Kultūra

19.jūnijs, 16:56 Aizvadītajā nedēļas nogalē mūžībā aizgājusi tekstilmāksliniece Aina Muze. Vairāk »
 
19.jūnijs, 16:38 Gada balvai teātrī "Spēlmaņu nakts" nominācijā "Gada lielās formas izrāde" izvirzīti pieci iestudējumi, informē Latvijas Teātra darbinieku savienības (LTDS) priekšsēdētāja Daiga Siliņa. Vairāk »
 
19.jūnijs, 7:12 Gada garākā diena un īsākā nakts tuvojas, un šajā laikā ir vērts ieskatīties tautas pūralādēs, lai, iespējams, tajās atrastu ko tādu, ko patiešām vērts izmēģināt. Vairāk »
 
19.jūnijs, 6:30 Nesen beidzās viens no populārākajiem pašmāju seriāliem – UgunsGrēks. Gandrīz desmit gadu garumā gan lielākās, gan mazākās lomās tajā piedalījušies gandrīz 200 latviešu aktieru, un viņu atveidotie personāži daudzās Latvijas ģimenēs kļuvuši par savējiem. Seriālā ir daudz kolorītu tēlu, bet viens no visveiksmīgākajiem ir policists Indulis aktiera Jāņa Jarāna izpildījumā. Vairāk »
 
18.jūnijs, 11:50 Vasaras skaistākie svētki - Līgo - jau tepat, tepat "aiz stūra" un kas gan būtu Jāņi bez īsta Jāņu vainaga? Tādēļ Jaunmoku pils 18. jūnijā no 12:00 līdz 16:00 gaida uz Vasaras Saulgriežu sajūtu darbnīcu, kurā gatavosim dažādus vainagus, lai ikviens dalībnieks ar savām jauniegūtajām prasmēm gada īsākajā naktī varētu iepriecināt arī savus tuvākos! Un, tā kā saulgriežu laikā vāktiem ārstniecības augiem tiek piedēvētas maģiskas spējas, būs arī pastaiga ar zālīšu iepazīšanu un vasaras vitamīnu tējas savākšanu. Vairāk »
 
18.jūnijs, 9:02 Svētdien, 18.jūnijā no pulksten 10.00 līdz 16.00 piecu ceļu krustojumā Rusova ielā 9 jau vienpadsmito reizi Čiekurkalna krustcelēs tiek rīkots vērienīgs pasākums, taču šī būs pirmā reize, kad uz svētkiem savas apkaimes iedzīvotājus pulcinās Čiekurkalna attīstības biedrība kopā ar jaundibināto Teikas apkaimes biedrību. Lai radītu īpašu svētku atmosfēru, pasākuma apmeklētāji tiek aicināti ierasties savos tautastērpos un goda drānās. Abu apkaimju apvienotais Jāņu ielīgošanas pasākums tradicionāli tiek rīkots kopā ar Latvijas Mājražotāju biedrību. Vairāk »
 
16.jūnijs, 22:43 Siera siešana, vainaga pīšana un pīrāgu cepšana - tradīcijas, bez kurām neiztikt, gatavojoties vasaras saulgriežu svētkiem, bet ne vienmēr, lai arī kā gribētos, tam pietiek laika. Tāpēc kopā ar Latvijas meistariem un amatniekiem tiek rīkots pirmais Jāņu digitālais gadatirgus, kas 20.jūnijā norisināsies interneta vidē. Gadatirgū savus īpašos roku darbus piedāvās amatu meistari no visas Latvijas. Vairāk »
 
16.jūnijs, 22:10 Brīvdienu ceļvedis Vairāk »
 
16.jūnijs, 21:13 Uzzini aktuālākos kultūras, mākslas un izklaides notikumus – laika posmā no 16. līdz 30. jūnijam. Brīvdabas izrāžu laiks ir klāt! Vairāk »
 
16.jūnijs, 19:11 8.jūlijā, tradicionāli jau sesto gadu pēc kārtas, Līgatnes takās notiks komandu orientēšanās un izklaides spēle ALU GĀJĒJS 2017. Vienīgajā vietā Latvijā, kur atrodas vairāki simti alu pagrabu katrs ar savu stāstu, kur pilsētas centrā slejas klintis, šajā spēlē dalībnieki varēs ko vairāk uzzināt par alu pagrabos turētajiem labumiem, kurus gadsimtu gaitā glabāja līgatnieši, kā arī atrast un iepazīt mazāk zināmas vai pat nezināmas novada un tā tuvākas apkārtnes vietas. Vairāk »
 
16.jūnijs, 18:23 Tuvojoties vasaras lielākajiem svētkiem, daudzviet Latvijā tiek īpaši domāts par jāņubērnu izglītošanu. Īpaši šajā nedēļas nogalē iespējams piedalīties pasākumos, kuros uzzināt, kā pareizi pīt, rotāt, dziedāt, īsāk sakot – līgot. Vairāk »
 
16.jūnijs, 17:36 Īsi pirms teātra sezonas noslēguma klajā nācis žurnāla Teātra Vēstnesis šā gada otrais numurs. Vairāk »
 
16.jūnijs, 16:40 Fonda Mākslai vajag telpu Vasaras mājā izstāžu sērijas Ārup. Andris Grinbergs ietvaros no šodienas apskatāma fotogrāfa Andreja Granta darbu izstāde, kas ir pirmā izstāde sērijā, kas veltīta Latvijas laikmetīgās mākslas patriarham un ikonai Andrim Grinbergam. Vairāk »
 
15.jūnijs, 19:00 Divos koncertos Latvijā – pirmdien, 19. jūnijā, pulksten 19 Ogres Kultūras centra Mazajā zālē un otrdien, 20. jūnijā, pulksten 18 Rīgas Sv.Pētera baznīcā – uzstāsies Kalifornijas (ASV) zēnu un jauniešu koris Ragazzi. Ieeja koncertos – bez maksas. Vairāk »
 
15.jūnijs, 16:17 Kinoteātrī Citadele šodien īpašā seansā ciklā Izstādes uz kino ekrāna skatāma filma par itāļu ģēniju Mikelandželo di Buonaroti. Šogad veidotais dokumentālais stāsts mākslinieku ļauj iepazīt kā ambiciozu un kaislīgu personību. Vairāk »
 
15.jūnijs, 14:55 Gaidot Līgo svētkus, Rīgā jau no 16.jūnija iedzīvotāji un pilsētas viesi aicināti uz vairākiem ielīgošanas pasākumiem, tajā skaitā tradicionālo pasākumu ciklu „Saulgriežu ugunis Rīgas kalnos", svinībām pie Rīgas kultūras centriem, pilsētas parkos un laukumos, kā arī 22.jūnijā - Zāļu tirgū Doma laukumā un Kalnciema kvartālā pasākumā "Suitu nakts tirgus". Vairāk »
 
14.jūnijs, 22:50 «Septiņpadsmit gadu laikā ir redzēti un dzirdēti pasaules labākie blūza mākslinieki, iepazīti jauni draugi un uzkrāta liela pieredze. Tāpēc nolēmām rīkot paši savu festivālu – šogad sāksim un nākamgad noteikti turpināsim,» saka blūza grupas Latvian Blues Band (LBB) ģitārists un vokālists Jānis Bukovskis. Vairāk »
 
14.jūnijs, 17:30 Kristīni Šomasi kā dziedātāju plašāka sabiedrība ievēroja televīzijas šovā Okartes Skatuve. Piedalījusies neskaitāmos konkursos, kādu laiku muzikāli ieturējusi pauzi, bet nu atgriezusies, lai piepildītu savu sapni par savu pirmo solo albumu. Dziesma "Saki, saki" ir albuma tituldziesma no rudenī gaidāmā pirmā solo albuma. Vairāk »
 
14.jūnijs, 7:12 «Man gribas apgāzt mītu, kas izskanējis presē, ka Dailes teātris atlaiž vecos aktierus, jo seniori tam nav vajadzīgi. Respektīvi, es būšu laimīgs, ja skatītāji ar šo stāstu sapratīs, ka mēs neatdalām jaunību no brieduma, ka mēs esam viena liela ģimene un mums ir kopīgi mērķi,» saka Dailes teātra aktieris un režisors Intars Rešetins. Vairāk »
 
13.jūnijs, 22:05 Viens no slavenākajiem Latvijas un Vācijas vijolniekiem un diriģentiem, jauniešu kamerorķestra "Kremerata Baltica" dibinātājs un vadītājs aizvadītajā nedēļā Berlīnē saņēmis prestižo "Pour le Mérite für Wissenschaften und Künste" ordeni. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers