Māja / Jaunākais

INTERJERS: Krāsu un viegluma harmonija

Šodien, 14:05 Mūsdienīgam interjeram jābūt daudzfunkcionālam, mājīgam un piepildītam ar gaismu. To var panākt, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, ar apdares materiālu daudzveidību un ar to netradicionālu pielietojumu. «Ir jāseko līdzi modes tendencēm, ar vienu aci atskatoties uz vēsturiski stabilajām vērtībām,» uzsver interjera dizainere Andra Hince. Vairāk »
 

Māksliniece Flēra Bīrmane. Paliekošā sešu gadu pieredze

Vakar, 14:05 «Es palīdzu cilvēkiem, kuri vēlas veikt garīgās prakses,» saka māksliniece Flēra Bīrmane, kas savu aicinājumu atradusi sakrālajā glezniecībā. Vairāk »
 

Porziņģi. Basketbolistu ģimenes kopība [4]

26.septembris, 15:34 Var teikt, ka liepājnieku Porziņģu ģimenes kopība un visu mīlestība uz basketbolu radījusi jaunu zvaigzni pie Latvijas debesīm – Kristapu Porziņģi. Basketbolu savulaik spēlējuši vecāki – mamma Ingrīda un tētis Tālis, kā arī puiša vecākie brāļi Jānis un Mārtiņš. Viņi visi ir kopā arī Amerikā, kur Kristaps slīpē savu talantu, lai justu līdzi un atbalstītu jaunāko atvasi. Ģimenē ir spēks – Porziņģi to pierādījuši. Māja uz sarunu aicināja brāļu Porziņģu vecākus – Ingrīdu un Tāli. Vairāk »
 
 

Māja / Jaunākais

25.septembris, 12:23 Blusas klātesamību nevar saredzēt, bet pavisam noteikti var sajust. Sāpīgi kodumi ir mazākais, ko šie sīkie asinssūcēji var nodarīt, jo tie ir bīstamu slimību pārnēsātāji un nopietnu alerģiju izraisītāji. Vairāk »
 
24.septembris, 16:21 Ja mums iegadās brīdis, kad var papētīt tendences savā ēdienkartē, bieži vien atklājas, ka tai nav īpaši ciešas saistības ar gadalaiku. Jo gandrīz visus produktus var dabūt tikpat kā vienmēr. Tas nedaudz apslāpē rudens pilnbrieda izjūtu, kad visa tik daudz un viss tik svaigs, vērtīgs, vitamīniem bagāts. Lai izdodas bagātināt arī savu ēdienkarti! Vairāk »
 
24.septembris, 9:00 Horoskopi līdz 29.septembrim Vairāk »
 
23.septembris, 19:00 Ja, darbojoties virtuvē, ir vēlēšanās likt lietā savas radošās iespējas, tad noteikti patiks gatavot aromātiskas un veselīgas sukādes. Tās var iemācīties pagatavot mājās, jo šis process nav sarežģīts, un tieši tagad, rudenī, ir piemērots laiks to darīt. Sukādēm var izmantot jebkurus augļus un ogas, sākot no bumbieriem un āboliem, un visbeidzot – gurķa, melones, bietes, kā arī arbūza un apelsīna miziņām. Vairāk »
 
23.septembris, 14:05 Vācu īsspalvainie putnusuņi jeb kurchāri bauda mednieku atzinību gan Rietumeiropā, gan Eiropas dienvidos, gan arī citur pasaulē. Latvijā? Ar tām putnu medībām pie mums ir tā, kā nu ir (vai nav). Taču šis suns var kļūt arī par kolosālu ģimenes mīluli. Vairāk »
 
22.septembris, 21:02 Cilvēka mūža garumu nenosaka tikai ģenētiski faktori, tāpēc zinātnieki, veicot arvien jaunus pētījumus, turpina meklēt ilgdzīvošanas noslēpumu. Ķīniešu medicīnā cilvēka veselību raksturo teiciens: «Cilvēks ir tas, ko viņš ēd.» Kas tad ir jāēd, lai pagarinātu dzīves ilgumu? Māja apkopojusi ekspertu ieteiktos padomus. Vairāk »
 
22.septembris, 14:05 Stikla pērļu (glass soul) māksliniece Evija Rulle-Titava no Siguldas apmēram septiņus gadus kausē stiklu un veido no tā brīnišķīgas pērļu rotas. «Pavisam nejauši uzzināju par šādu tehnoloģiju – kausēt stiklu un liesmā dedzināt stikla pērles, un sapratu, ka tas ir mans aicinājums,» stāsta Evija. Vairāk »
 
21.septembris, 23:21 Vasarai aizejot, ir mazliet skumji un kādam – pat ļoti skumji. Kāds, neraugoties uz terorisma draudiem, plāno doties uz siltajām zemēm, lai vasaru pagarinātu. Tiesa, netrūkst arī cilvēku, kuriem rudens ir mīļākais gadalaiks, un internetā pat var atrast apkopotus argumentus, kāpēc rudens labāks par vasaru. Vairāk »
 
21.septembris, 14:05 Jūrmalniece Santa Siliņa ar ģimeni – vīru Aigaru un meitām Sintiju un Aneti – dārzu sākuši labiekārtot pirms desmit gadiem, kad šajā vietā uzcēluši dzīvojamo māju. Vairāk »
 
20.septembris, 22:22 Kad jūs pēdējoreiz mērījāt acs iekšējo spiedienu? Vai zināt, ka, ja tas ilgstoši ir paaugstināts, var rasties redzes nerva izmaiņas, kas pakāpeniski var pilnībā atņemt acu gaismu? Tāpēc, sasniedzot 35–40 gadu slieksni, apmēram reizi gadā būtu vēlams izmērīt acs iekšējo spiedienu, jo tā ir viena no iespējām agrīni atklāt glaukomu. Vairāk »
 
20.septembris, 14:05 «Nevaru iedomāties, ka es varētu būt citādāka, jo katrs esam radīti tādi, kādi esam. Citreiz, skatoties seriālus vai šķirstot žurnālus, sajūsminos, cik skaistas ir aktrises un modeles, bet saprotu, ka ikvienam no mums ir savi plusi un mīnusi un ar tiem ir jāsadzīvo,» saka šā gada skaistākā jauniete Latvijā – Linda Kinca. Vairāk »
 
19.septembris, 14:05 «Japānas pieredze man ļāva iemācīties daudz pašai par sevi un par to, kā komunicēt ar citiem cilvēkiem. Esmu iemācījusies pieļaut, ka cilvēks var būt citāds. Pirmā reakcija var būt nepareiza. Latvijā jūtu, ka cilvēki ātri spriež par citiem. Bet galvenais ir komunikācija,» saka Una Volkova. Vairāk »
 
18.septembris, 19:25 Nacionālā teātra aktierim Kristapam Ķeselim ir tuva ne tikai mākslas, bet arī dzīvnieku pasaule. Tā, viņaprāt, ir ļoti interesanta un māca cilvēku, ka nekad nedrīkst aizmirst savu mazo draugu un to ir jāprot palutināt. Kristapa mīļdzīvnieks ir mazliet citādāks nekā citiem pilsētu dzīvokļu iemītniekiem – tas ir piecarpus gadus vecais pundurtrusis Fricis. Vairāk »
 
17.septembris, 14:43 Svetlana Rukmane (35 gadi) nolēma piedalīties pārvērtībās, lai izmēģinātu un iemācītos kaut ko jaunu. Vairāk »
 
17.septembris, 9:00 Horoskopi līdz 22.septembrim. Vairāk »
 
16.septembris, 19:12 «Ikvienam uznāk pārdomas par to, ko iesākt ar savu dzīvi. Laika pavadīšana pie dabas un savu limitu pārvarēšana var palīdzēt rast atbildes uz šiem un citiem sev svarīgiem jautājumiem. Taču, protams, katram šis pašizaugsmes ceļš ir citāds,» stāsta kuldīdznieks Kārlis Zemke. Jaunietis atklāti stāsta, kā, par spīti veselības un finansiāliem šķēršļiem, kā arī sabiedrības aizspriedumiem, apceļojis pasauli un atradis savu nodarbošanos. Vairāk »
 
16.septembris, 14:05 «Latvijā visi mīl sportu,» gandarīti saka mūsu hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš. Kopā ar ģimenes draugu Marselu Vapni aprīļa beigās abi atvēruši jaunu vietu, kur atpūsties draugu kompānijā, labi pavadīt laiku un, protams, baudīt sportu. Žurnāls Māja devās izlūkos, lai noskaidrotu – kādam jābūt sporta bāram pēc sportistu domām Vairāk »
 
Skonto Būve
 
This site uses Genecy custom templates for DFP