Skandalozi

Vakar, 19:42 Pirms 13 gadiem Initas kundzei paziņa nozaga telefonu, kuru viņa bija paņēmusi līzingā no kompānijas. Kopš tā mirkļa sievieti saistībā ar šo telefonu vēl aizvien vajā dažādas likstas, vēsta raidījums "4. studija". Vairāk »
 
Vakar, 19:20 Čikāgas policija vēsta, ka kādā sociālā medija facebook tiešraidē esot translēta 15 gadus vecas meitenes izvarošana, ko veikuši 5 vai 6 vīrieši, vēsta BBC. Vairāk »
 
Vakar, 18:32 Sociālajā medijā facebook ir ievietota fotogrāfija, kurā attēlota Eiropas karte Igaunijas laikraksta "Postimees" interpretācijā. Vairāk »
 
Vakar, 18:06 Sieviete vārdā Ilona par vairāk nekā 200 eiro iegādājusies fotoepilatoru, taču nepareizas lietošanas instrukcijas dēļ viņa nodarījusi kaitējumu savai veselībai, vēsta raidījums "Bez Tabu". Vairāk »
 
Vakar, 14:33 Pirms dažām dienām kāds vērīgs aculiecinieks pamanīja, ka "Ghetto Games" aizsācējs Raimonds Elbakjans savu auto noparkojis uz kādas ēkas kāpnēm Rīgā. Lai gan sākotnēji pats vaininieks šo situāciju nekomentēja, šodien sociālajā tīklā instagram atrodams ieraksts, kurā R.Elbakjans komentā notikušo. Vairāk »
 
Vakar, 12:52 Facebook domu biedru grupā „Palīdzēsim viens otram” publicēts kādas ģimenes lūgums pēc palīdzības. Vairāk »
 
Vakar, 12:04 Dzīvnieku patversme un mājas zoo "Mežavairogi" facebook publicējusi lūgumu atrast kāda nošauta suņa saimnieku. Vairāk »
 
Vakar, 8:40 Atklātībā nonākusi informācija, ka Rīgā, Vesetas ielā 8, ēkas pārvaldnieks nav ļāvis veikt epidemioloģisku pārbaudi vairākas nedēļas, kaut gan slimnīca nekavējoties ziņojusi epidemiologiem par pacientu, kurš dzīvo iepriekšminētajā ēkā un nonācis medicīnas iestādē pēc saslimšanas ar legionelozi. Šāds gadījums ir vienīgais pēdējo gadu laikā, atzīst Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC). Ja tādas situācijas atkārtotos, tad tiktu meklēts risinājums, bet pašlaik epidemiologi neko izdarīt nevar – ja privātā īpašumā netiek ielaisti, tad ar varu iekļūt nedrīkst un nevar. Vairāk »
 
Vakar, 7:23 Mēdz teikt, ka suns ir cilvēka labākais draugs. Tomēr it kā nevainīga četrkājaina drauga 'buča" var izrādīties kaitīga cilvēka veselībai, jo tādējādi suns var cilvēku inficēt ar lenteņiem, vēsta raidījums "4. studija". Vairāk »
 
21.marts, 19:42 Spānijas policija šobrīd izmeklē lietu pret kādu sievieti, kura savam mājdzīvniekam - pitonam izbarojusi dzīvus kucēnus un kaķēnus, vēsta "The Local". Vairāk »
 
21.marts, 18:22 Laiku pa laikam sabiedrībā var dzirdēt par gadījumiem, kad kādā pārtikas produktā vai citā precē ir atrasti priekšmeti, kam tur nav jāatrodas. Arī šodien mikroblogošanas vietnē twitter tiek ziņots par veikalā "Rimi" nopirktu kompostu, kurā tika atrasta izlietota šļirce. Vairāk »
 
21.marts, 17:43 Viens no muzikālā ansambļa "Čikāgas piecīši" dalībniekiem Armands Birkens pirms dažām dienām ir piedzīvojis smagu zaudējumu - 14. martā mūžībā aizgāja viņa māmiņa, vēsta portāls "Kas jauns". Vairāk »
 
21.marts, 7:23 Rīgā kādā Purvciema mikrorajona pagalmā atrodas automašīna, kurā jau otro ziemu tiek iespundēts 14 gadus vecs suns. Suņa saimnieks un Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) gan uzskata, ka viss ir kārtībā, vēsta raidījums "Bez Tabu". Vairāk »
 
20.marts, 20:20 Jau pirms vairākiem gadiem Ogres pirmsskolas izglītības iestādē tika atklāti pārkāpumi finanšu jautājumos un saistībā ar dokumentiem. Toreiz Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) veica pārbaudi. Rezultātā tagad arī Prokuratūra izvirzījusi apsūdzību pieciem darbiniekiem un iestādes vadītājai, vēsta raidījums "Bez Tabu". Vairāk »
 
20.marts, 18:18 Populārā Krievijas televīzijas šova "Minūte slavas" žūrija ar savu rīcību ir šokējusi sabiedrību. Žūrijas locekļi izteica nekaunīgas piezīmes par šova dalībnieku, 31 gadu veco Jevgēniju Smirnovu, kurš auto avārijā zaudēja vienu kāju. Vairāk »
 
20.marts, 14:47 Nedēļas nogalē sociālajos tīklos plaši tika apspriests gadījums, kad kāda iereibusi sieviete sakoda policistu, kurš mēģināja viņai atņemt zīdaini. Vairāk »
 
20.marts, 13:26 2016.gada oktobrī pasaules mediji ziņoja, ka Parīzē aplaupīta sabiedrības un dzeltenās preses zvaigzne Kima Kardašjana. Tikai vairākus mēnešus pēc notikušā sabiedrības dāma atklāti pastāstījusi par notikušo. Vairāk »
 
20.marts, 7:15 Dziedātājai un privāto bērnudārzu vadītājai Elizabetei Veikšai (Zagorskai) bija ļoti prasmīgi izdevies noslēpt no sabiedrības acīm trešo grūtniecību. Šā gada 6. februārī pasaulē nāca Elizabetes un viņas vīra Rolanda Veikša meitiņa Emma. Vairāk »
 
19.marts, 21:06 Vakar, 18.martā, neilgi pēc pulksten 15.00 Rīgas pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki saņēma izsaukumu uz Jaunmīlgrāvi. Izsaucējs stāstīja, ka daudzdzīvokļu nama pagalmā kāda kompānija lietojot alkoholu, vienlaikus izsaucējs norādīja, ka pagalmā ir kāda sieviete pamatīgā alkohola reibumā un viņas rokās ir zīdainis, vēsta Rīgas Pašvaldības policija. Vairāk »
 
19.marts, 19:14 Ēkas Rīgā, Vesetas ielā 8, apsaimniekotājs teju trīs nedēļas liedzis epidemiologiem pieeju ēkai, kuras iedzīvotājs smagā stāvoklī nonācis slimnīcā ar leģionāru slimību, vēsta Latvijas Televīzijas "Dienas ziņas". Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers