Skandalozi: VAKARA ZIŅAS: Kā Zagorskai izdevās noslēpt grūtniecību? 15 komentāri
 
Skandalozi

VAKARA ZIŅAS: Kā Zagorskai izdevās noslēpt grūtniecību?

 
Skatīt 2 bildes
Emma vizinās baltos ādas ratiņos, kas bijis sens Elizabetes sapnis. «Zināju, ja man būs trešais bērniņš, tad būs arī šādi ratiņi,» atklāj laimīgā triju meitu māmiņa. / Privāts arhīvs
Emma vizinās baltos ādas ratiņos, kas bijis sens Elizabetes sapnis. «Zināju, ja man būs trešais bērniņš, tad būs arī šādi ratiņi,» atklāj laimīgā triju meitu māmiņa. / Privāts arhīvs
Elizabete un Rolands Veikši. / F64
 
VAKARA ZIŅAS: Kā Zagorskai izdevās noslēpt grūtniecību?
1 / 2 Bildes 
 
 

Dziedātājai un privāto bērnudārzu vadītājai Elizabetei Veikšai (Zagorskai) bija ļoti prasmīgi izdevies noslēpt no sabiedrības acīm trešo grūtniecību. Šā gada 6. februārī pasaulē nāca Elizabetes un viņas vīra Rolanda Veikša meitiņa Emma.

«Grūtniecības laikā nebija īpaši labi ar veselību, līdz ar to ļoti sevi taupīju, jo nezināju, kā mums ies. Tādēļ negribēju, lai vispār kāds zina, ka gaidu bērniņu. Ļoti ilgi nevienam nestāstīju, to zināja tikai mana ģimene. Līdz sestajam grūtniecības mēnesim vēl dziedāju. Neesmu gluži skaliņš, tādēļ man tas puncis nebija tik redzams. Ar visu slikto dūšu dziedāju kāzās. Ak dievs, kas tik nav piedzīvots,» stāsta triju bērnu māmiņa Elizabete Veikša.

«Arī mums pašiem trešais bērniņš ir kā liels pārsteigums. Ar vīru uzskatām, ka katrā latviešu ģimenē ir jābūt trim bērniem, lai mēs kā latviešu tauta neizmirtu,» saka dziedātāja, kuras dzīvē ļoti lielu lomu spēlējuši bērni. Ne velti viņa ir privāto bērnudārzu vadītāja, kur gan beidzamajā laikā finanšu lietas pārvalda vīrs Rolands, un nu arī triju meitu māmiņa. Dziedātāja prāto, ka bērni ir viņas dzīves misija. «Jā, starp citu, tagad mums ir daudzbērnu ģimenes statuss. Mums ir nodokļu atlaides un citas privilēģijas. Nav jau tā, ka valsts nedomā par cilvēkiem. Taču, tā kā vecākajai meitai Loretai jau drīz būs 17 gadu, pusotru gadu vēl varēsim baudīt daudzbērnu ģimenes statusu. Vidējai meitiņai Luīzei ir astoņi gadi, un mazajai Emmai mēnesis. Tā ir sanācis, ka es bērniņam saņemos ik pēc astoņiem gadiem. Man laikam tāds cikls. Neesmu no tām mammām, kas var darboties ar pusotru gadu vecu mazuli uz rokām un blakus vēl viens mazulis. Es tā nevaru. Man vajag ikvienam bērniņam kārtīgi pievērsties. Kad Loretu palaidu 1. klasē, tad piedzima Luīze, kad pērnajā rudenī palaidu viņu uz 1. klasi, piedzima Emma,» atklāj dziedātāja.

Bērna kopšanas atvaļinājumu Elizabete pilnībā neizbaudīs, jo ir pienākumi un darbi, kas bija saplānoti, pirms pieteicās meitiņa. Taču Elizabetei ir lieliski palīgi - vecākā meita Loreta, vīrs Rolands un mamma Gunta Virkava. Tiesa gan, ar darbiem saprāta robežās, lielos projektos Elizabete pagaidām nav gatava iesaistīties.

Komentāri [15]
#
Viesturs 20.marts 2017 22:03 atbildēt
Kauns, ja sievietei tas jāslēpj, man jau liekas, ar to jālepojas. Man riebj šo it kā zvaigžņu lecīgums, tādēļ neskatos nevienu TV šovu. Kauns skatīties, kā zīmējas....
 
#
Lote » Viesturs 21.marts 2017 5:30 atbildēt
Ja tik ļoti jākaunās un jāriebj,kāpēc jālasa?:) Kauns nav interesēties?:D
 
#
Elizabete 20.marts 2017 12:29 atbildēt
Visai pasaulei reiz kladzināja par spontāniem abortiem.
 
#
tax 20.marts 2017 10:46 atbildēt
Katrs domā vispirms par sevi - ES tā gribu, MAN tā vajag. Ar 8 gadu starpību sanāk 1+1+1, bet īstu māsu - vienaudžu attiecības nesanāk.
 
#
taksim... » tax 20.marts 2017 11:08 atbildēt
Vai vienmēr vajag brāļus, māsas-vienaudžus? Vienaudžu attiecības pārpārēm var izbaudīt skolā un bērnudārzā ar draugiem.
 
#
susis » tax 20.marts 2017 11:35 atbildēt
man ar māsu ir 8 gadu starpība. mums ir lieliskas māsu attiecības, nav ne vainas.
 
#
četru bērnu mamma un ome. 20.marts 2017 10:23 atbildēt
Lai veselība bērniņam .Tā ir tikai un vienīgi ģimenes privāta lieta.
 
#
arī 3 bērnu mamma 20.marts 2017 10:22 atbildēt
Patiess prieks par šādam māmiņām! Būtu vairāk! Nevis tās "kaķenītes" kuras dzemdē ik pēc gada un tad prasa ,lai valsts un tauta palīdz trūkumcietējiem.
Lai Elizabetes ģimenītē aug veseli un stipri bērniņi.
 
Skatīt visus 15 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers