Tūrisms

15.augusts, 10:30 Saldējumu, plastelīnu, suliņu, burbuļu pūšamo. Tad vēl ieejas biļetes, maksa par autostāvvietu, turza ar popkarnu. Nereti atpūta kopā ar mazo sirdsāķīti izvēršas par īstu "maka purinātāju", kas paģēr, ka pasākumu apmeklēšana ar bērniem ir dārgs un tādēļ salīdzinoši rets prieks. Vairāk »
 
12.augusts, 14:44 Jankas Kupalas svētkus Baltkrievijā esmu piedzīvojusi tikai netālu no Vitebskas, tāpēc nezinu, cik vērienīgi tos svin citur šajā valstī. Bet vismaz dažus kilometrus aiz Vitebskas, kādā atpūtas kompleksā, cilvēki priecājās bez smalki izstrādāta scenārija un izrādīšanās «lai būtu smuki», kas latviešiem, starp citu, ir raksturīgi. Kāpēc tagad rakstu par Jankas Kupalas alias Līgo svētkiem? Vairāk »
 
11.augusts, 12:06 Ceļošana vienmēr saistās ar neaizmirstami skaistām sajūtām, labi pavadītu laiku un burvīgu noskaņojumu. Lai šīs emocijas izdotos izdzīvot pilnvērtīgi, tūroperators “Novatours” iesaka, ko ņemt vērā, dodoties baudīt atpūtu ārpus valsts. Vairāk »
 
9.augusts, 12:05 Augusts ir atvaļinājumu laiks, kad tuvākos un tālākos braucienos dodas visa „vecā Eiropa” un arī daudzi Latvijas atpūtnieki. Gatavojoties braucienam, katrs no mums prātā pārcilā obligātās lietas. Neaizmirst pasi, paņemt peldkostīmu, atvest kolēģiem magnētiņus, nopirkt jaunas iešļūcenes. Ak, jā.... un tad vēl tā apdrošināšana. Ko darīt ar apdrošināšanu? Vairāk »
 
8.augusts, 12:28 Lai arī vasara tuvojas izskaņai, daudziem no mums joprojām plānoti atvaļinājumi. Un vai nebūtu feini tos pavadīt kādā aizraujošā vietā? Vairāk »
 
7.augusts, 14:19 Vasara, kurā saulainās dienas bez lietus var uz vienas rokas pirkstiem saskatīt, ir iegriezusi parastajiem darba ļaudīm, kuriem ne vienu vien atvaļinājuma dienu nākas pavadīt nevis gulšņājot pie jūras, bet gan skatoties televizoru vai lasot grāmatas. Savukārt Jūrmalas, kas tomēr ir kūrortpilsēta, uzņēmēji par šādu situāciju nemaz nav satraukušies, un priecīgi ir arī tūrisma aģenti, kas kā karstus pīrādziņus tirgo ceļojumus uz siltajām zemēm. Vairāk »
 
6.augusts, 18:03 Ceļojums un atpūta ar bērniem ir īpaši jāplāno. Mūsdienās apvienot patīkamo ar lietderīgo un ērtībām ir daudz vienkāršāk nekā agrāk, jo ceļojumu aģentūras, tūrisma biroji, aviokompāniju un kūrortu piedāvājumi, kas apmierina visbagātāko iztēli, kā arī naudas maciņu, ir pārpārēm. Izpētot ceļojumu tīmekļa vietnes «TripAdvisor» šīs vasaras ieteikumus, »Vakara Ziņas« piedāvā viesnīcu un kūrortu topu, kuros jūsu bērnam noteikti nebūs garlaicīgi. Vairāk »
 
5.augusts, 14:45 Pieļauju, ka ne tikai Rodas sala vai Krēta šogad kļuvusi par populāru tūristu galamērķi. Grieķija un tās salas kļūst aizvien pieprasītākas, jo atpūtnieki ir jokaina tauta un nevēlas tikt noslaktēti Ēģiptes, Turcijas un citos vēl nesen saldajos austrumu kūrortos, lai kādus bonusus tie piedāvātu. Vairāk »
 
5.augusts, 8:50 Šodien, sākot no plkst. 12.00, Ādažu lidlaukā, Ādažu novada “Eimuros” ikviens interesents varēs aplūkot dažādus lidaparātus un lidmodeļus klātienē, vērot dažādu lidotāju paraugdemonstrējumus, kā arī apskatīt ne tikai aviācijas, bet arī militāro tehniku, jo Ādažu lidlauks svinēs savu 10 gadadienu. Vairāk »
 
4.augusts, 22:00 Jau tradicionāli augusta sākumā Lietuvas pilsētā Birži notiek pilsētās svētki, kurus apmeklē ne tikai Lietuvas, bet arvien biežāk arī Latvijas iedzīvotāji. Latviski runājošais Biržu mērs Valdemārs Vaļkūns informē, ka tradicionālajā Biržu gadatirgū latviešu valodu arvien vairāk dzird letes abās pusēs. Latvijas pārstāvji ir arī kultūras programmā, ka arī oficiālo viesu vidū. Vairāk »
 
3.augusts, 16:33 Novērtē Latvijas dabas bagātības! Piedāvājam aplūkot skaistās Latvijas pludmales un jūras krastus, kur iespējams baudīt dabas skaistumu. Vairāk »
 
2.augusts, 16:30 Atpūta pie ūdeņiem vasaras laikā aicina daudzus, taču ne vienmēr tai jābūt smilšainajai jūras pludmalei. Ievilkt elpu dabā iespējams arī garās pastaigās gar upēm un ezeriem. Piedāvājam dažus piemērus, kur Latvijā iespējams atpūsties pie skaistiem ezeriem gan aplūkojot dabas ainavu, gan dodoties laivas izbaucienos. Vairāk »
 
2.augusts, 8:45 Šajā nedēļas nogalē, kad Ventspils atzīmēs savu 727. jubileju, pilsētu pārpludinās viesi no malu malām. Taču arī citās nedēļas nogalēs pilsētā tūristu netrūkst. Tas nav pārsteidzoši, ka Ventspils tūristus pievelk kā magnēts, jo viesošanās pilsētā ir bauda acīm un atpūta dvēselei un prātam. Vairāk »
 
1.augusts, 16:30 Ja tavs galamērķis ir Latgale vai Sēlijas puse, piedāvājam vietas, kur iespējams pa ceļam ieturēt gardu maltīti pirms tava galamērķa vai dodoties jau mājup. Vairāk »
 
1.augusts, 10:40 Vasara, kā ierasts, ir siltākais un daudziem arī gaidītākais gadalaiks, kad nodoties saules peldēm un atpūtai kopumā. Šai gadalaikā daudzi arī izvēlas mīt gredzenus un doties romantiskā atpūtā ar mīļoto cilvēku. Ceļojumu aģentūras “Latvia Tours” novērojumi liecina, ka atpūtnieku vidū arvien populāras ir Eiropas valstis, bet pieaug interese arī par tālākām zemēm. “Latvia Tours” apkopojusi dažus – gan zināmus, gan mazāk populārus atpūtas galamērķus ar gleznainām ainavām visā pasaulē, kuros pāriem nodoties kā laiskai, tā arī aktīvai atpūtai. Specifiskās dabas dēļ šīs vietas var kalpot arī par iemeslu neaizmirstamām kāzu/medusmēneša fotogrāfijām. Vairāk »
 
31.jūlijs, 16:54 Vasara nav galā un vēl iespēja izbaudīt saules starus pie jūras. Piedāvājam ieskatu, kādus kempingus iespējams atrast pie jūras, kuri ļaus izlauzties no ikdienas un relaksēties jūras viļņos. Vairāk »
 
30.jūlijs, 8:30 Sabiedrības dāma un gleznotāja Liene Skulme pavisam nesen atgriezās no Itālijas, kur baudīja īstu vasaru. Žurnālam »Vakara Ziņas« viņa uztic savus Itālijas piedzīvojumus, kuru laikā secinājusi, ka itāļu mafija ir tikpat nežēlīga, kā to attēlo kinoindustrija. Vairāk »
 
29.jūlijs, 14:40 Kā ierasts teikt: Meksika ir kontrastu zeme. Tas attiecas arī uz Kankūnu, iecienītu Meksikas kūrortu. Bounty reklāmu pludmales, tortillas, burritos, nachos un svelmaina naktsdzīve? Jā, bet ne tikai. Ir arī pilnīgi cita, netūristiska, vide – blakus baltsmilšu pludmalēm ieraugām visus «nepieciešamos» kontrastus. Bet, par spīti redzētajam, – Meksika ir brīnišķīga. Sevišķi, ja izbaudām piramīdas, džungļus un lagūnas. Vairāk »
 
27.jūlijs, 14:11 Kopš jūnija bērniem, kuri ir Latvijas Republikas valstspiederīgie, ir ļauts ceļot uz visām Eiropas Savienības dalībvalstīm bez notariāli apliecinātas pilnvaras vai vecāku piekrišanas. Taču tas nemazina riskus, ar kuriem var saskarties uz ārzemēm devusies vecmāmiņa vai krustmāte, kurai bērns ir uzticēts. Nepilngadīgām personām nav rīcībspējas, un tās nevar pašas sevi pārstāvēt, piemēram, medicīnas, tiesībsargājošajās un citās iestādēs. Vairāk »
 
26.jūlijs, 11:10 Beidzot vasara ir pilnbriedā, un arvien vairāk palielinās to ceļotāju skaits, kuri vasaras atvaļinājuma laikā vēlas izzināt kaimiņvalstu dabas pērles, ceļojumam izmanto automašīnu. Informāciju sagatavojis autonomas uzņēmuma Budget Latvia pārstāvis Edijs Vārpsalietis. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers