Izklaide: VAKARA ZIŅAS: Elizabete Zagorska beidzot pieņem vīra uzvārdu 2 komentāri
 
Izklaide

VAKARA ZIŅAS: Elizabete Zagorska beidzot pieņem vīra uzvārdu

 
Ingrīda Punka

Dziedātāja un uzņēmēja Elizabete Zagorska jau pāris nedēļas sociālajos tīklos ir nomainījusi savu slaveno tēva uzvārdu. Tagad viņa dēvējama par Elizabeti Veikšu, un tas ir dziedātājas vīra televīzijas operatora Rolanda Veikša uzvārds.

Elizabete Zagorska ar savu vīru Rolandu Veikšu dzīvo laimīgās attiecībās jau vairākus gadus. Pāris attiecības oficiāli reģistrēja 2009. gadā, bet līdz šim Elizabete publiski sevi dēvēja savā meitas uzvārdā, atgādinādama, ka ir sava slavenā tēva aktiera Rolanda Zagorska meita. Taču nu jau pāris nedēļas sociālajos tīklos Elizabete ir nomainījusi savu uzvārdu un tagad dēvējama vīra uzvārdā. Vaicājot, kāpēc tikai tagad dziedātāja pārgājusi vīra uzvārdā, viņa nosaka, ka visam vajadzīgs savs laiks.

Elizabetes un Rolanda Veikšu laulībā dzimusi meita Luīze, bet no iepriekšējām attiecībām dziedātājai ir meita Loreta.Komentāri [2]
#
no malas 21.septembris 2016 15:33 atbildēt
Slavena ir viņas mamma - talantīga, burvīga aktrise Gunta Virkava, taču tēvs gan šķiet tāds iedomīgs sers Rolands. Labi, ka Elizabete pārgājusi vīra uzvārdā. Lai veicas ģimenītei.
 
#
Nu i malači! 20.septembris 2016 21:12 atbildēt
Elizabetes un Rolanda Veikšu laulībā dzimusi meita Luīze, bet no iepriekšējām attiecībām dziedātājai ir meita Loreta.
Nu i malači!
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers