apjomīgākais darījums Latvijā nekustamo īpašumu nozarē un viens no lielākajiem Latvijā noslēgtajiem finansēšanas darījumiem. Vairāk »
 
8.decembris, 13:02 Latvijā šogad novembrī salīdzinājumā ar oktobri patēriņa cenas pieaugušas par 0,1%, bet gada laikā - šogad novembrī salīdzinājumā ar 2016.gada novembri - inflācija bija 2,7% apmērā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati. Vairāk »
 
8.decembris, 12:49 Noslēgušies apjomīgie ūdensvada renovācijas darbi Viestura prospektā, kas ietilpst jaunajā satiksmes pārvada pāri dzelzceļa sliežu ceļiem Sarkandaugavā būvniecības projektā. Vairāk »
 
8.decembris, 12:39 Jau sesto gadu "Laimas" labdarības namiņš aicina Latvijas iedzīvotājus un viesus iepriecināt maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnus, piepildot kādu no viņu kvēlākajiem sapņiem par sen kārotām dāvanām svētkos. Šogad pirmajās divās "Laimas" labdarības namiņa darbības nedēļās no "Laimas" labdarības namiņa paņemtas 1 146 kartītes, jau sagādātas 510 dāvanas, bet vēl 454 bērnu sapņi gaida piepildījumu. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers