Pasaulē

13.decembris, 22:10 Šodien savu 113. dzimšanas dienu svin pasaules vecākais vīrietis, vēsta spāņu "The Local". Vairāk »
 
13.decembris, 21:40 Zviedrija trešdien paziņojusi, ka pirmo reizi kopš Otrā pasaules kara dibina jaunu armijas pulku un ka tā sastāvā esošie 350 karavīri tiks dislocēti Gotlandes salā. Vairāk »
 
13.decembris, 21:17 Šonedēļ Krievijā noticis krāšņs ūdens šovs "Pazudusī pasaule". Tas ik gadu tiek demonstrēts tieši ap Ziemassvētku laiku. Vairāk »
 
13.decembris, 21:11 ASV centrālās bankas - Federālās rezervju sistēmas (FRS) - Atvērtā tirgus komiteja trešdien nolēma paaugstināt bāzes procentlikmi. Vairāk »
 
13.decembris, 21:00 Grieķijas Augstākā tiesa trešdien atļāvusi izdot ASV par kibernoziegumiem aizdomās turēto Krievijas pilsoni Aleksandru Viņņiku, kuram Savienotajās Valstīs jāstājas tiesas priekšā saistībā ar apsūdzībām par vairāku miljardu dolāru atmazgāšanu ar virtuālo valūtu "Bitcoin". Vairāk »
 
13.decembris, 20:55 Tatru nacionālā parka apmeklētājs Polijā iemūžinājis retu dabas parādību- sniega tornado. Portāls "abc13.com" norāda, ka šāds dabas fenomens ilgst no aptuveni 30 sekundēm līdz 2 minūtēm. Vairāk »
 
13.decembris, 20:30 Fotogrāfam no Krievijas izdevies iemūžināt, cik šajā ziemā skaisti izskatās Zilais ezers Kazaņā. Vairāk »
 
13.decembris, 20:10 Islāma valstu samits trešdien atzinis Jeruzalemi par "Palestīnas galvaspilsētu", vēsta Turcijas ziņu aģentūra "Anadolu". Vairāk »
 
13.decembris, 20:00 Pieaugusi leoparda mātīte iekrita dziļā akā netālu no Guahati pilsētas Indijā. Vairāk »
 
13.decembris, 17:30 Lai gan daudzi Latvijas iedzīvotāji devušies uz ārvalstīm, lai uzlabotu savu un ģimenes finansiālo stāvokli, diemžēl ir gadījumi, kad tas neizdodas. Tā noticis arī 40 gadus vecajam Nikolajam, kurš Īrijā ieradies pirms 17 gadiem. Vairāk »
 
13.decembris, 17:26 Romas katoļu baznīcas pāvests Francisks uzstājis, ka visiem katoļticīgajiem jālieto izmainīts Tēvreizes teksts, ziņo ebaznica.lv. Vairāk »
 
13.decembris, 16:12 Rezolūcija, kas bloķētu Eiropas Komisijas (EK) priekšlikumu atļaut fosfātu piedevas kebabu gaļā, trešdien neguva nepieciešamo 376 Eiropas Parlamenta (EP) deputātu atbalstu, tādēļ EK var ļaut kebabu gatavošanā izmantotajai gaļai pievienot fosfātu piedevas, informēja EP Informācijas birojā. Vairāk »
 
13.decembris, 16:08 Zinātnieki no Kvinslendas universitātes radījuši "laimes un mīlestības hormona tableti". Pie tam, pēc zinātnieku teiktā, medikaments cilvēka organismam nenodara nekādu ļaunumu un tam nav arī blakus efektu. Vairāk »
 
13.decembris, 15:52 Diemžēl terorakti Eiropā ir kļuvuši teju par ikdienu, tāpēc daudzus eiropiešus vairs īsti nepārsteidz paziņojumi par novērstiem teroraktiem, palielināts policistu daudzums sabiedriskās vietās, kas kontrolē drošību, kā arī dažādas pamācības, kā rīkoties terorisma uzbrukuma gadījumā. Vairāk »
 
13.decembris, 15:20 Slavenā itāļu regbija spēlētāja Andrea Benatti sieva Antonella nosmacēja savu divus gadus veco meitu ar spilvenu, savukārt pēc tam nolēma nogalināt arī savu otro bērnu – piecgadīgo Zevu. Vairāk »
 
13.decembris, 15:15 Igaunijā, pastaigājoties gar Baltijas jūras krastu, netālu no Pērnavas, Valgerands Kaeleps un Inki Karpins atrada no jūras izskalotu pudeli. Vairāk »
 
13.decembris, 14:53 Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdoans trešdien aicinājis pasauli atzīt okupēto Austrumjeruzalemi par "Palestīnas galvaspilsētu". Vairāk »
 
13.decembris, 14:42 Gatavojoties 2020.gada olimpiskajām spēlēm, Tokijas Hanedas lidosta tiks aprīkota ar robotiem, kas palīdzēs pasažieriem orientēties lidostā, tulkos un sniegs cita veida palīdzību. Vairāk »
 
13.decembris, 13:07 Simtiem igauņu gatavojas tieši savas valsts simtgades dienā - 2018.gada 24.februārī - autokolonnā doties uz Latviju, protestējot pret Igaunijas nodokļu politiku. Vairāk »
 
13.decembris, 12:10 Lielbritānijas prinči Viljams un Harijs Londonā ierodas uz filmas "Zvaigžņu kari: Pēdējie džedi" pirmizrādi Londonā. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers