Rīgā

18.jun
Šodien plkst.12 notiks Mežaparka Lielās estrādes pirmā atjaunošanas posma svinīgā atklāšanas ceremonija, informē Rīgas domes Īpašuma departamenta pārstāve Baiba Gailīte.
 
18.jun
Šodien Latviju valsts vizītē apmeklēs Īrijas prezidents Maikls Daniels Higinss un viņa dzīvesbiedre Sabina Higinsa, informēja Latvijas prezidenta Raimonda Vējoņa preses dienestā.
 
18.jun
Pirms 23. jūnija Līgo svinībām 11. novembra krastmalā rīdzinieki šonedēļ var izbaudīt un piedzīvot ielīgošanu Rīgas kalnos – Dzegužkalnā, Torņakalnā, Grīziņkalnā, Āgenskalnā, Čiekurkalnā un Bastejkalnā. Protams, arī citās pilsētas apkaimēs, kuru nosaukumā nav minēti kalni.
 
17.jun
Rīgas domes Īpašuma departaments uz 12 gadiem cer izsolīt Rīgā, Aleksandra Čaka iela 139, esošās skolas telpas, liecina departamenta mājaslapā izvietotais sludinājums
 
17.jun
Vēlme padarīt vietu, kurā dzīvojam, skaistāku un zaļāku, ir pilnīgi saprotama. Jo īpaši, ja dzīvo tuvu pilsētas centram, kur zaļumu vietā ir betons un transporta infrastruktūra. Taču, iestādot koku, kur pagadās, var nodarīt kaitējumu gan pašam augam, gan cilvēkiem. Tā rezultātā nāksies nocirst ne tikai vecus un lielus kokus, bet arī potenciāli bīstamos, vēsta pašvaldības portāls riga.lv.
 
17.jun
Šogad pasākumu ciklā “Līgo, Rīga! Līgo, Latvija!” tradicionālos Jāņus 23. jūnijā aicina svinēt Rīgas augstākajā kalnā – Dzegužkalnā! Pasākumā muzicēs Liepājas aktrišu folkloras apvienība “Atštaukas”, postfolkloras grupa “Iļģi” un Rīgas Danču klubs, ekoloģiskās mūzikas grupa “Ducele”, etnoroka grupa “Laimas Muzykanti” un senās mūzikas grupa “Obscurus Orbis”.
 
17.jun
"Projekta „Kundziņsala–vieta starp ūdeni, debesīm un zemi” ietvaros esam noorganizējuši bezmaksas kino seansu filmai "Bille"," facebook informē Sarkandaugavas attīstības biedrība.
 
16.jun
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Izglītības pārvaldes ekspertiem nav īsti izprotams, kādēļ Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) ieskatā, Rīgas un Pierīgas pašvaldību vidusskolās skolēnu skaitam klasēs jābūt atšķirīgam, šādu viedokli pauda pārvaldes vadītājs Ivars Balamovskis
 
16.jun
Lai gan jau vairākkārt sabiedrība mudināta rūpēties ne vien par savu, bet arī svešu bērnu drošību, kārtējo reizi nākas ziņot par gadījumu, kad neviena nepamanīts četrus gadus vecs bērns Rīgā viens pats mērojis ceļu uz mājām.
 
16.jun
Šodien, 16.jūnijā, ikviens interesents tiek aicināts piedalīties Skanstes ielas skrituļošanas nakts braucienā.
 
16.jun
Pateicoties lielajai cilvēku atsaucībai un vēlmei turpināt garīgo izaugsmi, Rīgā no 16. līdz 18. jūnijam jau ceturto reizi norisināsies Nobela miera prēmijas laureāta un budistu garīgā līdera Viņa Svētības Dalailama XIV mācības.
 
15.jun
Pirmdien, 18. jūnijā, plkst. 10.00 Rātsnama Kamīnzālē septiņu māju iedzīvotāji saņems līgumus par pašvaldības 50% līdzfinansējuma piešķiršanu dzīvojamo māju remontdarbiem. Pasākumā piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.
 
15.jun
Piektdien pēc mēnesi ilgas renovēšanas durvis klientiem vērusi "Lido" ēdināšanas iestāde "Vērmanītis", kuras pirmās kārtas rekonstrukcijā sabiedriskās ēdināšanas uzņēmums "Lido" investējis 830 000 eiro,pavēstīja kompānijā.
 
15.jun
Drošības pasākumiem gaidāmajos XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI deju svētkos no to budžeta novirzīti 790 750 eiro, preses konferencē norādīja svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča.
 
15.jun
Vasarā Rīgā tiek testēti siltummezgli – a/s Rīgas siltums (RS) veic hidrauliskās pārbaudes, lai konstatētu vājās vietas un salabotu tās pirms apkures sezonas. Šovasar hidrauliskās pārbaudes jau sākušās.
 
15.jun
Pilsētas ir domātas cilvēkiem, bet dzīvnieki, rāpuļi un putni arvien noteiktāk piesaka savas tiesības dzīvei līdzās pilsētniekiem. Nerimst sūkstīšanās par vārnām, kas ēku pagalmos uzklūp un ķeras iedzīvotājiem matos, par kaijām, kas mēdz pat ielidot telpās. Nu jau arī čūskas ierīko migas daudzdzīvokļu namu pagalmu krūmos un gulbji iesoļo pagalmā. Pavisam nesen daļu Rīgas bija apsēdušas mežacūkas. Kopš Preses nams ir no cilvēkiem brīvs, zīriņiem viņi vairs netraucē. Zīriņi mitinās uz ēku jumtiem arī citās vietās Ķīpsalā un turpina pikēt, kad cilvēki viņiem kļūst par apgrūtinājumu.
 
14.jun
Pieminot Komunistiskā genocīda upurus šodien Rīgā notika vairāki pasākumi - piemiņas brīdis pie Brīvības pieminekļa, Šķirotavas un Torņakalna stacijās. Tāds piemiņas pasākums notika Torņkalna stacijā.
 
14.jun
Pēc trīs gadus ilgiem būvniecības un dažāda veida remontdarbiem Krišjāņa Barona iela Rīgā beidzot pieņemta ekspluatācijā, apstiprināja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.
 
14.jun
Par Rīgas pašvaldības lēmumu Rīgas vēsturiskajā centrā aizliegt 42 azartspēļu zāles azartspēļu rīkotāji ir gatavi ar pašvaldību tiesāties līdz pat Eiropas tiesu līmenim, šodien Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejā paziņoja Latvijas Spēļu biznesa asociācijas (LSBA) vadītājs Ģirts Ludeks.
 
14.jun
No Okupācijas muzeja līdz Brīvības piemineklim notika biedrības "Latvijas Politiski represēto apvienība" rīkotais komunistiskā genocīda upuru piemiņas gājiens, pieminot 1941. gada 14. jūnija deportācijas.