Satiksme

14.mai
Saistībā ar Ata ielas, Augšielas un Vagonu ielas pārbūves darbiem no šodienas līdz 30.jūnijam tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Augšielas posmā no Augusta Deglava ielas līdz iebrauktuvei Daugavas stadionā.
 
13.mai
No traktora Krišjāņa Valdemāra ielā sestdien noplūduši kopumā 90 litri degvielas, pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Palkavniece.
 
13.mai
Valsts policija ziņo par avāriju Babītes novadā, kurā dzīvību zaudēja divi cilvēki.
 
11.mai
Piektdien pēcpusdienā autobraucējiem ir jārēķinās ar palēninātu satiksmi Pierīgā, savukārt brīvdienās, saglabājoties saulainam laikam, intensīva satiksme varētu būt jūras piekrastes virzienos, norādīja VAS "Latvijas valsts ceļi" (LVC) pārstāvji.
 
11.mai
Rīgā "burtiski nākamnedēļ" sāksies Brīvības ielas remonts starp Bruņinieku ielu un VEF tiltu, līdz ar to iedzīvotājiem jārēķinās ar krietni lēnāku satiksmi, šorīt Latvijas Radio pastāstīja Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins.
 
7.mai
Saistībā ar tramvaju sliežu ceļa rekonstrukcijas darbiem no šodienas līdz 14. maijam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Matīsa ielā, informē Rīgas dome.
 
7.mai
Valsts autoceļu tīklā ir atsākušies remontdarbi un autobraucējiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, kas ieviesti būvdarbu laikā. Pilna būvdarbu karte ir pieejama VAS "Latvijas Valsts ceļi" mājas lapā www.lvceli.lv.
 
1.mai
Šodien Rīgā 15.veloentuziastu braucienā "Kritiskā masa" piedalās aptuveni tūkstotis veloentuziastu.
 
1.mai
Rīgā notiekošā velobrauciena "Kritiskā masa" haotiskā un spontānā masveida braukšana rada būtiskus drošības riskus, uzskata Valsts policija (VP).
 
30.apr
Šodien, kā arī 1. un 4.maijā paredzētas izmaiņas SIA "Rīgas satiksme" (RS) sabiedriskā transporta, autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbībā, informē uzņēmuma pārstāvis Viktors Zaķis.
 
29.apr
"Rīgas satiksme" informē, ka 30. aprīlī, 1. un 4. maijā būs izmaiņas sabiedriskā transporta, autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbībā. Valsts svētkos - 4. maijā iedzīvotāji un pilsētas viesi varēs braukt tramvajā, trolejbusā, autobusā bez maksas.
 
28.apr
Rīgas domes Satiksmes departaments Spodrības mēneša laikā no smiltīm un nogulsnēm līdz šim attīrījis 700 kilometrus Rīgas ielu, pastāstīja departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.
 
27.apr
Šodien pēcpusdienā pirms svētku brīvdienām autobraucējiem ir jārēķinās ar palēninātu satiksmi Pierīgā, jo daudzi dosies ārpus galvapilsētas. Plānojot brīvdienu braucienus jārēķinās arī ar to, ka daudzviet jau ir sākušies ceļu remontdarbiem un ir ieviesti satiksmes ierobežojumi. Pilna būvdarbu karte ir pieejama VAS "Latvijas Valsts ceļi" mājas lapā www.lvceli.lv.
 
27.apr
Saeimas ziemas sesijā administratīvi sodīti 11 deputāti, bet Arvīds Platpers sodīts pat divreiz - par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, liecina parlamenta Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai sniegtā informācija.
 
25.apr
Pilnībā atjaunota 5. un 9.tramvaja kustība, kas bija apstājusies Rīgā, Eksporta ielā notikušās avārijas dēļ, informēja Valsts policijā.
 
25.apr
Rakstniece Dace Rukšāne sociālajos tīklos pastāstījusi par savām nebūšanām pie stūres.
 
24.apr
19.aprīlī, pulksten 12:21 Vecpiebalgas novadā, Dzērbenes pagastā, pa autoceļu Cēsis – Vecpiebalga – Madona (23 kilometrā), 1951.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Škoda” ar 154 km/h lielu braukšanas ātrumu vietā, kur atļautais ātrums bija 90 km/h. Savukārt nākošajā dienā, 20.aprīlī, pulksten 21:46 policijas darbinieki konstatēja, ka 1975.gadā dzimis vīrietis traucas ar 172 km/h Pārgaujas novadā, Raiskuma pagastā, pa autoceļu A-3 (Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža, 45 kilometrs). Arī šajā ceļa posmā atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h. Vadītājam par šādu ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu draud naudas sods no 360 līdz 480 eiro, kā arī transportlīdzekļa vadīšanas tiesību atņemšana līdz 6 mēnešiem.
 
24.apr
Rīgā šodien avārijas dēļ slēgta kustība Zemgala gatvē, informēja Valsts policija
 
23.apr
SIA "Inženierbūve" veiktās Zemitāna tilta kāpņu inspekcijas rezultāti uzrāda, ka kāpņu stāvoklis no nestspējas viedokļa ir pietiekams gājēju slodzes uzņemšanai, bet ir neapmierinošs kāpņu margu stāvoklis, pastāstīja Rīgas domes Satiksme departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.
 
23.apr
Noticis satiksmes negadījums uz šosejas Rīga-Bauska.