Māja / Jaunākais

RAŽOTS LATVIJĀ: Vietējie gardumi

Vakar, 14:05 «Tas, ko novērtē visvairāk, ir kvalitāte. Cilvēkiem patīk uzticēties tam, ko viņi iegādājas, un no kā. Esmu priecīgs, kas šo uzticību esam ieguvuši,» saka SIA Bairons LBC valdes priekšsēdētājs Uldis Pauče. Ozolniekos pirms nepilna gada atvēra veikalu Iecēnu Delikateses, kuru iecienījuši ne vien vietējie, bet arī cilvēki no citām Latvijas vietām. Vairāk »
 

CIEMOS: Skaistumā mērāma bagātība

26.jūlijs, 14:05 Bauskā, kur pilsētas stāvā nogāze pāriet lēzenā Mūsas palieņu pļavā, iet Krasta iela. Padomju gados celtajās, to laiku standartiem pieļaujamajos 600 kvadrātmetru lielajos zemes gabalos ierūmētās baušķenieku mājas šajā ielā ne ar ko īpašu neatšķiras no citviet redzētajām. Vairāk »
 

Astrīda Gulbe. Mākslai uzticīgi

25.jūlijs, 14:05 Droši vien daudzi nezina, ka bijusī Liepājas un Jaunatnes teātra aktrise Astrīda Gulbe ir Latvijas pirmā profesionālā kinoaktrise. Vairāk »
 
 

Māja / Jaunākais

24.jūlijs, 10:42 Maira Gailuma (29 gadi), nākot uz pārvērtībām, vēlējusies izbaudīt kaut ko interesantu un pārmaiņas. Vairāk »
 
23.jūlijs, 13:20 Kas var būt labāks par šo: vieglai maltītei karstā vasaras dienā – kāda auksta zupa, kas gan piesien dūšu, gan patīkami veldzē. Klasiku klasika – auksta zupa ar bietēm uz kefīra bāzes – ir zināma katram, taču variāciju var būt neiedomājami daudz. Vairāk »
 
23.jūlijs, 9:00 Horoskopi līdz 28.jūlijam. Vairāk »
 
22.jūlijs, 19:02 «Tā ir profesijas burvība, ka visu laiku jāmainās, jāattīstās. Bieži vien tiec iemests pavisam neordinārā situācijā un nepieciešams pielāgoties, nepārtraukti mācīties. Dievinu ceļot un iepazīt citas kultūras. Nevis vienkārši apciemot tās, bet izprast viņu domāšanu un kultūru, dzīvot ar viņiem kopā,» saka bijusī kultūras atašeja ASV vēstniecībā Keitija Džailza-Diaza. Amerikānietes trīs gadi Latvijā nu jau pagājuši – ir daudz iespaidu un pārdomu. Vairāk »
 
22.jūlijs, 14:05 Visu ātri salikt ledusskapī – tā ir aizņemtu cilvēku pieeja iegādātajiem produktiem. Vairāk »
 
21.jūlijs, 21:50 Lai labi garšo! Vairāk »
 
21.jūlijs, 14:05 Slimās ēkas, slimās būves vai slimās mājas sindroms – šis nosaukums varbūt ir pasvešāks, bet pati problēma gan labi pazīstama daudziem. Vairāk »
 
20.jūlijs, 21:41 Vasara ir laiks, kad dzīvoklī vai mājā tiek plānoti un veikti remontdarbi, pārveidots vai no jauna iekārtots interjera dizains, vecās mēbeles nomainītas pret mūsdienīgām. Vairāk »
 
20.jūlijs, 14:05 «Tas ir dzīves joks, ka tā sanācis!» par savu profesiju nosmej Baiba Rītere, kura jau 27 gadus nodarbojas ar tekstilmākslu. Par joku sieviete sauc arī savu dzīvesvietu, jo agrāk domājusi, ka laukos nekad nedzīvos, taču tagad pie mājas iekopts liels dārzs, kura galvenais motīvs ir brīvība. Vairāk »
 
19.jūlijs, 14:05 «Es gribētu, lai man būtu daudz, daudz laika rakstīt,» saka fantāzijas žanra grāmatu autore Linda Nemiera. Žurnāls Māja ar rakstnieci tikās dienu pēc viņas jaunākās – sestās – grāmatas Sofijas noslēpums iznākšanas. Vairāk »
 
18.jūlijs, 14:05 Aktieris un tenors Emīls Kivlenieks atzīst, ka šobrīd izjūtot labu balansu, jo nepieder pie māksliniekiem, kas piesaistīti vienai darbavietai. «Protams, sirsniņā vienmēr ir tāds kā drebulis par to, kā būs ar darbiem nākamajā sezonā, bet kalendārā lēnām parādās jauni ieraksti,» atzīst Emīls Kivlenieks, kuru televīzijas skatītāji aizvadītajā sezonā iepazina seriālā Ugunsgrēks Intara lomā. Vairāk »
 
16.jūlijs, 18:56 Rīdziniece Alise Ozola fotoaparātus sākusi kolekcionēt apmēram pirms diviem gadiem, pēc tam, kad draugs Jevgeņijs izņēmis no skapja padomju laikā ražoto fotoaparātu Zenit, mantotu no savas ģimenes, un teicis – vajadzētu pamēģināt fotografēt. Vairāk »
 
16.jūlijs, 9:00 Horoskopi līdz 21.jūlijam Vairāk »
 
15.jūlijs, 14:05 Zemeņu laiks katru gadu ir kā dabas dāvana šo brīnišķīgo ogu cienītājiem. Vairāk »
 
14.jūlijs, 18:36 Pērnā gada marinēto gurķu burkas pagrabā iztukšotas, veikala garie jau paspējuši apnikt, bet dārza dobēs vēl nav ko meklēt. Ko darīt? Īpašais kārums – pirmie mazsālītie gurķīši, pie kuriem var tikt pāris stundās, būs pašā laikā! Vairāk »
 
14.jūlijs, 14:05 Jūgendstils ir iezīmējis īsiņo un citādi tikpat kā nemanāmo Alīses ielu Pārdaugavā. Pateicoties pagājušā gadsimta sākumā būvētajam ūdenstornim, nepilnu puskilometru garo ieliņu ir ievērojuši ne tikai rīdzinieki, bet uz to aizstaigā arī tūristi. Šovasar ūdenstornis atguva savu vēsturisko vējrādi, ko pagājušā gada nogalē nogāza spēcīgs ziemelis. Vairāk »
 
13.jūlijs, 14:05 Kuldīgas novada Padures muižas klēts, celta 18. gadsimtā, ir vienīgā ampīra stilā būvētā trīsstāvu mūra klēts, kas Latvijā saglabājusies līdz mūsu dienām. Klēti–muzeju jau piecus gadus vada Alise Volanska – padurniece, mākslas zinātniece, žurnāliste un gide. «Muzejs un vēsture man ir dzīvesveids – jau bērnībā patika senie porcelāna un stikla trauki un krāsainā metāla interjera priekšmeti, ar kuriem spēlējos pie vecāsmātes. No tā laika mans mīļākais ir jūgendstils,» atzīst Alise Volanska. Vairāk »
 
Skonto Būve
 
This site uses Genecy custom templates for DFP