Māja

17.maijs, 17:15 Lubānas novada Vaidavu māju saimnieks Vilnis Strautiņš ir viens no tiem «trakajiem», kā viņš pats sevi dēvē, kurš kolekcionē daudz ko, bet visvairāk tieši akmeņus, krūzītes un senos darbarīkus. Pirmie divi mērāmi jau tūkstošos, un teju katram akmenim, krūzītei vai lietai viņam ir savs stāsts. Viņa moto: kamēr dzīvoju, tikmēr krāju, kamēr krāju, tikmēr dzīvoju. Vairāk »
 
17.maijs, 16:05 Vēsākos gadalaikos nākas speciāli sev atgādināt, ka dienā jāizdzer noteikts šķidruma daudzums, bet vasarā organisms par to uzstājīgi atgādina pats – jūtam slāpes. Vairāk »
 
17.maijs, 11:39 Pierasts Rīgā redzēt tūristus senioru vecumā, kas nokāpj no prāmja vai izkāpj no autobusa. Piemēram, arhitekts Gunārs Birkerts uz sava projekta – Gaismas pils – atklāšanu no Amerikas uz Rīgu atlidoja gandrīz 90 gadu vecumā. Latvijas seniori mēdz ceļot, kā Neatkarīgajai sacīja ceļojumu aģentūrā Impro ceļojumi, ļoti daudz un arvien biežāk. Tūrisma braucienos var doties līdz sirmam vecumam, bet, iegādājoties ceļojumu apdrošināšanas polisi, tā būs dārgāka nekā gados jaunākam tūristam. Mūžīgais jautājums ir par izmaksām – kā atrast lētāko un izdevīgāko, ko visbiežāk ceļotāji arī meklē. Vairāk »
 
17.maijs, 11:30 Katru dienu Latvijā tiek reģistrēti vidēji desmit mājokļu aplaupīšanas gadījumi, un zādzības no mājokļiem ir otrs biežākais atlīdzību pieteikšanas cēlonis īpašuma apdrošināšanā, liecina Valsts policijas un apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) dati. Nereti zādzības no īpašumiem tiek izdarītas tieši naktīs, turklāt pašiem saimniekiem klātesot. Vairāk »
 
17.maijs, 8:33 Sirds un asinsvadu slimības ir nozīmīga sabiedrības veselības problēma gan Latvijā, gan Eiropas Savienībā. Kā liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) dati, sirds un asinsvadu slimības ir visizplatītākais nāves cēlonis Latvijā – 2016. gadā tie bija 15 866 gadījumi jeb 56,3% no visiem nāves gadījumiem. Vairāk »
 
16.maijs, 15:05 Kamēr vieni, gatavojoties pludmales sezonai, domā, kā atbrīvoties no ziemā uzkrātajiem liekajiem kilogramiem, citiem aktuāls ir jautājums, kā pieņemties svarā, lai neizskatītos pēc kaulu kambara. Vairāk »
 
16.maijs, 12:42 Trešdien, 17. maijā, ikviens aicināts uz sirds veselības dienu tirdzniecības centrā Domina Shopping, kur no četriem līdz astoņiem vakarā varēs saņemt bezmaksas konsultācijas un veikt asinsspiediena mērījumus. Vairāk »
 
16.maijs, 8:33 Stājoties darbā, cilvēkam jāpierod pie daudzām jaunām lietām, kas saistītas ar darba saturu, organizatoriskām niansēm, jauniem priekšniekiem un kolēģiem, gribas parādīt sevi no labākās puses, bet darba apstākļi uz šī fona nešķiet tik svarīgi. Tomēr ir traucēkļi, kurus nevar nepamanīt, un viens no tādiem ir caurvējš. Vienkārši neērtība vai faktors, kas rada risku veselībai? Vairāk »
 
15.maijs, 19:53 Iegādājoties jaunu dzīvesvietu, interesentam vajadzētu izvairīties no pārlieku lielas emocionalitātes, ir jādomā racionāli, skaidro būvkompānijas “Merks” nekustamo īpašumu tirdzniecības projektu vadītāja Dace Tumšā, minot desmit ierosinājumus, kas palīdzēs kritiski izvērtēt mājvietas piemērotību un atvieglos lēmumu pieņemšanu. Vairāk »
 
15.maijs, 18:30 Strauji tuvojas eksāmenu un izlaidumu laiks, kad paralēli noslēgumu pārbaudījumu kārtošanai gan sākumskolas, gan vidusskolas skolēni gatavo svētku tērpus un domā par aksesuāru un matu sakārtojuma saskaņošanu izlaiduma pasākumam. Mūsdienās iecienīti kļuvis atzīmēt arī pašu mazāko pirmsskolas izglītības audzēkņu mācību noslēgumu, un bērnudārza izlaidums emocionālā ziņā ir īpašs un svarīgs notikums ikviena bērna ģimenē, kas ir kā slieksnis – skaists mirklis, kas šķir divus dažādus dzīves posmus, kad no maza bērnudārznieka cilvēks pēc sava pirmā izlaiduma kļūst par atbildīgu skolēnu. Tas ir ļoti nozīmīgs nopietnu pārmaiņu laiks, kad simboliski bērnība ir noslēgusies un bērnam sākas skolas gaitas. Vairāk »
 
15.maijs, 15:07 Apkopoti TOP3 ieteikumi, kā ātri beigt žagoties Vairāk »
 
15.maijs, 14:21 Cilvēkus nereti mēdz iedalīt "suņu cilvēkos" un "kaķu cilvēkos". Taču daudziem tikpat izteikti mīlestība polarizējas tējas vai kafijas virzienā un pārliecināt viņus par pretējo ir teju neiespējami. Taču mīlestību uz kafiju ir iespējams izkopt, labāk iepazīstot šo dzērienu un izvairoties no kļūdām tā pagatavošanā un lietošanā, ir pārliecināts viens no lielākajiem kafijas cienītājiem un kafijas eksperts Vilmārs Vjakse, atklājot piecus interesantus faktus par kafiju. Vairāk »
 
15.maijs, 8:51 Lai arī pavasaris šogad nāk ļoti negribīgi, tam noteikti jau pavisam drīz sekos pludmales sezona. Un šis nudien ir pēdējais brīdis darīt visu iespējamo, lai vasarā izskatītos perfekti. Vairāk »
 
14.maijs, 15:40 Cik tas iz­klau­sās pa­mā­co­ši un gar­lai­cī­gi: rū­pē­ties par sirds un asins­va­du sli­mī­bu pro­fi­lak­si. Tū­līt nāk prā­tā ār­sti, ana­lī­zes, kar­dio­gram­ma, asins­spie­die­na mē­rī­ša­na un vis­vi­sā­di ne­drīkst. Rei­zēm bez vis­a tā ne­iz­tikt, ta­ču ir tik daudz vien­kār­šu lie­tu, ko cil­vēks sa­vas sirds ve­se­lī­bas la­bā var da­rīt kat­ru die­nu un, ie­spē­jams, jau da­ra, par to īpa­ši ne­pie­do­mā­jot. It kā ne­kā se­viš­ķa, ta­ču arī katrs sīks so­lī­tis vē­la­ma­jā vir­zie­nā pa­līdz tu­vo­ties mēr­ķim. Vairāk »
 
14.maijs, 10:33 Šodien sveiksim, samīļosim vai arī domās pieminēsim savas māmulītes, jo visā pasaulē tiek svinēta Mātes diena. Vairāk »
 
13.maijs, 16:19 Lai labi garšo! Vairāk »
 
13.maijs, 14:44 Sakot vārdus – dosimies uz Ziemeļkipru –, uzreiz prasās paskaidrojumi: pirmkārt – dosimies uz Vidusjūras skaistās salas Kipras ziemeļu daļu, otrkārt, dosimies uz startptautiski neatzītu valsti – Ziemeļkipras Turku republiku, treškārt, dosimies laiskā atpūtā jūras krastos un iedvesmojošās vēsturiskās ekskursijās, kur iepazīsim sengrieķu, romiešu, venēciešu, britu, Osmaņu turku vēstures un kultūras mijiedarbību. Divi vienā – tā var raksturot Ziemeļkipru, kur turku un grieķu likteņu un kultūru savijums rada savdabīgu un neatkārtojamu vidi. Vairāk »
 
13.maijs, 12:48 Līdz Mātes dienai atlikusi vien nepilna diennakts. Mājaslapā "gardēži.lv" atrodamas 10 idejas garšīgai Mātes dienas dāvanai. Vairāk »
 
13.maijs, 9:00 HOROSKOPI 12.–18.05. 2017. Vairāk »
 
12.maijs, 21:10 NRA publicē nedēļas kalendāru, kurā atainots, kuras dienas ir labvēlīgas un kurās dienās nevajadzētu, piemēram, apmeklēt frizieri, veikt manikīru, kā arī ieteikumi, ko darīt dārzā. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers