Māja / Jaunākais

MEKLĒ MĀJAS: Suņopis vēlas mājās. Atpazīsti?

Šodien, 14:13 31. augustā Bauskas novada Īslīces pagastā atrasts boksera tipa suņopis, kura vecums jau būs vairāk nekā 10 gadu. Vairāk »
 

MĀJAS MĪLULIS: Unikālais vidusāzietis

Šodien, 13:10 Nesen, pārskatot sludinājumus, uzdūros kādam, kurā vēstīts: pārdod 5 gadus vecu Vidusāzijas bruņrupuci; atvests no Kazahstānas. Atradu vēl pāris līdzīgus sludinājumus un nolēmu, ka par šo apdraudēto sugu, ko bez īpašas atļaujas Latvijā ievest nedrīkst, jāatgādina. Vairāk »
 

HOROSKOPI: Uzzini, kas tevi sagaida tuvākā nākotnē!

Šodien, 10:34 Horoskopi līdz 10.septembrim. Vairāk »
 
 

Māja / Jaunākais

Vakar, 21:21 Kārpa nav pamats panikai, tomēr nelikties par to ne zinis arī nav labi. Nevērīgākam cilvēkam pašam kārpa šķiet tāds nekaitīgs izaugums uz ādas, kas nav īpaši traucējošs, taču jāzina, ka tā ir vīrusu slimība, ar kuru var aplipināt citus. Papilomas vīrusam nonākot uz bojātas ādas virsmas, tas iekļūst organismā. Vairāk »
 
Vakar, 20:49 Teritorija, kuru suns reiz sargājis, aizaugusi ar garu zāli, sašķiebusies suņu būda, un pie tās piesiets milzīgs, labestīgs suns. Vairāk »
 
Vakar, 19:25 «Ir teorija, ka cilvēkiem, kuri nevar atrast savu vietu dzīvē, iesaka paskatīties dziļi bērnībā un atcerēties, kas bija pats pirmais, par ko vēlējies kļūt. Es gribēju būt friziere, nu un ko es daru – frizēju savas lavandas,» stāsta Inga Purava, kura kopā ar vīru Rihardu Šķeltiņu izveidojuši Latvijai neraksturīgu ainavu – lavandu laukus. Līdz augusta sākumam cilvēki varēja baudīt rozmarīna dzimtas auga ziedēšanu Limbažu un Saldus pusē, bet tagad raža ir novākta un sācies kaltēšanas un destilēšanas laiks. Vairāk »
 
Vakar, 17:20 Ideja atslodzes dienai. Līdzīgi kā vairums diētu, arī atslodzes dienas balstītas uz mazāku kaloriju daudzumu patērēšanu nekā ikdienā. Vairāk »
 
Vakar, 8:00 Dzeltenas, zilas, sarkanas, saldas un ne tik saldas, lielākas un mazākas formas augļi... Šādas plūmes ik gadu ir galdā vasaras beigās. Zinātniski pierādīts, ka tieši plūmēs vitamīnu un minerālvielu sastāvs ir krietni bagātīgāks nekā vairumā citu augļu. Vairāk »
 
3.septembris, 22:00 20. augustā svešās mājās Augšlīgatnē, Ošu ielā, pieklīdis vidēja auguma melnbrūns suņvīrs ar baltu krūtežu. Vairāk »
 
3.septembris, 19:21 Šķiet, vienkārši stikloti koka logi – tā sen ir arhivāra vērtība, ikdienas sadzīvē šādu lietu neviens vairs neuzskata par nopietnu. Modernie logi ar stikla paketēm jau ir pavisam cita dimensija, taču arī tajā iespējamas nianses, ko varbūt daudzi nemaz nezina. Vairāk »
 
3.septembris, 13:03 «Sākotnēji bija doma kļūt par fotogrāfu vai pavāru,» savās izvēlēs dalās šefpavārs Raitis Krūze, kas par pavāru strādā no 17 gadu vecuma. Raitis iepriekš strādājis restorānā Vairāk saules par maiņas vecāko šefpavāru, bet kopš 7. jūlija viņa darbavieta ir restorāns – brančotava Spārnos. Vairāk »
 
2.septembris, 22:15 Takšveidīgajam Renāram ir 9 gadi – tas nav liels vecums nelielam sunim. Vairāk »
 
2.septembris, 18:00 Fizioloģija starp dzimumiem atšķiras, veidojot citādus paradumus un nepieciešamības, tostarp uzturā. Lai gan vairumā gadījumu vīrieši un sievietes pieraduši ēst vienā katlā gatavotu ēdienu, papildus jāuzņem produkti, kas vērtīgi labsajūtai un fiziskai veselībai, pamatojoties uz dzimuma īpatnībām. Vairāk »
 
2.septembris, 13:59 Kārsavietis Antons Rancāns ilgus gadus nostrādājis par mežsargu, arī vaļaspriekus radis īsti zaļus – viņš no koka veido latviskos rakstus, krucifiksus un citas lietas, tāpat viņa rokās atdzīvojas augi – paša potēta nokarenā goba un citi savdabīgi augi, kas rotā Rancānu sētu. Vairāk »
 
1.septembris, 22:00 15. augustā asspalvainā takša tipa suņvīriņš atrasts Olainē, Jelgavas ielā. Vairāk »
 
1.septembris, 20:50 Apavu iegāde strauji augošam skolasbērnam ir viens no mācību gada pēdējā brīža priekšdarbiem, jo nav iespējams prognozēt, kādā tempā mainīsies kājas lielums. Nemaz nav vienkārši atrast apavus, kuri bērnam ir droši un ērti, pietiekami labi izskatās un ir pieejami arī cenas ziņā. Drošība un ērtums starp šiem kritērijiem ir pirmajā vietā, un priekšroka jādod tādiem apaviem, kuriem ir ortopēdiski pareizs iekšējais reljefs. Vairāk »
 
1.septembris, 14:00 «Māksliniekam visu laiku jāiet uz priekšu, kaut kas jauns jāapgūst, un tas nāk no Dieva, no kaut kādām citām jomām šīs lietas atveras,» dzīves atziņu iemantojusi jaunā māksliniece Agnese Matisone, jauka, talantīga liepājniece. Viņai ir tikai nedaudz vairāk par trīsdesmit gadiem, bet savā dzīvē jau daudz paveikusi. Vairāk »
 
31.augusts, 22:00 19. augustā Saldū atrasts korellas papagailis. Vairāk »
 
31.augusts, 18:51 Viens no izplatītākajiem simptomiem, zem kura var slēpties daudzi iemesli, ir galvassāpes. Kāpēc sāp galva? Kādi veselības traucējumi tās izraisa? Cik ilgi var lietot pretsāpju medikamentus, un kurā brīdī tomēr jāmeklē daktera palīdzība? Vairāk »
 
31.augusts, 14:10 Kārlis Anitens ir ļoti daudzpusīgs cilvēks un darbojies dažādās jomās. Ekonomikā viņam ir uzņēmējdarbības izglītība, bet sapratis, ka tas nav īsti viņam. Sācis strādāt un izglītojies radošajā jomā, nu viņš ir aktieris, režisors un dramaturgs, arī sporta treneris. Sarakstījis 25 lugas un daudziem iestudējumiem bijis režisors. Arī viņa aktiera talants izmantots. Vairāk »