Māja / Jaunākais

RECEPTE: Ērkšķogu čatnijs [2]

Šodien, 22:10 Čatnijs no ērkšķogām sanāk gana pikants, to var izmantot pie visiem gaļas ēdieniem, pie mīkstajiem sieriem ar balto vai zilo pelējumu, siera kūkām vai uz svaigas maizes. Vairāk »
 

MEKLĒ MĀJAS: Bronza ilgojas pēc mīloša saimnieka

Šodien, 22:01 Divgadīgā Bronza ir augumā starp nelielu un zem vidēja izmēra, nu tāds kā pusaugu labradoriņš. Vairāk »
 

PIEREDZE: No armijas virtuves līdz restorānam [2]

Šodien, 14:00 «Kad pavāra lietu uztvēru tikai kā izdauzītu karbonāti, vienā brīdī man apnika un gribēju pārtraukt darboties, jo šķita, ka tā ir laika zaudēšana. Bet, kad manās rokās nonāca Pohļobkina sarakstītās grāmatas par ēdiena izcelsmi, tas pavēra citu skatījumu,» saka 3 pavāru restorāna šefpavārs Ēriks Dreibants, viņš arī autors un līdzīpašnieks zīmolam 3PRIR – restorānam, kurā ēdieni gatavoti no Latvijas mežos lasītām veltēm un jūrā ķertām zivīm. Vairāk »
 
 

Māja / Jaunākais

Vakar, 22:01 3–4 mēnešus vecie suņbērni (Bronzas dēliņi) izaugot būs zem vidēja izmēra – melnītim ķepas strupas un palīkas, brūnītim – smalkas un tievas. Vairāk »
 
Vakar, 18:00 Neierastāks baudījums. Vairāk »
 
Vakar, 16:47 Kamēr liela daļa ļaužu ļaujas neveselīga uztura pārmērībām un visā pasaulē veselības politikas bīdītāji nezina, kā vest viņus pie prāta, arvien noteiktāk iezīmējas arī otra galējība – apsēstība ar pareizu uzturu. Latvijā tā vēl nav bieža problēma, tomēr tendences jau iezīmējas. Vairāk »
 
Vakar, 14:30 Šis deserts ir ļoti gards un viegls, turklāt to ir iespējams pagatavot tikai no trīs sastāvdaļām. Vairāk »
 
Vakar, 13:46 Gulbene savus svētkus svin tāpat kā senāk latvieši kāzas – četras dienas. Šovasar pilsētas svētki ilga no 23. līdz 26. jūlijam. Pilsētas svētki ir laiks, kad ne tikai gulbenieši, bet galvenokārt viņu viesi var iepazīt Gulbeni. Iespējams, daudzi nebūs nokļuvuši Spārītes parkā, kur iekārtota Latvju zīmju vēstījuma taka. Vairāk »
 
28.jūlijs, 22:40 6–7 mēnešus vecā suņmeitene dienās izaugs paliela auguma stalta skaistule. Vairāk »
 
28.jūlijs, 20:31 Alveja ir viens no pasaulē vislabāk pazīstamajiem ārstniecības augiem, un zināšanas par to gadsimtu gaitā tiek nodotas no paaudzes uz paaudzi. Alveja satur vairāk nekā divsimt bioloģiski aktīvu vielu, vitamīnus A, E, C, kā arī B grupas vitamīnus. Vairāk »
 
28.jūlijs, 13:35 «Cilvēki mūsdienās pieprasa jautrību, jo dzīvē nav daudz prieka. Tāpēc, ejot uz koncertiem, gaida optimismu, dvēseliskumu un ko iedvesmojošu,» uzskata Itālijā dzīvojošā latviešu operdziedātāja Alisa Zinovjeva. Vairāk »
 
27.jūlijs, 22:01 Alūksnes novada Alsviķu pagasta Celenskos 18. jūlijā iemaldījās rotveilera šķirnes suns ar kupētu asti. Vairāk »
 
27.jūlijs, 20:00 Dīvaini, bet fakts – laucinieki jāņogas par vērā ņemamām ogām nemaz neuzskata un ik gadu ražas pārbagātos krūmus parasti nolasa pašus pēdējos, kārtības labad, tā teikt. Daudziem šīs ogas šķiet apnikušas un garlaicīgas, taču, ja uz vispārzināmo paraugās no cita skatupunkta, izdodas atklāt jaunas un ļoti interesantas garšas nianses. Vairāk »
 
27.jūlijs, 19:31 Kas ir celulīts? Kāpēc tas rodas? Kāpēc tas nesaudzē teju nevienu – ne pavisam jaunas meitenes, ne sievietes, pat ne vīriešus? Vai pret to var cīnīties ar pretcelulīta krēmiem? Vai tie ir iedarbīgi? Kādi tie ir, un kā zināt, kurš ir īstais? Atbildes uz šiem mūžīgajiem jautājumiem sniedz Veselības centra – 4 Skaistuma klīnikas 4. Dimensija kosmētiķe un ķermeņa estētikas speciāliste Anda Gaile. Vairāk »
 
27.jūlijs, 15:44 «Ja man būtu iespēja, tagad uz skatuves nekāptu. Gribu pilnasinīgi uzkāpt uz operas skatuves, tāpēc man pašlaik vajadzētu sēdēt mūzikas klasē un no rīta līdz vakaram mācīties dziedāt,» smejas dziedātājs Juris Jope, kurš šā gada laikā vairāk nekā iepriekš pietuvinājies sapnim par operu un jau nākamajā sezonā klausītājus sagaidīs uz Latvijas Nacionālās operas skatuves. Vairāk »
 
26.jūlijs, 21:00 Tā arī nesapratusi, kādēļ pamesta, Džudīte dzīvo tālāk savu suņa dzīvi. Vairāk »
 
26.jūlijs, 16:21 Vasaras vidus valdzinājums – gailenes Vairāk »
 
26.jūlijs, 12:00 Kuldīdzniece Dagnija Voika un viņas ģimene var lepoties ar vienu no skaistākajiem peoniju dārziem Latvijā. Tas atrodas Pelčos, tikai četrus kilometrus no Kuldīgas, un aizņem 1,2 hektāru platību. Dagnijas kolekcijā ir vairāk nekā 150 šķirņu – no baltajiem līdz koraļļkrāsas un dzelteniem ziediem. Dagnija ir dzimusi kuldīdzniece un Kuldīgā gājusi skolā. Tad pārcēlusies uz Bausku, kur izaugušas divas meitas, tagad ar visu ģimeni atgriezusies Pelčos, jo gribējās atpakaļ uz savu mīļo Kurzemi. Vairāk »
 
25.jūlijs, 15:58 Larsis ir gadu vecs Bavārijas asinspēdu dzinējsuns, kurš pagaidām vēl tikai apgūst medībām nepieciešamās iemaņas. Vairāk »
 

Sludinājumi