Māja

20.jūnijs, 6:45 Līgo svētki nav iedomājami bez krāšņi klāta svētku galda, kurā pīrāgi ir tikpat neatņemama mielasta sastāvdaļa kā tradicionālais Jāņu siers un alus. Turklāt pīrādziņi parasti garšo gan lieliem, gan maziem ēdājiem. Linda Tellgrēna piedāvā trīs dažādas pīrāgu receptes, lai iepriecinātu ne tikai savas, bet arī pārējo līgotāju garšas kārpiņas. Vairāk »
 
20.jūnijs, 6:30 Ja nepieciešams samazināt vai noturēt zināmās robežās savu ķermeņa masu, parasti nākas īpaši sekot līdzi tam, ko ēdam, pētīt produktu sastāvu un enerģētisko vērtību, kontrolēt porciju lielumu. Par laimi, ir produkti, kurus var atļauties ēst pēc sirds patikas, jo kaloriju tajos nav daudz, toties ir augsts ūdens saturs, organismam vajadzīgie vitamīni un minerālvielas. Un ja vēl produktā ir daudz šķiedrvielu, tas palīdz justies paēdušam, negrēkojot ar pārmērīgu kaloriju patēriņu. Vairāk »
 
20.jūnijs, 5:15 Uztura un veselīga dzīvesveida speciālisti gadiem ilgi uzsver nepieciešamību uzņemt pietiekamu daudzumu ūdens, jo tas labvēlīgi ietekmē cilvēka organismu, precīzāk sakot - prāta spējas. "Nestlé" izpētes institūta un Kalifornijas Universitātes zinātnieki ir pierādījuši, ka pietiekams patērētā ūdens daudzums spēj uzlabot kognitīvo funkciju un atmiņu, kā arī palīdz koncentrēties. Vairāk »
 
19.jūnijs, 20:22 Kas var būt labāks par šo: vieglai maltītei karstā vasaras dienā – kāda auksta zupa, kas gan piesien dūšu, gan patīkami veldzē. Klasiku klasika – auksta zupa ar bietēm uz kefīra bāzes – ir zināma katram, taču variāciju var būt neiedomājami daudz. Vairāk »
 
19.jūnijs, 20:13 Šajos saulgriežos Mēness būs dilstošs, tāpēc Līgo vakars ir īpaši piemērots, lai attīrītos fiziski, mentāli un garīgi, kā arī lai tiktu vaļā no visa, kas iestāvējies un apgrūtina, saka pirtnieks un garīgās dziedniecības praktiķis Vilnis Lejnieks. Saulgriežu naktī domās iedēstītais piepildīsies un vairosies. Ja ļausieties romantiskam piedzīvojumam, tas būs neaizmirstams! Vairāk »
 
19.jūnijs, 14:21 Sākoties vasaras sezonai, brīvais laiks bieži tiek pavadīts prom no mājām – izbraucienos pie dabas, vasarnīcās un ceļojumos. Lai prombūtnes laikā nebūtu jāuztraucas par mājokļa drošību, Gjensidige Latvija eksperti atgādina – ikviens ir pakļauts zādzību riskam, tādēļ svarīgi veikt darbības, kas var ievērojami mazināt zagļu vēlmi ielauzties mājoklī. Vairāk »
 
19.jūnijs, 7:12 Gada garākā diena un īsākā nakts tuvojas, un šajā laikā ir vērts ieskatīties tautas pūralādēs, lai, iespējams, tajās atrastu ko tādu, ko patiešām vērts izmēģināt. Vairāk »
 
19.jūnijs, 6:30 Nesen beidzās viens no populārākajiem pašmāju seriāliem – UgunsGrēks. Gandrīz desmit gadu garumā gan lielākās, gan mazākās lomās tajā piedalījušies gandrīz 200 latviešu aktieru, un viņu atveidotie personāži daudzās Latvijas ģimenēs kļuvuši par savējiem. Seriālā ir daudz kolorītu tēlu, bet viens no visveiksmīgākajiem ir policists Indulis aktiera Jāņa Jarāna izpildījumā. Vairāk »
 
18.jūnijs, 20:49 Priekš­sta­ti par to, kā­dam jā­būt zā­lie­nam, cil­vē­kiem ir ļo­ti at­šķi­rī­gi. Viens prie­cā­jas par pie­ne­nēm, cits cen­šas tās vis­iem spē­kiem iz­skaust, da­žam nav ie­bil­du­mu pret ābo­li­ņu, cits to uz­ska­ta par dārz­ko­pja ne­go­du. Vairāk »
 
18.jūnijs, 18:01 Jū­nijs un jū­li­ja pirm­ā pus­e ir ze­me­ņu laiks, īs­tais brī­dis, kad šīs gar­dās, mi­ne­rāl­vie­lām un vi­ta­mī­niem ba­gā­tās ogas bau­dīt pil­nām mu­tēm. Portāls "Sporta Avīze" piedāvā trīs vieglus un vasarīgus zemeņu desertus. Vairāk »
 
17.jūnijs, 14:44 Mums katram ir vismaz divas dzīves – ikdienišķā un slepenā. Ja Irēnai Pušpurei, Latvijas mazpilsētā dzīvojošai un strādājošai sievietei ar ekonomistes izglītību, kāds jautā par viņas vājībām, tad izdzird vienu vienīgu vārdu – Parīze. Vairāk »
 
17.jūnijs, 9:00 HOROSKOPI 16.–29.06.2017. Vairāk »
 
16.jūnijs, 21:05 Visādas delikateses vai grilējamās gaļas kalnus gādājot, der paņemt arī dažas paciņas biezpiena. Pat ja tobrīd nav konkrētu nodomu no tā kaut ko gatavot, neliela rezerve ar labu derīguma termiņu noderēs, jo biezpiens viegli pārvēršams gan sāļos, gan saldos ēdienos. Vairāk »
 
16.jūnijs, 20:40 Viens no vasaras iekārojamākajiem našķiem noteikti ir saldējums. Kāpec gan būtu jāpērk veikalā, ja mājās vari uztaisīt pats? Turklāt nekādu parasto, bet gan skābeņu saldējumu mājas gaumē. Lūk, garda recepte nedēļas noslēgumam. Vairāk »
 
16.jūnijs, 20:27 Gal­ve­nā no­zī­me cī­ņā ar lie­ko sva­ru ir pa­rei­zam uz­tu­ram un pie­tie­ka­mai fi­zis­kai slo­dzei, un to­mēr sa­va lo­ma ir arī vi­dei, kā­dā cil­vēks dzī­vo, jo īpa­ši tas sa­kāms par pil­sēt­nie­kiem. Vairāk »
 
16.jūnijs, 20:15 Romantiķis. Cilvēks, kuram ir svarīga noskaņa, pieredze un sajūtas. Vēlme izzināt. Dzīvot bez paviršības un virspusējības izjūtas. Ceļotājs Raimonds GUDRUPS. Meksikas un maiju tradīciju izzinātājs un izdzīvotājs. Vairāk »
 
16.jūnijs, 20:04 Šorīt sanāca kašķis ar kaimiņu, kura izpratne un līdz ar to arī attieksme pret dzīvniekiem ir palikusi aizvēsturiskos laikos: suns metru garā ķēdē pie skārda nojumes gadiem raustās, augas diennaktis žēli gaudojot. Iela pilna ar mežonīgiem bezsaimnieku kaķiem, kuri visi sterilizēti. Vairāk »
 
16.jūnijs, 18:23 Tuvojoties vasaras lielākajiem svētkiem, daudzviet Latvijā tiek īpaši domāts par jāņubērnu izglītošanu. Īpaši šajā nedēļas nogalē iespējams piedalīties pasākumos, kuros uzzināt, kā pareizi pīt, rotāt, dziedāt, īsāk sakot – līgot. Vairāk »
 
16.jūnijs, 10:54 Tuvojoties Jāņiem un svētku brīvdienām iedzīvotāji aicināti laikus pievērst uzmanību mājokļu drošībai. “Seesam” dati liecina, ka ielaušanās dzīvokļos un privātmājās laupīšanas nolūkos svētku dienās notiek pat līdz četrām reizēm biežāk nekā ikdienā. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers