7.februāris, 19:50 Šovakar visos Latvijas reģionos, izņemot valsts centrālo daļu, daudzi lielie ceļi ir sniegoti un slideni, līdz ar to braukšanas apstākļi pa tiem - apgrūtināti. Vairāk »
 
7.februāris, 7:20 Šorīt visā valsts teritorijā sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Vairāk »
 
6.februāris, 20:00 Šovakar lielā daļā valsts teritorijas sniegs un apledojums apgrūtina braukšanas apstākļus. Slidenos un sniegotos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas vairāk kā 100 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības. Aicinām autobraucējus izvēlēties laika apstākļiem un ceļa segumam atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ieplānot papildu laiku ceļā. Vairāk »
 
6.februāris, 17:40 Atjaunota satiksmes negadījuma dēļ Brīvības gatvē ierobežotā tramvaju kustība, informēja uzņēmums "Rīgas satiksme". Vairāk »
 
6.februāris, 7:13 Šorīt daudzviet sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, informē VAS "Latvijas Valsts ceļi". Vairāk »
 
5.februāris, 8:04 Šorīt vietām Kurzemē, Zemgalē un Latgalē sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, informēja VAS "Latvijas Valsts ceļi". Vairāk »
 
4.februāris, 21:50 Ziemas nepastāvīgie laikapstākļi sagādā galvassāpes kā pieredzējušiem, tā arī mazāk pieredzējušiem autovadītājiem. Kā droši braukt ziemas sezonā? Tas, cik veiksmīgi izdosies tikt galā ar sarežģītām situācijām uz ceļa, atkarīgs gan no braucēja prasmes, gan arī no automašīnas tehniskā stāvokļa. Drošas Braukšanas Skolas (DBS) Autoskola sagatavojusi praktiskus padomus, kas atvieglos spēkrata manevrēšanu apgrūtinošos laika apstākļos. Vairāk »
 
4.februāris, 19:27 No šodienas līdz 4.aprīlim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Rīgā, Maskavas ielā, pie ēkas Maskavas ielā 257. Vairāk »
 
2.februāris, 7:35 Rīgā šorīt kavējas tramvaju un trolejbusu kustība, liecina SIA "Rīgas satiksme" informācija. Vairāk »
 
1.februāris, 7:50 Rīgas apkārtnē, Zemgalē, Vidzemē, vietām Kurzemē apledojums un sniegs apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Sniegotos un slidenos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 132 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības. Aicinām autobraucējus ieplānot papildus laiku ceļā. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers