Skandalozi: VAKARA ZIŅAS: Kā Zagorskai izdevās noslēpt grūtniecību? 20 komentāri
 
Skandalozi

VAKARA ZIŅAS: Kā Zagorskai izdevās noslēpt grūtniecību?

 
Skatīt 2 bildes
Emma vizinās baltos ādas ratiņos, kas bijis sens Elizabetes sapnis. «Zināju, ja man būs trešais bērniņš, tad būs arī šādi ratiņi,» atklāj laimīgā triju meitu māmiņa. / Privāts arhīvs
Emma vizinās baltos ādas ratiņos, kas bijis sens Elizabetes sapnis. «Zināju, ja man būs trešais bērniņš, tad būs arī šādi ratiņi,» atklāj laimīgā triju meitu māmiņa. / Privāts arhīvs
Elizabete un Rolands Veikši. / F64
 
VAKARA ZIŅAS: Kā Zagorskai izdevās noslēpt grūtniecību?
1 / 2 Bildes 
 
 

Dziedātājai un privāto bērnudārzu vadītājai Elizabetei Veikšai (Zagorskai) bija ļoti prasmīgi izdevies noslēpt no sabiedrības acīm trešo grūtniecību. Šā gada 6. februārī pasaulē nāca Elizabetes un viņas vīra Rolanda Veikša meitiņa Emma.

«Grūtniecības laikā nebija īpaši labi ar veselību, līdz ar to ļoti sevi taupīju, jo nezināju, kā mums ies. Tādēļ negribēju, lai vispār kāds zina, ka gaidu bērniņu. Ļoti ilgi nevienam nestāstīju, to zināja tikai mana ģimene. Līdz sestajam grūtniecības mēnesim vēl dziedāju. Neesmu gluži skaliņš, tādēļ man tas puncis nebija tik redzams. Ar visu slikto dūšu dziedāju kāzās. Ak dievs, kas tik nav piedzīvots,» stāsta triju bērnu māmiņa Elizabete Veikša.

«Arī mums pašiem trešais bērniņš ir kā liels pārsteigums. Ar vīru uzskatām, ka katrā latviešu ģimenē ir jābūt trim bērniem, lai mēs kā latviešu tauta neizmirtu,» saka dziedātāja, kuras dzīvē ļoti lielu lomu spēlējuši bērni. Ne velti viņa ir privāto bērnudārzu vadītāja, kur gan beidzamajā laikā finanšu lietas pārvalda vīrs Rolands, un nu arī triju meitu māmiņa. Dziedātāja prāto, ka bērni ir viņas dzīves misija. «Jā, starp citu, tagad mums ir daudzbērnu ģimenes statuss. Mums ir nodokļu atlaides un citas privilēģijas. Nav jau tā, ka valsts nedomā par cilvēkiem. Taču, tā kā vecākajai meitai Loretai jau drīz būs 17 gadu, pusotru gadu vēl varēsim baudīt daudzbērnu ģimenes statusu. Vidējai meitiņai Luīzei ir astoņi gadi, un mazajai Emmai mēnesis. Tā ir sanācis, ka es bērniņam saņemos ik pēc astoņiem gadiem. Man laikam tāds cikls. Neesmu no tām mammām, kas var darboties ar pusotru gadu vecu mazuli uz rokām un blakus vēl viens mazulis. Es tā nevaru. Man vajag ikvienam bērniņam kārtīgi pievērsties. Kad Loretu palaidu 1. klasē, tad piedzima Luīze, kad pērnajā rudenī palaidu viņu uz 1. klasi, piedzima Emma,» atklāj dziedātāja.

Bērna kopšanas atvaļinājumu Elizabete pilnībā neizbaudīs, jo ir pienākumi un darbi, kas bija saplānoti, pirms pieteicās meitiņa. Taču Elizabetei ir lieliski palīgi - vecākā meita Loreta, vīrs Rolands un mamma Gunta Virkava. Tiesa gan, ar darbiem saprāta robežās, lielos projektos Elizabete pagaidām nav gatava iesaistīties.

Komentāri [20]
#
Dennis Ryan 15.aprīlis 2017 0:01 atbildēt
AIZDEVUMS ieguldījumu iespēja!
Vai jums ir nepieciešams kredīts? Vai jūs interesē iegūt jebkāda veida aizdevumu? Vai jūs uztrauc finansiāli? Vai jums ir parādu samaksāt? Mēs dodam aizdevumus uz jebkuru pasaules daļu, mūsu procentu likmes par aizdevumu ir 2% tiks atcelts ar apgrozāmiem ilgumu, neatkarīgi no savas atrašanās vietas vai kredīta statusu. Lai saņemtu aizdevumu šodien viņi ir kopā ar mums, izmantojot e-pastu no uzņēmuma Adrese vietnē: dennisryanloanfunds@gmail.com

PIEZĪME: Mēs dodam out minimumu (5000 $ / €), un ne vairāk kā (500000000 $ / €) E.T.C. Aizdevuma pieteikums ir jānorāda ASV dolāros vai eiro, un ko izmanto jebkura cita valūta.

Ieinteresētajām aizdevumu pieteikuma iesniedzējiem ir aizpildīt kredīta pieteikuma forma zemāk apstiprināšanai ..

(INFORMĀCIJA Aizņēmēji)
Jūsu vārdi .....................
Summa nepieciešams .................. ..
Ilgums: ........................
Tava valsts………………..
Valsts:…………………….
City ........................ ..
Mobilā telefona numurs:……………..
Aizdevuma mērķis .................. ..
Mēneša ienākumi……………..
Nodarbošanās .....................
Dzimums: .........................
Tavs vecums…………………..
Mājas adrese:……….
Biroja adrese: ...... ..

Mr.Dennis Ryan
kredītspeciālists
Tel +2348118463905Mēs gaidām Jūsu e-pasta adresi: dennisryanloanfunds@gmail.com

Pateicoties jūsu tūlītēju reakciju, mēs esam Jūsu rīcībā.
.Dennis Ryan Aizdevumi Limited

tiklīdz esat aizpildīt kredīta pieteikuma forma
© 2017 Microsoft Noteikumi Konfidencialitāte un sīkdatnes Izstrādātāji angļu (ASV)
 
#
Mrs Jeniffer Williams 13.aprīlis 2017 9:18 atbildēt
Sveika dārgā,

Mēs esam kristiešu organizācija izveidota, lai palīdzētu cilvēkiem vajadzīga palīdzība, piemēram, finansiālu atbalstu, lai palīdzētu. Tātad, ja jūs iet caur finansiālās grūtības, vai ir kādā finanšu putru, un jums ir nepieciešams līdzekļus, lai Sākot savu biznesu, vai jums ir aizdevuma jūsu parādus nokārtot vai atmaksāties rēķinus, sāciet jauku uzņēmējdarbību, vai arī jums ir grūti kapitāla aizdevumu, lai saņemtu vietējās bankas, lūdzu, sazinieties ar mums šodien pa e-pastu mrsjenifferwilliams.uk@gmail.com par Bībelē saka: "Luke 11:10 Ikvienam, lūdz, saņem; Tas, kurš meklē, atrod, un tam, kas klauvē, tad būs atvērts ". So let šo iespēju iet, jo Jēzus ir tas pats vakar, šodien un mūžīgi. Lūdzu, tas ir nopietni domājošiem un Dieva baidoties cilvēki.

Tavs vārds:
SEX:
AGE:
valsts:
Aizdevuma summa:
Aizdevuma ilgums:
Mērķis Loan:
Jūsu ikmēneša ienākumi:
Nodarbošanās:
Derīgs Tālruņa numurs:
Vai jums piemēro aizdevumam pirms:
Paldies par sapratni, savu kontaktinformāciju, kā mēs gaidām

sveicieni
vadība
E-pasts: mrsjenifferwilliams.uk@gmail.com
 
#
JELENA FEDOSEJEVA 26.marts 2017 20:00 atbildēt
Sveiki, Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka Jeļena Fedosejeva kundzei cienījama privāto aizdevējs aizdevumus atvērts ekonomisku iespēju visiem tiem, kam nepieciešama jebkuru finansiālo palīdzību. Jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai nepieciešama mājas aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir pagriezts pa bankām un citām finanšu iestādēm? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas. Mēs nodrošināts aizdevumus 2% procentu likmi privātpersonām, uzņēmumiem un sabiedrību ar skaidros un saprotamos vārdos un conditions.100% garantētās, sazinieties ar mums jau šodien pa e-pastu: (JELENAFEDOSEJEVALOAN@GMAIL.COM)
 
#
Viesturs 20.marts 2017 22:03 atbildēt
Kauns, ja sievietei tas jāslēpj, man jau liekas, ar to jālepojas. Man riebj šo it kā zvaigžņu lecīgums, tādēļ neskatos nevienu TV šovu. Kauns skatīties, kā zīmējas....
 
#
Lote » Viesturs 21.marts 2017 5:30 atbildēt
Ja tik ļoti jākaunās un jāriebj,kāpēc jālasa?:) Kauns nav interesēties?:D
 
#
Elizabete 20.marts 2017 12:29 atbildēt
Visai pasaulei reiz kladzināja par spontāniem abortiem.
 
#
Māte » Elizabete 20.marts 2017 18:45 atbildēt
Ar to nav jāplātās. Galvenais, lai mazulis aug vesels.
 
Skatīt visus 20 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *

Izglītība & Karjera

 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers