Kas ir celulīts? Kāpēc tas rodas? Kāpēc tas nesaudzē teju nevienu – ne pavisam jaunas meitenes, ne sievietes, pat ne vīriešus? Vai pret to var cīnīties ar pretcelulīta krēmiem? Vai tie ir iedarbīgi? Kādi tie ir, un kā zināt, kurš ir īstais? Atbildes uz šiem mūžīgajiem jautājumiem sniedz Veselības centra 4 Skaistuma klīnikas 4. Dimensija kosmētiķe un ķermeņa estētikas speciāliste Anda Gaile. Vairāk »
 
Tuvojoties Ziemassvētkiem, nolēmām ielūkoties Ginesa rekordu grāmatā un pāris citos līdzīgos izdevumos, lai noskaidrotu, kādi sasniegumi tur minēti saistībā ar šiem svētkiem, un izrādījās, ka rekordu netrūkst – gan nopietnu, gan nenopietnu. Vairāk »
 
Ziemassvētku eglīte ir vissvarīgākais un skaistākais svētku elements, tāpēc LMT Viedtelevīzija piedāvā praktisku video pamācību – kur meklēt eglīti, kur un kā to drīkst nocirst un ieteikumus, lai eglīte saglabātu krāšņumu visu svētku laiku. Vairāk »
 
Latvijas iedzīvotāji svētku brīvdienu ceļojumiem ir gatavi tērēt septīto daļu no mājsaimniecības ikmēneša ienākumiem jeb 14,4%, un to laikā lielākā daļa aptaujāto norēķinus plāno veikt ar karti, nevis skaidru naudu, liecina šī gada Ferratum Ziemassvētku barometra rezultāti. Vairāk »
 
Kā izrādās, adventes vainagus Latvijas iedzīvotāji darina ne tikai sev, bet arī citiem. Latvijā darinātie adventes simboli ceļo pat uz ASV un Jaunzēlandi. Vairāk »
 
«Ada taču ar divām adatām, tās pārējās tur tikai mētājas,» atsmaida pensionētā sākumklašu skolotāja Ināra Klipsone (83), kad, pārcilājot viņas radītos cimdus un zeķes, kārtējo reizi pārvaicāju, vai arī šis cimds vai zeķe adīta nevis ar piecām, bet divām adatām. Iepriecināt tuviniekus, atbalstīt rokdarbniekus un iegādāties arī Ināras kundzes darinājumus var senioru Ziemassvētku tirdziņā Ogres kultūras centrā no 11. līdz 16. decembrim. Vairāk »
 
Vīrieši savā skaistumkopšanā nav gatavi ieguldīt daudz laika, viņiem arī nav nepieciešams piecu pakāpju sejas pīlings un septiņi dažādi krēmi. Un tomēr āda ir jākopj, tāpēc pats svarīgākais ir atrast pāris lielisku produktu un zināt, kā tos pareizi izmantot. Vairāk »
 
Gada nogale ir skaistu svinību laiks, kurā, protams, neizpaliek arī bagātīgi klāti galdi. Diemžēl tie nes līdzi arī pārēšanās sajūtu un pat liekus uzkrātus kilogramus. Lai mielojoties nenodarītu sev pāri, ājurvēdā iesaka vienu galveno likumu: ēdienreizē nepatērēt vairāk par to daudzumu, ko var izvietot uz kopā saliktām plaukstām. Turklāt būtu labi, ja mēs, sēžoties pie galda, baudītu tos produktus, kas nāk par labu katra ķermeņa konstitūcijai jeb došai, proti, vatai, kaphai vai pitai. Vairāk »
 
Lietainais, vēsais un drēgnais laiks piedāvā ne tikai iesnas, klepu un dažādas elpceļu vīrusu infekcijas. Ja gadās izmirkt lietū, staigāt slapjām kājām un kaut uz brīdi nosalt, var apsaldēt arī urīnpūsli, un sekas tam var būt jūtamas uzreiz, un tās ir ļoti nepatīkamas. Vairāk »
 
Zie­mas­svēt­ku gai­dī­ša­nas lai­kā pa­sau­le to­mēr kļūst īpa­ša – la­bā­ka, gai­šā­ka, at­vēr­tā­ka. Šo gai­du, ce­rī­bu, pie­do­ša­nas un mī­les­tī­bas lai­ku, kad kat­rā māj­vie­tā rod la­bes­tī­bu, pa­stip­ri­nā­ti tve­ram ar vi­sām ie­spē­ja­mām sa­jū­tām un ma­ņām, jo īpa­ši – ar ožu. Zie­mas­svēt­kiem glu­ži kā la­bam vī­nam ir sa­va, īpa­ša, smar­žu bu­ķe­te – mums kat­ram ci­tā­dāk sa­jū­ta­ma un tve­ra­ma, to­mēr kaut kā­dās lī­dzī­bās vie­no­jo­ša gan. Vairāk »
 
Vai Betlēmes zvaigzne ir pastāvējusi, vai arī tā ir tikai leģenda? Vairāk »
 
Dažiem Ziemassvētku dāvanu gādāšana gadu no gada ir pēdējā brīža rūpes, savukārt citiem tas ir meditatīvs process, kuram domas tiek veltītas krietnu laiku pirms pašiem svētkiem. Ja sevi pieskaiti pie otro cilvēku tipa, noteikti novērtē ne tikai sev īpaši pasniegtu dāvanu, bet par tādas sagādāšanu parūpējies arī pats. Kā ar praktiskiem paņēmieniem Ziemassvētku dāvanu padarīt personīgāku tās saņēmējam – skaidro Samsung kopā ar “Cherry picking Deco” radošo direktori un svētku sajūtu mednieci Līvu Vīganti. Vairāk »
 
Demogrāfisko situāciju apspriež Saeimā, televīzijā, nevalstiskās organizācijās un ķēķī. Ne viens vien seniors nopūšas, ka mazbērniņus jau laikam nesagaidīt, jo «jaunie», lai gan kas nu vairs par jauniešiem starp 30 un 40, par dzimtas turpināšanu nedomā, bet bioloģiskais pulkstenis tikšķ. Vairāk »
 
Svēt­kiem vien­mēr pie­stāv kar­sti dzē­rie­ni, kas rei­zē gan sil­da, gan maz­liet rei­bi­na. Malks kār­di­no­ši aro­mā­tis­ka karst­vī­na jau ir pār­bau­dī­ta zie­mas kar­sto dzē­rie­nu kla­si­ka. Vairāk »
 
Adventes laikā LMT Viedtelevīzija piedāvā video pamācību, kā radīt svētku noskaņu ar paša veidotiem Ziemassvētku rotājumiem. Vairāk »
 
Ziemassvētku smaržu mājās viegli var radīt ar dažādu šim laikam raksturīgo garšvielu – kanēļa, krustnagliņu, ingvera, safrāna, kardamona, vaniļas cukura izmantošanu dažādu cepumu, kēksu, kūku, cepešu, karsto dzērienu un pat dāvanu un svētku rotājumu pagatavošanai, pieredzē dalās AS Santa Maria sabiedriskās ēdināšanas daļas vadītāja Sanda Stalbova. Vairāk »
 
Rudens un ziemas saaukstēšanās slimību apkarošanā ne vienmēr uzreiz vajadzīgas aptiekās nopērkamās antibiotikas. Pirms ķerties pie tik nopietniem medikamentiem, slimības sākumposmā ir vērts izmēģināt dabas dotos antibiotiķus. Viens no tādiem ir arī sarkanais sīpols. Kādos vēl gadījumos tas palīdz? Vairāk »
 
Apkures sezonā, jo sevišķi daudzdzīvokļu namos ar centrālapkuri, gaiss bieži ir pārāk sauss, un problēmu vēl vairāk saasina visuresošie televizori, datori, printeri, kopētāji un cita biroju tehnika, kas nav retums arī mājās. Vairāk »
 
Par spīti tam, ka vairums pusaudžu zina, ka brokastis ir galvenā dienas ēdienreize, nereti slinkuma vai laika trūkuma dēļ šo ēdienreizi jaunieši neietur, aizstājot to ar dubultu porciju pusdienās. Šis ir viens no biežāk izplatītajiem, neveselīgajiem ēšanas paradumiem, kas izraisa ne tikai enerģijas trūkumu, bet arī grūtības koncentrēties. Lai Tavam skolēnam turpmāk aizbildinājumi nebūtu vienīgā brokastu sastāvdaļa, Mamma Signe Meirāne iesaka piecas vienkāršas un īsā laikā pagatavojamas brokastu receptes, kas sniegs veiksmīgam rīta sākumam tik nepieciešamo uzturvielu devu. Vairāk »
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers