Māja / Jaunākais

Viktors Lapčenoks. Mūzikai veltīts mūžs [3]

Nākamā gada 16. janvārī leģendārais, tautā mīlētais estrādes mākslinieks Viktors Lapčenoks atzīmēs savu 70 gadu jubileju. Vairāk »
 

Jana Briķe. Bez definīcijas – gleznotāja [2]

«Ja pasaki, ka esi mākslinieks, cilvēkam dod priekšstatu, ko no tevis sagaidīt un kas esi par tipāžu. Bet reizēm esi kas vairāk nekā tikai mākslinieks,» saka gleznotāja Jana Briķe. Vairāk »
 

Pauls Pujāts. Sasniegt vairāk, uzlēkt augstāk [1]

«Uzskatu, ka olimpiskās spēles ir mans sākums. Tagad pasaule mani ir redzējusi un dzirdējusi, tāpēc es varu turpināt iet tālāk. Ar piedalīšanos olimpiādē sasniedzu ļoti augstu līmeni turpmākā sevis motivēšanā,» saka latviešu kārtslēcējs Pauls Pujāts, kurš ieguva 12. vietu šā gada vasaras olimpiskajās spēlēs. Vairāk »
 
 

Māja / Jaunākais

4.decembris, 14:44 Apmēram pirms pieciem gadiem atvērtajā tējnīcā Materia veidotais dizains ir tās saimnieku interjera dizainera Armanda Vecvanaga un ģimenes kopdarbs. Eklektiskajā tējnīcas stilā iezīmējas unikalitāte, lieliska dažādo interjera priekšmetu saskaņa, kuri cits citu papildina un arī izceļ katra individualitāti. Vairāk »
 
3.decembris, 15:55 Renāte Indriksone (29 gadi) izlēma piedalīties pārvērtībās, jo pirms tam nebija pieredzes līdzīgos pasākumos, kā arī viņa vēlējās vizuālas pārmaiņas. Vairāk »
 
3.decembris, 9:05 Horoskopi līdz 8.decembrim. Vairāk »
 
2.decembris, 14:05 Šobrīd ir zināmi vairāk nekā 100 elpceļu vīrusu paveidi un tipiskajā vīrusu aktivitātes sezonā mums ir izredzes saslimt katrreiz ar citu – vienreiz tas ir rinovīruss, citreiz adenovīruss, gripas vīruss vai paragripas vīruss... Vairāk »
 
1.decembris, 19:00 Pazīstama situācija: ir traucējoša veselības problēma, ir skaidrs, ka jāiet pie ārsta, bet vienmēr atrodas atrunas: nav laika, jāstrādā, šobrīd nav naudas; noteikti būs vajadzīga operācija, bet neesmu gatavs likties slimnīcā. Un cilvēks ciešas, mēģina atvieglot diskomfortu ar bezrecepšu līdzekļiem vai tautas metodēm un atliek vizīti pie speciālista atkal un atkal. Sevišķi grūti sadūšoties, ja problēma ir delikāta, piemēram, tāda, kuru risina proktologs – ārsts, kurš nodarbojas ar taisnās zarnas slimību diagnostiku un ārstēšanu. Vairāk »
 
1.decembris, 14:05 Pinnes jeb acne vulgaris ir visbiežāk sastopamā ādas slimība, kas izpaužas kā tauku dziedzeru saslimšana. Sabiedrībā ir dažādi mīti gan par to, kas provocē piņņu rašanos, gan to, kā visvienkāršāk no tām atbrīvoties. Vairāk »
 
30.novembris, 19:00 Miegs, kā zināms, ietekmē veselību, dzīves kvalitāti un tās ilgumu. Taču diemžēl ir daudzi faktori, kas liedz pilnvērtīgi atpūsties un labi izgulēties. Viens no tiem ir stress, kas neļauj nervu sistēmai pilnībā atslābināties un bieži vien rada bezmiegu. Kas jāievēro, lai miegs būtu ciešs? Desmit ieteikumi, kas ļaus uzlabot veselību un mierīgi, saldi gulēt līdz rītam. Vairāk »
 
30.novembris, 14:05 «Pirmie, ko padsmitnieces gados sāku kolekcionēt, bija kaktusi,» atzīstas Dagnija Voika, Ziedoņu māju saimniece. Šobrīd viņa ir uzturētāja vienai no lielākajām Latvijas īrisu un peoniju kolekcijām – tās pārsniedz vairākus simtus šķirņu. Vairāk »
 
29.novembris, 14:05 Artis nekad nav domājis par to, ka varētu būt mākslinieks. Briedums un pārdzīvota smaga slimība jaunieti mudinājusi uz pārdomām. Tagad Viļānos var skatīt Arta Kozlovska pirmo izstādi, kur izliktas personiskās pārdomas un izjūtas. Izstāde saucas 0,29 karāti, jo «tā ir mērvienība, ar kuru vērtē mazus dārgakmeņus. Man ir tieši 29 darbi, kuri ir daži no maniem dārgakmeņiem, ko esmu izvilcis no saviem dziļumiem, bet tajā pašā laikā tie vēl ir mazi, nepozicionēju tos kā dižus». Vairāk »
 
28.novembris, 14:05 Jaunajai dziedātājai Ievai Sutugovai ir tikai 25 gadi, bet viņa jau paspējusi muzicēt kopā ar Maestro Raimondu Paulu un komponistu Mārtiņu Braunu. Daudzi viņu pazīst pēc šā rudens TV šova Izklausies redzēts. Var teikt, ka Ievai ir dabas dots talants, un viņa ne tikai dzied citu komponistu sacerētās dziesmas, bet rada arī savējās. Nav vairs ilgi jāgaida, kad iznāks jaunās mākslinieces pirmais albums. Sieviete ir atradusi savu īsto vietu dzīvē – tā var apgalvot. Tas ir sapņa piepildījums. Vairāk »
 
27.novembris, 16:50 Lai labi garšo! Vairāk »
 
26.novembris, 18:45 Lai labi garšo! Vairāk »
 
26.novembris, 9:00 Horoskopi līdz 1. decembrim. Vairāk »
 
25.novembris, 14:05 Sula sagatavota, ievārījumi, kompoti un visi pārējie ziemas laikam domātie krājumi sarūpēti, pat vīns ielikts, un lielais grozs, ābolu pilns, stāv virtuvē un gaida, kad aromātiskie augļi pārtaps ābolkūkā, pankūkās, plātsmaizē, pīrādziņos. Vairāk »
 
24.novembris, 14:05 Anita Spēlmane (60 gadu) atzīst, ka bērni izauguši un pienācis laiks, lai atkal vairāk rūpētos par sevi, tāpēc pieteicās pārvērtībām. Vairāk »
 
23.novembris, 14:05 «Esmu priecīga, ka mani bērni ir pieradināti būt virtuvē. Ģimene iemāca, ka vērtība ir gatavot kopā, nevis sēdēt un pasūtīt mammai ēdienus,» saka Aina Poiša. Vairāk »
 
22.novembris, 14:05 Neviens krēms, botulīna injekcija vai ķirurģiska iejaukšanās neaizvieto to, ko acu skaistumam dod miegs – vismaz 7–8 stundas diennaktī. Negulētas naktis agrāk vai vēlāk atstāj iespaidu uz jutīgo acu zonu, un mūsdienu pasaulē tā ir problēma, kas skar ne tikai sievietes, bet arī vīriešus. Vairāk »
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers