Pasaulē

Vakar, 14:19 Pēdējo nedeļu laikā pasaules mediji vairākkārt ziņojuši par nebūšanām, kas piemeklējušas aviokompāniju "United Airlines". Kad šķiet, kad iepriekšējie incidenti jau aizmirsti, parādās jauna informācija par likstām, kas piemeklējušas "United Airlines" klientus. Vairāk »
 
Vakar, 13:40 Krievijas Federālais Drošības dienests (FDD) Sahalīnā aizturējis divus džihādistu grupējuma "Islāma valsts" atbalstītājus, kas plānojuši sarīkot teroraktu, trešdien pavēstīja FDD preses dienests. Vairāk »
 
Vakar, 10:16 Francijas prezidenta vēlēšanu favorīts centrists Emanuels Makrons otrdien noliedza apgalvojumus, ka viņš pēc uzvaras vēlēšanu pirmajā kārtā dusētu uz lauriem, un uzstāja, ka cīņā pret galēji labējo kandidāti Martinu Lepēnu "nekas vēl nav uzvarēts". Vairāk »
 
Vakar, 10:09 Preses brīvība pasaulē nekad nav bijusi tik apdraudēta kā tagad, trešdien savā ikgadējā ziņojumā "Pasaules preses brīvības indekss" brīdina starptautiskā preses un vārda brīvības organizācija "Reportieri bez robežām" (RSF). Vairāk »
 
Vakar, 9:52 ASV prezidents Donalds Tramps otrdien solīja apkarot antisemītismu, mēģinot atstāt pagātnē vairākus misēkļus šajā jautājumā. Vairāk »
 
Vakar, 8:40 ASV tiesa Sanfrancisko nobloķējusi prezidenta Donalda Trampa izpildrīkojumu par finansējuma apturēšanu tā dēvētajām patvēruma pilsētām, kas neievēro ASV imigrācijas likumus. Vairāk »
 
Vakar, 8:11 Ukraina otrdien pārtrauca elektroapgādi promaskavisko separātistu kontrolētajai teritorijai Luhanskas apgabalā neapmaksātu elektrības rēķinu dēļ. Vairāk »
 
Vakar, 7:29 Eiropas Savienības (ES) nostāja sarunās par "Brexit" kļūst stingrāka pirms sestdien Briselē paredzēta ES samita, kurā tiks pieņemtas "sarkanās līnijas" divus gadus ilgajām sarunām, liecina dokuments, ar kuru otrdien iepazinās ziņu aģentūra AFP. Vairāk »
 
Vakar, 7:06 Šodien Rīgā ikgadējā piemiņas pasākumā Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas teritorijā godinās Černobiļas traģēdijas upurus, informēja Latvijas Savienības "Černobiļa" valdes priekšsēdētājs Arnolds Ārvaldis Vērzemnieks. Vairāk »
 
25.aprīlis, 23:32 ASV prezidenta Donalda Trampa bijušais nacionālās drošības padomnieks Maikls Flinns pārkāpis likumu, jo nav atklājis no Krievijas valdības saņemtos maksājums, atzinuši ASV Kongresa uzraudzības komitejas locekļi. Vairāk »
 
25.aprīlis, 23:00 Aptuveni 60 bruņotu bandītu grupa pirmdien Paragvajā no skaidras naudas glabātuves nolaupījusi 30 miljonus dolāru, pavēstīja varasiestādes, notikušo raksturojot kā "gadsimta laupīšanu". Vairāk »
 
25.aprīlis, 22:51 ASV ir "dziļi nobažījušās" par Turcijas kara aviācijas uzlidojumiem kurdu spēkiem Irākā un Sīrijā, otrdien paziņoja ASV Valsts departaments. Vairāk »
 
25.aprīlis, 21:55 Zviedrija otrdien atbrīvojusi cilvēku, kas svētdien tika aizturēts saistībā ar Stokholmas 7.aprīļa teroraktu, pavēstīja prokuratūra. Vairāk »
 
25.aprīlis, 20:40 Policija Japānā ir arestējusi vīrieti vārdā Takaši Jamanoči pēc tam, kad atklājās, ka viņš jau trīs gadus dzīvo kādas publiskās tualetes bēniņos, vēsta BBC. Vairāk »
 
25.aprīlis, 20:20 Islandes fermeri savā ganāmpulkā atraduši vienradzi jeb Islandes aitu, kurai ragi kāda defekta dēļ ir saauguši kopā. Dzīvniekam ir iedots vārds Einhurnigurs (vienradzis) un tas jau ir iekarojis lielu pasaules uzmanību sava neparastā izskata dēļ, vēsta portāls "Iclande Monitor". Vairāk »
 
25.aprīlis, 20:02 Atbildību par Sanktpēterburgā 3.aprīlī notikušo teroraktu, kurā tika nogalināti 15 cilvēki, uzņēmies ar starptautisko teroristu organizāciju tīklu "Al Qaeda" saistīts līdz šim nezināms grupējums, pavēstīja ASV organizācija SITE, kas veic ekstrēmistu tīmekļa aktivitāšu monitoringu. Vairāk »
 
25.aprīlis, 19:54 Džihādistu grupējuma "Islāma valsts" kaujinieki, izliekoties par Irākas drošības spēkiem, Mosulas centrā nogalinājuši vismaz 15 mierīgos iedzīvotājus, kuri sveica viņu ierašanos, otrdien paziņoja amatpersonas. Vairāk »
 
25.aprīlis, 19:19 Gaišreģis Horacio Villegas, kurš paredzēja Donalda Trampa nākšanu pie varas ASV un kurš apgalvo, ka pareģojumus saņem no dieva, paziņojis, ka Trešais pasaules karš sāksies 13. maijā, vēsta portāls "express.co.uk". Vairāk »
 
25.aprīlis, 18:53 Ar džihādistu grupējumu "Islāma valsts" saistītie kaujinieki "atvainojušies" par uzbrukumu Izraēlas karavīriem, pavēstījis bijušais Izraēlas aizsardzības ministrs Moše Jaalons. Vairāk »
 
25.aprīlis, 18:27 Krievijas starptautiskās informācijas aģentūras "Rossiya Segodnya" uzturētajā interneta vietnē izplatītas viltus ziņas par starptautiskajām mācībām "Summer Shield XIV" un šo ziņu mērķis ir psiholoģiski ietekmēt iedzīvotājus. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers