Kino

23.maijs, 15:07 Līdz ar ilgi gaidītā vasaras karstākā seriāla "Viņas melo labāk" sākšanos, izsludināts seriāla aktieru dubultnieku konkurss. Vairāk »
 
22.maijs, 21:21 Ir nākusi klajā priecīga vēsts visiem filmas "Mamma Mia" faniem - jau 2018. gada jūlijā uz lielajiem ekrāniem būs skatāma filmas otrā daļa, vēsta portāls ''ew.com" Vairāk »
 
22.maijs, 20:20 Šodien, līdz ar ilgi gaidītā vasaras karstākā seriāla Viņas melo labāk sākšanos, tiek izsludināts seriāla aktieru dubultnieku konkursu! Sūti savu foto, kur ir redzama nepārprotama līdzība ar kādu no seriāla aktieriem, un varbūt tieši Tu varēsi iejusties sava iemīļotā varoņa tēlā un gluži kā profesionāls aktieris filmēties īpašajā on line sērijā. Vairāk »
 
22.maijs, 16:16 Igauņu izcelsmes holandiešu režisore Helga Merits, kas ieradusies Rīgā, lai prezentētu savu filmu 1943.gada klase -“pieminiet mūs, kad mūsu vairs nebūs”, vāc materiālus arī filmas veidošanai par latviešu leģionāriem. Vairāk »
 
19.maijs, 16:00 Brīvdienu ceļvedis Vairāk »
 
16.maijs, 13:48 Ir sākusies filmēšana vēsturiskajai Latvijas kara filmai “Dvēseļu putenis”, kas tiek uzņemta pēc Aleksandra Grīna romāna motīviem. Filmas pirmo ainu uzņemšanā, kas ilgs līdz 4. jūnijam, iesaistīsies 29 aktieri un aptuveni 750 masu skatu dalībnieki. Vairāk »
 
15.maijs, 10:07 Rīgas maratons ir laimīgi noslēdzies, tātad nevajadzēs vairs vakaros, sevi un visu pasauli lādot, censties treniņu nolūkos nolēkšot attiecīgu kilometru skaitu. Būs vairāk brīva laika ieskatīties TV piedāvājumā. Vairāk »
 
12.maijs, 21:30 Jau šajā nedēļā pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvos kulta režisora Gaja Ričija jaunākā filma "Karalis Arturs. Leģenda par zobenu" ("King Arthur: Legend of the Sword"). Daudzsološajā piedzīvojumu drāmā viņš vienkopus ir sapulcinājis tādus slavenus aktierus kā Čarliju Hanemu, Ēriku Banu, Džimonu Hansu un Džūdu Lovu. Vairāk »
 
11.maijs, 18:00 Šonedēļ, 9. maijā, izcilajam latviešu kinorežisoram Rolandam Kalniņam apritēja 95 gadi. Šim notikumam par godu tiek rīkoti vairāki pasākumi – izstāde, atjaunotās filmas Ceplis (1972) pirmizrāde un fotoizstāde kinoteātrī Splendid Palace. Vairāk »
 
10.maijs, 19:28 Filma, kuras pagaidu nosaukums ir Nameja gredzens, tiks pabeigta šā gada decembrī. Sākotnēji bija plānots, ka tā varētu kinoteātros nonākt uz valsts svētkiem 18. novembrī, taču producents Andrejs Ēķis atzīst, ka diemžēl nepaspēšot. Vairāk »
 
9.maijs, 19:37 Seriāla “UgunsGrēks” faniem izplatīta skumja vēsts - jau nākamnedēļ, 19. maijā tiks izrādīta noslēdzošā seriāla “UgunsGrēks” dubultsērija. Tomēr tā būs īpaša, jo tiks rīkots svinīgs pasākums ar visu aktieru piedalīšanos, lai kopīgi noskatītos pēdējo seriāla spēli. Vairāk »
 
9.maijs, 12:51 Jau pirms kāda laika tapa zināms, ka kādā no Latvijā iecienītā seriāla "Ugunsgrēks" sērijām aktiera lomā debitēs arī TV3 žurnālists Arnis Krauze. Šobrīd zināms, kādu lomu žurnālists tēlos seriālā, vēsta portāls "skaties.lv". Vairāk »
 
8.maijs, 15:38 Pēc piecu mēnešu rūpīgas atlases ir izvēlēti galvenie aktieri filmai “Dvēseļu putenis”. Filmas, kas tiek veidota pēc Aleksandra Grīna romāna motīviem, galveno varoni atveidos piecpadsmit gadus vecais Oto Brantevics no Turlavas. Oto izvēlēts no 1073 puišiem, un viņam šī būs pirmā nopietnā filmēšanās pieredze. Citas galvenās lomas atveidos Mārtiņš Vilsons, Rēzija Kalniņa, Vilis Daudziņš, Gatis Gāga, Jēkabs Reinis, Renārs Zeltiņš, Raimonds Celms un Ieva Florence. Vairāk »
 
4.maijs, 19:12 Piektdien, 5. maijā pl. 20:15 kinoteātrī “Kino Bize” norisināsies Latvijas pirmizrāde jaunā vācu režisora Jakoba Lassa (Jakob Lass) otrajai pilnmetrāžas filmai “Mīlas steiki” (Love Steaks). Vairāk »
 
4.maijs, 8:56 Ceturtdien, 4. maijā, valsts svētkos, Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienā, Nacionālais kino centrs (NKC) rīko tradicionālo Latvijas filmu maratonu, aicinot iepazīt latviešu kino jaunāko devumu. Norises vieta, arī tradicionāli, ir kinoteātris Splendid Palace. Vairāk »
 
2.maijs, 21:03 Filmas "Nameja gredzens" pēcapstrāde tiks pabeigta šī gada decembrī. Aptuveni 80% filmas jau ir uzfilmēti, bet jūnijā tiks uzņemti iztrūkstošie kadri, kuru nepieciešamība tika apsvērta jau filmēšanas pirmajos posmos. Tostarp paredzēts uzfilmēt vēl vairākus Latvijas dabas skatus. Vairāk »
 
28.aprīlis, 16:00 Idejas brīvdienām Vairāk »
 
27.aprīlis, 18:04 Tiek meklēti brīvprātīgie - vīrieši, sievietes, pensionāri, ģimenes ar bērniem, kas vēlētos filmēties filmā "Dvēseļu putenis". Vairāk »
 
25.aprīlis, 17:05 Muzejs Rīgas Jūgendstila centrs 29. aprīlī svin pastāvēšanas astoņu gadu jubileju, un šoreiz to atzīmēs ar «papildinājumu ekspozīcijā» – režisores Ināras Kolmanes īsfilmu Viesos pie Konstantīna Pēkšēna. Vairāk »
 
19.aprīlis, 17:13 Kannu starptautiskā kino festivāla oficiālajā programmā iekļautas divas Latvijā uzņemtas un valsts līdzfinansētas filmas - Sergeja Lozņicas spēlfilma "A Gentle Creature" un slovāku režisora Georga Kristofa pilnmetrāžas debija "Out", informē Nacionālā Kino centra (NKC) pārstāve Kristīne Matīsa. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers