Tūrisms

Vakar, 14:33 Latvijas valsts simtgades svinībām gatavojas arī tūrisma industrija, aicinot ikvienu vairāk apceļot savu zemi. Vairāk »
 
Vakar, 7:30 Līgatnes dabas takas šodien, 21.oktobrī, aicina ikvienu interesentu uz kuplastes vāveres dienu, kuras laikā būs iespējams tuvāk iepazīt šos mazos grauzējus un koku dobumu iemītniekus un turpināt baudīt zelta rudeni Gaujas senlejā. Vairāk »
 
20.oktobris, 21:40 Paganamaa tornis - Igaunijā būvēts skatu tornis no kura baudīt Latvijas daili. Vairāk »
 
18.oktobris, 11:18 Gadu mija lielai daļai sabiedrības saistās ar krāšņākajiem gada svētkiem. Daži Jauno gadu izvēlas sagaidīt dzimtajā zemē un ģimenes vai radu lokā, citi – doties svinēt ārvalstīs. Pašlaik trīs populārākie galamērķi, kurp Latvijas iedzīvotāji ieplānojuši doties Jaunā gada datumos, ir Bangkoka Taizemē, Berlīne Vācijā un Prāga Čehijā. Vairāk »
 
16.oktobris, 12:07 Lai stingrāk uzraudzītu tūrisma nozari Latvijā, valdība apstiprinājusi grozījumus Tūrisma likumā, kas paredz papildu izmaksas oficiāli reģistrētajiem pakalpojumu sniedzējiem, rūpīgāku kontroli un licencēšanu, ko uzņemsies Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC). Vairāk »
 
14.oktobris, 14:44 Sanktpēterburga. Uz purviem būvētā un par ziemeļu Venēciju dēvētā. Ar kanāliem un tiltiem, ar zelta pārbagātību arhitektūrā, pasaules mākslas šedevriem muzejos, ar ļaužu plūsmu metro pārejās. Vienmēr no jauna atklājama. Vairāk »
 
7.oktobris, 14:44 Tūrisma nozare ir viena no straujāk augošajām ekonomikas nozarēm pasaulē, turklāt Eiropas reģions ir visapmeklētākais. Pasaules Tūrisma dienā Eiropas Parlamentā (EP) notika šai nozarei veltīta konference, tādējādi pievēršot tai īpašu uzmanību, iezīmējot potenciālās problēmas un iespējamos ieguvumus, tika runāts par veidiem, kā tūrisma nozari iespējams padarīt konkurētspējīgāku, kā ar šā sektora palīdzību palielināt darba vietu skaitu. EP tas bija pirmais lielais pasākums, kas veltīts tūrismam. Vairāk »
 
6.oktobris, 6:30 Rudenim sākot iekrāsot lapas, Siguldas domes un Siguldas Tūrisma informācijas centra darbiniekiem arvien biežāk nākas atbildēt uz jautājumu – vai jau ir īstais brīdis Siguldas zelta rudens baudīšanai. «Sajūta, ka ir sācies zelta rudens, katram ir savādāka. Vieniem tas ir brīdis, kad lapas sāk dzeltēt, citiem – kad koki jau ir nometuši daļu savas rotas un tā klāj zemi kā krāšņs paklājs,» atklāj Siguldas mērs Uģis Mitrevics. Vairāk »
 
4.oktobris, 13:17 Šī gada vasara nav īpaši lutinājusi Latvijas iedzīvotājus ar siltiem laikapstākļiem un bieži vien sabiedrībā tika uzdots jautājums – vai vispār ir bijusi vasara. Kā rezultātā, iedzīvotāji siltus un saulainus laikapstākļus devās meklēt uz ārvalstīm. Dati liecina, ka šī gada vasarā, salīdzinot ar konkrēto laika periodu pērnajā gadā, par 30% pieaudzis iegādāto ceļojumu apdrošināšanas polišu skaits. Vairāk »
 
30.septembris, 14:44 Svētdien, 1. oktobrī, Eduarda Veidenbauma (1867–1892) memoriālajā muzejā Kalāči visi, kas vien to vēlas, tiek aicināti nosvinēt dzejnieka 150. dzimšanas dienu. Tiek solīta dzejiski muzikāla atmosfēra, kā arī jau dzirdēti un nedzirdēti stāsti par Eduardu Veidenbaumu, viņa dzimtu un mājām. Vairāk »
 
27.septembris, 14:10 Ja apceļo dzimto Latviju, aplūko, vai nav iespējams arī redzēt kādu saules pulksteni. Vairāk »
 
23.septembris, 18:50 Tie, kurus nebiedē vēji un šļakatas, rudenī var baudīt skaistu pastaigu ne tikai mežos un parkos, bet arī uz moliem. Piejūras klimats, viļņu šalkoņa un svaigs gaiss - kas gan var būt uzmundrinošāks un relaksējošāks! Vairāk »
 
23.septembris, 17:47 Lielākā daļa iedzīvotāju, kas dodas komandējumos, par satraucošāko risku darījumu brauciena laikā uzskata terorisma draudus, liecina starptautisks pētījums, ko veikusi “Global business travel association” (GBTA). Vairāk »
 
23.septembris, 16:27 Tiem tūristiem, kuri šoruden plāno ienirt Āzijas plašumos, kas vilina ar savu krāšņumu, eksotiskajiem kontrastiem, kultūras bagātību un senās vēstures mantojumu, tūroperators un ceļošanas eksperts “Novatours” iesaka, ko ielāgot un ņemt vērā, turp dodoties. Vairāk »
 
23.septembris, 14:44 Ir tuvu, nav dārgi, ir interesanti un izzinoši. Lūk, daži iemesli, lai dotos ceļojumā uz Kaļiņingradu Krievijā, no kuras mūs šķir apmēram sešu septiņu stundu brauciens. Turklāt – ja vēl aizrauj ne tikai vēsturiski objekti, bet arī leģendas un «saules akmens» dzintars, tad pavisam noteikti ir vērts. Vairāk »
 
23.septembris, 13:29 Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē šodien atzīmē Meža ražas svētkus, jo, kā zināms, raža ienākas ne tikai piemājas dārzos, bet arī mežā. Te mūs priecē raibu, raibā sēņu ražā, ienākušies lazdu rieksti, koši sarkanās pīlādžu ogas un vēl un vēl citi pārsteidzoši labumi no Mežā mātes devīgajām plaukstām. Vairāk »
 
23.septembris, 12:57 Jau pēc dažām nedēļām, izbaudījuši "sēņu trakumu", latvieši pievērsīsies kādai citai, ne mazāk jaukai un emocionālai nodarbei, proti, "zelta rudens" krāsu terapijai. Teju katrs latvietis septembra nogalē steidz uz īpašajām vietām, kas slavenas ar savu ainavisko reljefu, kļavu audzēm un pauguriem. Vairāk »
 
23.septembris, 11:34 Rudenī Sigulda uz īsu brīdi tiek kronēta par Latvijas tūrisma galvaspilsētu, ko apmeklē gan liels, gan mazs. Sigulda ir īstā vieta, kur septembra nogalē meklēt visspilgtākās krāsas un visskaistākos rudens iespaidus dvēselei. Taču ikviens ceļotājs zina, ka pēc garas pastaigas svaigā gaisā "pabarot" nepieciešams ne vien savu garu, bet arī miesu. Vairāk »
 
23.septembris, 11:30 Turpinoties ūdens līmeņa kritumam, vairs nav iespējams sekmīgi laivot pa Amatu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati. Vairāk »
 
23.septembris, 10:50 Šodien ar plašu kultūras programmu un citām aktivitātēm apmeklētājus iepriecinās Daugavpils Novada dienu gadatirgus, kas norisināsies no plkst. 09.00 līdz 14.30 Rīgas ielā 2. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers