Tūrisms

18.februāris, 15:06 Marta pirmajās brīvdienās Viļņā tiek svinēta Lietuvas aizgādņa – Svētā Kazimira – svētki, un arī šogad 4. martā var aut kājas ceļam uz Lietuvas galvaspilsētu Viļņu. Kazīša, Kazjuka, kā debesu aizgādni mīlīgi dēvē lietuvieši, amatnieku brīvdabas tirgus ir vecākais un lielākais ne tikai kaimiņvalsts galvaspilsētā, bet par tādu iecelts arī starp pārējām Baltijas valstīm – Latviju un Igauniju. Un pat – Eiropā. Vairāk »
 
17.februāris, 14:05 Šogad 4. martā Lietuvas galvaspilsētā Viļņā notiek gadskārtējie Kaziukas svētki, kuru neatņemama sastāvdaļa ir grandiozs gadatirgus Viļņas vecpilsētā un Užupes republikas (Užupis) teritorijā. Vairāk »
 
15.februāris, 19:45 Džeina Parka bija tikai 17 gadus jauna, kad loterijā vinnēja 1 miljonu Lielbritānijas mārciņu. Savukārt tagad meitene ir iesūdzējusi tiesā loterijas rīkotājus, jo lielais laimests esot sabojājis viņas dzīvi, vēsta "Mirror". Vairāk »
 
14.februāris, 22:22 Kāda ģimene Itālijas pilsētas Padujas restorānā svētdien piedzīvoja patīkamu pārsteigumu, kad pēc restorānā ieturētās maltītes čekā tika norādīta atlaide par labi audzinātiem bērniem, vēsta "The Local". Vairāk »
 
14.februāris, 19:30 Starp populārākajiem Latvijas iedzīvotāju ceļojumu galamērķiem aizvadītajā gadā kļuvusi Brisele, Londona, Skandināvijas valstis un Maskava, taču arvien biežāk ceļotāji vēlas doties arī uz Āzijas valstīm – Japānu, Ķīnu un Dienvidkoreju. Tā liecina tūrisma aģentūras SIA “Latvia Tours” apkopotie dati. Vairāk »
 
12.februāris, 12:20 Pasta salā norisinās 19.Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls. Lielās apmeklētāju plūsmas dēļ sestdien ledus skulptūru apskate bija apgrūtināta, tādēļ svētdien ikviens aicināts tās apskatīt jau no pulksten 11. Vairāk »
 
12.februāris, 11:40 Zviedrijas iedzīvotājs Tomas Bjornebaks iemūžinājis skaisto halo parādību, kuras laikā rodas iespaids, ka pie debesīm ir vairākas saules, vēsta "The local". Vairāk »
 
6.februāris, 19:39 Tūristu iecienītās Itālijas pilsētas Pizas iedzīvotājus ir pārsteidzis neparasts atradums - pilsētas upē Arno vairākas reizes manīts delfīns, vēsta "The local". Vairāk »
 
6.februāris, 18:50 No 10. līdz 12. februārim Jelgavas pilsēta aicina piedzīvot Baltijā vērienīgāko ziemas notikumu – Starptautisko Ledus skulptūru festivālu, kurš norisināsies jau deviņpadsmito reizi. Tajā piedalīsies 32 profesionāli tēlnieki, kuri veidos skulptūras par tēmu «Karnevāls». Festivāla gaisotni papildinās dažādu mūziķu uzstāšanās, izrādes bērniem, skulptūru spīdēšana, darbnīcas, uguņošanas un daudz kas cits. Vairāk »
 
5.februāris, 8:29 Aktīvā tūrisma portāls Pargajieni.lv piedāvā doties aizraujošā pārgājienā pa Smilteni un tās tuvāko apkārtni. Pārgājiena starts paredzēts ap plkst. 11.00 Smiltenes autoostā (Pils ielā 1), kad būs pienācis autobuss no Rīgas. Vairāk »
 
4.februāris, 14:04 Šonedēļ starp Tallinu un Helsinkiem sācis kursēt jauns ātrgaitas prāmis Megastar, kas turpmāk nodrošinās reisus trīs reizes dienā. Protams, šī ir laba ziņa tuvu un ātru ceļojumu piekritējiem. Vairāk »
 
3.februāris, 11:33 Jau šīs nedēļas nogalē, no 3. līdz 5. februārim, izstāžu zālē BT1 notiks starptautiskais tūrisma gadatirgus–izstāde Balttour 2017, kas šogad norisināsies jau 24. reizi. Tajā būs iespējams uzzināt par atpūtas iespējām 41 pasaules valstī, turklāt visas trīs dienas notiks ceļojumu izpārdošana. Vairāk »
 
2.februāris, 17:55 Brīvdienas ir ideāli piemērots laiks, lai pavadītu iespaidiem bagātu dienu jūras tuvumā, vienlaikus baudot kopā būšanu ģimenes lokā. Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs apkopojis interesantākās idejas, kā aktīvi un veselīgi pavadīt brīvdienas vai nedēļas nogali kūrortpilsētā ģimenēm ar bērniem. Vairāk »
 
1.februāris, 19:19 Svētdien tūristi Argentīnā, San Bernardo pludmalē pastrādājuši nežēlīgu noziegumu - viņi neatļāva delfīnu mazulim nonākt atpakaļ ūdenī, lai tikai varētu uzņemt fotogrāfijas ar to. Rezultātā delfīns zaudēja dzīvību, vēsta "National Geographic". Vairāk »
 
1.februāris, 11:50 Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) dabas izglītības centrs "Meža māja" sestdien, 4.februārī, atzīmējot Pasaules mitrāju dienu, aicina ikvienu interesentu doties tematiskā, izzinošā pārgājienā pa Ķemeru Nacionālā parka (ĶNP) mitrājiem. Šogad Pasaules mitrāju dienas temats ir "Mitrāji - dabas katastrofu riska samazinātāji", un arī šajā pārgājienā ikviens varēs uzzināt vairāk par mitrāju lomu kopējā vides aizsardzības kontekstā. Vairāk »
 
30.janvāris, 19:42 Dažādas Latvijā populāras personas šajā nedēļas nogalē ir baudījušas brīvdienas ar pilnu krūti. Turklāt Latvijas slavenības nav kautrējušās un savu brīvdienu fotogrāfijas ir ievietojuši arī sociālajos medijos. Vairāk »
 
29.janvāris, 18:20 Velsas princis Harijs un Kembridžas hercogs Viljams ir lūguši izveidot viņu mātes, princeses Diānas statuju, pieminot 20. gadadienu kopš princeses traģiskās nāves, vēsta BBC. Vairāk »
 
29.janvāris, 15:40 Viena no labākajām 4 zvaigžņu viesnīcām Eiropā "Romantik Seehotel Jaegerwirt", kura atrodas Austrijā piedzīvojusi hakeru uzbrukumu, kura laikā viesnīcas istabiņās tika iesprostoti visi tās apmeklētāji, vēsta "The Local". Vairāk »
 
29.janvāris, 12:40 Šonedēļ Zviedrijas iedzīvotājus pārsteidzis mākonis, kurš līdzinās citplanētiešu NLO kuģim, vēsta "The Local". Vairāk »
 
28.janvāris, 14:13 Nav jau tās Latvijas pilis spoku vien apsēstas, bet nenoliegsim, ka interesi par senajām celtnēm izraisa ne tikai grezns interjers un gari stāsti par atjaunošanu un pils vēsturi, bet arī kāds pikantāks piedzīvojums. Pat ja līdz galam nenoticam, ka tā būtu varējis notikt. Kā? Nu, ka pilī varētu satikt spoku... Turklāt spoku medniekiem neviens gadalaiks nav šķērslis, svarīgi, lai pils būtu atvērta apmeklētājiem. Katrai no pilīm ir sava nopietnā vēsture, bet arī nenopietnā to rotā. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers