Skandalozi

Šodien, 0:20 Jaunā pētījumā atklājies, ka tā sauktajai ''milleniāļu'' paaudzei interese par sieviešu krūtīm esot krietni zemāka, nekā vīriešiem līdz šim, ziņo Mashable. Vairāk »
 
Vakar, 18:55 Krievijas dziedātāja Anna Sedokova vien pavasarī dzemdēja savu trešo bērnu Hektoru, tomēr jau šķīrusies no viņa tēva, ziņo pati dīva. Vairāk »
 
Vakar, 18:18 Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā (BKUS) nonācis divgadīgs bērns, kurš saindējies ar narkotikām - bērns iedzēris metadonu, kuru lieto viņa vecāki, lai ārstētos no narkotiku atkarības, vēsta telekanāls LNT. Vairāk »
 
Vakar, 15:20 Pašmāju dziedātājs Oskars Deigelis sociālajā tīklā instagram pateicies fanei, kura viņam uzdāvinājusi ļoti vērtīgu dāvanu. Vairāk »
 
Vakar, 13:31 Mūziķis Ņikita Presņakovs, kurš ir arī Krievijas estrādes leģendas Allas Pugačovas mazdēls, spējis tikt medusmēnesī ar savu jauno sievu. Vairāk »
 
Vakar, 12:15 Forbes vislabāk apmaksāto aktrišu saraksta galvgalī notikušas pārmaiņas - pirmo vietu zaudējusi Dženifere Lorensa. Vairāk »
 
Vakar, 11:12 Pasūtot burgeru, tikai saprātīgi ir sagaidīt, ka tas būs starp divām maizes šķēlēm un, ka tajā iekšā nebūs beigti, izcepti grauzēji. Vairāk »
 
Vakar, 9:36 Eva Grišāne facebook aicina uzmanīties no kāda aizdomīga vīrieša, kas manīts Saulkrastu pludmalē Vairāk »
 
Vakar, 7:22 76 gadus vecā Genoveva nesen ir iegādājusies dzīvokli Rīgā, Maskavas ielā. Vizuāli dzīvoklis izskatās labi, bet pirmais priekštats ir ļoti maldīgs, vēsta raidījums „Bez tabu”. Vairāk »
 
16.augusts, 22:33 Meklē kaut ko mirdzošu, ko uzdāvināt mīļotajai!? Kompānija BoDivas izdomājuši ko pavisam neierastu, ziņo Men's Health. Vairāk »
 
16.augusts, 21:09 Populārā dziedātāja Solānža Noulza šodien izdzēsusies no sociālā tīkla Twitter, pamatojot to ar vilšanos par ASV notiekošo. Vairāk »
 
16.augusts, 19:51 Tiem, kas ar skaudību skatījušies uz jautrajiem ārzemju pensionāriem un nopūtušies redzot piktos mūsējos, beidzot pamats priecāties. Vairāk »
 
16.augusts, 14:30 Kādu laiku klīst runas par dziedātāja Andra Ērgļa attiecībām ar Smiltenes kora menedžeri Zani Megni. Žurnāls "Kas Jauns" saņēmis anonīmu vēstuli, kurā apgalvots, ka pāris gaidot bērnu. Vairāk »
 
16.augusts, 11:15 17 gadus veca meitene ieradās uz auklītes darbu, tomēr rezultātā tika apdullināta ar narkotikām un piespiesta strādāt par prostitūtu, ziņo AP. Vairāk »
 
16.augusts, 9:56 Otrdien preses konferencē Losandželosā vēl viena sieviete apsūdzējusi kinorežisoru Romānu Polaņski, ka viņš pret viņu pastrādājis seksuālu varmācību, kad viņa bijusi nepilngadīga. Vairāk »
 
16.augusts, 6:00 Daugavpils vecākiem, kuri vardarbīgi un cietsirdīgi izturējās pret saviem bērniem, jau pēc krimināllietas ierosināšanas piedzimis vēl viens mazulis. Visi bērni vecākiem ir atņemti – septiņi pašlaik dzīvo bērnunamā, bet mazākais – audžuģimenē. Vairāk »
 
15.augusts, 16:30 Zimbabves prezidenta Roberta Mugabes sieva Greisa tikusi apcietināta Dienvidāfrikā, pēc tam, kad fiziski uzbrukusi jaunai sievietei, ziņo AP. Vairāk »
 
15.augusts, 16:01 Aktieris Andris Bulis negaidīti paziņojis, ka algotā darbā pieņēmis savu dēlu Markusu. Vairāk »
 
15.augusts, 15:38 Leģendārais golferis Taigers Vudss šī gada maijā tika apcietināts par braukšanu dzērumā. Tagad atklājies, ka reibums bijis pamatīgs, ziņo Complex. Vairāk »
 
15.augusts, 13:20 Kārtējo reizi ar visai skaļu viedokli klajā nācis režisors un publicists Roberts Klimovičs, kurš paziņojis, ka latvietēm un citu tautību pārstāvēm būtu jāprecas tikai un vienīgi ar islāma ticīgiem vīriešiem. Vairāk »
 
 

Skaistuma pasaule

 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers