Skandalozi

Vakar, 18:26 Dziedātājs Intars Busulis sociālajā medijā facebook ir ievietojis video, kurā redzams, ka tautas deju ansambļa "Uguntiņa" dejotājiem Meteņa dienas svinībās nācies dejot uz "tīra ledus". Par laimi, neviens dejas laikā neguva traumas. Vairāk »
 
Vakar, 13:43 Šonedēļ sociālajā medijā facebook Itālijas galvaspilsētas Romas veikala "Lidl" darbinieki publicēja video, kurā redzams, ka divas sievietes tiek pazemotas par rakāšanos atkritumos - viņas tika iesprostotas atkritumu konteinerā un sauca pēc palīdzības, vēsta "The Local". Vairāk »
 
Vakar, 11:40 Sieviete vārdā Inga vēlējusies savai meitai iegādāties jaunus apavus, tāpēc kādā dienā kopā ar ģimeni devās uz tirdzniecības centru "Spice". Tomēr tur sieviete piedzīvojusi pamatīgu pazemojumu un nepatīkamu attieksmi no apsargu puses, vēsta raidījums "Bez Tabu". Vairāk »
 
Vakar, 8:45 Populārā latviešu dziedātāja Aija Andrejeva nesen LNT raidījumā "Profesija mamma" atklāti stāstīja par traģēdiju, kas piemeklēja Aijas ģimeni 2004. gada martā. Vairāk »
 
25.februāris, 18:51 Kādā mājā Priekuļu pusē noticis kāds baiss notikums – kāds sadzēries 19 gadus vecs jaunietis krāsnī sadedzinājis savu kaķi, ziņo raidījums „Degpunktā”. Vairāk »
 
25.februāris, 16:49 Dzīvnieku patversme "Ulubele" facebook publicējusi lūgumu palīdzēt atrast kādas suņu dāmas saimnieku. Vairāk »
 
25.februāris, 12:12 Ik gadu notiek divi Saules un divi Mēness aptumsumi (reizēm arī trīs). 2017. gadā Saules aptumsumi gaidāmi 26. februārī un 21. augustā. Savukārt viens Mēness aptumsums jau ir garām (11. februāris), bet otrs vēl priekšā – 7. augustā. Mēness un Saules aptumsumiem ir pat lielāka ietekme uz dabu, cilvēkiem, viņu psihi un veselību nekā Mēness fāžu maiņām. Vairāk »
 
24.februāris, 17:30 Skropstu pieaudzēšana kādai sievietei beigusies pavisam nepatīkami, ziņo raidījums „Bez Tabu”. Vairāk »
 
24.februāris, 16:40 Teju vai katru nedēļu uzvirmo sabiedrības runas, žurnālu publikācijas par skaistumkaralienes, triju meitu māmiņas Lienes Skulmes un aktiera Andra Buļa kaisles pilno romānu, kuram nu esot pielikts punkts. Vairāk »
 
24.februāris, 16:26 Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) un Valsts policijas (VP) rīkotajos reidos uz ceļiem divu mēnešu laikā pārbaudīti vairāk nekā 1793 transportlīdzekļu. 168 auto jeb gandrīz 10% no pārbaudītajiem spēkratiem konstatēts neatbilstošas riepas, fiksēti arī citi būtiski defekti. Vairāk »
 
24.februāris, 15:00 Raidījums "Degpunktā" ziņo par nežēlīgu situāciju Vecmīlgrāvī, kur kāds suņa saimnieks briesmīgos apstākļos tur savu dzīvnieku. Vairāk »
 
24.februāris, 12:50 Vairākos reģionālajos medijos iedzīvotāji atklājuši sašutumu un bailes, ka bīstamā spēle "Zilais valis" nonākusi Latvijā un jaunieši pilda tās bīstamos uzdevumus, kas var nopietni kaitēt viņu veselībai. Vairāk »
 
24.februāris, 7:55 Ārlietu ministrija saņēmusi Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) notu par nepieņemamu situāciju, kādā lidostā Rīga nesen nonāca jaunieceltā vēstniece Hanana Halfana Obaida Ali al Madhani. Drošības dienesta darbinieki nav respektējuši nedz musulmaņu pasaules tradīcijas, nedz arī viņas diplomātisko imunitāti. Vairāk »
 
23.februāris, 19:28 Dzīve ir tik daudziem pārsteigumiem pilna, ka mēs nevaram būt droši par mazā nešpetņa Amora raidīto bultu mērķiem. Tās trāpa cilvēkiem, nešķirojot tos pēc vecuma, smukuma un maka biezuma. Dažkārt apaļīgi spārnotais delveris grib izspēlēt visai negantus jokus ar varenajiem Visuma likumiem, un viņa raidītās bultas liek mīlas iekārē vienai māsai atņemt otrai vīru vai svainim aizvilināt karsti mīļoto sievu. Un Dieviņš var dusmās velti piecirst kāju, kad kāds atkal pārkāpj desmito bausli: «Tev nebūs iekārot sava tuvākā sievu, kalpu, kalponi, lopu, nedz ko citu, kas tam pieder.» Tomēr dzīvē notiek kā jau dzīvē! Vairāk »
 
23.februāris, 18:30 Šosvētdien, 26. februārī, LTV1 ēterā pulksten 21.25 sāksies izšķirošās cīņas par tikšanu uz Eirovīzijas dziesmu konkursu Kijevā. No 168 sākotnēji pieteiktajām dziesmām atlikušas vien četras. Vai pašas labākās? Nē. Vairāk »
 
23.februāris, 17:41 Šodien, 23.februārī, uzņēmuma DEPO loģistikas centrā noticis nelaimes gadījums, informē uzņēmums. Vairāk »
 
23.februāris, 17:33 „Sāpīgi! Sāpīgi redzēt sava skolaslaika ikdienas maršruta lieliskākā objekta un sapņu ķērāja - Ogres Universālveikala - bēdīgo likteni! "Premium" lietoto apģērbu veikals,” savās pārdomās facebook dalās grāmatu izdevniecības „Apgāda Zvaigzne ABC” vadītāja Vija Kilbloka. Vairāk »
 
23.februāris, 12:25 Par interneta sensāciju pēdējās dienās kļuva kāds "Opel" automobilis, kurš mistiskā kārtā nonācis Līgatnes upītē. Vairāk »
 
23.februāris, 7:15 Populārās grupas «Eolika» solistu Daini Dobelnieku (60) piemeklējusi liela nelaime, viņš slimības dēļ nokļuvis ratiņkrēslā, zaudējot normālas iespējas pārvietoties. Kā mūziķis atzīst »Vakara Ziņām«, no sākuma bijis šoks, bet tagad Dainis ir apņēmības pilns ķepuroties un uzveikt veselības problēmas, atzīstot, ka citiem ir vajadzīga lielāka palīdzība nekā viņam. Vairāk »
 
22.februāris, 19:40 Sieviete vārdā Mudīte interneta veikalā Aliexpress.com iegādājusies sev tīkamu sieviešu rokassomu un vēl vairākas preces. Tomēr liela bija viņas vilšanās, kad tika piegādātas tikai citas pasūtītās preces, bet tik ļoti kārotās somas nebija, vēsta raidījums "Bez Tabu". Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers