Kino

17.marts, 16:00 Idejas brīvdienām Vairāk »
 
15.marts, 20:01 «Tā bija 1991. gada vasara, pārmaiņu laiks. Mainījās nauda un valdošie spēki. Mēs nezinājām, kas būs rīt, bet mēs dzīvojām šim brīdim – laimīgi, ka paēduši, laimīgi, ka ir darbs, un ar cerību, ka gan jau nākotnē viss būs labi,» svinot Jāņa Streiča leģendārās filmas Cilvēka bērns 25. jubileju, filmēšanas laiku atminas aktrise un Boņuka mātes lomas atveidotāja Akvelīna Līvmane. Vairāk »
 
14.marts, 15:00 Šovakar pulksten 18.30 Valmieras teātra Lielajā zālē tiks demonstrēta Matīsa Kažas dokumentālā filma Vienu biļeti, lūdzu! (One Ticket Please). Pēc filmas seansa sekos tikšanās ar režisoru Matīsu Kažu un Ņujorkas teātra leģendu Nikiju Kokrenu. Vairāk »
 
13.marts, 20:20 Populārais dziedātājs Eds Šīrans ir paziņojis, ka viņš būs redzams jaunākajā seriāla "Troņu spēles" sezonā, vēsta portāls "Mirror". Vairāk »
 
10.marts, 16:00 Idejas brīvdienām Vairāk »
 
9.marts, 19:40 "Atgādinam, ka rīt ļoti gaidam jauniešus uz filmas "Dvēseļu putenis" (režisors Dz.Dreibergs Kultfilma ) 1.kārtas aktieru atlasi!" facebook raksta aktieru atlases aģentūra „Casting Bridge”. Vairāk »
 
9.marts, 17:04 Tuvākajās dienās norisinās vairāki pasākumi, kas varētu piesaistīt kino žanra cienītāju uzmanību. Šodien kinoteātrī Splendid Palace notiek kinolektorijs ciklā Kino žanri II, no rītdienas Kino Bize notiek izaicinošu filmu un sarunu programma Wuminators, bet no pirmdienas Kino Citadele skatāma jaunā režisora Matīsa Kažas dokumentālā filma Vienu biļeti, lūdzu!. Vairāk »
 
9.marts, 12:30 Seriāla "Ugunsgrēks" izsludinājuši konkursu, kurā tiek meklēti iedzīvotāji, kuri gatavi filmēties kopā ar iemīļotajiem seriāla aktieriem. Portāls "Skaties.lv" vēsta, ka ka uz vienu no lomām seriālā pieteikusies Inese Saulīte jeb Kombuļu Inese. Vairāk »
 
8.marts, 19:40 Aktrise Kristena Stjuarte, kas lielu pasaules popularitāti ieguva tēlojot galveno lomu filmā "Krēsla", ir pamatīgi pārsteigusi savus fanus ar jauno matu griezumu. Vairāk »
 
7.marts, 23:00 Ppopulārā aktrise Natālija Portmane, kas pasaules slavu ieguva spēlējot filmā "Melnais gulbis", un viņas vīrs Bendžamins Millpe ir kļuvuši par vecākiem savam otrajam bērnam, vēsta "People". Vairāk »
 
1.marts, 17:30 2017. gada oskaroto filmu izlase Vairāk »
 
28.februāris, 17:03 Mūziklam La La Land neizdevās izturēt rekordistes slavas gājienu vakar Losandželosā notikušajā 89. ASV Kinoakadēmijas balvas Oskars pasniegšanas ceremonijā, vēl vairāk – tas zaudēja pašā prestižākajā nominācijā, jo par pērnā gada labāko filmu tika atzīta Mēnessgaisma. Vairāk »
 
27.februāris, 22:22 Naktī uz pirmdienu (pēc Latvijas laika) kinoakadēmijas balvu "Oskars" pasniegšanas ceremonijas laikā atgadījās misēklis, kurā kļūdas dēļ par labāko filmu tika nosaukta "La La Land", nevis patiesā titula ieguvēja "Moonlight". Tomēr ir atklājusies vēl kāda nopietna kļūda šīs ceremonijas laikā, vēsta CNN. Vairāk »
 
27.februāris, 7:34 Šodien ASV, Losandželosā krāšņā ceremonijā tiek sadalītas Amerikas kinoakadēmijas balvas "Oskars", vēsta BBC. Vairāk »
 
23.februāris, 15:31 Rīt, 24.februārī, Karostas cietumā viesosies populārs Japānas TV kanāls, lai filmētu epizodes televīzijas šovam “ItteQ let’s Challenge the World”. Tas patlaban ir visvairāk skatītais TV šovs Japānā, to rāda svētdienas vakaros un tam ir 20 miljonu skatītāju, vēsta portāls liepājniekiem.lv. Vairāk »
 
22.februāris, 20:33 Izcilā latviešu aktrise Baiba Indriksone, kura plašākai sabiedrībai pazīstama no filmas "Limuzīns Jāņu nakts krāsā", kur aktrise tēloja Olitu, šodien svin savu 85. dzimšanas dienu. Vairāk »
 
21.februāris, 22:10 Tā kā Lietuvas kino centrs atbalstījis Ināras Kolmanes pilnmetrāžas spēlfilmas “BILLE” veidošanu, šogad piešķirot 50 000 eiro lielu finansējumu minorās kopprodukcijas veidošanai, filma tiks veidota kā Latvijas - Lietuvas kopražojuma filma. Vairāk »
 
18.februāris, 22:34 Berlīnes kinofestivāla noslēguma ceremonijā sestdien festivāla galveno balvu "Zelta lāci" saņēma Ungārijas režisores Ildiko Eņedi romantiskās fantāzijas filma "Testrol es lelekrol" ("Par ķermeni un dvēseli"). Vairāk »
 
15.februāris, 20:07 Neparastāka kino cienītājiem šonedēļ iespējams skatīties Kolumbijas kino, bet lielai auditorijai domāto filmu fani laiku līdz 26. februāra naktij, kad Losandželosā tiks paziņoti prestižās Oskara balvas jaunie ieguvēji, var izmantot, lai uz lielajiem ekrāniem redzētu šai balvai nominētās filmas. Vairāk »
 
15.februāris, 17:10 Aktrise Kirstena Dansta ir iemīlējusies savā kolēģī – aktierī Džesijā Plemonsā. Slavenā kino supervaroņa «Zirnekļcilvēka» meitenes lomas atveidotāja Dansta jau pieņēmusi jaunā drauga bildinājumu un sākusi gatavoties kāzām. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers