Skandalozi

Vakar, 10:23 Kolēģi esot pikti par aktiera Ivara Kalniņa (68) izlēcieniem, jo viņš atteicies muzicēt kopā ar aktieru ansambli «Mūžīgais unisons», kura sastāvā ir jau no pašiem pirmsākumiem. Tiesa gan, pats Kalniņš šādas runas pilnībā noliedz. Vairāk »
 
21.jūnijs, 19:08 Antarktīdas pētnieki nolēmuši vasaras saulgriežus atzīmēt visai ekstrēmi. Vairāk »
 
21.jūnijs, 18:05 Iedzīvotāji, kuri dzīvoja vien aptuveni 100 metrus no vietas, kur svētdienas pēcpusdienā plosījās ugunsgrēks Jūrmalā, sociālajos tīklos pastāstījuši par pieredzēto. Vairāk »
 
21.jūnijs, 15:00 Sociālajos tīklos publicētas fotogrāfijas, kurās redzams, ka šodien, 21. jūnijā, daudzviet iedzīvotājus pārsteigusi pamatīga krusa. Vairāk »
 
21.jūnijs, 12:28 Pat ja Jūrmalas plastmasas atkritumu ugunsgrēkā izdalīto dioksīnu izkliedēja vējš, dabā tas nesadalās, uzsver biedrības "Ekodizaina kompetences centrs" vadītāja Jana Simanovska. Vairāk »
 
21.jūnijs, 11:42 Rīga atzīta par 126.pasaulē dārgāko pilsētu un dzīve Rīgā ir krietni dārgāka nekā abu pārējo Baltijas valstu galvaspilsētās Tallinā un Viļņā, liecina starptautiskās konsultāciju kompānijas "Mercer Human Resource Consulting" publiskotais pētījums, kurā izvērtēts, cik dārgi ārzemju kompāniju darbiniekiem ir dzīvot 209 pasaules pilsētās. Vairāk »
 
21.jūnijs, 9:58 Virpuļviesulis, kas otrdien gāja pāri Siguldas pagasta Jūdažu ciema apkaimei, visticamāk, izraisījis vēja brāzmas virs 50 metriem sekundē, liecina Eiropas bīstamo laikapstākļu datubāzē publicētais novērtējums. Vairāk »
 
20.jūnijs, 19:42 Pavisam nesen Alžīrījā policijas amatpersonas arestēja vīrieti par bērna dzīvības apdraudēšanu. Tēvs savā facebook.com kontā publicēja fotoattēlu, kur attēlots bērns, kurš burtiski izkarīnāts no 15. stāva loga. Vairāk »
 
20.jūnijs, 11:11 Andris pārtikas veikalā Liepājā iemūžinājis ļoti nepatīkamu skatu. Vairāk »
 
19.jūnijs, 19:51 Oksana Shkodich sociālajā vietnē facebook aicina nepeldēties Dambjapurva ezerā (Rīgā). Vairāk »
 
19.jūnijs, 18:25 17.jūnija rītā Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki saņēma informāciju no satrauktiem kaimiņiem par diviem aizdomīgiem vīriešiem, kuri rāpjas pa notekcauruli, lai iekļūtu blakus esošajā dzīvoklī. Uz notikuma vietu nekavējoties nosūtīta tuvākā policijas ekipāža. Vairāk »
 
19.jūnijs, 16:25 6.jūnijā latviešu supermodele Karlīna Caune kļuva par māmiņu meitai Lilī. Allaž aktīvā modele sociālajā tīklā instagram publicējusi ārkārtīgi mīļus un sirsnīgus foto ar meitiņu. Vairāk »
 
19.jūnijs, 16:13 Mūziķis Lauris Valters aizvadītajā nedēļas nogalē dalījies ar priecīgu vēsti- viņš kļuvis par precētu kungu. Vairāk »
 
18.jūnijs, 8:30 Aktieris Jānis Paukštello (66) jau atgriezies mājās no slimnīcas, kur viņu nogādāja ar mikroinsultu. Vairāk »
 
17.jūnijs, 18:12 Laikā, kad arī Latvijā beidzot esam sagaidījuši vasaru, latviešu mūziķis Lauris Reiniks devies atpūsties uz saulaino un silto Turciju. Par saviem piedzīvojumiem tālajā zemē mūziķis pastāstījis sociālajos tīklo. Vairāk »
 
17.jūnijs, 15:26 Humorists Maksims Galkins sociālajā tīkla instagram ievietojis video, kurā redzams, kā estrādes dīva Laima Vaikule un Alla Pugačova ironiski pasmejas par leģendārās estrādes dīvas slaiduma noslēpumu. Vairāk »
 
17.jūnijs, 8:38 Kamēr šova "Saimnieks meklē sievu" zvaigzne Magone Burka pošas kāzām ar itāli, tikmēr viņas bijušais mīļotais Ventis sagatavojis viņai patiesi pikantu dāvanu. Vairāk »
 
16.jūnijs, 22:21 16.jūnija agrā rīta stundā Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras aci ievēroja kādu vīrieti, kurš Grēcinieku ielā novilka bikses un apkārtējiem atrādīja savu mantību. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvāka Rīgas pašvaldības policijas ekipāža. Vairāk »
 
16.jūnijs, 20:16 Kriminālprocesā par iespējamiem pārkāpumiem uzņēmumu "Dzimtā sēta" un "Peltes īpašumi" maksātnespējas procesos starp aizdomās turētajiem ir nu jau no amata atstādinātais maksātnespējas administrators Māris Sprūds, viņa dzīvesbiedre Ilze Gulbe, kā arī bijušais nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK ģenerālsekretārs Aigars Lūsis. Vairāk »
 
16.jūnijs, 15:10 Teroristu grupējums "Islāma valsts" Mosulas vecpilsētā, domājams, aizturējis vairāk nekā 100 000 cilvēku, kurus izmanto kā dzīvo vairogu, piektdien paziņojušas Apvienotās Nācijas. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers