Rīgā

17.februāris, 13:26 Jaunā Skanstes tramvaja līnija palielinās sastrēgumus uz Brīvības ielas un pie Latvijas Nacionālā teātra, "Lielo kapu draugu" rīkotajā informatīvajā pasākumā par Skanstes transportu pauda transporta nozares eksperts Tālis Linkaitis. Vairāk »
 
17.februāris, 13:00 Ekonomikas ministrija publicējusi informatīvu materiālu par ūdens patēriņa starpību un kā to iespējams mazināt. Vairāk »
 
17.februāris, 12:40 14.februāra pēcpusdienā Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Juglā, kur kāda sieviete piegružojusi kaimiņu balkonu. Vairāk »
 
17.februāris, 11:35 Latvija ir autovadītājiem septītā labākā valsts pasaulē, liecina Waze apkopotais Autobraucēju apmierinātības indekss – Waze lietotāju braukšanas analīze, kas veikta pērn augustā. Vairāk »
 
17.februāris, 7:50 Ārstu ginekologu–dzemdību speciālistu algas pielikums Rīgas Dzemdību namā šogad ir 15 eirocenti – tas ir absurds situācijā, ka vienā no lielākajām dzemdību slimnīcām katastrofāli trūkst mediķu, kuri gatavi diennakti strādāt un palīdzēt nākt pasaulē mazuļiem. «Tie neesam tikai mēs, ārsti Dzemdību namā, tie ir daudzi ārsti slimnīcās visā Latvijā, kuri vēlas pateikt: nē, atalgojuma jautājums mediķiem nav «nākamais», tas ir jārisina šeit un tagad,» sarunā ar Neatkarīgo saka Rīgas Dzemdību nama ginekoloģe–dzemdību speciāliste Vija Veisa. Vairāk »
 
16.februāris, 22:42 Rīgas domes Īpašuma departaments uzklausīs publisko pasākumu rīkotājus, lai Mežaparka estrādes pārbūves 2.kārtā to pielāgotu pasaules mēroga koncertu un festivālu vajadzībām, informē Rīgas domē. Vairāk »
 
16.februāris, 18:49 Trešdien, 15. februārī pirms došanās uz Dona koncertu Arēnā Rīga, sabiedrības krējums pulcējas t/c Spice rīkotajā radošajā pieņemšanā. Laikmetīgās mākslas centrā kim? viesus sveica vakara namamāte- tirdzniecības kompleksa Spice direktore Iveta Lāce. Par iedvesmas pilnu atmosfēru rūpējās radošā apvienība Skudras Metropole šarmantās Gundegas Skudriņas vadībā un atraktīvā grupa Franco Franco, savukārt, garšas kārpiņas lutināja šefpavārs Endijs Bērziņš. Slavenākie mūziķi, aktieri, politiķi un uzņēmēji pieņemšanā tika priecēti ar mākslinieciskām, gastronomiskām un muzikālām performancēm. Pasākuma noformējums un tematika sasaucās ar Dona koncerta motīviem, radot oriģinālu un neatkārtojamu sajūtu buķeti. Vairāk »
 
16.februāris, 18:10 Degošas krāsns dēļ šovakar evakuēti cilvēki no tirdzniecības centra "Origo" Rīgā, Stacijas laukumā. Vairāk »
 
16.februāris, 16:25 Ceturtdien Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, domes priekšsēdētājs vietnieks Andris Ameriks un Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs Vjačeslavs Stepaņenko svinīgi pasniedza atslēgas vairākām ģimenēm, kuras gaidījušas dzīvokļu rindā un tagad ieguvušas sev mājvietu Rīgas pašvaldības renovētajos dzīvokļos Mārupes ielā 39. Vairāk »
 
16.februāris, 16:12 Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācija atbalsta Rīgas dzemdību nama speciālistu pieprasījumu nopietni palielināt atalgojumu un brīdina, ka jau tagad slimnīcām ir grūtības atrast dzemdību speciālistus un vecmātes tieši zemā atalgojuma dēļ. Vairāk »
 
16.februāris, 13:37 Rīgas iedzīvotāju skaits laikā ir palielinājies par 5947 cilvēkiem, liecina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes publiskotie dati. Vairāk »
 
16.februāris, 13:09 Vakar vakarā Valsts policija Vecmīlgrāvī un Brasā aizturēja organizētu grupu – piecus vīriešus, kuri tiek turēti aizdomās par ilgstošu psihoaktīvo vielu jeb “spaisa” izgatavošanu un tirgošanu Rīgas iedzīvotājiem. Vairāku sankcionētu kratīšanu laikā policisti atsavināja 1,2 kilogramus šo vielu. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess. Vairāk »
 
16.februāris, 13:05 Pilsētas pirmo kolumbāriju ar 288 īpašām betona nišām, kurās glabāt urnas ar mirušo cilvēku pelniem, 2.Meža kapos plānots atklāt marta beigās. Vairāk »
 
16.februāris, 13:01 Šodien tika oficiāli nosaukts politisko spēku "Latvijas Reģionu apvienība" un "Latvijas attīstībai" Rīgas mēra amata kandidāts - Latvijas Reģionu apvienības Saeimas frakcijas vadītājs Mārtiņš Bondars. Kā abu politisko spēku kopējā saraksta līderi vēlēšanās startēs arī "Latvijas attīstībai" valdes priekšsēdētājs, ekonomists Juris Pūce, izcilā Latvijas basketboliste Anete Jēkabsone-Žogota, kā arī starptautisko atzinību ieguvušais operas režisors Andrejs Žagars. Kā vienojošo ideju politisko spēku apvienība un līderi nosauc virzību uz taisnīgu un godīgu Rīgas pārvaldi. Vairāk »
 
16.februāris, 12:14 Ar sociālo tīklu palīdzību Velga vēlas pateikt lielu paldies un, iespējams, pat ar kūku uzcienāt cilvēku, kurš godprātīgi veikala kasei atstāja sievietes nozaudēto somu. Vairāk »
 
16.februāris, 9:40 Atjaunotā VEF kultūras pils durvis vērs tieši pirms valsts 99. jubilejas svinībām – šogad 17. novembrī paredzēta svinīgā atklāšana, bet ekspluatācijā ēku plānots nodot mēnesi iepriekš. Pēc kultūras pils aizvēršanas izskanēja bažas, vai ēkas atjaunošanai būs iespējams iegūt Eiropas fondu līdzekļus un kad tajā varēs atgriezties vairāk nekā 40 radošie kolektīvi. Pašlaik VEF kultūras pilī ir paveikti apmēram 47 procenti no projektā paredzētajiem darbiem, sacīja Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs. Vairāk »
 
16.februāris, 8:10 Apledojuma un miglas dēļ šorīt ir apgrūtināti braukšanas apstākļi pa vairākiem valsts nozīmes un reģionālajiem autoceļiem Austrumlatvijā un dažviet Kurzemē, liecina VAS "Latvijas Valsts ceļi" apkopotā operatīvā informācija. Vairāk »
 
15.februāris, 21:21 39 gadus vecā rīdziniece Žanete GĻAUDELE pazuda bez vēsts 2017. gada 2. janvārī ap plkst. 9:00. Vienkārši neatgriezās mājās no darba Rīgas mikrorajonā Teika. Sievietei līdzi bija tikai mājas atslēgas. Viss pārējais - dokumenti, telefons, palika mājās, vēsta organizācija Bezvēsts.lv. Vairāk »
 
15.februāris, 20:41 Vakar, 14. februārī, divi Rīgas pašvaldības policijas darbinieki, dodoties mājup 15. trolejbusā, pamanīja divus jauniešus, kuri sastrēguma laikā pieskrēja pie sabiedriskā transporta un norāva tam vadus, vēsta Rīgas Pašvaldības policija. Vairāk »
 
15.februāris, 18:39 Vakar vēlu vakarā Rīgā, Imantā, netālu no ātrās apkalpošanas restorāna “McDonald’s” trīs jaunieši aplaupīja nepilngadīgus sportistus no ārzemēm. Likumsargi ir aizturējuši divus aizdomās turētos un šobrīd notiek darbs, lai tiktu aizturēts arī trešais. Policijai ir informācija, ka notiekošo ir redzējis kāds apmēram 40 gadu vecs vīrietis. Ņemot vērā, ka aculiecinieku sniegtā informācija var noderēt izmeklēšanā, Valsts policija lūdz atsaukties gan šo vīrieti, gan citus, kuri varētu būt redzējuši šo noziegumu. Informēt policiju iespējams pa tālruni 67070840 vai 110. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers