Kino

10.janvāris, 19:00 Losandželosā svētdien pasniegtas Holivudas Ārzemju preses asociācijas Zelta globuss (Golden Globe) balvas. Vairāk »
 
10.janvāris, 15:14 Aktieru atlases aģentūra CASTING BRIDGE sadarbībā ar filmas "Dvēseļu putenis" veidotājiem KULTFILMA aicina vidusskolas audzēkņus piedalīties unikālā Vislatvijas aktieru atlases akcijā, ar kuras palīdzību vēlas atrast galveno varoni filmai "Dvēseļu putenis" Artūru Vanagu, kā arī vairākus citus filmas personāžus, gan puišus, gan meitenes. Vairāk »
 
9.janvāris, 9:49 Holivudas mūzikls "La La Land" šonakt notikušajā kinobalvas "Zelta globuss" pasniegšanas ceremonijā ir pārspējis rekordu, iegūstot 7 balvas, vēsta BBC. Vairāk »
 
7.janvāris, 18:00 Nereti mākslas filmām to veidotāji galvenos varoņus izraugās nevis no aktieru vidus, bet piesaista neprofesionāļus. Tā notika arī 1975. gadā, kad Rīgas kinostudijā režisors Uldis Brauns uzņēma filmu «Motociklu vasara». Galveno tēlu pusaudzi Inesi filmas veidotāji atrada toreizējā Liepājas 1. vidusskolā. Kurš latviešu kino mīļotājs, iespējams, jau ar sirmot sākušiem matiem, neatminas šīs filmas plakātu, kas rotāja afišu stabus, ar apburošu skaistuli, kas sniegbaltā līgavas kleitā soļo līdzās jauneklim ar motociklu. Vairāk »
 
7.janvāris, 14:02 Paši apdomīgākie un tālredzīgākie ceļotāji, visticamāk, jau paspējuši ne tikai rezervēt lidojumus un viesnīcas, bet, iespējams, arī sakravāt ceļasomas, lai šogad dotos uz vietām un pasākumiem, kas viņus interesē. Vai nu tā būtu laiska atpūta siltajās zemēs, slēpošana kalnos, Donalda Trampa inaugurācijas vērošana, vai romantisks Parīzes apmeklējums. Vairāk »
 
6.janvāris, 19:30 Šonedēļ pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvo viens no gada intriģējošākajiem trilleriem – filma “Patriotu diena” (“Patriots day”). Tās scenārija pamatā ir traģiskie notikumi Bostonas maratonā 2013. gadā. Vairāk »
 
5.janvāris, 18:21 SIA "MTG TV Latvia" nolēmusi pārtraukt veidot seriālu "UgunsGrēks", vēsta uzņēmums. Vairāk »
 
29.decembris 2016, 11:09 Ārvalstu mediji ziņo, ka Holivudas aktrise Debija Reinoldsa vakar mirusi 84 gadu vecumā dienu pēc viņas meitas, slavenās "Zvaigžņu karu" aktrises, Leas lomas atveidotājas Kerijas Fišeres nāves. Vairāk »
 
26.decembris 2016, 13:38 Nacionālā Kino centra portālā filmas.lv ievietotas jaunas un tematiski piemērotas Latvijas filmas, ar kurām var lieliski nosvinēt gadumiju, - gan klasiskais Vara Braslas “Ziemassvētku jampadracis”, gan Rozes Stiebras animācija un arī jaunākas filmas. Vairāk »
 
25.decembris 2016, 20:31 Programmas "Latvijas filmas Latvijas simtgadei" režisores Ilonas Brūveres dokumentālā filma par tēlnieku Kārli Zāli "Ievainotais jātnieks" pirmizrādi piedzīvos nākamā gada oktobrī, aģentūrai LETA pavēstīja Nacionālā Kino centra (NKC) vecākā referente ražošanas jautājumos Zanda Dūdiņa. Vairāk »
 
23.decembris 2016, 16:00 Idejas brīvdienām Vairāk »
 
22.decembris 2016, 21:00 Ziemassvētku tematika šobrīd dominē arī kultūras un izklaides piedāvājumos, tomēr tai pa vidu var atrast arī kaut ko no «citas operas». Rīt uz kinoekrāniem Latvijā iznāk skotu aktiera Jūena Makgregora debijas filma režijā Amerikāņu pastorāle (American Pastoral). Vairāk »
 
15.decembris 2016, 19:46 Laiku pa laikam Latvijas vārs vai latviešu valoda tiek attēlota kādā no ārzemju seriāliem. Šonedēļ jaunākajā "Brooklyn Nine-Nine" sērijā, kuras nosaukums ir "Kapteinis Latvija". Vairāk »
 
9.decembris 2016, 17:35 «Mūsu laiks ir tik interesants, informācija tik dažāda un tās ir tik daudz, ka ir kaifs dzīvot. Žēl iet gulēt, tērēt laiku. Šis cilvēkam ir grūts laiks – jāizdomā, nevis ko darīt, bet – ko nedarīt,» saka režisors un producents Andrejs Ēķis, kura veidotā pikantā komēdija Svingeri pirmizrādi piedzīvo tieši Ziemassvētku gaidīšanas laikā. Vairāk »
 
9.decembris 2016, 16:00 Idejas brīvdienām Vairāk »
 
1.decembris 2016, 18:25 Aktrise Dārta Daneviča savā Facebook profilā ir publicējusi video, kurā viņa un vēl vairākas Latvijā populāras personības stāsta, ko viņiem nozīmē Ziemassvētki. Vairāk »
 
29.novembris 2016, 20:47 Kino nozarē pēc 2019.gada, kad pienāks programmas "Latvijas filmas Latvijas simtgadei" beigas, gaidāms kritums, šodien Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Valstiskās audzināšanas un jaunatnes lietu apakškomisijas sēdē sacīja Nacionālā kino centra (NKC) vadītāja Dita Rietuma. Vairāk »
 
23.novembris 2016, 15:17 2016.gada 27., 28. un 29.novembrī Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku piedāvā trīs dienu filmu maratonu, kurā ikvienam interesentam bez maksas būs iespēja apmeklēt LKA 2016.gada audiovizuālās mākslas absolventu diplomdarbu filmu skati. Filmu seansi notiks Latvijas Nacionālās bibliotēkas "Ziedoņa zālē". Vairāk »
 
20.novembris 2016, 17:20 Populārā krievu estrādes zvaigzne Ksenija Sobčaka 18. novembrī kļuvusi par māmiņu, vēsta informācija viņas Instagram kontā. Vairāk »
 
19.novembris 2016, 16:20 Par seksīgāko pasaules vīrieti ir atzīts arī pasaules vispelnošākais aktieris Dveins Džonsons, vēsta portāls people.com Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers