Māja: TOP 5 padomi, kā izvēlēties dāvanu sievietei 8.martā, vadoties pēc viņas rakstura 15 komentāri
 
Māja

TOP 5 padomi, kā izvēlēties dāvanu sievietei 8.martā, vadoties pēc viņas rakstura

 
Ilustratīvs attēls

Ziedi patīk visām sievietēm un 8.martā tie joprojām tiek nesti klēpjiem, apliecinot vīriešu mīlestību savām izredzētajām. Taču, lai pārsteigtu sievieti un atklātu viņai savu sirdi, ir vērts papūlēties un atrast arī oriģinālu dāvanu, kas precīzi atbilst sievietes raksturam un interesēm.

„Dāvanu izvēle šodien ir tik plaša, ka viegli var apjukt. Vienai romantiskas vakariņas sveču gaismā liksies garlaicīgas, bet cita būs šausmās par nakšņošanu teltī. Tādēļ, meklējot dāvanu, jāņem vērā saņēmējas raksturs, hobiji un aizraušanās. Tad atrast ideālo dāvanu būs pavisam viegli," iesaka Nacionālā dāvanu eksperta, uzņēmuma „Lieliska dāvana” mārketinga vadītāja Liene Strode. Lūk, pieci spilgti sievietes personības tipāži - atpazīsti tajos savu mīļoto un atrodi viņai perfektu dāvanu.

  • 1 / 6
  • >
Komentāri [15]
#
==== 8.marts 2018 12:56 atbildēt
8 marts ir krievu svētki, kuru īsteni Latvijas patrioti nesvin =)
 
#
bezkaunīgais sivēns 6.marts 2018 16:23 atbildēt
A,kāpēc tieši 8-tajā,vai tad citos datumos nedrīkst sveikt?
 
#
Adele 5.marts 2018 17:59 atbildēt
Astotajā martā gribu sulīgu zirga pim..
 
#
zirgs » Adele 5.marts 2018 18:26 atbildēt
...dabūsi ar pakaļkāju...
 
#
Lasiitajs » Adele 6.marts 2018 6:59 atbildēt
Tvaika ielas skolniecina spilgtie sapni tikai zem afeles nika..esi viirietis un nekaunies no savas zoofila orientaacijas
 
#
Madara 5.marts 2018 16:30 atbildēt
Muļķības kaut kādas! Esmu izteikta praktiķe, arī strādāju nebūt ne sievišķīgā profesijā, naudu nopelnīt protu. Ziedi man pilnīgi vienaldzīgi- saņemot ziedus, man gar acīm noskrien cik euro pēc pāris dienām iemetīšu miskastē. Atzīstu tikai praktiskas dāvanas.Tādas lietiņas, kā dāvanu kartes uz restorānu romantiskām vakariņām mani neinteresē, tāpat arī visādi SPA- bezjēdzīga naudas izmešana, pati nopirkšu ķermeņa kopšanas līdzekļus, kurus atzīšu par labiem. Vienīgi pret ceļojumiem gan neesmu vienaldzīga, tās emocijas neviens nespēj atņemt. Grūti manam vīram...
 
#
Armands 4.marts 2018 22:45 atbildēt
Nakšņošana teltī :D protams, uz 8.martu sola palikt siltākam laikam, bet nu nopietni? pirms kopējat rakstus, pārlasiet arī?
 
Skatīt visus 15 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers