Rīgā

28.aprīlis, 7:23 Saistībā ar motosezonas atklāšanas pasākumiem no šodienas plkst.22 līdz 29.aprīļa plkst.22 slēgs 11.novembra krastmalu, informēja Rīgas domē. Vairāk »
 
27.aprīlis, 20:55 Šodien Rīgā pieteikto partiju pārstāvji izlozēja kārtību, kādā tiks sarindoti balsošanas biļeteni 3. jūnijā gaidāmajās vēlēšanās, ziņo lsm.lv Vairāk »
 
27.aprīlis, 20:05 Šovakar Rīgā aplaupīta 45.pasta nodaļa, informēja VAS "Latvijas Pasts" pārstāve Gundega Vārpa. Vairāk »
 
27.aprīlis, 18:18 Intervija ar Baibu Broku (Nacionālā apvienība) – par pieteikumu uz Rīgas atslēgām un par attiecībām ar Rīgas domes esošo koalīciju, par pielaidi valsts noslēpumam un par kopēja labējo partiju saraksta veidošanu, par paveikto un nepaspēto. Vairāk »
 
27.aprīlis, 15:17 Rīgas mērs Nils Ušakovs sociālajā tīklā facebook dalījies ar attēlu, kurā redzams, ka naktī uz trešdienu Kazaņas lidostā viņu sagaidījies milzīgs žurnālistu pūlis. Vairāk »
 
27.aprīlis, 10:33 Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma likuma grozījumus, kura mērķis ir nodrošināt Rīgas vēsturiskā centra un tā aizsardzības zonā teritorijas plānojumā norādīto vēsturisko parku, dārzu un kapsētu teritoriju, tajā skaitā Lielo kapu, aizsardzību. Vairāk »
 
27.aprīlis, 10:25 Kāds aculiecinieks vietnē youtube.com šorīt ievietojis video, kurā norādījis, ka šodien pie Mūkusalas apļa noticis kāds traģisks atgadījums. Neatliekamās medicīniskās sabiedrības mediķi snieguši palīdzību kādai uz zemes guļošai sievietei. Vairāk »
 
27.aprīlis, 10:16 Tuvojas 1.maijs, diena, kad noteikta velobraucēju daļa kā ikkatru gadu plāno doties masveida braukšanā pa pilsētas ielām. Dalībnieki šādā veidā cenšas vērst uzmanību uz veloinfrastruktūras problēmām pilsētā. Valsts policija atzīst, ka šis jautājums ir aktuāls, taču tai pašā laikā atgādina par pastāvošajiem drošības riskiem pašiem dalībniekiem un citiem ceļu satiksmes dalībniekiem, ko var radīt šāda masveida braukšana, kas bieži vien saistīta ar ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu. Tādēļ Valsts policija, it īpaši vecākus ar maziem bērniem aicina rūpīgi pārdomāt, vai dalība šajā braukšanā veicina mērķa sasniegšanu – drošu pilsētvidi velosipēdistiem. Vairāk »
 
27.aprīlis, 8:40 Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja pēc "Vienotības" deputātes Baibas Brigmanes pieprasījuma šodien izvērtēs pašvaldības rīcību izglītības kvalitātes uzlabošanā izglītības iestādēs, informēja "Vienotības" Rīgas domes deputātu frakcijas referente Ieva Graudiņa-Šutko. Vairāk »
 
27.aprīlis, 8:06 Daudz ūdeņu aiztecējis, kopš Pārdaugavā bijušās manufaktūras Tekstiliāna vietā tika plānots īstenot ambiciozu projektu – izsmalcinātus dzīvokļus cilvēkiem ar augstām prasībām. Rūpnīcas grausta nojaukšana nu ir sākta, tā jāpabeidz maijā, bet sapnis par izsmalcinātiem dzīvokļiem vismaz pagaidām nav īstenots. Vairāk »
 
27.aprīlis, 7:17 Ceturtdien Latvijā gaidāms daļēji mākoņains laiks, vietām būs īslaicīgi nokrišņi - galvenokārt lietus. Vairāk »
 
27.aprīlis, 7:04 Kāds vīrietis Rīgā Ausekļa un Elizabetes ielu krustojumā otrdien kļuva par aculiecinieku seriālu cienīgai ainai - strīdam starp kādu sievieti un vīrieti. Vairāk »
 
26.aprīlis, 22:40 Latvijas Dabas muzejs sadarbībā ar Latvijas Orhideju un eksotisko augu draugu asociāciju ir izveidojis krāšņu orhideju izstādi „Orhidejas un citi eksotiskie augi”. Tajā ir apskatāmas interesantas tropisko orhideju sugas, krāšņi selekcionēti hibrīdi, kā arī citi savdabīgi un eksotiski augi. Vairāk »
 
26.aprīlis, 21:40 Šodien, 26.aprīlī, policisti aizturēja kādu BMW automašīnas vadītāju, kurš pie stūres atradās divu promiļu alkohola reibumā un bez autovadītāja apliecības, vēsta Valsts policija. Vairāk »
 
26.aprīlis, 21:21 Dzīvnieku patversme "Ulubele" sociālajā medijā ir publicējusi skumju stāstu, kas cerams turpināsies ar laimīgām beigām, kurās suņu vīram Ausainītim tiks atrasti jauni saimnieki. Vairāk »
 
26.aprīlis, 20:20 Vairāki kāda nama iedzīvotāji Bolderājā ir neizpratnē par namu pārvaldnieka rīcību, jo nebrīdinot iedzīvotājus, pie mājām tika uzstādītas atkritumu tvertnes, par kurām ir jāmaksā pašiem iedzīvotājiem, vēsta raidījums "Bez Tabu". Vairāk »
 
26.aprīlis, 19:00 Konkurences padomes (KP) atļauja uzņēmumam SIA "Maxima Latvija" atvērt veikalu tirdzniecības centrā "Domina Shopping" ir konkurences kropļošana, tāpēc SIA "Rimi Latvia" šo lēmumu pārsūdzēs, teica "Rimi Latvia" pārstāvji. Vairāk »
 
26.aprīlis, 18:31 Saistībā ar motosezonas atklāšanas pasākumiem no 28.aprīļa plkst.22 līdz 29.aprīļa plkst.22 slēgs 11.novembra krastmalu, informēja Rīgas domē. Vairāk »
 
26.aprīlis, 18:23 „Rīgas satiksme” informē, ka no 8. maija tiks veiktas izmaiņas atsevišķos darba dienu kustības sarakstos ar mērķi uzlabot pasažieru apkalpošanu. Vairāk »
 
26.aprīlis, 18:00 Šodien vairāki Latvijas iedzīvotāji savu mobilo tālruņu lietotnē "WhatsApp" saņēma maldinošu ziņu, kas aicināja verificēt savu lietotnes profilu, lai to turpmāk izmantotu bez maksas. Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija CERT norāda, ka šāda ziņa tiek izsūtīta krāpnieciskos nolūkos. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers