Skandalozi

Vakar, 19:31 Brazīlijas sieviešu volejbola komandas izrādījušas neapmierinātību par to, ka Superlīgā spēlē dzimumu mainījusī Brazīlijas volejboliste Tifānija Abreu. Vairāk »
 
Vakar, 15:49 Krievijas medijs "Sport Express" vēsta, ka Olimpisko sportistu no Krievijas delegācijas pārstāvim Aleksandram Krušeļņickim, kurš duetā ar sievu Anastasiju Brizgalovu izcīnīja bronzas medaļu pāru kērlingā, dopinga analīzēs atrastas meldonija pēdas. Vairāk »
 
Vakar, 14:49 Lielbritānijā tiesā ieradies 54 gadus vecais vīrietis, kurš apsūdzēts savas 8 gadus vecās meitas slepkavībā, vēsta "Mirror". Vairāk »
 
Vakar, 11:49 Izrādās, ka netradicionāli orientētajiem sportistiem olimpiskajā ciematā Phjončhanā ir pašiem sava ēka, ziņo CNN. Vairāk »
 
17.februāris, 23:58 Populārā blogere Agnija Grigule apsveikusi visus ar ķīniešu Jauno gadu. Vairāk »
 
17.februāris, 18:37 Dienu pēc traģiskās apšaudes skolā Floridā, 11 gadus veca meitene savas skolas direktora kabinetā atstājusi draudu vēstuli. Vairāk »
 
17.februāris, 15:14 Ar lielu ažiotāžu pasaule saņēma ziņas, ka amerikāņu TV šovu zvaigžņotās Kardašjanu ģimenē ienākusi jaunākā atvase - meitiņu vārdā Stormija, kuru pasaulē laidusi Kailija Dženere. Tagad cilvēku prieks ir beidzies un sabiedrība sākusi kritizēt Dženeres mātes lomu, vēsta ārvalstu mediji. Vairāk »
 
17.februāris, 13:46 Iepazīšanās aplikācija ''Tinder'' jau kādu laiku ir sociāls fenomens, un izrādās, to aktīvi Phjončhanā lieto arī Ziemas olimpisko spēļu dalībnieki. Vairāk »
 
17.februāris, 12:53 Bekingemas pilī un citās karalienes Elizabetes II rezidencēs ir aizliegts izmantot plastmasas pudeles un salmiņuz dzeršanai, raksta "The Telegraph". Vairāk »
 
17.februāris, 8:00 Viena no kaislīgākajām atbalstītājām Maira Brieža boksa cīņā bija talantīgā svarcēlāja Rebeka Koha (19), kas emociju iespaidā bija apsēdusies uz pleciem kādam noslēpumainam vīrietim. Šis mirklis tika nobildēts un publicēts sociālajā tīklā «Facebook», tādējādi radot pamatu baumām. Vairāk »
 
16.februāris, 19:06 Kādā Krievijas bērnudārzā audzinātāja pēc pastaigas ārā aizmirsa trīs gadus vecu meitenīti. Vairāk »
 
16.februāris, 18:54 29 gadus vecais Rihards Savelis pazudis 2018. gada 12. februārī ap plkst. 21.00 Jaunmārupē vai Rīgā, vēsta bezvēsts.lv. Vairāk »
 
16.februāris, 15:25 Klajā nākusi jauna informācija par šokējošo gadījumu Samarā, kad ugunsgrēkā gāja bojā trīs mazi. Vairāk »
 
16.februāris, 15:11 Interneta veikala "Amazon" lietotāji sūdzas, ka viņi saņem dīvainus sūtījumus - dažādas seksa rotaļlietas, kas nākušas no "Amazon", raksta "The Daily Beast". Vairāk »
 
16.februāris, 15:03 Kādam sirmgalvju pārim no Preiļiem, meklējot mājvietu Rīgas tuvumā, dzīvokļu izīrētāji esot izkrāpuši 2000 eiro, vēstīja raidījums "Bez Tabu". Vairāk »
 
16.februāris, 14:09 Kādas cienījama vecuma kundzes gājiens pāri ledum no Daugavgrīvas uz Bolderāju gandrīz beidzas ar nāvi, vēstīja raidījums "Degpunktā". Vairāk »
 
16.februāris, 13:40 Latvijas Valsts prezidents Phjončhanā komentējis Latvijas olimpiešu izredzes sacensībās. Saruna notikusi angļu valodā. Nelielais fragments jau aizceļojis pa interneta dzīlēm. Vairāk »
 
16.februāris, 13:21 Ķekavas pusē "pieķerts" iespējamais zaglis, taču Valsts policijas darbinieki lēma, ka vīrietis jālaiž brīvībā, vēstīja raidījums "Degpunktā". Vairāk »
 
16.februāris, 10:37 Preiļos skolēni un viņu vecāki neapmierināti ar mūzikas skolotājas mācīšanas metodēm, vēstīja raidījums "Bez Tabu". Vairāk »
 
16.februāris, 10:08 15. februārī neilgi pēc pulksten 2.00 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu manāmi iereibušu sievieti ar mazu bērnu vienā no degvielas uzpildes stacijām Bolderājā. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas ekipāža. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers