Skandalozi

Šodien, 20:20 Kāda grūtniece Zviedrijā zaudēja dzīvību slimnīcas uzņemšanas nodaļas uzgaidāmajā telpā pēc tam, kad slimnīca viņu atteicās uzņemt, jo tajā brīdī slimnīca esot bijusi pārpildīta, vēsta "The Local". Vairāk »
 
Šodien, 20:07 Jau vēstījām, ka šodien Iļģuciemā kādā dzīvoklī izcēlās ugunsgrēks, kurā gāja bojā gadu un astoņus mēnešus veca meitenīte. Tomēr šobrīd ir atklājušies jauni fakti par meitenītes māti, vēsta "TV3 ziņas". Vairāk »
 
Šodien, 19:40 Romas tiesa ir piespriedusi 4 gadu cietumsodu kādam vīrietim, kurš atstāja savu bērnu ledusaukstā automašīnā, kamēr pats devās spēlēt azartspēles, vēsta "The Local". Vairāk »
 
Šodien, 19:19 No kāda uzņēmēja bankas konta pirms 12 gadiem negodīgā ceļā tika izņemti 14 500 eiro. Banka apgalvo, ka zaudēto naudas summu vīrietim neatmaksās, vēsta raidījums "Bez Tabu". Vairāk »
 
Šodien, 18:34 Vairākas bērnu mammas ir sašutušas par kādas Ogres bērnu ārstes negodīgo rīcību. Latvijā bērni ar likumu ir atbrīvoti no maksas par daktera apmeklējumu, tomēr šī ārste šo likumu ignorē, vēsta raidījums "Bez Tabu". Vairāk »
 
Šodien, 15:45 Sociālajā tīklā Facebook cilvēki kopš novembra cenšas palīdzēt kādas sirmgalves dzīves apstākļu uzlabošanai. Sieviete dzīvo briesmīgos apstākļos un pat saskārusies ar grūtībām sagādāt sev ēdamo. Pašlaik steidzami nepieciešama profesionāla elektriķa palīdzība. Vairāk »
 
Vakar, 22:41 Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Ķepu ķepā" vēsta par vairākiem suņiem, kuru iepriekšējais saimnieks tiem licis dzīvot šausminošos apstākļos, tomēr tagad suņi ir atkopušies un gaida jaunus saimniekus, vēsta informācija sociālajā medijā Facebook. Vairāk »
 
Vakar, 20:20 Vācijā kāda astoņus gadus veca meitene interneta sludinājumu portālā ievietojusi sludinājumu, kurā par 45448 tūkstošiem dolāriem vēlējusies pārdot pati sevi, vēsta "The Local". Vairāk »
 
Vakar, 19:38 ASV Minesotas štatā dzīvojošajai sievietei vārdā Džoanna Vatkinsa atklāta reta slimība, kuras dēļ viņa nevar noskūpstīt vīru vai pat atrasties vienā telpā ar viņu, jo tas viss izraisa alerģisku reakciju, vēsta BBC. Vairāk »
 
Vakar, 16:00 42 gadus vecais rīdzinieks Rolands Rimša bezvēsts pazuda 2017. gada 10.-11. janvārī. Pēc sievas teiktā viņš devās uz Vācijas pilsētu Frēdeni peļņas nolūkos, ziņo bezvēsts.lv. Vairāk »
 
Vakar, 12:50 Nocietušies pēc sniega un patīkami nelieliem mīnusiem, šajā nedēļas nogalē teju visi Latvijas slēpotāji devās izlocīt kājas uz kādu no nedaudzajām slēpošanas trasēm. Tiesa, daudzviet slēpotājus gaidīja nepatīkama vilšanās - pie pacēlājiem veidojās milzīgas rindas, kas ātri vien "noēda" slēpošanas priekiem apmaksāto laiku uz kalna. Vairāk »
 
Vakar, 12:40 BBC ziņo, ka kāda māte Austrālijā atzīta par vainīgu savu bērnu slepkavībā, speciāli iebraucot ar automašīnu ezerā. Vairāk »
 
Vakar, 12:20 Kāda sieviete sociālajos tīklos dalījusies ar pārdomām par redzēto piektdien, 13. janvārī, Liepājā. Aculiecinieci šokēja redzētā cilvēku vienaldzība pret nelaimē nokļuvuši cilvēku. Vairāk »
 
15.janvāris, 18:00 Tukuma dzīvnieku patversme sociālajā medijā Facebook ir ievietojusi stāstu, kas liks aizdomāties ikvienam suņa, jo īpaši haskija, saimniekam. Vairāk »
 
15.janvāris, 16:40 Kāda sieviete Burtnieku novadā izglābusies no ugunsgrēka nejaušas sakritības dēļ - viņai iepriekšējā dienā palicis slikti ar veselību, tāpēc sieviete tika nogādāta slimnīcā. Savukārt jau nākamās dienas vakarā māju nopostījis ugunsgrēks, vēsta raidījums "Degpunktā". Vairāk »
 
15.janvāris, 16:00 Kāda daudzbērnu ģimene ir saskārusies ar nepatīkamu situāciju - lai gan daudzbērnu ģimenēm pienākas 50% atlaide no transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokļa, tomēr šoreiz CSDD darbiniece to nav pieļāvusi, vēsta raidījums "Bez Tabu". Vairāk »
 
15.janvāris, 14:42 Kāds 17 gadus vecs pusaudzis otrdien Itālijā pastrādājis nežēlīgu slepkavību - viņš ar cirvi nogalinājis sava drauga vecākus, vēsta "The Local". Vairāk »
 
15.janvāris, 14:21 Sociālajā medijā Facebook, kāda sieviete pauž savu sašutumu par situāciju Aizkrauklē. Šajā pilsētā sniegs ir notīrīts no galvenajām ielām, bet kājāmgājējiem ir jārēķinās ar pamatīgām kupenām uz ietves. Vairāk »
 
15.janvāris, 13:20 ASV Mičiganas štatā kāds suns izglābis sava saimnieka dzīvību, pēc tam, kad vīrietis nokritis savas mājas priekšā un salauzis kaklu, vēsta ārvalstu mediji. Vairāk »
 
15.janvāris, 12:40 Sociālajā medijā Facebook grupā "Palīdzēsim viens otram" ir ievietota informācija par kādu ģimeni Rīgā, kurai steidzami ir nepieciešama pārtika. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers