Pasaulē

Vakar, 14:36 Sociālajā tīklā facebook publicēts video, kurā redzams, kā pārlieku neuzmanīgi zemledus makšķernieki Lietuvā par mata tiesu izglābušies no lielas nelaimes. Kamēr vīrieši makšķerējuši, viņi nav pamanījuši, ka lielais ledus gabals atdalījies no krasta un slīd prom. Vairāk »
 
Vakar, 13:39 Bagātīgie nokrišņi un spēcīgās vēja brāzmas cēlušas ūdens līmeni tuvējā upē, radot plūdus Sanhosē, Kalifornijas štatā ASV. Vairāk »
 
Vakar, 13:21 Zviedrijas mēbeļu grupai IKEA Baltijas valstīs pieder 38 tūkstoši hektāru mežu, no kuriem 22 tūkstoši hektāru ir Latvijā, 10 tūkstoši - Lietuvā un seši tūkstoši - Igaunijā, ziņu aģentūru BNS informēja IKEA grupā ietilpstošā kompānija "IRI Forest Management SRL". Vairāk »
 
Vakar, 13:19 Bavārijas federālās zemes Vācijā valdība vakar publiskojusi likumprojektu, kas paredz noteikt aizliegumu sabiedriskās vietās nēsāt parandžas. Vairāk »
 
Vakar, 13:13 Militārā tiesa Telavivā pēc vairāku nedēļu ilgas vilcināšanās pasludinājusi spriedumu lietā, kas nopietni sašķēlusi Izraēlas sabiedrību. 20 gadu vecajam aizsardzības spēku seržantam Eloram Azarijam, kurš apzināti nošāva jau ievainotu un neitralizētu palestīniešu kaujinieku, piespriests 18 mēnešu ieslodzījums. Vairāk »
 
Vakar, 13:00 Jau vairāk nekā divus gadus Ukrainas austrumos ar dažādu intensitāti turpinās Ukrainas spēku un prokrievisko kaujinieku sadursmes. Neskatoties uz nemierīgo situāciju, ogļrači Doņeckā turpina darbu un fotogrāfiem ļāvuši ielūkoties savā darba ikdienā. Vairāk »
 
Vakar, 12:50 Malaizijas izmeklētāji meklē Ziemeļkorejas diplomātu, lai viņu nopratinātu saistībā ar Ziemeļkorejas diktatora Kima Čenuna pusbrāļa Kima Čennama nogalināšanu Kualalumpuras lidostā, trešdien paziņoja Malaizijas nacionālās policijas priekšnieks Halids Abu Bakars. Vairāk »
 
Vakar, 12:40 Krievijas Augstākā tiesa atcēlusi opozicionāra Iļdara Dadina cietumsodu, informē britu raidsabiedrība BBC. Vairāk »
 
Vakar, 11:55 Tiek prognozēts, ka ar 2030. gadu Dienvidkorejā sieviešu vidējais mūža ilgums sasniegs 90 gadus, vēsta BBC. Vairāk »
 
Vakar, 10:52 ASV prezidents Donalds Tramps līdz sava amata pilnvaru termiņa beigām varētu arī nenostrādāt, uzskata Triobet bukmeikeri. Iespēju, ka kongress Trampu atlaidīs, vai arī Tramps atkāpsies pats pirms pilnvaru beigām, bukmeikeri novērtējuši ar 40% varbūtību. Vairāk »
 
Vakar, 10:33 Raidsabiedrība BBC savā sociālā tīkla facebook kontā ievietojusi video, kurā redzama dramatiska avārija ārvalstīs. Vairāk »
 
Vakar, 8:20 Igaunijas tiesas līdz šim brīdim noteikušas iebraukšanas aizliegumu 13 Latvijas iedzīvotājiem, kuri pārkāpuši likumu Valgā, ziņu aģentūrai BNS pastāstījis Igaunijas policijas Dienvidu prefektūras Valgas iecirkņa priekšnieks Tīts Alliks. Vairāk »
 
21.februāris, 23:32 Internetā popularitāti ir ieguvusi fotogrāfija, kurā kāda vāvere ir nofotografēta brīdī, kad tās ķermeņa pozīcija atgādinājusi supervaroņa ķermeņa pozīciju. Savukārt vairāki fotogrāfiju rediģēšanas entuziasti ir pacentušies un izveidojuši vairākas fotogrāfijas, kurās vāvere iejūtas dažādos tēlos. Vairāk »
 
21.februāris, 22:26 Pagājušajā piektdienā kāds cilvēks, kurš vēlējas palikt anonīms, uz lauka Anglijā atradis aptuveni 1000 nāvei nolemtus vienu dienu vecus cālēnus, vēsta ārvalstu mediji. Vairāk »
 
21.februāris, 21:40 Kāds 40 gadus vecs vīrietis Vācijā piedzīvojis nepatīkamu atgadījumu, kurā trīs jaunieši vispirms viņam palīdzējuši iekļūt paša mājās, tomēr pēc tam savu labvēlību pavērsuši pretējā virzienā un vīrieti apzaguši, vēsta "The Local". Vairāk »
 
21.februāris, 21:21 2016. gada 4. augustā 4 mēnešus vecais Metjū pirmo reizi mūžā izdzirdēja savas mammas balsi, jo saņēma savu pirmo dzirdes implantu. Puisēna vecāki nolēma šo notikumu iemūžināt video formātā un publicēja sociālajā medijā youtube. Metjū piedzima ar citomegalovīrusu (CMV), kas ir līdzīgs Zika vīrusam un ir izplatīts cēlonis neiedzimtam kurlumam un attīstības traucējumiem. Vairāk »
 
21.februāris, 20:21 Eiropā konstatēta nenoskaidrotas izcelsmes radioaktīvo daļiņu klātbūtne gaisā. Neviens no pētniekiem pagaidām nespēj rast iemeslu šādai parādībai, vēsta "Independent". Vairāk »
 
21.februāris, 19:55 ASV prezidenta Donalda Trampa administrācija ir izsludinājusi jaunas, spēcīgākas instrukcijas, pēc kurām no valsts tiks deportēti nelegālie imigranti, vēsta BBC. Vairāk »
 
21.februāris, 19:42 Pirmdien Itālijā savu 110. dzimšanas dienu svinēja Itālijas vecākā mūķene Kandida Beloti. Savā dzimšanas dienā viņa arī dalījās ar vairākiem ieteikumiem, kā arī citiem cilvēkiem nodzīvot tikpat ilgi, vēsta "The Local". Vairāk »
 
21.februāris, 18:51 Fotogrāfs Ēriks Laforgs Ziemeļkorejā ir bijis sešas reizes. Ar šī foto projekta starpniecību viņš vēlas apgāzt mītu par to, ka Ziemeļkorejā dzīvo tikai drūmi un nomākti cilvēki. Tāpēc viņa fotogrāfijās ir attēloti priecīgi Ziemeļkorejas iedzīvotāji. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers