Kino

Šodien, 6:30 «Pērn, kad notika filmas uzņemšanas process, laika apstākļi nebija lutinoši, bet kapitālisms ir kapitālisms – dīkstāves nevarējām atļauties, tāpēc daudz ko nācās filmēt ne tā, kā ierakstīts scenārijā,» tā par savu jaunāko filmu saka režisors Varis Brasla. Vairāk »
 
Šodien, 5:45 Britu aktieris Daniels Kreigs apstiprinājis, ka atveidos superaģenta Džeimsa Bonda lomu nākamajā franšīzes filmā, kas uz ekrāniem iznāks 2019.gadā. Vairāk »
 
Vakar, 18:11 Latvijas simtgades svētku programmas ietvaros būs skatāmas 16 filmas. Pirmā no tām – ģimenes filma Vectēvs, kas bīstamāks par datoru – jau šonedēļ sāk savu ceļu pie skatītājiem, bet vēl šogad būs redzama dokumentālā filma Ievainotais jātnieks par Brīvības pieminekli un tā autoru Kārli Zāli un Astoņas zvaigznes – par latviešu strēlniekiem. Vairāk »
 
Vakar, 16:53 Plastiskā ķirurģija un netīrais bizness, noklusētā patiesība ģimenē, mīlestība un cerības, un vēl daudz kas cits pārsteigs skatītājus jaunajā Latvijā radītajā seriālā. TV3 piedāvās skatītājiem katru darba dienas vakaru sekot līdzi aizraujošiem seriāla notikumiem un piedzīvojumiem kolorītu un iecienītu aktieru sniegumā. Vairāk »
 
Vakar, 14:09 Viaplay sāk demonstrēt populāra seriāla Makgaivers 2016.gada ekranizāciju ar X-cilvēku zvaigzni Lukasu Tilu galvenajā lomā. Leģendārais Makgaivers, kurš pierādīja, ka pasaules glābšanai pietiek vien ar līmlenti un Šveices nazīti, nu ir atgriezies jaunā seriālā. Tas ir pavisam cits Makgaivers – mūsdienīgs spiegu komandas biedrs, šarmants sieviešu valdzinātājs, bet joprojām atjautīgs problēmu risinātājs – jaunais seriāls Makgaivers tagad pieejams arī Latvijā. Vairāk »
 
Vakar, 12:31 Gaidot jaunās latviešu filmas "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru" pirmizrādi kinoteātros, mobilā televīzija, lietotne LMT Straume piedāvā ieskatīties tās tapšanā un aizkadros. Vairāk »
 
15.augusts, 5:15 Franču kinorežisors Liks Besons vēlas uzņemt turpinājumu filmai "Valerian And The City Of A Thousand Planets" ("Valeriāns un tūkstoš planētu pilsēta") un pieļauj, ka patlaban pasaules kinoteātros redzamās lentes zvaigznes Kara Delevīna un Deins Dehāns labprāt iesaistītos projekta nākamajās daļās. Vairāk »
 
11.augusts, 6:45 Šogad pirmo reizi Rīgas Starptautiskais kino festivāls (RIGA IFF) atļaujas uzsākt jaunu ceļojumu pa reģionu, kuru pasaule pieradusi saukt par "Austrumeiropu". Tā ir programma BEAST, kuras ietvaros festivāla kuratori vienlaikus centušies atbrīvoties no pasaulē jau tik daudz pārstrādātā stereotipa par šo jēdzienu un piešķirt tam plašāku dimensiju. Vairāk »
 
10.augusts, 13:45 Izziņota programma Nacionālā Kino centra rīkotajam 21. Baltijas jūras dokumentālo filmu forumam (Baltic Sea Docs). Tas šogad notiks no 2. līdz 10. septembrim Rīgā, Daugavpilī, Valmierā, Cēsīs, Jēkabpilī un Rēzeknē. Vairāk »
 
10.augusts, 10:40 Otrdien, 8.augustā, īpašā pasākumā K.K. fon Stricka villā savu pirmizrādi piedzīvoja šī gada "Piena svētku" īsfilma - ziemeļnieciska komēdija ar fantastikas elementiem "Laura un Vineta". Filmas režisors šoreiz atzītais mūzikas video un reklāmas rullīšu režisors Roberts Kuļenko, bet scenārija autors - ne mazāk zināmais rakstnieks un vārdu virtuozs Pēteris Pūrītis. Sekojot Piena svētku vadmotīvam, arī īsfilmai ir fantastikas piegarša: Vairāk »
 
8.augusts, 15:46 Kinofilmas "Dvēseļu putenis" komanda ar sociālo tīklu palīdzību vēlas atrast stalli, kurš kļūs par fragmentu no filmas. Vairāk »
 
31.jūlijs, 9:53 Ar pateicības dievkalpojumu Rīgas Sv. Marijas Magdalēnas baznīcā 28. jūlijā savu 92. dzimšanas dienu svinēja latviešu disidente Lidija Lasmane-Doroņina – viņa 14 gadu pavadījusi cietumos un lēģeros, trīs reizes padomju varas apcietināta. Klātesošajiem bija iespēja pirmajiem noskatīties dokumentālo filmu Lidija, kas tapusi Latvijas simtgadei veltītā projekta ietvaros un kuras pirmizrāde gaidāma šoruden. Vairāk »
 
26.jūlijs, 10:22 Šodien Rīgas centrā notiks mākslas filmas filmēšana, kuras laikā plānots izspēlēt snaiperu pārvietošanos pa bijušās Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) ēkas jumtu Barona ielā 14, informē producentu grupa "Red Dot Media". Vairāk »
 
25.jūlijs, 18:30 Šo ceturtdien, 27. jūlijā, Rīgas Doma dārza brīvdabas kinoseansu programmu pusvienpadsmitos vakarā noslēgs Rolanda Kalniņa filmas Četri balti krekli / Elpojiet dziļi... atjaunotās kopijas pirmizrāde. Vairāk »
 
24.jūlijs, 13:22 Triumfējot pašmāju augsto tehnoloģiju uzņēmuma INBOKSS organizētajā nacionālajā atlasē, iespēju pārstāvēt Latviju prestižajā radošuma festivāla “Kannu Lauvas” konkursā “The Young Lions” ieguva talantīgie pašmāju dizaineri Rihards Gromuls un Andrejs Kirma. Puiši kļuva arī par diviem no kopumā astoņiem galvenajiem varoņiem amerikāņu mediju grupas “Wired” dokumentālajā filmā par festivāla dalībniekiem “Future Face of Creativity”. Kā skaidro paši filmas producenti, filmā ietverti kopumā astoņi, viņuprāt, spilgtāko “Kannu Lauvu” dalībnieku portreti. Vairāk »
 
22.jūlijs, 18:38 Kādā Kalifornijas viesnīcā miris atrasts pazīstamais aktieris Džons Hērds, ziņo TMZ. Vairāk »
 
20.jūlijs, 11:24 Populārā seriāla "Troņu Spēles" autori Deivids Benofs un D.B. Veiss jau plāno savu nākamo šovu, ziņo kabeļtelevīzijas kanāls HBO. Vairāk »
 
19.jūlijs, 16:06 Konkursa programmas un plānus par pārējām skatēm izziņojis Lokarno starptautiskais kinofestivāls. Tas norisināsies Šveicē no 2. līdz 12. augustam, un Latvijas kino labā ziņa ir tā, ka tur oficiālajā atlasē pasaules pirmizrādi piedzīvos Lailas Pakalniņas jaunākā, nupat pabeigtā dokumentālā filma Zirdziņ, hallo!. Vairāk »
 
17.jūlijs, 21:40 Kā zināms, "Troņu spēles" darbība norisinās iedomātā pasaulē, kas līdzinās viduslaiku Eiropai, kur vairākas ietekmīgas dzimtas cīnās par Dzelzs troni un Septiņu valstību apvienošanu. Gaidāms, ka šoreiz satiksies un sadarbosies varoņi, kuri nav tikušies gadiem ilgi vai nav bijuši kopā nekad. “Troņu spēles" fani jau ilgi cer, ka galu galā spēkus apvienos Stārki - Sansa, Ārija, Džons un Brans. Vairāk »
 
14.jūlijs, 17:50 Tuvojoties populārā seriāla “Troņu spēles” noslēdzošās sezonas sākumam, minējumi virmo ne tikai par to, kurš sēdīsies Dzelzs tronī. Arī Betsafe bukmeikeri izsaka savas prognozes sezonas notikumiem, norādot, ka viņuprāt Džons Snovs apvienosies ar Dinerīsu Tārgārjenu, lai kopīgi cīnītos par troni. Tāpat bukmeikeri norāda, ka sezonas noslēgumā mirs vairāki iemīļoti seriāla varoņi. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers