Tūrisms

12.decembris, 12:54 Lielākā zemo izmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā "Wizz Air" šodien paziņoja par jaunu maršrutu no savas Rīgas bāzes uz Kutaisi Gruzijā. Lidojumi jaunajā maršrutā sāksies 2018. gada 25. martā un notiks divas reizes nedēļā. Vairāk »
 
12.decembris, 9:47 65% aptaujāto, izvēloties sava ceļojuma galamērķi, cenšas izvairīties no tādiem reģioniem, kur notiek terorakti vai kuriem raksturīgas dabas katastrofas, liecina jaunākais “Latvia Tours Ceļojumu indekss”. Vairāk »
 
9.decembris, 14:44 Nesezonā apmeklēt Islandi nebūt nav pārsteidzīgs lēmums. Kaut vai tālab, lai pārliecinātos, vai ir taisnība, ka islandiešu valodā sniegu un ar to saistītas parādības apzīmē ar 100, bet vēju – ar 150 vārdiem. Vairāk »
 
9.decembris, 13:57 Tiklīdz uznāk vēlme atpūsties no darbiem un nodoties atpūtai, saprotat, ka izvēli padara grūtāku galamērķu un nodarbju plašais klāsts. Ekstremālais tūrisms, atpūtas tūrisms, ceļojumi pa sarežģītiem tūrisma maršrutiem - kādus galamērķus un nodarbes izvēlēties ceļojot kopā ar ģimeni? Ceļojumu organizatori atgādina, ka plānojot ģimenes ceļojumu, iespējams ne tikai daudz ko ieraudzīt, bet arī lieliski pavadīt laiku pat ietaupot naudu. Vairāk »
 
9.decembris, 9:00 Šajā nedēļas nogalē visus interesentus ar krāšniem objektiem sagaida par skaistu pirmssvētku tradīciju kļuvušais festivāls "Ziemassvētku egļu ceļš”. Vairāk »
 
8.decembris, 18:43 Pastāvot terorisma draudiem pasaulē un saasinoties politiskajai situācijai atsevišķos pasaules reģionos, Ārlietu ministrija aicina Latvijas ceļotājus Ziemassvētku un Jaunā gada ceļojumu laikā drošībai pievērst īpašu uzmanību. Ārlietu ministrija aicina rūpīgi izvērtēt izvēlēto galamērķi, kā arī būt piesardzīgiem, apmeklējot sabiedriskas vietas, kurās vienlaikus uzturas liels cilvēku skaits, piemēram, tūristu iecienītus apskates objektus vai iepirkšanās centrus. Tāpat aicinām būt piesardzīgiem, izmantojot sabiedrisko transportu. Ziemassvētku tirdziņos un Jaunā gada svinību vietās var tikt veiktas papildu drošības pārbaudes. Ārlietu ministrija aicina sekot līdzi mediju un vietējo varasiestāžu ziņām, kā arī saglabāt modrību. Vairāk »
 
5.decembris, 19:23 Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators) vērš lietotāju uzmanību, kuri svētku laikā dodas atpūtā uz ārzemēm, pārliecināties, vai konkrētajā valstī maksa par zvaniem, īsziņām un datu pārraidi tiek nodrošināta par tādām pašām cenām, kā pašmāju mobilo sakaru operators piemēro iekšzemes tarifiem jeb "viesabonē kā mājās". Vairāk »
 
4.decembris, 12:11 Nav noslēpums, ka aviokompānijas pasaulē dažādu ekonomisku apsvērumu dēļ apzināti uz reisiem pārdod vairāk biļešu nekā iespējams uzņemt pasažieru, tādējādi bieži radot neērtības tūkstošiem cilvēku. Diemžēl arī Latvijā pēdējā laikā publiski izskanējuši gadījumi, kad cilvēkiem lūgts atstāt reisu, jo pārdotas vairāk biļetes nekā sēdvietu lidmašīnā. Portālā manabalss.lv pat izveidota iniciatīva, kura aicina aizliegt biļešu virspārdošanu jeb tā dēvēto overbooking. Neskatoties uz klientu neapmierinātību, lidsabiedrības turpina ierasto praksi un šķietami nav nekā, kas varētu palīdzēt tiem, kuriem jācieš no virspārdošanas sagādātajām neērtībām. Vairāk »
 
2.decembris, 12:15 ZIEMASSVĒTKU TIRDZIŅU TOPs Vairāk »
 
1.decembris, 19:36 Betona bluķi, kas reizēm nomaskēti kā dāvanas, masīvi puķu podi, kuros sastādītas egles vai citi skuju koki, kontroles punkti, lielāks patrulējošo policistu un apsargu skaits – tāda aina sagaida tradicionālo Ziemassvētku tirdziņu apmeklētājus daudzviet Eiropā, jo terora draudu līmenis joprojām saglabājas augsts. Vairāk »
 
1.decembris, 17:17 Teju katrai aviokompānijai ir savi noteikumi, cik lielu un smagu bagāžu pasažieris drīkst lidojumā ņemt līdzi bez maksas. Daļa lidsabiedrību neiebilst, ja pasažieris vēlas salonā ņemt līdzi vairākas somas un vēl pirkumus no beznodokļu veikaliem, citas uz lidmašīnas borta atļauj kāpt ar nelielu somiņu. Vairāk »
 
30.novembris, 15:20 "Instagram" publicējis 10 pilsētu sarakstu, kuras 2017. gadā bija vispopulārākās šajā vietnē. Vairāk »
 
28.novembris, 13:39 Sakarā ar Aguna vulkāna izvirduma draudiem Indonēzijas Bali salā nevienam no Latvijas valstspiederīgajiem nav nepieciešama palīdzība, informēja Ārlietu ministrijā (ĀM). Vairāk »
 
27.novembris, 14:09 Pēdējā laikā dzīvokļu cenas Latvijā ir palielinājušās un līdz ar to daudziem cilvēkiem grūtības sagādā mājokļa iegāde. Taču citās pasaules valstīs problēmas ir vēl lielākas. Ieskaties, kurās valstīs ir visdārgākie nekustamie īpašumi? Vairāk »
 
25.novembris, 19:45 Aculiecinieki Krievijā novērojuši neparastas formas mākoņus, kuri padarījusi skatu vēl gleznaināku. Vairāk »
 
25.novembris, 14:44 Latviju no tās kaimiņvalsts Baltkrievijas šķir nebūt ne dzelzs, bet ļoti caurspīdīgs vīzu priekškars, taču arī tāds var kļūt par nopietnu šķērsli bezvīzu režīma izlutinātajiem Latvijas iedzīvotājiem. Vairāk »
 
18.novembris, 15:12 No bērnu skaitāmpantiņiem zināmais šļūkšanas maršruts Latvijas iedzīvotājiem kļūst īpaši aktuāls tad, ja viņi Briseles Centrālajā dzelzceļa stacijā gaida vilcienu uz lidostu un redz pa blakus sliedēm aizejošu vilcienu uz Antverpeni. Līdzīgi ir Briseles lidostā, no kurienes vilcieni gan uz Briseli, gan uz Antverpeni atiet vairākas reizes stundā. Vairāk »
 
16.novembris, 10:00 Saskaņā ar jaunākajiem Centrālās statistikas pārvaldes datiem, Jūrmalā no janvāra līdz septembrim par 22% pieaudzis tūristu skaits, salīdzinot ar to pašu periodu pērn. Vairāk »
 
13.novembris, 13:25 Aviosatiksme ir galvenais pārvietošanās līdzeklis gan biznesa, gan atpūtas ceļotājiem visā pasaulē. Izvēloties ceļot ar aviotransportu, vienmēr pastāv iespēja, ka kādu iemeslu dēļ, ir iespējama aizķeršanās, visbiežāk, ja aizkavējies vai atcelts lidojums. Kā liecina Eurokonotrol dati1, aptuveni puse no visiem lidojumiem savu galamērķi sasniedz ar kavēšanos. Šādas situācijas var radīt papildu izmaksas ne tikai pasažieriem, bet arī lidsabiedrībām. Eksperti uzsver, ka nepatīkamo situāciju rezultātā visbiežāk nākas maksāt pasažieriem, jo iegūt kompensāciju no lidsabiedrībām ir pārāk laikietilpīgi, sarežģīti un bieži vien pat neiespējami. Vairāk »
 
11.novembris, 18:01 Starptautiskais Valūtas fonds Grieķiju sagrābis daudz spēcīgākā tvērienā nekā pirms vairākiem gadiem Latviju, tomēr ar visdziļāko līdzjūtību pret parādu verdzināto nāciju tā vien gribas uzsaukt: «Grieķi! Paņem švammi un nomazgā reiz tās savas Afrodītes! Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers