Skandalozi: VAKARA ZIŅAS: Kā Zagorskai izdevās noslēpt grūtniecību? 18 komentāri
 
Skandalozi

VAKARA ZIŅAS: Kā Zagorskai izdevās noslēpt grūtniecību?

 
Skatīt 2 bildes
Emma vizinās baltos ādas ratiņos, kas bijis sens Elizabetes sapnis. «Zināju, ja man būs trešais bērniņš, tad būs arī šādi ratiņi,» atklāj laimīgā triju meitu māmiņa. / Privāts arhīvs
Emma vizinās baltos ādas ratiņos, kas bijis sens Elizabetes sapnis. «Zināju, ja man būs trešais bērniņš, tad būs arī šādi ratiņi,» atklāj laimīgā triju meitu māmiņa. / Privāts arhīvs
Elizabete un Rolands Veikši. / F64
 
VAKARA ZIŅAS: Kā Zagorskai izdevās noslēpt grūtniecību?
1 / 2 Bildes 
 
 

Dziedātājai un privāto bērnudārzu vadītājai Elizabetei Veikšai (Zagorskai) bija ļoti prasmīgi izdevies noslēpt no sabiedrības acīm trešo grūtniecību. Šā gada 6. februārī pasaulē nāca Elizabetes un viņas vīra Rolanda Veikša meitiņa Emma.

«Grūtniecības laikā nebija īpaši labi ar veselību, līdz ar to ļoti sevi taupīju, jo nezināju, kā mums ies. Tādēļ negribēju, lai vispār kāds zina, ka gaidu bērniņu. Ļoti ilgi nevienam nestāstīju, to zināja tikai mana ģimene. Līdz sestajam grūtniecības mēnesim vēl dziedāju. Neesmu gluži skaliņš, tādēļ man tas puncis nebija tik redzams. Ar visu slikto dūšu dziedāju kāzās. Ak dievs, kas tik nav piedzīvots,» stāsta triju bērnu māmiņa Elizabete Veikša.

«Arī mums pašiem trešais bērniņš ir kā liels pārsteigums. Ar vīru uzskatām, ka katrā latviešu ģimenē ir jābūt trim bērniem, lai mēs kā latviešu tauta neizmirtu,» saka dziedātāja, kuras dzīvē ļoti lielu lomu spēlējuši bērni. Ne velti viņa ir privāto bērnudārzu vadītāja, kur gan beidzamajā laikā finanšu lietas pārvalda vīrs Rolands, un nu arī triju meitu māmiņa. Dziedātāja prāto, ka bērni ir viņas dzīves misija. «Jā, starp citu, tagad mums ir daudzbērnu ģimenes statuss. Mums ir nodokļu atlaides un citas privilēģijas. Nav jau tā, ka valsts nedomā par cilvēkiem. Taču, tā kā vecākajai meitai Loretai jau drīz būs 17 gadu, pusotru gadu vēl varēsim baudīt daudzbērnu ģimenes statusu. Vidējai meitiņai Luīzei ir astoņi gadi, un mazajai Emmai mēnesis. Tā ir sanācis, ka es bērniņam saņemos ik pēc astoņiem gadiem. Man laikam tāds cikls. Neesmu no tām mammām, kas var darboties ar pusotru gadu vecu mazuli uz rokām un blakus vēl viens mazulis. Es tā nevaru. Man vajag ikvienam bērniņam kārtīgi pievērsties. Kad Loretu palaidu 1. klasē, tad piedzima Luīze, kad pērnajā rudenī palaidu viņu uz 1. klasi, piedzima Emma,» atklāj dziedātāja.

Bērna kopšanas atvaļinājumu Elizabete pilnībā neizbaudīs, jo ir pienākumi un darbi, kas bija saplānoti, pirms pieteicās meitiņa. Taču Elizabetei ir lieliski palīgi - vecākā meita Loreta, vīrs Rolands un mamma Gunta Virkava. Tiesa gan, ar darbiem saprāta robežās, lielos projektos Elizabete pagaidām nav gatava iesaistīties.

Komentāri [18]
#
JELENA FEDOSEJEVA 26.marts 2017 20:00 atbildēt
Sveiki, Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka Jeļena Fedosejeva kundzei cienījama privāto aizdevējs aizdevumus atvērts ekonomisku iespēju visiem tiem, kam nepieciešama jebkuru finansiālo palīdzību. Jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai nepieciešama mājas aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir pagriezts pa bankām un citām finanšu iestādēm? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas. Mēs nodrošināts aizdevumus 2% procentu likmi privātpersonām, uzņēmumiem un sabiedrību ar skaidros un saprotamos vārdos un conditions.100% garantētās, sazinieties ar mums jau šodien pa e-pastu: (JELENAFEDOSEJEVALOAN@GMAIL.COM)
 
#
Viesturs 20.marts 2017 22:03 atbildēt
Kauns, ja sievietei tas jāslēpj, man jau liekas, ar to jālepojas. Man riebj šo it kā zvaigžņu lecīgums, tādēļ neskatos nevienu TV šovu. Kauns skatīties, kā zīmējas....
 
#
Lote » Viesturs 21.marts 2017 5:30 atbildēt
Ja tik ļoti jākaunās un jāriebj,kāpēc jālasa?:) Kauns nav interesēties?:D
 
#
Elizabete 20.marts 2017 12:29 atbildēt
Visai pasaulei reiz kladzināja par spontāniem abortiem.
 
#
Māte » Elizabete 20.marts 2017 18:45 atbildēt
Ar to nav jāplātās. Galvenais, lai mazulis aug vesels.
 
#
Emma 20.marts 2017 10:47 atbildēt
privātu aizdevumu piedāvājums 72 stundu laikā.
Mums ir pieejama jebkuram indivīdam vai jebkuru uzņēmējdarbību, kam nepieciešama jebkāda veida aizdevumu, sākot no € 5000 € 1.000.000 ar procentu likmi, kas svārstās no 3% līdz 10%, atkarībā no apjoma. Atmaksa var būt īstermiņa, vidēja termiņa un ilgtermiņa. Vienkārši sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas:
e-pasts: emmanuelquebre00@gmail.com
WhatsApp: +33756840334
 
#
>Emma » Emma 20.marts 2017 10:53 atbildēt
dodies pie citaam emmmaam!
 
#
tax 20.marts 2017 10:46 atbildēt
Katrs domā vispirms par sevi - ES tā gribu, MAN tā vajag. Ar 8 gadu starpību sanāk 1+1+1, bet īstu māsu - vienaudžu attiecības nesanāk.
 
#
taksim... » tax 20.marts 2017 11:08 atbildēt
Vai vienmēr vajag brāļus, māsas-vienaudžus? Vienaudžu attiecības pārpārēm var izbaudīt skolā un bērnudārzā ar draugiem.
 
#
susis » tax 20.marts 2017 11:35 atbildēt
man ar māsu ir 8 gadu starpība. mums ir lieliskas māsu attiecības, nav ne vainas.
 
Skatīt visus 18 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers