25. martā pieminam komunistiskā genocīda upurus. 1949. gada marta beigās uz attāliem Padomju Savienības apgabaliem izsūtīja vairāk nekā 42 000 Latvijas iedzīvotāju. Vai deportācijas bija vien atsevišķa traģiska lappuse vai tomēr ilglaicīgāku globālo procesu sastāvdaļa? Vai Latvijas valsts astroloģiskajās kartēs ir redzama norāde uz šiem notikumiem? Ar savu redzējumu dalās astrologs un pētnieks Simons Bizuns. Vairāk »
 
Tuvredzība, tālredzība, katarakta, glaukoma – tā ir tikai daļa no ligām, kas var piemeklēt acis. Ar tām parasti mēģina tikt galā, piemeklējot brilles, kontaktlēcas vai pat ar ķirurģiskiem paņēmieniem. Daudzos gadījumos tas nebūtu vajadzīgs un atveseļot acis varētu ar dabiskām metodēm, ko spēj apgūt katrs pats vai iemācīties pie dabiskās redzes skolotājiem. Šīs zināšanas ir arī Vijai Bušai, kura jau septīto gadu strādā ar šo metodi. Vairāk »
 
Ma­jo­nē­ze ļo­ti pie­stāv vā­rī­tu olu ēdie­niem un ne tikai. Vairāk »
 
«Ar ēdienu mēs savu veselību varam vai nu uzlabot, vai pilnībā samaitāt,» apgalvo makrobiotikas eksperts un biedrības Lācīša skola dibinātājs Roberts Lācītis. Šodien pulksten 10 slēdziet iekšā televizoru, kanālu RīgaTV24, lai pirmie uzzinātu, Kas Lācītim vēderā? Vairāk »
 
No 19. marta līdz 27. martam jau ceturto gadu Rīgā notiks bezmaksas pasākumi, kas veltīti Tuberkulozes (TB) izplatības ierobežošanas dienai, kas visā pasaulē tiek atzīmēta 24. martā. Šo pasākumu laikā iedzīvotājiem tiks piedāvātas speciālista konsultācijas par TB un plaušu veselību, kā arī būs iespēja veikt krēpu testa izmeklējumus. Vairāk »
 
Atkopšanās pēc gripas pārslimošanas var būt ilgs process, kas prasa gana lielu apņemšanos un pacietību, lai pēc iespējas ātrāk izdotos atjaunot novājināto organismu. Ar ieteikumiem, kā visefektīvāk atgūt labu veselību pēc ilgstošas slimošanas, ko ieteicams un ko nav ieteicams darīt, dalās aptieku tīkla sertificētā farmaceite Laila Zālīte. Vairāk »
 
Bērnu melošana ir viens no jautājumiem, kas ļoti satrauc vecākus. Nereti rodas sajūta, ka ar šo problēmu ir grūti vai pat neiespējami cīnīties. Kas jāzina par bērnu melošanu un kā veicināt patiesības teikšanu, skaidro psiholoģe, emocionālās labsajūtas un attiecību eksperte Iveta Aunīte. Vairāk »
 
Laikapstākļiem un gadalaikam ir liela ietekme uz mūsu pašsajūtu - pavasara saulīte var radīt pacilātu noskaņojumu un pat uzlabot mūsu darba spējas! Kā stāsta farmaceite Ieva Zvagule, gadalaiku maiņas periodā īpaši svarīgi atcerēties par veselīgu dzīvesveidu, kas ne tikai palīdzēs cīnīties ar aizejošās ziemas nogurumu, bet arī ļaus sagaidīt 18. martu - pirmo pavasara dienu, kad nakts garums būs īsāks nekā dienas. Vairāk »
 
Anna Panna ir saldumu virtuozs, tomēr paralēli kūkām savu ikdienu nevar iedomāties arī bez gardiem un vizuāli skaisti noformētiem dzērieniem. Vairāk »
 
Laikā, kad vīrusi gāž gar zemi teju katru, kas pagadās ceļā, vērts ieklausīties ģimenes ārstes un antroposofās medicīnas speciālistes Gitas Gaņģes un B farmaceita asistentes Zandas Ozoliņas padomos, kā tiem turēties pretī. Un - kā ātrāk tikt uz strīpas, ja tomēr gadījies saslimt. Vairāk »
 
Izpētīts, ka tēviem ir tendence pavadīt vairāk laika kopā ar bērniem, ja tie pēc izskata ir viņiem līdzīgi, ziņo Medical Daily. Vairāk »
 
Baltijas valstu interneta lietotāju aptauja* liecina, ka ikdienas darbībām tiešsaistē gandrīz ceturtdaļa (23,7 %) lietotāju Latvijā izmanto Android viedtālruņus un 7,6 % - Android planšetdatorus. 2017. gadā ir kļuvis mazāk mobilo reklāmu Trojas zirgu, kas kopš 2016. gada bija līdzšinējais galvenais apdraudējums. Tie turpina agresīvi inficēt lietotājus, taču to izmantotie paņēmieni pēdējo 12 mēnešu laikā ir mainīti. Gadskārtējā pārskatā „Mobilo ļaunprogrammatūru evolūcija” ir teikts, ka, lai saglabātu un palielinātu peļņu, dažas Trojas zirgu saimes ir sākušas izmantot monetizācijas shēmas, kas ietver maksas īsziņas un WAP norēķinu pakalpojumus. Vairāk »
 
Sakravāt koferi atvaļinājumam - šis izaicinājums zināms teju katrai ģimenei. Ja ģimenē ir mazi bērni, bagāžā būs vēl vairāk nepieciešamo lietu. Vairāk »
 
Gribas ieplānot pavasara talkas un pirmos piknikus, neraugoties uz laikapstākļu kaprīzēm. Tas nozīmē, ka āra aktivitātēm vajadzīgs piemērots apģērbs, bet pēc tām – piemērots cienasts. Īpaši labi vēsākā laikā noder sildoši ēdieni. Tos viegli var pagatavot, izmantojot kādu no piecām sildošajām garšvielām – melnos piparus, Teličeri piparus, ingveru, kariju vai kardamonu. Pieredzē dalās AS Santa Maria sabiedriskās ēdināšanas daļas vadītāja Sanda Stalbova. Vairāk »
 
Mūzikas klausīšanās, nodarbojoties ar fiziskām aktivitātēm, palīdz uzlabot sirds veselību, atsaucoties uz Amerikas Kardioloģijas koledžas pētījumu, vēsta Today. Mūzika motivē cilvēku vingrot cītīgāk un ilgāk. Vairāk »
 
Pēc divām nedēļām svinēsim Lieldienas, svētkos neiztik bez olu krāsošanas. Vairāk »
 
Latvijas Bankas vadītāja krēsls šķitis nesatricināms. Vismaz Latvijā. Taču 16. februārī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja darbinieki devās kratīt Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča dzīvesvietu un darbavietu. Starptautisks skandāls – Latvijas Bankas prezidentu tur aizdomās par korupciju, par kukuļa izspiešanu! Latvijas sabiedrība jūtas apjukusi – kas notiek? Vai tā ir apmelošana, viens no hibrīdkara elementiem, vai īstenība? Vairāk »
 
Divu nedēļu laikā par Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) ierosinājumu navigācijas lietotnē “Waze” ieviest brīdinājumu “Laiks atpūtai!” saņemts trīs tūkst. balsu. Balsojums joprojām turpinās, tāpēc ikviens tiek aicināts iesaistīties, lai ierosinājums tiktu īstenots. Vairāk »
 
Vienā diennaktī ikvienam cilvēkam ir dotas 24 stundas. Ir izdomāts tik daudz tehnisku palīglīdzekļu, kas ļauj ietaupīt milzum daudz laika ikdienas darbu veikšanai, bet tik daudzi sūdzas, ka nākas dzīvot nemitīgā laika trūkumā. «Cilvēks ir dabas sastāvdaļa, viņam jādzīvo saskaņā ar Saules un Mēness ritmu, un tikai tad viņam būs gan veselība, gan pietiks laika it visam,» uzskata jogas pasniedzēja Tamāra Bujanova. Vairāk »
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers