Māja

16.janvāris, 10:15 2017. gadā biedrība homo ecos: īstenoja projektu “Informatīva un izglītojoša sociālā akcija par elektropreču patēriņa ietekmes uz vidi samazināšanu”. Projekta galvenā ideja bija informēt sabiedrību par elektroierīču ražošanas un izmešanas postošajām sekām. Vairāk »
 
15.janvāris, 20:00 Cilvēks vienmēr ir attiecībās. Ja ne ar citiem, kā eremīts, tad pats ar sevi. Vienmēr. 24 stundas diennaktī. Kā mēs protam veidot attiecības ar sevi, lai nemocītu un nekropļotu savus bērnus, to paaudzi, kura turpinās veidot šo valsti un sabiedrību, kas Latvijā dzīvos pēc mums? Vairāk »
 
15.janvāris, 19:00 Dau­dzi cil­vē­ki tum­ša­jā ga­da­lai­kā bie­ži sirgst ar sa­auk­stē­ša­nos, arī za­ļa­jiem augiem zie­mā ar imu­ni­tā­ti ir pa­šva­ki. «Tas gan at­ka­rīgs no kop­ša­nas,» pār­lie­ci­nā­ta Lat­vi­jas Uni­ver­si­tā­tes bo­tā­nis­kā dār­za Tro­pu un sub­tro­pu la­bo­ra­to­ri­jas va­dī­tā­ja Da­ce Grī­vi­ņa. Vairāk »
 
15.janvāris, 7:12 Par dzelzs lēdiju dēvētā Mārgareta Tečere (1925–2013), kādreizējā Lielbritānijas premjerministre, ir atstājusi savas pēdas ne tikai politikā, kļūstot par pirmo sievieti premjerministri kādā no Eiropas valstīm. Daudzas sievietes joprojām sekmīgi izmanto viņas kādreiz piekopto diētu, kas ir vienkārša, bet gana efektīva. Vairāk »
 
14.janvāris, 14:41 Latvijā elektrisko un elektronisko iekārtu ražotāju dibināts videi kaitīgu preču atkritumu apsaimniekotājs "Latvijas Zaļais elektrons" parādījis, kā dabā sadalās mūsu izlietotie atkritumi. Vairāk »
 
13.janvāris, 21:19 Laika un pacietības trūkums, kā arī nevēlēšanās iepazīties ar šķietami formālu informāciju ir galvenie iemesli, kāpēc cilvēki visbiežāk pat nemēģina iedziļināties un izprast visus ar apdrošināšanu saistītos aspektus pirms apdrošināšanas polises iegādes - tā liecina apdrošināšanas sabiedrības ERGO speciālistu novērojumi. Ņemot vērā minēto, diemžēl bieži vien cilvēki izvēlas lētāko no piedāvājumiem, tādējādi nereti pakļaujot sevi papildu finansiālajiem izdevumiem, notiekot negadījumam. Vairāk »
 
13.janvāris, 18:20 Jauna māksliniece labprāt gatava apgleznot mājokļa sienu. Vairāk »
 
13.janvāris, 11:21 Drošības pēc mobilo tālruni, kad tas netiek lietots, nevajadzētu nēsāt tuvu ķermenim, piemēram, kabatā vai uzkarinātu kaklā, bet drīzāk mugursomā, iesaka Kalifornijas sabiedrības veselības departamenta jaunās vadlīnijas, ziņo Time. Vairāk »
 
13.janvāris, 9:48 Latvijas iedzīvotāji no rīta visbiežāk iecienījuši mieloties ar olām (52%), sviestmaizēm ar gaļu (49%) un putru (45%), un ļoti populāra brokastlaika izvēle ir arī piena produkti - jogurts, siers un biezpiens, kam priekšroku dod 42% respondentu. Tā liecina pētījumu centra SKDS un "HKScan Latvia" (pārstāv zīmolus "Rīgas Miesnieks", "Rakvere", "Tallegg" un "Jelgava") 2017. gada nogalē veikta aptauja par brokastošanas paradumiem Latvijā. Vairāk »
 
13.janvāris, 9:03 12.–18.01. 2018. Vairāk »
 
12.janvāris, 20:54 Bezsniega ziema autovadītājiem vienlaikus ir prieks un posts. Neaizputinātie, neapledojušie ceļi atvieglo automašīnas vadīšanu, taču ārpus pilsētas jau līdz ar darbadienas beigām valdošā tumsa sagādā ne mazums nepatīkamu mirkļu – ceļa redzamība pasliktinās, pretimbraucošie transporta līdzekļi apžilbina ar gaismām un traucē arī gaismas aizmugurē braucošo automašīnu gaismu atstarošanās spogulī. Vairāk »
 
12.janvāris, 20:33 Tiem, kuri meklē jaunas ēdienu receptes internetā, droši vien būs gadījies ielūkoties vietnē prieksgatavot.lv. Tās veidotāja Silva Kronberga par sevi saka: «Darbošanās par un ap kulinārijas brīnumiem – tā ir mana aizraušanās, izklaide un atpūtas veids.» Līdzīga aizraušanās ir daudziem, bet ne jau katrs gatavs veidot blogu un dalīties pieredzē ar citiem. Vairāk »
 
12.janvāris, 18:55 Melnā tēja varētu kalpot glaukomas profilaksei – tā liek domāt neliels pētījums, kurā analizēti 1678 respondentu dati, informē Reader’s Digest. Vairāk »
 
11.janvāris, 19:25 Piemājas zoodārzs "Brieži" aicina gadumijas eglītes, kuras nocirstas Latvijas mežos vai no vietējiem audzētājiem, vest tās zoodārza briežiem. Vairāk »
 
11.janvāris, 18:32 Žurnāls "Praktiskā Astroloģija" iesaka, kad vislabāk veikt skaistuma procedūras, bet kuras dienas nav tām labvēlīgas Vairāk »
 
11.janvāris, 18:02 Laba audzināšana liek rūpīgi izvēlēties izteicienus, bet ir situācijas, kad lādēšanās dara dzīvi vieglāku, acumirklī mazinot stresu. Vairāk »
 
10.janvāris, 21:00 Beidzot pēc ilgiem laikiem klāt ir mēnesis, kad planētu kombinācijas saimniekošanai ir samērā labvēlīgas. Vairāk »
 
10.janvāris, 17:25 Pelēkā un drēgnā laikā, kādu šoziem pieredzam biežāk, nekā ierasts, labai pašsajūtai īpaši svarīgas ir fiziskās aktivitātes. Divu puiku – četrgadīgā Everta un pusotru gadu vecā Edvīna – vecāki Laura un Toms Grēviņi sadarbībā ar Samsung stāsta, kā izkustēšanos padarīt par aizraujošu kopā pavadītu laiku, kas iepriecinās gan bērnus, gan vecākus. Vairāk »
 
10.janvāris, 17:00 Ja aukstajā gadalaikā liekais svars, neraugoties uz visiem pūliņiem, neiet projām, tad tur vainīgs evolūcijas gaitā izveidojies organisma instinkts uzkrāt taukus. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers