Māja / Jaunākais

MEKLĒ MĀJAS: Draudzīga rējēja vēlas mājās

Vakar, 20:21 10. jūnijā Apes novadā netālu no Apes karjera pieklīdusi sunīte – vidēja auguma pelēce Vairāk »
 

RECEPTE: Gardi pīrāgi

Vakar, 19:43 Uzkoda piknikam Vairāk »
 

MĀJAS MĪLULIS: Valsts topošais pirmais suns Rimini [2]

Vakar, 17:08 Šķiet, par vācu aitusuņiem nevienu ieinteresēt vairs nevajag. Par šo suņu šķirni var vien atgādināt. Tie patiešām ir gandrīz universāli suņi, ja ir runa par sargiem, muitniekiem, policistiem, glābējiem utt. Medībām gan īsti nederēs, taču kā fiziski gana aktīvas ģimenes mīluļi būs kā kulaks uz acs. Vairāk »
 
 

Māja / Jaunākais

2.jūlijs, 22:00 Ideja saldam našķim Vairāk »
 
2.jūlijs, 14:32 Sens ticējums vēsta – ja vien iespējams, vasaras saulgriežu naktī jāmeklē papardes un jāļauj, lai to sporas sabirst aiz apkakles, matos, kurpēs, visur – tad būšot laba veselība, veiksme mīlestībā un visu vēlēšanos piepildīšanās! Vairāk »
 
1.jūlijs, 22:32 Labu apetīti! Vairāk »
 
1.jūlijs, 15:23 Jūlija un Jānis Volkinšteini kopā vada biznesu, mājās sadzīvi dala ar darba pienākumiem, audzina divus bērnus un atzīst, ka šobrīd atrodas dzīves posmā, kad vēlas paveikt daudz, pirms enerģijas rezerves samazinās. Bet, lai gūtu mieru un līdzsvaru balansam, laiku pa laikam pamet lielpilsētas kņadu un dodas uz laukiem pie dabas. Drīzie vasaras saulgrieži būs laiks, kad sasmelt dabas rimtumu pirms atkārtotas ieskriešanās uz darba pienākumu skrejceļa. Vairāk »
 
30.jūnijs, 22:10 Lai labi garšo! Vairāk »
 
30.jūnijs, 14:16 Nu vienreiz ir traki – nepietiek, ka visi labie gari un pasaku tēli ir okupējuši Tērvetes meža pazemes ejas un virszemes takas, turklāt pasludinājuši to visu par savējo, tagad šie vēl sadomājuši iekarot gaisa telpu. Šos brīnumus pati savām acīm redzēju, aptaustīju, un žēl, ka drosmes pietrūka iemēģināt tās gaisa takas, ko kā ceļu uz Laimīgo zemi Sprīdītis kopā ar Lutausi sabūvējis. Vairāk »
 
29.jūnijs, 22:02 Ātri pagatavojama uzkoda. Vairāk »
 
29.jūnijs, 14:07 Zivju restorāna Le dome pavārei un konkursa Latvijas pavārs 2014 uzvarētājai Kristīnei Strodei patīkot tvert emocijas, ko netieši dāvā apmeklētāji. Ja vien ir laiks un iespēja, viņa klusām iezogas restorāna zālē, lai pavērotu, kāda ir pirmā viņu reakcija, baudot ēdienu. Vairāk »
 
28.jūnijs, 19:40 Zeltainrudā skaistule ir pusotru gadu veca kaķenīte. Vairāk »
 
28.jūnijs, 14:06 Kur slēpjas grilēšanas un piknikošanas lielākais jaukums? Siltajos vasaras vakaros, kad var ēst ārā, iespējā būt kopā ar savējiem, bet pats galvenais – neierobežotā maltītes pagatavošanas daudzveidībā un vienkāršībā. Vairāk »
 
27.jūnijs, 17:30 Gaišpelēkā pūkainīte Magone ir 6–7 gadus veca mīļkaķīte. Vairāk »
 
27.jūnijs, 12:19 «Reiz dzīvoja vīrs un sieva, kuriem nebija bērnu,» tā sākas ne viena vien pasaka. Diemžēl līdzīgi notiek arī dzīvē. Pāri, kuriem neizdodas tikt pie pēcnācējiem, nemēdz par to skaļi runāt, bet ikreiz jūtas sāpināti, kad radi vai draugi labsirdīgi pajoko, mudinādami beidzot atrast papardes ziedu un padomāt par ģimenes pieaugumu. Tā ir nopietna problēma, kuru neizdosies atrisināt vienkārši ar padomāšanu. Vairāk »
 
26.jūnijs, 19:33 Baltsvītrainā, pusgarā kažociņa nēsātāja Samtene ir apmēram 8–9 gadus veca. Vairāk »
 
26.jūnijs, 14:27 Tā nu reiz ir tautas tradīcija – līdz Jāņiem dārzam jābūt izravētam. Čakls dārzkopis parasti to arī ir izdarījis, taču dažkārt nezāles jau paguvušas sazelt par jaunu. Vairāk »
 
25.jūnijs, 19:44 Trīskrāsainā miniatūrā kaķenīte paglābta no vājprātīgiem apstākļiem kādā dzīvoklī, kur mitinājās padsmit peļu junkuru. Vairāk »
 
25.jūnijs, 13:13 Rūpējoties par savu skaistumu, sievietes galvenokārt koncentrējas uz seju, tomēr sievietes patiesā vecuma spogulis ir kakla un dekoltē zona, par kuras kopšanu bieži aizmirst. Vairāk »
 
24.jūnijs, 21:00 Zilganpelēcīgais brašulis Dominiks ir vīrišķības iemiesojums – brašs, pašapzinīgs, bezbailīgs, tajā pašā laikā arī ar maigu dvēseli. Vairāk »