Kino

25.aprīlis, 17:05 Muzejs Rīgas Jūgendstila centrs 29. aprīlī svin pastāvēšanas astoņu gadu jubileju, un šoreiz to atzīmēs ar «papildinājumu ekspozīcijā» – režisores Ināras Kolmanes īsfilmu Viesos pie Konstantīna Pēkšēna. Vairāk »
 
19.aprīlis, 17:13 Kannu starptautiskā kino festivāla oficiālajā programmā iekļautas divas Latvijā uzņemtas un valsts līdzfinansētas filmas - Sergeja Lozņicas spēlfilma "A Gentle Creature" un slovāku režisora Georga Kristofa pilnmetrāžas debija "Out", informē Nacionālā Kino centra (NKC) pārstāve Kristīne Matīsa. Vairāk »
 
19.aprīlis, 11:30 Kā liecina informācija sociālajā tīklā facebook, tad tiek meklēti aktieri masu skatiem filmai "Bille". Vairāk »
 
6.aprīlis, 14:19 Pirmdien, 10. aprīlī, vairākās Rīgas vietās, arī laukumā pie Brīvības pieminekļa, sāksies režisores Annas Vidulejas komēdijas “Homo Novus” filmēšana. Pēc Anšlava Eglīša romāna motīviem veidotā filma top studijā “Film Angels Productions” un ir viena no sešām spēlfilmām Nacionālā Kino centra programmā “Latvijas filmas Latvijas simtgadei”. Plānots, ka “Homo Novus” uz ekrāniem nonāks īsi pirms valsts lielās jubilejas, 2018. gada rudenī. Vairāk »
 
6.aprīlis, 13:33 Sestdien, 8.aprīlī, Karostā tiks filmēts sižets Francijas televīzijas šovam “Echappées Belles” (Brīnišķīgā izbēgšana), ziņo liepajniekiem.lv. Vairāk »
 
5.aprīlis, 14:56 Noslēdzies Nacionālā Kino centra izsludinātais 2017. gada filmu ražošanas konkurss, valsts atbalstu kopumā saņem 22 filmas. Vislielākais valst atbalsts ir režisora Andra Gaujas filmai "Nekas mūs neapturēs". Vairāk »
 
31.marts, 11:35 12. aprīlī plkst. 18.30 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notiks pilnmetrāžas dokumentālās filmas “VĀRPA – apsolītā zeme” pirmizrāde. Filma sniedz ieskatu līdz šim maz zināmā latviešu izceļošanas vēstures lappusē – latviešu baptistu izceļošanā no Latvijas uz Brazīliju 20.gadsimta 20.gadu sākumā. Izmantojot vēsturiskas fotogrāfijas, dokumentus un dzīvesstāstus, parādīta izceļotāju dzīve Vārpas kolonijā tās dibināšanas un uzplaukuma laikā. Izceļotāju pēcnācēju intervijas ļauj ielūkoties Vārpas ikdienā mūsdienās un centienos saglabāt latviskumu. Dokumentālo filmu veidojis muzejs un pētniecības centrs “Latvieši pasaulē” sadarbībā ar “Studiju Centrums”. Vairāk »
 
28.marts, 20:35 «Iemesls, kāpēc es strādāju ārpus mākslas institūcijām, ir tas, ka tā ir garlaicīga komforta zona – parasts teātris man ir gluži kā brīvdienas,» saka norvēģu režisors un multimediju mākslinieks Mortens Traviks. Ziemeļkorejā viņš pirmo reizi nokļuvis deviņdesmito gadu vidū kā tūrists. Pēc tam sācis veidot kontaktus, šo gadu laikā ir bijuši vairāki projekti, un jaunākais no tiem – slovēņu grupas Laibach, kura savās uzstāšanās reizēs izmanto militārisma un totalitārisma elementus, koncerts. Vairāk »
 
26.marts, 20:20 Slavenais spāņu aktieris Antonio Banderas atklājis, ka janvārī piedzīvojis sirdslēkmi un pašreiz atkopjas no operācijas, vēsta Daily Mail. Vairāk »
 
17.marts, 16:00 Idejas brīvdienām Vairāk »
 
15.marts, 20:01 «Tā bija 1991. gada vasara, pārmaiņu laiks. Mainījās nauda un valdošie spēki. Mēs nezinājām, kas būs rīt, bet mēs dzīvojām šim brīdim – laimīgi, ka paēduši, laimīgi, ka ir darbs, un ar cerību, ka gan jau nākotnē viss būs labi,» svinot Jāņa Streiča leģendārās filmas Cilvēka bērns 25. jubileju, filmēšanas laiku atminas aktrise un Boņuka mātes lomas atveidotāja Akvelīna Līvmane. Vairāk »
 
14.marts, 15:00 Šovakar pulksten 18.30 Valmieras teātra Lielajā zālē tiks demonstrēta Matīsa Kažas dokumentālā filma Vienu biļeti, lūdzu! (One Ticket Please). Pēc filmas seansa sekos tikšanās ar režisoru Matīsu Kažu un Ņujorkas teātra leģendu Nikiju Kokrenu. Vairāk »
 
13.marts, 20:20 Populārais dziedātājs Eds Šīrans ir paziņojis, ka viņš būs redzams jaunākajā seriāla "Troņu spēles" sezonā, vēsta portāls "Mirror". Vairāk »
 
10.marts, 16:00 Idejas brīvdienām Vairāk »
 
9.marts, 19:40 "Atgādinam, ka rīt ļoti gaidam jauniešus uz filmas "Dvēseļu putenis" (režisors Dz.Dreibergs Kultfilma ) 1.kārtas aktieru atlasi!" facebook raksta aktieru atlases aģentūra „Casting Bridge”. Vairāk »
 
9.marts, 17:04 Tuvākajās dienās norisinās vairāki pasākumi, kas varētu piesaistīt kino žanra cienītāju uzmanību. Šodien kinoteātrī Splendid Palace notiek kinolektorijs ciklā Kino žanri II, no rītdienas Kino Bize notiek izaicinošu filmu un sarunu programma Wuminators, bet no pirmdienas Kino Citadele skatāma jaunā režisora Matīsa Kažas dokumentālā filma Vienu biļeti, lūdzu!. Vairāk »
 
9.marts, 12:30 Seriāla "Ugunsgrēks" izsludinājuši konkursu, kurā tiek meklēti iedzīvotāji, kuri gatavi filmēties kopā ar iemīļotajiem seriāla aktieriem. Portāls "Skaties.lv" vēsta, ka ka uz vienu no lomām seriālā pieteikusies Inese Saulīte jeb Kombuļu Inese. Vairāk »
 
8.marts, 19:40 Aktrise Kristena Stjuarte, kas lielu pasaules popularitāti ieguva tēlojot galveno lomu filmā "Krēsla", ir pamatīgi pārsteigusi savus fanus ar jauno matu griezumu. Vairāk »
 
7.marts, 23:00 Ppopulārā aktrise Natālija Portmane, kas pasaules slavu ieguva spēlējot filmā "Melnais gulbis", un viņas vīrs Bendžamins Millpe ir kļuvuši par vecākiem savam otrajam bērnam, vēsta "People". Vairāk »
 
1.marts, 17:30 2017. gada oskaroto filmu izlase Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers