Pasaulē

21.marts, 15:30 Jau sešas dienas bez panākumiem Indijas dienvidos, Keralas štatā tiek meklēta bez vēsts pazudusī Latvijas pilsone Līga Skromane, kuras pastāvīgā dzīvesvieta jau vairākus gadus ir Īrija, vēsta Baltic-Ireland.ie. Vairāk »
 
21.marts, 15:02 ASV Teksasas štata galvaspilsētā Ostinā trešdien uzspridzinājies vīrietis, kurš tiek turēts aizdomās par piecu sprādzienu sarīkošanu Ostinā kopš 2.marta. Vairāk »
 
21.marts, 14:27 Kā iepriekš ziņots, pagājušajā nedēļā 76 gadu vecumā mūžībā devās slavenais britu fiziķis un zinātnieks Stīvens Hokings. Tagad tapis zināms, kas būs zinātnieka atdusas vieta, vēsta “The Indapendent”. Vairāk »
 
21.marts, 13:45 Bijušais Francijas prezidents Nikolā Sarkozī trešdien atkal nogādāts policijas iecirknī nopratināšanai par saistību ar bijušo Lībijas līderi Muamaru Kadafi, kurš varētu būt finansējis Sarkozī 2007.gada vēlēšanu kampaņu, ziņo izmeklēšanai tuvu stāvoši avoti. Vairāk »
 
21.marts, 11:31 Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs trešdien paziņojis, ka Maskava nepaliks atbildi parādā Lielbritānijai, ja tā īstenos jaunus pasākumus pret Krieviju. Vairāk »
 
21.marts, 10:40 Izraēla trešdien oficiāli atzinusi, ka 2007.gadā iznīcinājusi atomreaktoru Sīrijā. Vairāk »
 
21.marts, 9:37 Francijas prezidents Emanuels Makrons otrdien paziņoja par plānu veicināt franču valodas lietošanu pasaulē, sakot, ka šis "dārgums, ar kuru dalās 700 miljoni cilvēku", pieder visiem un to vajadzētu padarīt ievērojamāku Eiropas Savienībā pirms gaidāmās Lielbritānijas izstāšanās. Vairāk »
 
21.marts, 8:01 Filipīnās uz dienvidiem no Manilas otrdienas vakarā iegāzās aizā pasažieru autobuss, kura katastrofā gāja bojā 19 cilvēki un tika ievainoti 17, trešdien paziņoja policija. Katastrofa notika Rietummindoro provinces Sablajanas pilsētā, kad autobuss brauca lejup pa slīpu ceļa posmu. Sākotnējā policijas ziņojumā bija teikts, ka autobuss ietriecies tilta margās pirms iegāšanās aizā. Autobusa šoferis var būt zaudējis kontroli pār spēkratu kādas mehāniskas problēmas dēļ, sacīja policijas izmeklētājs Aleksiss Go. Autobusa šoferis ir starp bojāgājušajiem. Daļa no līkumainā ceļa, kur notika avārija, bija remontā, sacīja policists Jans Viljanosa. Filipīnās daudz cilvēku iet bojā ceļu satiksmes negadījumos satiksmes noteikumu neievērošanas, automašīnu slikta tehniskā stāvokļa, ceļazīmju un ceļu nožogojumu trūkuma dēļ. Vairāk »
 
21.marts, 7:22 Viena no latviešu majora Artura Sproģa apmācītajām 9903. vienības komjaunietēm Zoja Kosmodemjanska 1941. gada nogalē centīgi pildīja Josifa Staļina pavēli – vāciešu ieņemtajā Petriščevas sādžā iznīcināt friču apdzīvotās ēkas, staļļus ar zirgiem un citus objektus. Nebija svarīgi, vai tur mita arī vai tikai vācieši, vai krievu zemnieku ģimenes – misijas apsēstā komjauniete kopā ar citiem jauniešiem, ko šodien mēs sauktu par reliģiskiem vai, vienkārši, fanātiskiem ekstrēmistiem, dzedzināja ēkas citu pēc citas, līdz vietējie ļaudis to neizturēja un nodeva dedzinātāju vāciešiem. Vairāk »
 
20.marts, 23:47 Irākas dienviddaļā itāļu un irākiešu arheoloģiskās ekspedīcijas gaitā uzietas 4000 gadus senas šumeru ostas drupas. Kā otrdien norādīja zinātnieki, šis svarīgais atklājums var pavērt jaunu skatu uz vienu no pasaules senākajām civilizācijām. Vairāk »
 
20.marts, 23:30 ASV prezidents Donalds Tramps un Vladimirs Putins, kurš Krievijas prezidenta vēlēšanās svētdien tika pārvēlēts valsts galvas amatā, otrdien sazvanījušies, paziņojis Kremlis. Vairāk »
 
20.marts, 22:46 Lielbritānijas parlamenta komiteja otrdien uzaicinājusi uzņēmuma "Facebook" vadītāju Marku Cukerbergu personiski paskaidrot komitejai apgalvojumus, ka miljoniem "Facebook" lietotāju dati ievākti politiskām kampaņām. Vairāk »
 
20.marts, 22:03 Eiropas Komisijas (EK) prezidents Žans Klods Junkers otrdien aicinājis Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu pēc pārvēlēšanas amatā palīdzēt atjaunot kontinentā sadarbību drošības jomā. Vairāk »
 
20.marts, 21:10 Ārlietu ministrija informējusi Britu padomi un raidorganizācijas "BBC" Krievijas redakciju, ka Latvija ir gatava uzņemt abas iestādes savā teritorijā, ja konflikts starp Lielbritāniju un Krieviju turpinās saasināties, informēja Ārlietu ministrijā. Vairāk »
 
20.marts, 19:22 Ņemot vērā pašreizējo Krievijas ārpolitiku, Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite neapsveiks Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu ar ievēlēšanu uz vēl vienu amata termiņu. Vairāk »
 
20.marts, 17:53 ASV Mērilendas štatā otrdien notikusi apšaude vidusskolā, kur ievainoti divi cilvēki, bet šāvējs nogalināts, paziņojusi policija. Vairāk »
 
20.marts, 14:22 Otrdien pie Krievijas vēstniecības Londonā notika rosība - Lielbritāniju pameta krievu diplomāti un viņu ģimenes. Saistībā ar krievu dubultaģenta Sergeja Skripaļa saindēšanu Lielbritānija šomēnes izraidīja 23 Krievijas diplomātus. Krievija spērusi atbildes soļus, arī izraidot 23 britu diplomātus un apturot Britu padomes darbību Krievijā. Vairāk »
 
20.marts, 13:55 ES kopumā pērn tika saņemti 649 855 pirmreizējie patvēruma lūgumi, kas bija par 46% mazāk nekā 2016.gadā. Tikmēr Latvijā pērn saņemti 182 pirmreizējie patvēruma lūgumi, rēķinot uz miljonu valsts iedzīvotāju, kas ir sestais mazākais rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu vidū. Tā liecina otrdien publicētie ES statistikas departamenta "Eurostat" dati. Vairāk »
 
20.marts, 13:19 Japānas galvaspilsētā notiek modes nedēļā, kurā prezentē nākamās sezonas rudens/ziemas kolekcijas. Vairāk »
 
20.marts, 13:00 Latvijas Ministru prezidenta Māra Kučinska kaut tikai pieļāvuma formā paustais par obligātās iepirkuma komponentes (OIK) likvidēšanu vēl nesen būtu bijusi tāda pati ķecerība kā atbalsts Islāma valstij, bet tagad to var atļauties teikt pat augsta ES dalībvalsts amatpersona. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers