#

Trešdiena, 26.novembris

Vārda dienas: Konrāds, Sebastians, Sebastijans

-2°C 3 m/s DA uz plkst.19

Saule lec 08:27, riet 15:54

Vakara Ziņas

Teju desmit gadus vecais Sibīrijas kaķim līdzīgais kaķubērns Bruno ir iemīļots komponista, mūziķa un lektora Aivara Hermaņa un viņa sievas Silvijas ģimenē. Hermanis stāsta, ka šajos gados ieguvis pieredzi – kaķi ir ļoti gudri dzīvnieki ar absolūti attīstītu intuīciju. Turklāt tie tiešām ir neatkarīgi, tāpēc jo cienījamāki, jo vienmēr paliek pie sava viedokļa.

Vairāk »

«Tāda es esmu. 12.05.2014. Matu griezums un foto – Artis Bandonis,» – tik īsi un kodolīgi savus draugus sociālajā vietnē «facebook.com» pirmdien pārsteidza seriāla «UgunsGrēks» Helēnas lomas atveidotāja, aktrise un runas pedagoģe Zane Daudziņa.

Vairāk »

Viena no pasaulē pieprasītākajām advokātēm tagad pilnīgi oficiāli ir Holivudas zvaigznes Džordža Klūnija līgava. Amala Alamudina, libāniešu izcelsmes juriste, ir absolvējusi Oksfordas universitāti, un viņas klientu vidū ir tādas skandalozas personības kā «Wikileaks» dibinātājs Džūljens Asanžs un bijusī Ukrainas ministru prezidente Jūlija Timošenko.

Vairāk »

Konflikts par kāda bērna aizskaršanu beidzies traģiski, bērnu tēviem sarīkojot pamatīgu savstarpējo rēķinu kārtošanu, kas izvērtās kautiņā un naža vicināšanā. Viens vīrietis no gūtajām traumām miris.

Vairāk »

Portāls nra.lv ir mainījis savu vizuālo tēlu un mums līdzi to ir darījuši gan kolēģi, gan sabiedrībā labi pazīstami mūziķi un mākslinieki.

«Beidzot miljonārs!» ticis pie savas komandējuma naudas uz Baltkrieviju, teica mūziķis Normunds Jakušonoks. Lepni paņēmis rokās banknotes, kas liecināja par viņa miljonāra statusu, «Minskas Balto kreklu» dziesminieks pat nespēja iedomāties, ka šī nauda spēj izgaist ļoti lielā ātrumā.

Vairāk »

Pasaulslavenie itāļu dizaineri Domeniko Dolče un Stefano Gabana atzīti par vainīgiem nodokļu nemaksāšanā, un viņiem piespriests pusotrs gads cietumā.

Vairāk »

Pasaulslavenā amerikāņu kinoaktrise Džodija Fostere un viņas draudzene fotogrāfe Aleksandra Hedisona pēc vētrainās mīlas dēkas legalizējušas savas attiecības. Slēgtajā laulības ceremonijā piedalījās abu sieviešu tikai vistuvākie cilvēki.

Vairāk »

53 gadu vecumā bijušais «Parex bankas» šefs Valērijs Kargins kļūs par vēl vienu atvasi bagātāks.

Vairāk »

Kokulo ciematā Itālijā dzīvo tikai 258 iedzīvotāji, taču ik gadu maija sākumā tajā ierodas tūkstošiem tūristu ne tikai no Itālijas, bet arī citām valstīm.