Māja / Jaunākais

MEKLĒ MĀJAS: Laikveida pelēce lūko pēc saimnieka

Šodien, 21:40 Laikveida pelēce lūko pēc saimnieka, kurš savukārt lūko pēc aktīva suņa. Vairāk »
 

PIEREDZE: Caur džungļiem uz panākumiem

Šodien, 14:05 «Ja patīk skriet, tad jāskrien. Ja nepatīk, jādara kas cits. Tā, lai pašam prieks un labas emocijas. No treniņiem un sacensībām gūstu pozitīvus iespaidus, un tas sniedz motivāciju turpināt. Vienkārši daru to, kas patīk,» saka Alma Vītola, kas pirms mēneša noskrēja vienu no pasaulē bīstamākajiem ultramaratoniem Brazīlijas džungļos. 260 kilometru garajā distancē latviete no sievietēm finišēja pirmā, otro vietu apsteidzot par divām stundām. Vairāk »
 
 

Māja / Jaunākais

Vakar, 22:00 Garspalvainā takša līdzinieks oktobra beigās klīdis Laucienē. Vairāk »
 
Vakar, 17:50 Labu apetīti! Vairāk »
 
Vakar, 15:02 «Jā, es tiešām esmu ļoti lepns, ka man ir bijusi tāda iespēja turpināt vectēva iesākto darbu, jo tagad tas ir mans dzīves aicinājums,» atzīst Ainārs Roze, kādreizējā izcilā grāmatnieka Jāņa Rozes mazdēls un SIA Jānis Roze valdes priekšsēdētājs. «Pašlaik tas darbs, ko es daru, ir mans dzīvesveids un aicinājums. Es esmu sevi atradis. Man ir grūti sevi nosaukt par romantiķi, drīzāk esmu pragmatiķis.» Vairāk »
 
29.novembris, 20:20 Staltais, brūnacainais Sibīrijas haskija jauktenītis atrasts Carnikavā. Vairāk »
 
29.novembris, 18:00 Lai labi garšo! Vairāk »
 
29.novembris, 17:20 Pasaules modesdāmu simpātijas mainās vai ik gadu, un tas attiecas arī uz mazsunīšiem, ko viņas mēdz staipīt līdzi uz dažādiem pasākumiem kā dzīvus aksesuārus. Tomēr allaž atrodas kāda konservatīvāka, kas suņus nemaina kā tērpus, un tā nu var teikt, ka jau kopš 19. gs. sabiedrības krējuma «laizītavās» vienmēr atrodams kāds čivava. Vairāk »
 
28.novembris, 18:50 «Manuprāt, labam ēdienam jābūt vienkāršam,» pārliecināta bloga krista.lv autore un raidījuma Ēdiena daba vadītāja Krista Baumane. Vairāk »
 
28.novembris, 17:56 Labu apetīti! Vairāk »
 
28.novembris, 12:45 2012. gada ziemā vilcene Zane tika atrasta ar lauztām ķepām. Patversmē sunīti operēja, un, tā kā viņai vajadzēja nodrošināt pilnīgi nekustīgu atveseļošanās periodu, rūpes par sunīti uzņēmās kāda kundze, kas pēc Zanes atveseļošanās nespēja no rējējiņas šķirties. Vairāk »
 
28.novembris, 9:46 Horoskopi līdz 3.decembrim. Vairāk »
 
27.novembris, 22:05 Pusotru mēnesi vecā suņmeita, atrasta vienkārši uz ielas Rīgā. Vairāk »
 
27.novembris, 21:24 Krista Puriņa (24 gadi) pārvērtībām nolēma pieteikties, jo sapratusi, ka vēlas pārmaiņas savā tēlā. Vairāk »
 
27.novembris, 19:27 Lieliska recepte, kur dzērvenes spēlē «pirmo vijoli». Vairāk »
 
26.novembris, 23:00 5,5 mēnešus vecā smalkas miesasbūves, zem vidēja auguma raibulīte atrasta piesieta pie svešas privātmājas žoga Mārupē. Vairāk »
 
26.novembris, 17:50 Vēls rudens, ziema vai agrs pavasaris – tas ir dzērveņu uzvaras gājiena laiks. Vairāk »
 
26.novembris, 13:56 «Katra loma, kas man tiek uzticēta, ir izaicinājums,» apgalvo jaunā operdziedātāja Marlēna Keine. Vairāk »