Māja / Jaunākais

MEKLĒ MĀJAS: Kucēni lūko pēc īstām mājām

Vakar, 20:21 Raibulīši ir apmēram 2–3 mēnešus veci suņbērni, no kuriem dienās varētu izaugt vidēja auguma skaisti brašuļi. Vairāk »
 

GARDĒŽIEM: Truša gaļa

Vakar, 8:00 Jāteic, ka diemžēl truša gaļa ikdienas ēdienkartē parādās samērā reti, lai gan tā ir vērtīga, veselīga un diētiska. Tiem, kuri vēlas ievērot diētas, tā patiešām ir labs atradums. Un, ja ēdienkartē akcents likts uz diētiskiem produktiem, tad truša gaļa būs īsti laikā. To var pagatavot dažādi – ne tikai sautēt, arī vārīt zupu, gatavot salātus, žāvēt un konservēt. Vairāk »
 
 

Māja / Jaunākais

8.oktobris, 21:45 Lai labi garšo! Vairāk »
 
8.oktobris, 21:00 Rudbaltā kaķene, kura noteikti ir sociāla mājas mīlule, 22. septembrī atrasta Dobelē. Vairāk »
 
8.oktobris, 14:03 Jūrmalnieku Edītes un Andra Silāru ģimenes īpašums, kura teritorijā iekopts skaists dārzs, katru gadu piedzīvo pārmaiņas, jo saimnieku vēlmes mainās. «Pavasarī nevaram pabraukt garām tirdzniecības vietām, ja kādā ieraugām skaistu puķi vai stādu. Un tad ir jādomā, kurā vietā to dārzā stādīt,» atzīst Edīte Silāre. Vairāk »
 
7.oktobris, 21:20 Labu apetīti! Vairāk »
 
7.oktobris, 20:50 Ventspils novadā 22. septembrī atrasta vidēja auguma gados jauna, skaista sune. Vairāk »
 
7.oktobris, 14:13 Vecākiem bieži vien nav izpratnes par to, kā augot attīstās bērna pēda un kas īsti ir plakanā pēda. Daži satraucas jau par zīdainīti, kura pēdiņas viņiem liekas «plakanas», lai gan par plakano pēdu var runāt tikai tad, kad mazulis jau piecēlies kājās un kādu laiku stabili staigā. Vairāk »
 
6.oktobris, 22:00 Šarpeja jauktene – šķiet, vecāki būs šarpejs (purniņa krokojums nodod šo dzimtas atzaru) un vācu aitu suns (par ko varētu liecināt kažoka sedlotais krāsojums) – 22. septembrī atrasta klaiņojam Dobeles novadā. Vairāk »
 
6.oktobris, 16:57 Lai labi garšo! Vairāk »
 
6.oktobris, 13:33 «Manā dzīvē viss ir par un ap deju, jo deja ir dzīvesstils. Nevar kā birojā darba dienas beigās piecos aizvērt durvis un aiziet. Deju nodarbību vadīšanā tādas iespējas nav,» apgalvo mūsdienu deju studijas Buras vadītāja Edīte Ābeltiņa. Vairāk »
 
5.oktobris, 22:00 Skaistulis dienā būs sava saimnieka prieks, acuraugs un lepnums. Vairāk »
 
5.oktobris, 14:05 «Ar laika ziņām apzināti esmu kopā 25 gadus, profesionāli – 10 gadus, un tas nav apnicis. Modernajā pasaulē saka: darbavieta ir jāmaina ik pēc 5–7 gadiem, bet tas neattiecas uz mani. Meteoroloģija pietiekami strauji attīstās, un jaunas tehnoloģijas padara šo darbu interesantāku. Jo vairāk tāpēc, ka man par to ir arī jāstāsta un jābrauc uz notikuma vietām, kad Latvijā notiek plūdi vai plosās sniega vētra,» atzīst meteorologs un laika ziņu diktors Toms Bricis. Vairāk »
 
4.oktobris, 20:00 Vilkveidīgā Lola decembrī svinēs pirmo dzimšanas dienu. Vairāk »
 
4.oktobris, 18:03 Granātābols, dēvēts arī par paradīzes ābolu, jau kopš seniem laikiem tiek lietots gan medicīnā, gan kosmetoloģijā. Tas ir viens no visveselīgākajiem augļiem, kurā ir bagātīgs vitamīnu un minerālvielu komplekss – viss nepieciešamais pilnvērtīgai organisma darbībai. Māja apkopojusi mazāk zināmas granātābola vērtīgākās īpašības. Vairāk »
 
4.oktobris, 16:23 Labu apetīti! Vairāk »
 
3.oktobris, 13:40 28. septembrī mazais brašulis atrasts Jelgavas Meiju ceļa dīķa apkaimē. Vairāk »
 
3.oktobris, 12:04 Kafejnīcas Trusis Kafe virtuves vadītājs Jēkabs Pravornis iepriekš nav strādājis jomā, kas būtu saistīta ar ēdināšanu, tāpēc arī par šefpavāru vai pavāru īsti negrib sevi dēvēt. «Esmu izmētājies pa visādām vietām – esmu beidzis fotogrāfus, mācījies par fitnesa treneri, jo nekad neesmu izlēmis, ko labāk darīt, bet tagad esmu virtuves vadītājs,» atzīst Jēkabs. Vairāk »