Tūrisms

17.janvāris, 18:01 Jūrmalas pilsētas pludmalē no Lielupes līdz Jaunķemeriem izveidota slēpošanas trase 22 kilometru garumā, kas paredzēta klasiskajai distanču slēpošanai ar iespēju baudīt brīnišķīgus skatus. Slēpošanai gan klasiskajā, gan slidsolī pieejama īsāka trase Dzintaru mežaparkā. Vairāk »
 
16.janvāris, 15:15 Šodien savu 70. dzimšanas dienu atzīmēs Viktors Lapčenoks – kādreizējais basketbolists, Raimonda Paula atrasts dziedātājs ar dabas dotu balsi, nerimstošu dzīvesprieku un fantastisku atmiņu. Vairāk »
 
16.janvāris, 12:50 Nocietušies pēc sniega un patīkami nelieliem mīnusiem, šajā nedēļas nogalē teju visi Latvijas slēpotāji devās izlocīt kājas uz kādu no nedaudzajām slēpošanas trasēm. Tiesa, daudzviet slēpotājus gaidīja nepatīkama vilšanās - pie pacēlājiem veidojās milzīgas rindas, kas ātri vien "noēda" slēpošanas priekiem apmaksāto laiku uz kalna. Vairāk »
 
14.janvāris, 21:38 Neraugoties uz teroraktiem vairākās tūristu iecienītās valstīs, pagājušajā gadā cilvēki turpināja ceļot un atpūsties, sacīja tūrisma aģentūras "Kolumbs" direktore Sanita Rugina. Vairāk »
 
14.janvāris, 14:09 No dārgās un sīkburžuāziskās Gilfordas uz Londonas alternatīvo cilvēku rajonu Kamdentaunu – divi pretpoli, ko izbaudīju aizvadītajos Ziemassvētkos. Vienā – absolūts miers, otrā – psihedēlisks cilvēku, mūzikas, ēdienu, preču mikslis. Vairāk »
 
10.janvāris, 20:20 Kanāriju salās nupat apmeklētājiem nupat ir atvērts pirmais zemūdens muzejs Eiropā ar nosaukumu "Atlantijas muzejs", vēsta "The Local". Vairāk »
 
9.janvāris, 21:38 ASV Kalifornijas štatā spēcīga vētra iznīcinājusi vienu no iecienītākajiem tūrisma objektiem ASV - milzu sekvoju, vēsta raidorganizācija BBC. Vairāk »
 
9.janvāris, 15:40 11.janvārī Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) aicina ikvienu interesentu kopīgi atzīmēt lācenes Ilzītes 16.dzimšanas dienu Līgatnes dabas takās. Vairāk »
 
7.janvāris, 14:02 Paši apdomīgākie un tālredzīgākie ceļotāji, visticamāk, jau paspējuši ne tikai rezervēt lidojumus un viesnīcas, bet, iespējams, arī sakravāt ceļasomas, lai šogad dotos uz vietām un pasākumiem, kas viņus interesē. Vai nu tā būtu laiska atpūta siltajās zemēs, slēpošana kalnos, Donalda Trampa inaugurācijas vērošana, vai romantisks Parīzes apmeklējums. Vairāk »
 
4.janvāris, 22:22 Par spīti vietējo un garīdznieku protestiem tikai dažus metrus no Vatikāna ir atvērts ātrās ēdināšanas restorāns "McDonalds", vēsta "The Local". Vairāk »
 
4.janvāris, 20:20 Vācu aviācijas drošības centrs JACDEC ir izveidojis 2017. gada aviokompāniju drošības reitingu, pēc kura ir iespējams spriest par visdrošākajām aviokompānijām pasaulē. Vairāk »
 
3.janvāris, 11:45 “Latvia Tours Ceļojumu indeksa” dati, kas atspoguļo informāciju par respondentu nesenāko ceļojumu 2016. gadā, liecina, ka 39% iedzīvotāju izvēlējušies ceļot bez citiem mājsaimniecības locekļiem. Vairāk »
 
2.janvāris, 22:22 Laikraksts "The Telegraph" ir apkopojis un izvērtējis pasaules valstu labākos un sliktāko tūrisma saukļus. Latvija ar saukli "Best enjoyed slowly" (Labāk izbaudīt nesteidzoties) ir ierindota 6. vietā. Vairāk »
 
1.janvāris, 12:02 1.janvāra vakarā, nu jau tradicionāli Jaunpils pilī atkal notiks Jaunpils pils karnevāls. Šī gada tēma - "Kā pasakā…" Vairāk »
 
30.decembris 2016, 22:40 Kāds Itālijas uzņēmums "Carlo Ratti Associati" Parīzē ir plānojis izveidot interesantu sporta zāli, kuras mērķis ir motivēt vēl vairāk cilvēku nodarboties ar sportu, vēsta ārvalstu mediji. Vairāk »
 
29.decembris 2016, 23:50 Gada nogales īpašo atmosfēru vēl var pagūt noķert Doma laukumā, kur visus svinētājus gaida Ziemassvētku tirdziņš. Vairāk »
 
29.decembris 2016, 22:50 Silto laika apstākļu dēļ vairākas slēpošanas trases plāno atcelt Jaungada sagaidīšanas pasākumus un darbību atsākt tikai nākamnedēļ, apstiprina slēpošanas trašu pārstāvji. Vairāk »
 
26.decembris 2016, 19:20 ASV Nacionālajā arborētumā Vašingtonā plašākai auditorijai ir apskatāms bonsai koks, kas ir gandrīz 400 gadus vecs un ir pārcietis atombumbu uzbrukumu Hirosimā 1945. gadā, vēsta ārvalstu mediji. Vairāk »
 
26.decembris 2016, 17:00 Strauji tuvojas skolēnu ilgi gaidītās brīvdienu nedēļas, kad bērni pelnīti varēs atpūsties no mācībām un baudīt ziemas priekus. Lai brīvdienas izdotos iespējami interesantas un kvalitatīvas, Rimi Bērniem ekspertu komanda iesaka aktivitātes, kuras vērts izmēģināt šajā svētku laikā. Klinšu kāpšana, loģikas spēle, eksperimenti, muzeja apmeklējums, skeitparks, slidotava un citas aizraujošas nodarbes - savām interesēm un iespējām piemērotāko spēs atrast katrs! Vairāk »
 
26.decembris 2016, 15:00 Norvēģijas pilsētā Kristiansandā, kāda banka nolēma piesaistīt pilsētai vairāk apmeklētājus lūdzot māksliniekiem izveidot pasaulē lielāko marcipāna cūku, kura varētu pārspēt Ginesa rekordu, vēsta "The Local". Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers