Pasaulē

Vakar, 15:59 Kanādā kāds mednieks uzņēmis video, kurā redzams, ka mežā viņam pēkšņi uzbrūk lācis. Par laimi, šis gadījums beidzies salīdzinoši veiksmīgi un mednieks izdzīvojis. Vairāk »
 
Vakar, 15:51 25.maijā Briselē notiek kārtējais NATO samits. Pirmo reizi tajā piedalās arī ASV prezidents Donalds Tramps, kurš iepriekš nav vairījies paust kritiku par NATO dalībvalstu ieguldījumu aizsardzības nozarē. Vairāk »
 
Vakar, 15:45 Lielbritānijas policija pārtrauks informācijas apmaiņu ar ASV par Mančestrā notikušā terorakta izmeklēšanu, ziņo britu mediji. Vairāk »
 
Vakar, 15:37 Mančestras futbola klubi nolēmuši ziedot vienu miljonu mārciņu fondam, kas sniedz palīdzību teroraktā cietušajiem cilvēkiem. Vairāk »
 
Vakar, 14:14 Britu policija un karavīri šodien atsaucās uz ārkārtas izsaukumu uz vienu no Mančestras koledžām, tomēr konstatēts, ka bažas par iespējamu spridzekli bijusi viltus trauksme, ceturtdien paziņojusi Mančestras policija. Vairāk »
 
Vakar, 14:06 Kā iepriekš ziņots, Mančestras teroraktā netālu no arēnās atradās kāds bezpajumtnieks vārdā Stīvens Džonsons, kurš rīkojās drosmīgi, cenšoties izglābt cietušo cilvēku dzīvības. Bezpajumtniekam vēlas palīdzēt miljonārs un futbola kluba “West Ham” īpašnieks Deivs Salivens kopā ar savu dēlu Deivu Junioru. Vairāk »
 
Vakar, 13:46 ASV prezidents Donalds Tramps un Eiropas Savienības (ES) amatpersonas nav vienisprātis klimta, tirdzniecības un Krievijas jautājumos, pēc tikšanās ar Baltā nama saimnieku ceturtdien paziņojis Eiropadomes prezidents Donalds Tusks. Vairāk »
 
Vakar, 10:33 Aizdomās par saistību ar Mančestras teroraktu Lielbritānijā aizturētas vēl divas personas, ceturtdien paziņojusi policija. Vairāk »
 
Vakar, 10:20 Ar teroristu grupējumu "Islāma valsts" saistīti kaujinieki Filipīnās aplenkuši Maravi, kur dedzinājuši ēkas, sagrābuši gūstā vairāk nekā desmit katoļticīgos un izkāruši "Islāma valsts" karogus. Vairāk »
 
Vakar, 7:47 Šodien Briselē notiek kārtējais NATO samits, kurā pirmo reizi piedalīsies jaunais ASV prezidents Donalds Tramps. Vairāk »
 
Vakar, 7:24 Lielbritānijas policija, izmeklējot Mančestrā popmūzikas koncerta laikā notikušo spridzinātāja pašnāvnieka uzbrukumu, trešdien šajā pilsētā aizturēja kādu sievieti. Vairāk »
 
Vakar, 7:09 Spridzeklis, kas pirmdienas vakarā tika izmantots terorakta sarīkošanai Lielbritānijas pilsētā Mančestrā, bija spēcīga bumba ar uzmavu un skrūvju šrapneli, kuras bija pedantiski sakārtotas maksimālu postījumu nodarīšanai, liecina fotogrāfijas, kuras publicētas amerikāņu laikrakstā "New York Times". Vairāk »
 
24.maijs, 23:32 Vīrietis ar pseidonīmu "Average Rob" jeb Viduvējais robs ir ieguvis pasaules slavu sava oriģinālā Instagram konta dēļ. Tajā vīrietis ir redzams, guļot kopā ar ļoti daudzām pasaules līmeņa slavenībām. Vairāk »
 
24.maijs, 23:00 Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdgoans trešdien paziņojis, ka Eiropas Savienība (ES) acīmredzot vēlas, lai Turcija asakās no ieceres iestāties blokā, un norādīja, ka ES ziņā būs izlemt, vai pārtraukt sarunas par iestāšanos. Vairāk »
 
24.maijs, 21:56 Lielbritānijas policija saistībā ar Mančestrā notikušo teroraktu trešdien pilsētas apkārtnē aizturējusi vēl vienu cilvēku. Vairāk »
 
24.maijs, 21:53 NATO dalībvalstis nolēmušas oficiāli pievienoties ASV vadītajai koalīcijai pret teroristu grupējumu "Islāma valsts", atsaucoties uz informētiem avotiem, ziņo aģentūra DPA. Vairāk »
 
24.maijs, 21:00 ASV prezidents Donalds Tramps trešdien Vatikānā ticies ar pāvestu Francisku. Vairāk »
 
24.maijs, 20:20 Kellija Brūstere ir ieguvusi visas pasaules apbrīnu viņas varonīgās rīcības dēļ - sieviete ar savu ķermeni no sprādziena mēģināja pasargāt sava brāļa sievu un savu māsas meitiņu. Diemžēl šodien ir saņemta traģiska vēsts par sievietes nāvi, vēsta portāls "Independent". Vairāk »
 
24.maijs, 19:31 Terorists pašnāvnieks, kas pirmdienas vakarā uzspridzinājās Mančestras arēnā, noslepkavojot 22 cilvēkus, darbojies teroristu tīklā, trešdien paziņojis pilsētas policijas priekšnieks. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers