Kultūra / Jaunākais

NRA viesojas pie populāro "Aiviekstes ozolu" un citu dziesmu autora Miķeļa Gruzīša [2]

Lubānietis Miķelis Gruzītis daudziem Latvijā joprojām saistās ar skanīgām dziesmām Aiviekstes ozoli, Pārdomu vējš, Mosties, celies un strādā. Kopumā viņa pūrā ir teju 25 oriģināldziesmas. Šobrīd gan dziedāt neiznāk tik daudz kā senāk, taču vienu otru reizi uzstājoties mazākai publikai, jo lielu zāli nu pieskandēt esot grūtāk. Vairāk »
 

KULTŪRA: Kāpēc ir labi salt pie Jāņu ugunskura?

Kuru Jāņos nav sasildījusi ne Latvijas vasara, ne ugunskurs, ne līdzcilvēki, tam būs mierināt sevi ar vienu no pirmajiem teikumiem Frīdriha Nīčes darbā Antikrists: «Labāk dzīvot ledū nekā starp mūsdienu tikumiem un citiem dienvidu vējiem!» Vairāk »
 

Jaunajam Rīgas teātrim jurģi. Jācer, ka būs [2]

Cerēsim, ka aktieris Gundars Āboliņš būs alojies, kad atvadījās no Jaunā Rīgas teātra telpām Lāčplēša ielā 28 un sacīja, ka kapitālais remonts šai ēkai solīts 39 gadus. «Pēc visa, kas piedzīvots, neesmu pārliecināts, ka šovakar spēlēsim pēdējās divas izrādes,» viņš teica 22. jūnija pievakarē. Teātra iekšpagalmā bija pulcējušies skatītāji un daži Jaunā Rīgas teātra aktieri, kuri tovakar nepiedalījās izrādēs. Atvadas bija īsas, toties sirsnīgas. Vairāk »
 
 

Kultūra / Jaunākais

 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers