Skandalozi

Šodien, 14:26 Šīs nedēļas sākumā mediji tika informēti, ka par farmācijas uzņēmuma SIA "Silvanols" valdes priekšsēdētāju kļuvusi "Olainfarm" akcionātā Valērija Maligina sieva Elīna. Pēc garām pārdomām aktrise un māksliniece komentējusi šo dzīves pavērsienu. Vairāk »
 
Šodien, 7:04 Kāds vīrietis Rīgā Ausekļa un Elizabetes ielu krustojumā otrdien kļuva par aculiecinieku seriālu cienīgai ainai - strīdam starp kādu sievieti un vīrieti. Vairāk »
 
Vakar, 20:20 Vairāki kāda nama iedzīvotāji Bolderājā ir neizpratnē par namu pārvaldnieka rīcību, jo nebrīdinot iedzīvotājus, pie mājām tika uzstādītas atkritumu tvertnes, par kurām ir jāmaksā pašiem iedzīvotājiem, vēsta raidījums "Bez Tabu". Vairāk »
 
Vakar, 19:40 Bijušais kareivis vārdā Džuzepe de Grada no Itālijas savu 96. dzimšanas dienu nosvinēja ekstrēmā veidā - izlecot ar izpletni, vēsta "The Local". Vairāk »
 
Vakar, 19:19 Trīs vīrieši Vācijas pilsētā Minhenē stājušies tiesas priekšā par to, ka necentās palīdzēt slīkstošam kolēģim, bet vienkārši noskatījās viņa nāvē, vēsta "The Local". Vairāk »
 
Vakar, 18:00 Šodien vairāki Latvijas iedzīvotāji savu mobilo tālruņu lietotnē "WhatsApp" saņēma maldinošu ziņu, kas aicināja verificēt savu lietotnes profilu, lai to turpmāk izmantotu bez maksas. Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija CERT norāda, ka šāda ziņa tiek izsūtīta krāpnieciskos nolūkos. Vairāk »
 
Vakar, 15:04 Sarmītei ir 52 gadi. Lai arī Sarmīte pēc izglītības ir ekonomiste, strādājusi par veikala vadītāju, pēdējos 10 gadus viņa strādāja bērnudārzā par audzinātājas palīdzi. Sarmītei ļoti patīk dārza darbi, viņa sapņo iemācīties aust vai gleznot. Sarmīte ar vīru izaudzinājusi 3 bērnus. Jaunākajam dēlam ir 17 gadi, abas meitas jau ir pieaugušas. Ģimene dzīvo Burtnieku novada Rencēnu pagastā, raksta Ziedot.lv. Vairāk »
 
Vakar, 13:50 Tirdzniecības centra „Galleria Riga” apmeklētājus šodien pārsteidza neikdienišķs skats. Vairāk »
 
Vakar, 12:33 Pirms dažām sezonām vienā no populārākajiem latviešu šoviem "Saimnieks meklē sievu" kolorītā dzejniece Magone Burka sastapa sava nākamā bērna tēvu Venti. Lai gan abu attiecības jau labu laiku ir izjukušas, portāls "skaties.lv" vēsta, ka abu dzīvē gadījies kāds jauns pavērsiens. Vairāk »
 
Vakar, 7:04 Otrdienas rītā Ogres novada Sporta centra (ONSC) šautuvē noticis traģisks nelaimes gadījums, vēsta portāls "OgreNet.lv" Vairāk »
 
25.aprīlis, 21:21 24.aprīlī neilgi pēc pulksten 4.00 Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras pamanījuši kādu jaunu vīrieti Audēju ielā, kurš piecas reizes novilcis bikses un atkailinājis savu pēcpusi. Vairāk »
 
25.aprīlis, 20:40 Policija Japānā ir arestējusi vīrieti vārdā Takaši Jamanoči pēc tam, kad atklājās, ka viņš jau trīs gadus dzīvo kādas publiskās tualetes bēniņos, vēsta BBC. Vairāk »
 
25.aprīlis, 20:20 Islandes fermeri savā ganāmpulkā atraduši vienradzi jeb Islandes aitu, kurai ragi kāda defekta dēļ ir saauguši kopā. Dzīvniekam ir iedots vārds Einhurnigurs (vienradzis) un tas jau ir iekarojis lielu pasaules uzmanību sava neparastā izskata dēļ, vēsta portāls "Iclande Monitor". Vairāk »
 
25.aprīlis, 19:19 Gaišreģis Horacio Villegas, kurš paredzēja Donalda Trampa nākšanu pie varas ASV un kurš apgalvo, ka pareģojumus saņem no dieva, paziņojis, ka Trešais pasaules karš sāksies 13. maijā, vēsta portāls "express.co.uk". Vairāk »
 
25.aprīlis, 18:00 Krievijas dienvidos otrdien iebrucis dzērienu rūpnīcas gatavās produkcijas noliktavas jumts un tā rezultātā izlijušas vairākas tonnas sulas, kas nonākušas Donas upē, pavēstīja varasiestādes. Vairāk »
 
25.aprīlis, 17:26 Kāds 21 gadu vecs vīrietis Taizemē sociālā medija facebook tiešraidē nogalināja savu meitu un pēc tam arī pats izdarīja pašnāvību, vēsta BBC. Vairāk »
 
25.aprīlis, 7:15 Pirms kāda laika Latviju satricināja sociālajā medijā Instagram ievietota fotogrāfija, kurā kāds Mārtiņš pozē ar nošautu medni, lai gan medņu medības pavasarī ir aizliegtas. Pats Mārtiņš gan atzīst, ka mednis esot nomedīts legāli Somijā, vēsta raidījums "Bez Tabu". Vairāk »
 
24.aprīlis, 22:22 Sieviete vārdā Alanja Kolberga no ASV sociālajā medijā facebook ir ievietojusi viedokli, kas pārsteidzis ne vienu vien māmiņu vai tēti. Sieviete pauž viedokli, ka viņa savam dēlam nemāca dalīties ar savām mantām. Vairāk »
 
24.aprīlis, 21:40 Sociālajos medijos publicēts video, kurā redzams kāds pārgalvīgs motociklists, kurš Tallinā traucies ar ātrumu 200 km/h. Policija centās apturēt ātruma pārkāpēju, tomēr motociklists nepamatoti ilgstoši ignorēja drošībsargu norādes, apdraudot sevi, sava pasažiera un, protams, arī apkārtējo cilvēku drošību. Vairāk »
 
24.aprīlis, 21:21 Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Liberta" sociālajā medijā facebook ir ievietojusi steidzamu palīdzības lūgumu, lai apmaksātu rēķinu par dzīvnieku barību. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers