Pasaulē

Vakar, 10:33 Berlīnes policija ceturtdien veikusi kratīšanu vairākās mājās, kas ir saistītas ar aizdomās par islāma ekstrēmismu turētiem cilvēkiem, vēsta vietējie mediji. Vairāk »
 
Vakar, 9:25 Saskačevanas provincē, Kanādas rietumdaļā, trešdien neilgi pēc pacelšanās avarējusi lidmašīna ar 25 cilvēkiem, pavēstīja policija. Neviens cilvēks negadījumā nav gājis bojā, tiesa gan, vairāki guvuši savainojumus. Vairāk »
 
Vakar, 8:46 zraēlas armija naktī uz ceturtdienu Gazas joslā veikusi vairākus uzlidojumus palestīniešu kustības "Hamas" objektiem, šādi reaģējot uz raķešu izšaušanu no palestīniešu Vidusjūras piekrastes anklāva. Vairāk »
 
Vakar, 8:01 Ukrainas prezidents Petro Porošenko un Polijas prezidents Andžejs Duda trešdien paziņoja, ka viņi centīsies izbeigt saspīlējumu, ko nesen radīja jautājums par ukraiņu nacionālistu veiktām poļu slepkavībām Otrā pasaules kara laikā. Vairāk »
 
Vakar, 7:45 Grieķija trešdien paziņoja, ka Eiropadomes prezidenta Donalda Tuska ierosinājums atteikties no obligātām patvēruma meklētāju uzņemšanas kvotām Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm ir izteikts "nelaikā" un nevar tikt pieņemts ES samitā šonedēļ. Vairāk »
 
Vakar, 1:30 Kāds vīrietis Charles de Gaulle lidostā Parīzē uzgājis varenu daudzumu naudas un pazudis bez pēdām, vēsta BBC. Vairāk »
 
Vakar, 0:30 Deivids Bovijs bija angļu mūziķis, aktieris, ierakstu producents un dziesmu aranžētājs. Savu mūziķa karjeru Bovijs uzsāka 1964. gadā un to turpināja līdz savai nāvei. Viņš ir iespaidojis daudzus mūsdienu mūziķus un ieņem ļoti nozīmīgu lomu mūzikas industrijā. Viņš ir pazīstams pateicoties savam baritona balss tembram, inteliģentajiem dziesmu vārdiem, muzikālajiem eksperimentiem un androgēniju. Milzīgu uzmanību Bovijs izpelnījās ar neprognozējami mainīgajiem skatuves tēliem, saviem alter-ego, kuri nereti lauza sabiedrībā pieņemtos uzskatus gan par paša Bovija, gan cilvēka identitāti, dzimumu un seksualitāti kā tādu. Bovijs mira 2016. gada 10. janvārī, 69 gadu vecumā. Vairāk »
 
13.decembris, 22:55 Lielbritānijas valdība parlamentā trešdien cietusi sakāvi svarīgā balsojumā par "Breksita" likumprojektu, vairākiem valdošās Konservatīvās partijas deputātiem balsojot pretēji valdības nostājai. Vairāk »
 
13.decembris, 22:50 Cietumos ieslodzīto žurnālistu skaits šogad pasaulē sasniedzis jaunu rekordu, turklāt tas noticis otro gadu pēc kārtas, trešdien pavēstīja Ņujorkā bāzētā Žurnālistu aizsardzības komiteja (CPJ). Vairāk »
 
13.decembris, 22:10 Šodien savu 113. dzimšanas dienu svin pasaules vecākais vīrietis, vēsta spāņu "The Local". Vairāk »
 
13.decembris, 21:40 Zviedrija trešdien paziņojusi, ka pirmo reizi kopš Otrā pasaules kara dibina jaunu armijas pulku un ka tā sastāvā esošie 350 karavīri tiks dislocēti Gotlandes salā. Vairāk »
 
13.decembris, 21:17 Šonedēļ Krievijā noticis krāšņs ūdens šovs "Pazudusī pasaule". Tas ik gadu tiek demonstrēts tieši ap Ziemassvētku laiku. Vairāk »
 
13.decembris, 21:11 ASV centrālās bankas - Federālās rezervju sistēmas (FRS) - Atvērtā tirgus komiteja trešdien nolēma paaugstināt bāzes procentlikmi. Vairāk »
 
13.decembris, 21:00 Grieķijas Augstākā tiesa trešdien atļāvusi izdot ASV par kibernoziegumiem aizdomās turēto Krievijas pilsoni Aleksandru Viņņiku, kuram Savienotajās Valstīs jāstājas tiesas priekšā saistībā ar apsūdzībām par vairāku miljardu dolāru atmazgāšanu ar virtuālo valūtu "Bitcoin". Vairāk »
 
13.decembris, 20:55 Tatru nacionālā parka apmeklētājs Polijā iemūžinājis retu dabas parādību- sniega tornado. Portāls "abc13.com" norāda, ka šāds dabas fenomens ilgst no aptuveni 30 sekundēm līdz 2 minūtēm. Vairāk »
 
13.decembris, 20:30 Fotogrāfam no Krievijas izdevies iemūžināt, cik šajā ziemā skaisti izskatās Zilais ezers Kazaņā. Vairāk »
 
13.decembris, 20:10 Islāma valstu samits trešdien atzinis Jeruzalemi par "Palestīnas galvaspilsētu", vēsta Turcijas ziņu aģentūra "Anadolu". Vairāk »
 
13.decembris, 20:00 Pieaugusi leoparda mātīte iekrita dziļā akā netālu no Guahati pilsētas Indijā. Vairāk »
 
13.decembris, 17:30 Lai gan daudzi Latvijas iedzīvotāji devušies uz ārvalstīm, lai uzlabotu savu un ģimenes finansiālo stāvokli, diemžēl ir gadījumi, kad tas neizdodas. Tā noticis arī 40 gadus vecajam Nikolajam, kurš Īrijā ieradies pirms 17 gadiem. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers