Tūrisms

23.jūnijs, 17:20 Lai arī šogad svētku brīvdienas ir par vienu dienu īsākas nekā pagājušajā gadā, pieprasījums pēc ceļojumiem Līgo svētku laikā šogad ir lielāks nekā pērn, pastāstīja aptaujātie tūrisma aģentūru pārstāvji. Vairāk »
 
22.jūnijs, 16:14 Vasaras saulgriežu un Jāņu svinēšana ir viena no senākajām tradīcijām Baltijas valstīs, ko atzīmē ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā un Igaunijā. Šajā laikā cilvēki arvien vairāk dodas ārpus pilsētas, lai iepazītu apkārtni un kaimiņu valstis – tā liecina autonomas uzņēmumā Payless novērojumi. Vairāk »
 
19.jūnijs, 9:17 No šodienas līdz 25.jūnijam tiek rīkota akcija "Tauriņu vērošanas izaicinājums", kura laikā interesenti var sacensties par vislielāko reģistrēto tauriņu novērojumu skaitu. Vairāk »
 
17.jūnijs, 14:44 Mums katram ir vismaz divas dzīves – ikdienišķā un slepenā. Ja Irēnai Pušpurei, Latvijas mazpilsētā dzīvojošai un strādājošai sievietei ar ekonomistes izglītību, kāds jautā par viņas vājībām, tad izdzird vienu vienīgu vārdu – Parīze. Vairāk »
 
17.jūnijs, 12:37 Šodien,17. jūnijā, plkst. 19.00 Ēveles pagastā norisināsies Jāņu ielīgošanas komandu orientēšanās sacensības "Meklējam Jāni un Līgu!". Vairāk »
 
15.jūnijs, 9:15 Ūdens temperatūra Latvijas lielākajās upēs un ezeros ceturtdienas rītā caurmērā ir +14..+18 grādu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra operatīvā informācija. Vairāk »
 
15.jūnijs, 1:05 Lai godātu Liepājas kā jūras un ostas pilsētas vēsturi un tradīcijas, 8. jūlijā Jūras svētku laikā jau otro gadu tiks rīkota "Jūrasbraucēju Kuršu Vikingu liellaivu sacensības". Vairāk »
 
14.jūnijs, 18:00 Vasaras saulgrieži ir tas brīdis, kad ir visgarākā diena un visīsākā nakts. Jāņi un Līgo diena būs jau pēc divām nedēļām, tādēļ daudzviet jau sāk norisināties dažādi ielīgošanas pasākumi, kuri pulcē lielu skaitu apmeklētāju. Šādos pasākumos parasti tiek daudzinātas latviešu tradīcijas un galdā tiek likti pašu rokām gatavoti labumi. Vairāk »
 
12.jūnijs, 22:22 Pirms trim mēnešiem mēs – divi jaunieši Laine un Arturs – atgriezāmies no sava septiņpadsmit mēnešu ilgā ceļojuma apkārt pasaulei ar autostopiem. Tas, ko ieguvām, tas, ko redzējām un izjutām, ir mūsu lielākā bagātība, ko nespēs atņemt ne aukstākās ziemas salnas, ne aukstākie vārdi. Mēs to izdarījām – mēs apceļojām pasauli! Un bijām tik tuvu patiesībai, cik vien iespējams, jo ceļojām ar stopiem, dzīvojām kopā ar vietējiem un izzinājām sevi situācijās, kuras pieredzēt ikdienišķos apstākļos nav iespējams. Un nu esam atgriezušies mājās – Latvijā. Un atkal jūtamies kā lielā ģimenē, kur visi runā vienā mēlē un katrs stūrītis ir pazīstams. Vairāk »
 
12.jūnijs, 21:30 Šajā nedēļas nogalē Valmiermuižas pils dārzā norisinājās postfolka festivāls ‘’Sviests 2017’’. Festivāla apmeklētājiem bija iespējams baudīt dažādu mākslinieku uzstāšanos uz divām skatuvēm. Vairāk »
 
10.jūnijs, 14:44 Skatoties kartē, Vjetnama, šķiet, samērā neliela valsts, taču tas ir izteikts kartogrāfisks māns. Attālums no Vjetnamas ziemeļu gala līdz dienvidu galam ir apmēram tāds pats kā no Rīgas līdz Venēcijai, tāpēc aptvert visu valsti vienā ceļojumā ir pagrūti. Ja galvenais ceļojuma iemesls ir siltums un saule, tad, izvēloties vietu, uz kurieni tieši braukt, klimatiskajam faktoram ir izšķiroša nozīme. Vairāk »
 
7.jūnijs, 7:54 Ūdens temperatūra peldvietās ir no +12 grādiem jūrā un atsevišķu upju posmos līdz +19 grādiem Lielupē, liecina pludmales glābšanas dienestu, kā arī Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati. Vairāk »
 
6.jūnijs, 12:45 Lielbritānijā šogad notikušo teroraktu dēļ Latvijas Ārlietu ministrija ceļotājiem ieteikusi iegādāties dzīvības un veselības apdrošināšanas polisi, kas paredz arī personas repatriāciju, tajā skaitā nāves gadījumā, kā arī reģistrēties Konsulārajā reģistrā un lejuplādēt mobilo aplikāciju Ceļo droši. Vairāk »
 
2.jūnijs, 19:33 Piektdien, 16.jūnijā, kuģis “Jūrmala” aicina doties braucienā pa Lielupi no Jelgavas līdz Majoriem Jūrmalā. Brauciens sāksies Jelgavā no piestātnes pie gājēju tilta “Mītava” Driksas upes krastā pulksten 11, bet atgriešanās Jelgavā plānota pulksten 19.30. Vairāk »
 
2.jūnijs, 14:23 Boloņa, pilsēta, kas atrodas kaut kur ātrvilcienu līnijas Milāna–Florence–Roma pusceļā, man pašam vairāk asociējās ar kaut kādiem bērnībā dzirdētiem nostāstiem par itāļu komunistu rīkotajiem strādnieku streikiem (droši vien politinformāciju nopelns) un Eiropas vecāko universitāti. Vairāk »
 
1.jūnijs, 19:51 Soctīklu lietotāja Liene Bērziņa,kura agrāk pazīstama kā Liene Zostiņa, daudzu TV raidījumu vadītāja, savā facebook. com profilā ievietojusi aizkustinošu video, kā ar savām trijām māsām pārsteidz mammu, kura šobrīd atrodas Anglijā. Vairāk »
 
1.jūnijs, 19:50 Sākoties siltiem laikapstākļiem, pieaug iedzīvotāju vēlme ceļot un aktīvi pavadīt brīvo laiku. Pirmais vasaras mēnesis tradicionāli sākas ar Bērnu aizsardzības dienu, kas tiek svinēta 1. jūnijā, un šī diena ir arī sava veida atgādinājums par to, cik vērtīgs ir laiks, kas pavadīts ģimenes lokā. Gan Latvijā, gan ārpus netrūkst dažādu atpūtas objektu, kas var kļūt par aizraujošu un izglītojošu galamērķi ģimenēm. SIA “Latvia Tours” Atpūtas sektora vadītāja Inga Freiberga sagatavojusi inforāciju par dažiem interesantākajiem, tepat pierobežā esošiem objektiem. Vairāk »
 
30.maijs, 17:28 Portāls Travelnews.lv apkopojis Latvijas pilsētu svētku kalendāru. Noskaidro, kad tava pilsēta vai novada centrs svinēs savus svētkus! Vairāk »
 
29.maijs, 17:02 Šodien, 29.maijā tiek uzsākta Zaķusalas TV torņa augšējās cilindriskās antenu daļas pretkorozijas apstrāde un krāsošana. Darbi noritēs 222m līdz pat 368m augstumā, kur sešu Latvijas Valsts radio un televīzijas centra (turpmāk – LVRTC) augstkāpēju komanda veiks krāsojamās virsmas attīrīšanu, gruntēšanu un dekoratīvās virskārtas uzklāšanu 1152 kvadrātmetrus lielā platībā. Krāsošanas darbu laikā tiek mainīts TV torņa skatu laukuma darba laiks un, sākot no 5.jūnija, apmeklētājiem darba dienās tas būs pieejams no plkst. 16.00 līdz pat plkst. 22.00. Vairāk »
 
27.maijs, 12:56 Igaunija, šķiet, ir valsts, kas izbraukāta krustu šķērsām, tomēr var uziet arī neredzētas dabas takas, piemēram, Karulas nacionālajā parkā. Tas izskatās pēc neapdzīvota meža, tiesa, labiekārtota. Tāds ir bijis mērķis – tuvāk dabai, tuvāk pirmatnējai videi, kas raksturīga Dienvidigaunijai. Nacionālā parka uzdevums ir saglabāt raksturīgo ainavu, kas veidojusies pēdējās tūkstošgadēs. Purvi, meži, strauti, ezeri, desmitiem kupola formas pauguru, kas slienas 70 līdz 100 metrus virs jūras līmeņa. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers