Māja

RECEPTE: Tru­ša ga­ļas ru­le­tī­tes
Vakar, 16:50 1
25.mai
Vai kāds no pēdējiem Tevis uzņemtajiem attēliem ir bijis selfijs? Visticamāk, ka katrs no mums pēdējā mēneša laikā ir uzņēmis vienu vai pat vairākus selfijus, jo selfiju uzņemšana nenoliedzami kļuvusi par daļu no modernā dzīvesveida, un viedtālruņu ražotāja Huawei veiktais pētījums liecina, ka 74% no 25 līdz 31 gadus veciem cilvēkiem regulāri uzņem selfijus. Tādēļ Huawei eksperti ir apkopojuši noderīgus padomus, kas palīdzēs uzņemt perfektu selfiju katru reizi.
 
25.mai
Pa­aug­sti­nāts asins­spie­diens ir viens no bū­tis­kā­ka­jiem sirds un asins­va­du sli­mī­bu cē­lo­ņiem – tas var vei­ci­nāt ko­ro­nā­ru sirds sli­mī­bu, mi­okar­da in­far­ktu un in­sul­tu, kā arī atero­skle­ro­zi, kas ne­ga­tī­vi ie­tek­mē dzī­vī­bai sva­rī­gu or­gā­nu fun­kci­jas. Iz­vai­rī­ties no šiem bie­diem var, lai­kus rū­pē­jo­ties par ve­se­lī­bu, prak­ti­zē­jot ve­se­lī­gu dzī­ves­vei­du un vei­cot asins­spie­die­na paš­kon­tro­li, kas ir liet­de­rī­ga jeb­ku­rā ve­cu­mā.
 
25.mai
Vasara ir laiks, kad visapkārt tik daudz kārdinājumu naudas tērēšanai – skolā ir brīvdienas, mēs dodamies atvaļinājumos, ir dārza ballītes, bet āra kafejnīcas tā vien aicina piesēst. "Ferratum Bank" piedāvā piecus veidus, kā ietaupīt naudu vasarā, neupurējot savu dzīvesstilu.
 
24.mai
Pēdējos gados pārtikas produktu segmentā aug pieprasījums pēc vegāniskiem un veģetāriem produktiem un kļūst plašāks arī to personu loks, kas ar prieku izslēdz no uztura dzīvnieku izcelsmes produktus. Šo tendenci novēro arī nacionālais mazumtirgotājs ELVI, tāpēc sadarbībā ar pārtikas tehnoloģi un uztura eksperti Dzintru Koktu piedāvā iepazīt veģetāriešiem un vegāniem ieteicamos produktus.
 
24.mai
Līdz ar siltā laika iestāšanos, kļūst arvien lielāka interese par sporta treniņiem brīvā dabā – kāds izvēlas doties uz tuvāko parku, lai izmēģinātu spēkus, trenējoties uz pievilkšanās stieņiem, kāds bezrūpībā izraujas no pilsētas steigas un dodas atelpas skrējienā gar jūras malu, savukārt citi vēl nav pārstājuši trenēties sporta zālē. Sporta zīmola 4F aptaujas dati liecina, ka 56% respondentu nodarbojas ar sportu vairākas reizes nedēļā, bet 15% - katru dienu. Tiem, kuri līdz ar vasaras iestāšanos vēlas nodarboties ar sportu ārpus mājām vai ierastās sporta zāles, 4F vēstnesis un 2017. gada Eiropas čempions skrituļslalomā Miks Zvejnieks iesaka 5 motivējošākās vietas ideālam treniņam.
 
24.mai
Pa­nā­ku­mi tie­vē­ša­nā at­ka­rī­gi arī no ik­die­nā vei­ca­mā dar­ba.
 
23.mai
Siltais, vasarīgais laiks tā vien mudina mūs doties uz pludmali un izbaudīt ilgi gaidītos saules starus. Tomēr vienlaikus tas ir mulsuma laiks, uzdodot sev jautājumu - vai esam gatavi pludmales sezonai? Ko iesākt ar ziemā labi paslēpto, bet pludmalē labi pamanāmo celulītu? Kā pareizi cīnīties pret celulītu un izvairīties no tā rašanās, iesaka BENU Aptiekas vadītāja un farmaceite Ilze Priedniece.
 
22.mai
Pusei jeb 50% Latvijas iedzīvotāju visvairāk brīvā laika ikdienā aizņem maltīšu pagatavošana, liecina mazumtirdzniecības veikalu tīkla SIA "Maxima Latvija" aptauja.
 
22.mai
Piedāvājam sešus pilašu vingrinājumus, kas aktivizēs un noslogos visus ķermeņa muskuļus. Pilates ir vingrošanas sistēma, kurā ņemti vērā seši pamatprincipi: kontrole, centrēšana, koncentrēšanās, precizitāte, elpošana, kā arī plūstošas kustības. Viena no šīs metodes priekšrocībām – tā ir piemērota plašam cilvēku lokam,  gan sievietēm, gan vīriešiem. Ar to var nodarboties sportisti, iesācēji ar dažādu fizisko sagatavotību un svaru
 
22.mai
Līdz gada beigām pasaules vadošais pārtikas pārstrādes un iepakošanas risinājumu uzņēmums Tetra Pak plāno prezentēt īpašu papīra salmiņu veidu, kas būtu piemērots porciju izmēra kartonu iepakojumiem. Tādējādi Tetra Pak cer sniegt savu ieguldījumu, lai samazinātu plastmasas salmiņu veidoto atkritumu apjomu.
 
21.mai
Izstādē "Kaktusi un citi sukulenti 2018", kas Latvijas Dabas muzejā norisināsies no 23. līdz 27. maijam, būs eksponēti ap 600 dažādu sugu kaktusi un citi sukulenti, kuru dzimtene ir Brazīlija, Paragvaja, Bolīvija un Argentīna.
 
21.mai
Daba šobrīd aicina gan priecāties par pavasari, gan baudīt silto laiku, gan arī būt pragmatiskiem un sākt gatavoties skarbākiem apstākļiem. Tiem, kam lietainais un vējainais laiks parasti nāk komplektā ar klepu, līdz vasaras saulgriežiem pastaigām vajadzētu izvēlēties priežu mežu, kuros iespējams savākt dabas īpašo velti – priežu pumpurus.
 
20.mai
Ikdienā maizi patērē 83% Latvijas iedzīvotāju, liecina "Latvijas Maiznieka" veiktā aptauja par maizes lietošanas paradumiem un patēriņa tendencēm.
 
20.mai
Gaļas pārstrādes uzņēmums "Forevers" aptaujā noskaidrojis populārākos vakariņu ēdienus. Kā TOP 3 izvēle ir salāti ar gaļu, zupa, kā arī dažāda veida sacepumi ar gaļu vai dārzeņiem.
 
20.mai
Ēst veselīgi, ēst augstvērtīgu pārtiku mums katram vajadzētu daudz, daudz vairāk un biežāk, jo izrādās – pākšaugiem pievēršam nepelnīti mazu vērību.
 
20.mai
Nesen tehnoloģiju un dizaina centrā "Lucidus" prezentēta projekta "Ieslēdz krāsas ar JUNG" ietvaros radītā gaismas slēdžu kolekcija ar mākslinieču Elitas Patmalnieces, Kristīnes Luīzes Avotiņas, kā arī dzīvesstila bloga 3ade.lv autores Almazas Pirhas mākslas darbiem.
 
19.mai
Lai labi garšo!