Skandalozi

Šodien, 19:03 Pavisam nepatīkams pirmdienas rīts iesācies Rīgas mikrorajonā Teikā. Tur daudzdzīvokļu nama pazemes stāvvietā burtiski "aplasīts" auto. Vairāk »
 
Šodien, 17:41 Pirmdienas vakarā kanālā TV3 tika demonstrēta kārtējā "Saimnieks meklē sievu" sērija, kur saimnieks Aivars kopā ar potenciālo līgaviņu Agnesi devās ceļojumā, kurš diez vai izvērtās tāds, kā abi bija gaidījuši. Vairāk »
 
Šodien, 17:36 38 gadus vecajai amerikānietei Brūkai Krūzai var nākties pavadīt visu dzīvi aiz restēm. Viņa nogalināja savu 22 gadus veco kaimiņieni, kas tobrīd bija gaidībās. Vairāk »
 
Šodien, 16:52 Latviešu komponists Imants Kalniņš lieku reizi apstiprinājis, ka viņam joprojām visvairāk simpatizē Vladimira Putina piekoptā politika. Vairāk »
 
Šodien, 14:45 Pasauli pāršalkusi ziņa, ka Malaizijā no dzīvojamās mājas 20.stāva nokritusi un gājusi bojā veiksmīga 18 gadus veca modele. Vairāk »
 
Šodien, 12:33 Priecīgu vēsti sociālajos tīklos izplatījis Māris Štrombergs, kurš atklājis, ka 2018.gada jūnijā gaidāms viņa pirmdzimtais. Vairāk »
 
Šodien, 11:20 Pēc nesenās ažiotāžas, ko izraisīja Jaunā Rīgas teātra mākslinieciskā vadītāja Alvja Hermaņa rīcība, no štata uz ārštatu pārceļot vairākus pazīstamus aktierus, režisors atkal izcēlies ar līdzīgu soli – viņš atlaidis vēl vienu aktrisi. Vairāk »
 
Šodien, 11:13 Saeimas deputāts Jānis Dombrava, par spīti kāzās veiktajiem latviskajiem rituāliem, šķīries no savas sievas un jau uzsācis jaunas attiecības. Vairāk »
 
Šodien, 10:31 Populārā Krievijas televīzijas šovu vadītāja Dana Borisova Maskavā centusies izdarīt pašnāvību, ziņo "Mash". Vairāk »
 
Šodien, 0:01 Bēdīgi iznācis kādam kungam no Velsas, kurš ar lielām cerībām devies uz Dominikānu, lai satiktu savu draudzeni ar kuru iepazinās internetā. Tomēr dāma viņu atraidīja, vēsta "Daily Mail". Vairāk »
 
Vakar, 23:03 Vietējie iedzīvotāji Launkalnē ievērojuši automašīnu, kas pamesta grāvī. Vairāk »
 
Vakar, 22:41 Policija meklē slepkavu, kurš atbildīgs par trīs bērnu nāvi aizdomīgā ugunsgrēkā kādā privātmāja. Pašlaik par dzīvību cīnās viens no bērniem, vēsta "Daily Mail". Vairāk »
 
Vakar, 18:37 Amerikāniete no Detroitas Britānija Viljamsa ir tik ļoti līdzīga dziedātajai Bejonse, ka mākslinieces fani neliek Britānijai mieru. Par to raksta "The Mirror". Vairāk »
 
Vakar, 18:21 Oskars meklē savu nozagto automašīnu. Cer to atrast, piesolot arī atlīdzību. Vairāk »
 
Vakar, 16:39 Sestdien, 9.decembrī, īsi pirms pulksten 12.00 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu Ziepniekkalna daudzdzīvokļu nama kāpņu telpu, kur iemitinājusies bezpajumtniece. Vairāk »
 
Vakar, 16:10 Mikroblogošanas vietnē Twitter publicētas fotogrāfijas, kurās redzama kāda amizanta situācija – galīgi nevietā noparkots auto. Vairāk »
 
Vakar, 15:57 Latvijas tenisa zvaigzne Jeļena Ostapenko it kā svētdienas pēcpusdienā sociālajos tīklos paudusi atbalstu Palestīnai. Vairāk »
 
Vakar, 15:35 Indijā piedzimis mazulis ar tā saucamo nāriņas sindromu. Bērns gan nodzīvoja tikai četras stundas, raksta "Daily Mail". Vairāk »
 
Vakar, 15:15 Liams Viliss no Dienvidvelsas tika atrasts miris viesnīcā „Premier”. Trīsgadīgā Tomija tēvs un un regbists strādāja par apsargu vienā no Velsas klubiem, raksta "Daily Mail". Vairāk »
 
Vakar, 14:55 Lielbritānijā ārsti amputējuši krūtis 46 gadus vecajai Marjamai Jazdani pēc tam, kad viņas analīžu rezultāti tika sajaukti ar kādas citas sievietes analīzēm. Par to raksta "The Sun". Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers