Kino

20.jūnijs, 13:04 Pēc rūpīgas vēsturiskās izpētes 2017.gada 25.janvārī filmu studijā "Mistrus Media" sākās darbs pie jaunās Dāvja Sīmaņa vēsturiskas drāmas "Puika ar suni". Tās veidotāji ikvienam ļauj ieskatīties filmas tapšanas aizkulisēs. Vairāk »
 
15.jūnijs, 16:17 Kinoteātrī Citadele šodien īpašā seansā ciklā Izstādes uz kino ekrāna skatāma filma par itāļu ģēniju Mikelandželo di Buonaroti. Šogad veidotais dokumentālais stāsts mākslinieku ļauj iepazīt kā ambiciozu un kaislīgu personību. Vairāk »
 
13.jūnijs, 9:33 Noslēdzot sezonu, kinoteātris Splendid Palace skatītājiem sarūpējis divus īpašus seansus: 19. jūnijā tas aicina uz Volfganga Amadeja Mocarta operas Bēgšana no seraja atjaunotās versijas tiešraidi, kas tiks pārraidīta no Milānas La Scala operteātra, savukārt 20. jūnijā laipni gaidīti visi komēdiju cienītāji un citi interesenti, lai kopīgi uzzinātu, vai ekrāna dīvai Merilinai Monro izdosies iecerētais filmā Kā apprecēt miljonāru. Kas ir šo abu pasākumu odziņa, ko nevar palaist garām, skaidro kinokritiķe Daira Āboliņa. Vairāk »
 
11.jūnijs, 12:31 14. jūnijā plkst. 14:00 Okupācijas muzejā (Raiņa bulvāris 7) tiks demonstrēta režisores Ingas Nesteres dokumentālā filma „Mēs atgriezāmies”. Ieeja uz filmas seansu bez maksas. Vairāk »
 
2.jūnijs, 6:45 Vara Braslas ģimenes spēlfilmai "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru", kuru uz ekrāniem gaidām augustā kā pirmo filmu Nacionālā Kino centra programmā Latvijas filmas Latvijas simtgadei, šonedēļ divas jaunas ziņas! Filmu studija F.O.R.M.A. publiskojusi jaunās filmas treileri jeb reklāmas video un aicina iedzīvotājus piedalīties pašvaldību vēlēšanās. Vairāk »
 
29.maijs, 20:33 Pēc 17 gadus ilgušas šķietami laimīgas laulības par šķiršanos paziņojis Holivudas aktieru pāris Bens Stillers un Kristīne Teilora. Vairāk »
 
26.maijs, 21:30 Režisora Aika Karapetjana jaunākā spēlfilma Pirmdzimtais, kas tapusi Studija Lokomotīve, bet Latvijā uz ekrāniem nonāks septembrī, pirmo oficiālo seansu piedzīvojusi Kannu festivāla filmu tirgū Marché du Film, Neatkarīgo informēja Nacionālā Kino centra vecākā referente Kristīne Matīsa. Starptautiskajā apritē spēlfilmu pārstāv filmu izplatīšanas aģentūra Reel Suspect. Vairāk »
 
26.maijs, 16:00 Idejas brīvdienām Vairāk »
 
26.maijs, 13:30 Ir sākusies filmēšana vēsturiskajai Latvijas kara filmai "Dvēseļu putenis", kas tiek uzņemta pēc Aleksandra Grīna romāna motīviem. Filmas pirmo ainu uzņemšanā, kas ilgs līdz 4.jūnijam, iesaistīsies 29 aktieri un aptuveni 750 masu skatu dalībnieki. Vairāk »
 
23.maijs, 15:07 Līdz ar ilgi gaidītā vasaras karstākā seriāla "Viņas melo labāk" sākšanos, izsludināts seriāla aktieru dubultnieku konkurss. Vairāk »
 
22.maijs, 21:21 Ir nākusi klajā priecīga vēsts visiem filmas "Mamma Mia" faniem - jau 2018. gada jūlijā uz lielajiem ekrāniem būs skatāma filmas otrā daļa, vēsta portāls ''ew.com" Vairāk »
 
22.maijs, 20:20 Šodien, līdz ar ilgi gaidītā vasaras karstākā seriāla Viņas melo labāk sākšanos, tiek izsludināts seriāla aktieru dubultnieku konkursu! Sūti savu foto, kur ir redzama nepārprotama līdzība ar kādu no seriāla aktieriem, un varbūt tieši Tu varēsi iejusties sava iemīļotā varoņa tēlā un gluži kā profesionāls aktieris filmēties īpašajā on line sērijā. Vairāk »
 
22.maijs, 16:16 Igauņu izcelsmes holandiešu režisore Helga Merits, kas ieradusies Rīgā, lai prezentētu savu filmu 1943.gada klase -“pieminiet mūs, kad mūsu vairs nebūs”, vāc materiālus arī filmas veidošanai par latviešu leģionāriem. Vairāk »
 
19.maijs, 16:00 Brīvdienu ceļvedis Vairāk »
 
16.maijs, 13:48 Ir sākusies filmēšana vēsturiskajai Latvijas kara filmai “Dvēseļu putenis”, kas tiek uzņemta pēc Aleksandra Grīna romāna motīviem. Filmas pirmo ainu uzņemšanā, kas ilgs līdz 4. jūnijam, iesaistīsies 29 aktieri un aptuveni 750 masu skatu dalībnieki. Vairāk »
 
15.maijs, 10:07 Rīgas maratons ir laimīgi noslēdzies, tātad nevajadzēs vairs vakaros, sevi un visu pasauli lādot, censties treniņu nolūkos nolēkšot attiecīgu kilometru skaitu. Būs vairāk brīva laika ieskatīties TV piedāvājumā. Vairāk »
 
12.maijs, 21:30 Jau šajā nedēļā pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvos kulta režisora Gaja Ričija jaunākā filma "Karalis Arturs. Leģenda par zobenu" ("King Arthur: Legend of the Sword"). Daudzsološajā piedzīvojumu drāmā viņš vienkopus ir sapulcinājis tādus slavenus aktierus kā Čarliju Hanemu, Ēriku Banu, Džimonu Hansu un Džūdu Lovu. Vairāk »
 
11.maijs, 18:00 Šonedēļ, 9. maijā, izcilajam latviešu kinorežisoram Rolandam Kalniņam apritēja 95 gadi. Šim notikumam par godu tiek rīkoti vairāki pasākumi – izstāde, atjaunotās filmas Ceplis (1972) pirmizrāde un fotoizstāde kinoteātrī Splendid Palace. Vairāk »
 
10.maijs, 19:28 Filma, kuras pagaidu nosaukums ir Nameja gredzens, tiks pabeigta šā gada decembrī. Sākotnēji bija plānots, ka tā varētu kinoteātros nonākt uz valsts svētkiem 18. novembrī, taču producents Andrejs Ēķis atzīst, ka diemžēl nepaspēšot. Vairāk »
 
9.maijs, 19:37 Seriāla “UgunsGrēks” faniem izplatīta skumja vēsts - jau nākamnedēļ, 19. maijā tiks izrādīta noslēdzošā seriāla “UgunsGrēks” dubultsērija. Tomēr tā būs īpaša, jo tiks rīkots svinīgs pasākums ar visu aktieru piedalīšanos, lai kopīgi noskatītos pēdējo seriāla spēli. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers