Reklāmraksti

16.novembris, 15:34 TC Spice atvērts īpašs “Supreme” pop-up veikals, kurā izcilas kvalitātes cienītāji var iegādāties tādus augstākās klases alkoholisko dzērienu zīmolu produktus kā Chivas Regal, G.H.Mumm, Martell u.c. par īpašām svētku cenām. Vairāk »
 
11.oktobris, 14:39 Ja dažādiem cilvēkiem uzdotu jautājumu par to, bez kā nav iedomājams viņu rīts, visticamāk, ka biežāk saņemtā atbilde būtu “nesteidzīgs mirklis kafijas baudīšanai”. Vairāk »
 
2.oktobris, 12:49 Krākšana ir ļoti, ļoti plaši izplatīta problēma. Patiesībā tā ir tik izplatīta, ka gandrīz katrā mājsaimniecībā nākas ar to cīnīties vienā vai otrā veidā. Un lielākajai daļai cilvēku ar to nākas cīnīties regulāri. Vairāk »
 
14.septembris, 0:00 Kādas asociācijas tev rodas, izdzirdot vārdu «uzkopšana»? Vai arī tu domā, ka tā ir patiesi garlaicīga nodarbe, un katru reizi, kad tev atkal jāveic mājas uzkopšana, tu uztver to ar lielu smagumu sirdī? Vairāk »
 
12.septembris, 0:00 Rīgā, Brīvības ielas un Stabu ielas stūrī, 2002. gadā atvērās kafejnīca Double Coffee, kas jau ar pirmo dienu vilināja rīdziniekus un pilsētas viesus. Vairāk »
 
4.jūlijs, 0:00 Gadījumā, ja vēl nezināji, WordPress ir diezgan nozīmīga sistēma. Gandrīz 80 miljonu mājas lapu un blogu izmanto kādu WordPress formu. Būtībā šis skaits ir tikpat liels kā Vācijas iedzīvotāju skaits, tas vien tā- uzziņai. Vairāk »
 
21.novembris 2016, 0:00 Pētījums par finanšu uzvedību liecina, ka arvien vairāk cilvēku ir sapratuši uzkrājumu veidošanas nozīmi. Iedzīvotāju ietaupījumi lēnām, bet stabili pieaug. Vairāk »
 
10.novembris 2016, 0:00 "Esmu pilnīgi drošs, ka ar mūsu tehnoloģiju iespējams iztaisnot arī Pizas torni!" ar dzelžainu pārliecību apgalvo uzņēmuma "Uretek" vadītājs Romāns Reiners-Latiševs. Vairāk »
 
29.septembris 2016, 11:47 Suzuki Vitara ir stingra, taču tajā pašā laikā aprīkota ar nevainojamu amortizācijas sistēmu, kas braukšanu padara ļoti patīkamu. Tas nemanāmi izvedīs cauri pat vislielākajām bedrēm. Vairāk »
 
27.jūnijs 2016, 11:52 Logi ir viens no būtiskākajiem ēkas elementiem, tādēļ to nomaiņa un renovācija jāveic atbildīgi un profesionāli. Vairāk »
 
16.jūnijs 2016, 0:00 Nu jau labs laiciņš pagājis, kopš esam iepazinušies ar nelielu un parocīgu ierīci – planšetdatoru. Jau no paša sākuma, kad šīs ierīces sāka kļūt pieejamas lietotājiem, katrs piektais steidza iegādāties jauno ierīci. Vairāk »
 
23.maijs 2016, 16:22 Pirmā doma no rīta – kafija! Brīnišķīgs, karsts, debešķīgi smaržojošs virums palielā krūzē, kas sasilda gan rokas, vēsākos rītos, gan sniedz nepieciešamo rīta enerģijas devu. Vairāk »
 
6.maijs 2016, 10:02 Automašīnu zādzības un aplaupīšanas mūsdienās nav nekas jauns. Par spīti tam, ka tiek ieviestas arvien jaunas drošības sistēmas, arī zagļi kļūst viltīgāki, un spēj paveikt nelikumīgas darbības pat gaišā dienas laikā. Vairāk »
 
2.maijs 2016, 10:13 Veļas mašīna ir viena no saimniecībā noderīgākajām ierīcē. Lai gan varam veļu mazgāt arī ar rokām, tomēr mūsdienu steidzīgajā ritmā šāda mājsaimniecības darbība varētu būt ļoti nogurdinoša un tik vērtīgo laiku patērējoša. Tāpēc ir būtiski izvēlēties labu, jaudīgu un modernu veļasmašīnu. Vairāk »
 
18.aprīlis 2016, 10:57 Mūsdienās ļoti daudz iedzīvotāju slimo ar onkoloģiskajām slimībām. Vairāk »
 
2.marts 2016, 17:25 Dažus vēl joprojām mulsina nosaukums “pretkrākšanas kape”, un tam ir savs iemesls. Lai gan pēdējā laikā šie līdzekļi iemantojoši vairāk uzmanības kā jebkad agrāk, tos nevarētu nosaukt par populārākajiem. Vairāk »
 
22.februāris 2016, 10:11 Vai jums kādreiz ir gadījies, kad veipojot savu iecienītāko e-šķidruma aromātu, jūs pēkšņi ievērojat, ka strauji samazinās garšas intensitāte, kuru jūs varat sajust? Vairāk »
 
10.septembris 2015, 12:17 Pēdējā laikā aizvien lielāku popularitāti arī Latvijā iemanto siltumsūkņi, kas, piemēram, Skandināvijā sen nav svešas ierīces. Pie mums šo tehniku pārdod un apkalpo www.silta-maja.lv. Vairāk »
 
8.septembris 2015, 17:25 Palidzība locitavu slimibu gadijumā Vairāk »
 
31.augusts 2015, 17:27 Šķiet, vienkārši stikloti koka logi – tā sen ir arhivāra vērtība, ikdienas sadzīvē šādu lietu neviens vairs neuzskata par nopietnu. Modernie logi ar stikla paketēm jau ir pavisam cita dimensija, taču arī tajā iespējamas nianses, ko varbūt daudzi nemaz nezina. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers