Tūrisms

Šodien, 14:33 Miniatūrā Islande ir apceļojama ļoti neilgā laikā. Tomēr tā ir šķietamība, un islandieši to pierāda, sastādot tūrisma maršrutus, kas var kalpot gan ieskatam, lai Islandes viesi apjaustu, ko var ieraudzīt, gan arī tos var izbaudīt un piedzīvot. Dienā vairāk par vienu pārgājienu vai izbraukumu nebūs iespējams īstenot. Un Islande ir valsts, kurā var ļauties fantāzijai arī tad, ja domu gaita ir racionāla. Par elfiem un troļļiem Islandē nejoko! Vairāk »
 
14.marts, 15:53 Vakar medijus pāršalca ziņa, ka lielākā dabiskā pazemes telpa Latvijā - Dauģēnu Lielās alas lielā zāle ir sabrukusi. Saistībā ar to Dabas aizsardzības pārvalde aicina cilvēkus uzmanīties. Vairāk »
 
14.marts, 11:17 Par spīti vēlam sākumam šogad ziema ir bijusi intensīvākā un aukstākā pēdējo piecu gadu laikā, turklāt ilgtermiņa prognozes liecina, ka ziemīgie laikapstākļi pēc nelielā pārtraukuma šogad varētu saglabāties neierasti ilgi - līdz pat marta beigām. To savā labā ir izmantojušas arī slēpošanas trases, saražojot sniega rezerves vairāk nekā jebkuru gadu un nodrošinot ilgāku slēpošanas trašu darbību. Vairāk »
 
10.marts, 14:12 Kas to būtu domājis – izrādās, ka īstā piramīdu zeme patiešām ir nevis Ēģipte, bet gan «uz leju» esošā, daudz, daudz, daudz mazāk zināmā un pat bieži vien svešiniekam par bīstamu uzskatītā Sudāna. Tiesa, ne tik milzīgas kā ziemeļu kaimiņvalstī, šeit piramīdas ir sastopamas nesalīdzināmi biežāk, daudz kuplākā skaitā un dažādās pussabrukšanas un galīgas sabrukšanas stadijās. Un reizē ar tām – arī neskaitāmi visvisādu dinastiju tempļi, statujas, ciļņi, skulptūras un kas tik vēl ne. Spēj tik pārbraukt no viena pie nākamā. Vairāk »
 
3.marts, 14:44 Ja ir gribēšana izrauties nedēļas nogalē uz ne pārāk tālu, nepavisam ne dārgu un interesantu izbraucienu, tad Kauņa ir viens no galamērķiem. Lietuva svin valsts simtgadi, un pasākumu klāsts šogad solās būt īpaši plašs un daudzveidīgs ne tikai galvaspilsētā Viļņā, bet arī citās pilsētās. Vairāk »
 
3.marts, 13:45 Lēnām atvadoties no ziemas, ceļotgribētāji sāk meklēt galamērķus pavasara rezervējumiem. Uz kuriem galamērķiem ir vērts doties martā, aprīlī un maijā? Vairāk »
 
2.marts, 13:07 Sniegputeņa dēļ piektdien atkal slēgta satiksmei Ženēvas lidosta. Vairāk »
 
1.marts, 10:11 Sniegputeņa dēļ ceturtdien slēgta satiksmei Ženēvas lidosta. Vairāk »
 
28.februāris, 13:30 Kopš pagājušā gada oktobra dabas parka Ogres ieleja teritorijā Ogres novadā uz Meņģeles un Taurupes pagastu robežas ikvienam interesentam ir publiski pieejams tuvākajā apkaimē vienīgais skatu tornis, no kura paveras skats uz abiem Ogres novada pagastiem, kā arī Ogres upes ieleju. Vairāk »
 
28.februāris, 13:00 Kādreizējā Ķeipenes dzelzceļa stacija Ogres novada Ķeipenes pagastā kļuvusi par populāru tūrisma objektu, jo stacijas ēkā izvietots slavenā kinorežisora Sergeja Eizenšteina kino muzejs un blakus stacijas ēkai izveidots Komunikācijas centrs. Šī vieta noteikti kļūs vēl populārāka, jo katru gadu bijušās stacijas teritoriju papildina kāds jauns, unikāls vides objekts. Pagājušā gada oktobrī šeit tika atklāts vēl viens vides objekts – Potjomkina aka. Vairāk »
 
24.februāris, 17:51 Turīna ir vēl viens no iespējamajiem vienas dienas maršrutiem, kas atrodas ātrvilciena stundas brauciena attālumā no Milānas centrālās dzelzceļa stacijas Milano Centrale. Laika ziņā apmēram tikpat tālu kā Verona, bet divreiz tuvāk nekā Venēcija vai Florence. Vairāk »
 
23.februāris, 17:00 Beidzot sagaidījuši no darbiem brīvās stundas un uzzinājuši, ka tiek piedāvāta ekskursija uz Korejas demilitarizēto zonu jeb, tā saukto, DMZ, nolēmām šo iespēju izmantot. Jau pieteikumā ekskursijai kļuva skaidrs, ka tas nebūs parasts brauciens, turklāt uzreiz tikām piekodināti, kas fotografēt demilitarizētajā zonā būs stingri aizliegts. Vairāk »
 
16.februāris, 17:14 Lai nodrošinātu ievērojami pieaugušo pieprasījumu autobusu biļetēm no Krievijas uz Latviju nedēļā, kad tiek svinēts 8.marts, autobusu pārvadātājs “Lux Express” nodrošinās papildreisus no Sanktpēterburgas uz Rīgu. Vairāk »
 
10.februāris, 12:02 Līdz ar XXIII ziemas olimpisko spēļu atklāšanas ceremoniju ne tikai sporta vēsturē tiek ierakstīta Phjončhana – neliels miests un tāda paša nosaukuma apriņķis Dienvidkorejā, kas ar trešo piegājienu izpelnījies tiesības rīkot prestižāko ziemas sporta forumu. Gluži tāpat kā citas olimpisko spēļu galvaspilsētas, arī Phjončhana cer, ka tās investīcijas atpelnīsies. Vairāk »
 
6.februāris, 12:30 Aizvadītajā nedēļā Diseldorfā, Vācijā notika Eiropas lielākā burāšanas un ūdenssporta izstāde, kurā, lai popularizētu Rīgu kā pievilcīgu burāšanas tūrisma galamērķi, piedalījās arī Rīgas brīvostas pārstāvji. Vairāk »
 
5.februāris, 16:11 Šogad Rīga ir nominēta prestižajam Eiropas labākā tūrisma galamērķa jeb "European Best Destination" titulam. Aicinot atbalstīt Latvijas galvaspilsētu publiskajā balsojumā, savu balsi par Rīgu ir atdevuši vairāki sabiedrībā populāri cilvēki, tostarp Lelde Lietaviete, Armands Simsons, grupa Astro’n’out, Intars Busulis, Toms Petrusevičs un citi. Vairāk »
 
3.februāris, 14:44 «Ceļošana apliecina nācijas labklājību. Ja ir grūti laiki, cilvēks uzreiz atsakās no izklaidēm, un ceļošana ir izklaide. Ja ir maz naudiņas, tomēr gribas kaut ko, tad aizies uz koncertu vai nopirks grāmatu, bet neceļosi. Skaitļi rāda – pa savu valsti mēs ceļojam arvien vairāk,» saka Lauku ceļotāja prezidente Asnāte Ziemele. Vairāk »
 
2.februāris, 10:45 Šodien sākas starptautiskā tūrisma izstāde gadatirgus Balttour 2018, kas šogad norisināsies jau 25. reizi. Tūrisma un atpūtas piedāvājumus pasaules atklāšanai un Latvijas apceļošanai prezentēs vairāk nekā 850 uzņēmumu. Vairāk »
 
1.februāris, 10:48 Šā gada 11.februārī Latvijas ģeologi dosies pirmajā ekspedīcijā uz Antarktīdu, lai veiktu ledāju pētījumus un turpinātu attīstīt polāro pētījumu jomu Latvijā. Vairāk »
 
1.februāris, 9:59 No 2. līdz 4.februārim Ķīpsalā notiks 25. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus "Balttour 2018", kur labākos tūrisma un atpūtas piedāvājumus pasaules atklāšanai un Latvijas apceļošanai prezentēs vairāk nekā 850 uzņēmumu. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers