Māja: TOP 3 padomi, ko darīt, kad attiecībās iestājusies krīze 6 komentāri
 
Māja

TOP 3 padomi, ko darīt, kad attiecībās iestājusies krīze

 
Ilustratīvs attēls

Brīdī, kad vīrieša un sievietes attiecības ir samezglojušās tik ļoti, ka pašiem ir grūti tās nogludināt, psihoterapija var būt viens no labākajiem veidiem, kā pamatīgi sakārtot sevi un sadzirdēt otru. Vairāk stāsta Latvijas vecāku organizācijas rīkotās pāra attiecību stiprināšanas akcijas "#MīlaRestart. Iemīlies no jauna!" vēstnese, psihoterapeite Inese Putniece.

Tieši attiecību krīze ir viens no brīžiem, kad palīdzība un atbalsts ir vēlams un efektīvs. Kā zināt, ka ir pienācis laiks meklēt palīdzību? "Ja ilgstoši ir emocionāls diskomforts, kas nepāriet pat tad, ja esi izmēģinājis 3-4 paša izdomātus vai citu ieteiktus variantus, kā izkļūt no esošā stāvokļa, turklāt krīze ir ievilkusies vairāk par pusgadu, tad ir īstais brīdis apsvērt speciālista palīdzības meklēšanu," teic psihoterapeite.

  • 1 / 5
  • >
Komentāri [6]
#
jop 5.marts 2018 15:49 atbildēt
ja iestajas krize ir jaizdraz sieva un krize atrisinata saiga ka saulite
 
#
anna 5.marts 2018 13:52 atbildēt
Jāstājas svingeros!:))))))))
 
#
adel 5.marts 2018 11:39 atbildēt
Tas ir atkarīgs kāds ir iemesls.. ja sadzīviska rakstura tad atrisināsies tikai abiem tas jārisina.protams ka tādu domstarpību netrūks un tas ir normāli... ja iemesls ir kāda cita vai citas ienākšana pāra starpā... tad būs jādomā abiem , vai ir vērts saglabāt ģimeni vai viss jau zudis..vai tā ir īsa aizraušanās un mirkļa vājums, kuru var piedot, vai nopietni pārdomats solis.... ar varu jau milets nebūsi un vai vērts ar varu vai viltu kādu paturēt...saka ka nevajag turēt mirējus un gājējus.. . ja ir bērni tad jau sāpes tiem visvairāk.un tiesi tāpēc jau arī jāsaprot, ka nedzīvojam jau tikai sevis pēc.. tak bērnus radīja abi.. vai tiem arī gimeni izpostīt...bet nevajag sasteigt varbūt ka viss nostājas savās vietās.. jo dzīvi sākt no jauna nemaz nav tik vienkārši.. nodevība sāp un vilsanās.. un varbūt tiesi tapēc kāds vairs atiecības nekad neuzsāks..
 
#
P » adel 6.marts 2018 11:06 atbildēt
Jūs esat dzīvesgudrs cilvēks.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers