Skandalozi

20:18
Maksims no Novosibirskas ir iemīlējies modelē Emīlijā Ratadžkovski un nolēmis dīvainā veidā "uzsākt attiecības" ar modeli.
 
18:47
"Maxima Latvija" aktīvās piknika sezonas laikā skaidro, kas ir Latvijas slavenību pikniku grozos un kādi ir to iepirkšanās paradumi. Aktieris Rihards Lepers un aktīvā mamma un personība Katrīne Sauliete atklāj svarīgākās lietas, ko viņi vienmēr ņem līdzi dodoties atpūtā pie dabas.
 
17:23
Svarcēlāja Rebeka Koha, izmantojot sociālo tīklu Facebook, vēršas pēc palīdzības.
 
17:15
Krievijā popularā 57 gadus vecā televīzijas šovu vadītāja Jeļena Mališeva, kurai ir doktora grāds medicīnā un raidījumi Krievijas Pirmajā kanālā par veselību, paziņoja, ka uz desmit dienām atteiksies no ēdiena, raksta Krievijas mediji.
 
16:20
Latvijā strādājošs pavārs Valters Zirdziņš sociālajā tīklā Faceebok publicējis savas pārdomas par pavāra darbu Latvijā, par to, cik grūti ir strādāt restorānu biznesā, ja vēlies klientam piedāvāt kvalitatīvu ēdienu.
 
15:21
Mediji nākuši klajā ar jaunām detaļām par attiecībām britu karaliskajā ģimenē.
 
15:03
Austrālijā slimnīcas tualetē tika atrasts 25 gadus vecais Amars Bestrins. Drīz vien puisis nomira, raksta "BuzzFeed".
 
14:54
Kāda sieviet pastāstījusi, kādi, viņasprāt, ir darba apstākļi ir "Joker" spēļu zālē.
 
13:42
Ne reizi vien ir pierādījies, ka aklās bulgāru gaišreģes Vangas pareģojumi ir ticamāki par citu ekstrasensu minējumiem. Lai gan Vanga vairs nav starp dzīvajiem, joprojām ik pa laikam tiek publicēts viņas sacītais. Izvēle, protams, ir katram - ticēt vai neticēt.
 
12:21
Kādai ģimenei atpūta "Čilli Pica" picērijā, kas atrodas Rīgā, Matīsa ielā, tika sabojāta gan apkalpojošā personāla, gan ēdiena kvalitātes dēļ.
 
10:26
Kāda sieviete vērsās "Sūdzību dēlī" (raidījums "Bez Tabu") daloties ar fotogrāfiju, kas iemūžināta Jūrmalā un liek uzdot jautājumu, vai policisti var pārkāpt likumu.
 
Vakar, 16:00
Pamatīgu sabiedrības nosodījumu guvusi kāda universitāte Ķīnā, kuras kopmītņu darbinieki nosituši kucēnu, vēsta "Metro".
 
Vakar, 15:07
21 gadu vecā Mollija Klārka, pārbaudot sava vīra Ričarda Kūpera telefonu, nonāca pie šokējoša atklājuma, vēsta laikraksts "The Sun".
 
Vakar, 7:31
ASV plašu nosodījumu izpelījies aktieris Pīters Fonda, kurš sociālajos tīklos aicinājis izrēķināties ar Donalda Trampa jaunāko dēlu, ziņo CNN.
 
Vakar, 0:19
Kā zināms, Krievijā uz Pasaules kausu futbolā ieradies apmēram pusotrs miljons šī sporta veida līdzjutēju.
 
21.jun
Lasītājs, kurš lūdzis savu vārdu neatklāt, lūdz atsaukties aculieciekus šausmīgam incidentam starp diviem vīriešiem un apsardzes darbiniekiem Rīgā, naktī no trešdienas uz ceturtdienu.
 
21.jun
42 gadus vecais politiķis Aleksejs Navaļnijs dalījies ar fotogrāfijām, kas uzņemtas, viņam ar sievu esot Latvijā.
 
21.jun
Hakasijas galvaspilsētā aizturēts 31 gadu vec vīrietis, kas, būdams alkohola reibumā, izvrojis 9 gadus vecu meiteni.
 
21.jun
Pie Latvijas iedzīvotājiem pēc palīdzības vērsies 38 gadīgais Maksims Gorbušins, kuram tuvāko 10 dienu laikā jāveic steidzama operācija - mugurkaula operācija metastāžu izņemšanai! Operācijas izmaksas Vācijas klīnikā sastāda 23 000 eiro, pietrūkst 11 706 eiro!
 
21.jun
Dziedātājs Lauris Reiniks, no rīta skatoties ziņas, bijis pārsteigts par kādu jautājumu, ko šodien skata Saeimā.
 
21.jun
Jelgavā, kādā garāžu kooperatīvā izcēlies pamatīgs konflikts starp grūtnieci, viņas vīru, kā arī vēl trim cilvēkiem, starp kuriem bija Valsts policijas un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieks, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
 
21.jun
Dejotāja Aleksandra Kurusova, kas nesen pārcēlusies uz dzīvi Singapūrā, priecējusi savus Instagram sekotājus ar selfiju no sporta zāles, kurā labi redzama viņas sportiskā figūra.