7.decembris, 13:45 Vēl šī gada maijā satiksmes ministrs Uldis Auglis apskatīja jauno rotācijas apli pie pagrieziena uz Tukumu, taču jau tagad autovadītāji to uzskata par bīstamu vietu, ja sanācis avarēt. Vairāk »
 
7.decembris, 11:30 Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) statistika par pēdējiem pieciem gadiem liecina, ka visbiežāk ar neapdrošinātu transportlīdzekli ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) izraisa 26 - 35 gadus veci autovadītāji. Analizējot neapdrošināto transportlīdzekļu marku, ar kuriem visbiežāk izraisīti CSNg, dominē VW markas auto, savukārt spēkratu vecuma kategorijā visbiežāk CSNg bez derīgas OCTA izraisa 21 gadu un vecāki transportlīdzekļi. Vairāk »
 
6.decembris, 11:23 Ilgstošu nokrišņu dēļ Kurzemē ir applūduši divi vietējās nozīmes autoceļi. Applūdis un slēgts autoceļš Sili–Ugāles dzirnavas–Smilši (V1323) tā 2. km. Apbraukšana tiek organizēta caur Ugāli, izmantojot autoceļus Zlēkas–Ugāle (P123) un Ugāle–Cirkale–Zlēkas (V1326), vēsta VAS "Latvijas Valsts ceļi". Vairāk »
 
6.decembris, 10:10 Atsākoties caurlaižu režīmam iebraukšanai Jūrmalā nākamā gada 1.aprīlī, plānots ieviest dienas un nedēļas caurlaides, turklāt bez iebraukšanas reižu ierobežojuma, aģentūra informē Jūrmalas dome. Vairāk »
 
5.decembris, 19:54 Sāremā salas pašvaldības aicinājumam izteikt priekšlikumus par iespējām nodrošināt regulāru prāmju satiksmi starp Sāremā un Latviju atsaukušās trīs Igaunijas kompānijas, ziņo Sāremā salas laikraksts "Saarte Hääl". Vairāk »
 
4.decembris, 21:15 Saistībā ar ūdensvada remontdarbiem no 5.decembra līdz 9.decembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Juglas ielā pie Lubānas ielas rotācijas apļa. Vairāk »
 
1.decembris, 11:34 Mobilie tālruņi, ieņemot aizvien būtiskāku lomu ikdienas dzīvē, tiek lietoti jebkur un nepārtraukti. Gandrīz puse iedzīvotāju, šķērsojot ielu, mēdz izmantot mobilo telefonu, kas var radīt bīstamas situācijas gan gājējiem, gan autovadītājiem. Vēl bīstamāk ir lietot mobilo telefonu, vadot auto, kad ir nepieciešams pievērst īpašu uzmanību apkārt notiekošajam. Kā atklājies, šāds nevēlams paradums piemīt gandrīz ceturtai daļai (22%) aptaujāto. Vairāk »
 
1.decembris, 8:48 Sākot ar šodienu, 1.decembri, visiem transportlīdzekļiem obligāti jābūt aprīkotiem ar ziemas riepām, atgādināja Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) un Valsts policijas pārstāvji. Vairāk »
 
1.decembris, 7:52 Ilgstošas snigšanas un apledojuma dēļ braukšanas apstākļi valsts autoceļu tīklā daudzviet šorīt apgrūtināti, tāpēc aicinām autobraucējus rēķināties ar to, ka ceļā būs jāpavada ilgāks laiks, kā arī ievērot ceļa seguma stāvoklim atbilstošu ātrumu un ievērot lielāku distanci, ziņo VAS "Latvijas Valsts ceļi". Vairāk »
 
30.novembris, 15:21 Rūpēs par satiksmes drošību, Valsts policija (VP) un Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) atgādina, ka, sākot ar rītdienu – no 1.decembra līdz pat 1.martam – visiem transportlīdzekļiem obligāti jābūt aprīkotiem ar ziemas riepām. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers