Tūrisms

Vakar, 19:17 Šā gada vasaras lidojumu sezonā, kas sāksies svētdien, 26.martā, no starptautiskās lidostas "Rīga" būs iespējams doties uz 89 galamērķiem, pavēstīja lidostas pārstāve Laura Karnīte. Vairāk »
 
Vakar, 14:04 Pavasarī, kad daba mostas, ceļotāji var izbaudīt aizraujošus piedzīvojumus un noklausīties interesantus stāstus Igaunijas avotiem un ūdenskritumiem bagātīgākajās vietās. Divu dienu ekskursijā būs iespēja piekļūt arī iespaidīgākajiem akmeņiem, apmeklēt tā dēvēto kapteiņu ciemu un ielūkoties noslēpumainajā, ačgārni plūstošajā Raganu akā. Vairāk »
 
21.marts, 23:01 Lielbritānija aizliegusi ienest lidmašīnās portatīvos datorus un planšetdatorus pasažieriem, kas lido tiešajos reisos no Ēģiptes, Jordānijas, Libānas, Saūda Arābijas, Tunisijas un Turcijas. Vairāk »
 
21.marts, 8:40 ASV varasiestādes aizliegs lidmašīnās, kas veic reisus no astoņām Tuvo Austrumu un Ziemeļāfrikas valstīm, ienest elektroiekārtas, tādas kā klēpjdatorus un planšetdatorus, vēsta raidsabiedrība BBC, atsaucoties uz ASV valdības amatpersonu. Vairāk »
 
19.marts, 18:00 Jau piekto gadu pēc kārtas par pasaules labāko lidostu "Skytrax World Airport Awards" reitingā ir atzīta Singapūras Changi lidosta, vēsta CNN. Vairāk »
 
18.marts, 14:12 Ja nu gadās dažas brīvas dienas un atpūtas ēdienkartē gribas kaut ko ierastu un labi zināmi, vienlaikus kaut ko neparastu, tad, iespējams, ir vērts izvēlēties braucienu ar prāmi uz Stokholmu. Tas ir gan ērts, gan finansiāli saprātīgs piedāvājums. «Pa Stokholmu nevar doties pa taisno, pa to ir jālīkumo,» saka gide, un, protams, viņai ir taisnība. Vairāk »
 
13.marts, 19:40 Kādu privātmāju, kas atrodas ASV Ņujorkas štatā blakus Ontario ezeram, ir pilnībā apņēmis ledus, vēsta raidorganizācija BBC. Vairāk »
 
13.marts, 11:11 Melngalvju nams, kas kā Rīgas vizītkarte slejas pašā pilsētas sirdī, allaž ticis uzskatīts par unikālu arhitektūras vērtību. Reiz tas Rīgai tika atņemts, bet nu jau 16 gadus atkal ir savā vietā. Kas šo namu padara tik īpašu un neatkārtojamu? Vairāk »
 
12.marts, 14:20 Latvijā populāras personas neizceļas ar īpašu kautrību, kad sociālajos medijos jāpublicē spilgtākie dzīves notikumi. Arī šajās brīvdienās vairākas pašmāju slavenības sociālajā medijā Instagram publicējušas savus brīvdienu notikumus. Vairāk »
 
11.marts, 14:44 Līdzšinējā pieredze, apmeklējot Itāliju, mani iemācījusi, ka labāk lēti aizlidot uz kādu no tās pilsētām un pēc tam tālāk pavizināties ar ātrvilcienu, nevis maksāt bezjēdzīgi lielu naudu par aviobiļetēm, pirkt tās pusgadu iepriekš, pēc tam vismaz reizes piecas saskaņojot izmaiņas lidojuma laikos. Tāpēc dienu pēc tam, kad Amerikas prezidenta vēlēšanās negaidīti uzvarēja Tramps, bet Ryanair pavēstīja, ka no one trumps Ryanair fares (neviens nepārtrumpos Ryanair cenas), kritu kārdinājumā. Vairāk »
 
8.marts, 18:53 Latvijā slēpošanas trases šonedēļ turpina aktīvu darbību, pateicoties ziemai raksturīgajiem laika apstākļiem, lai gan pagājušā nedēļā daudzviet prognozēja sezonas noslēgumu, vēsta slēpošanas trašu pārstāvju interneta vietnes. Vairāk »
 
8.marts, 18:40 Vairāku spēcīgu vētru dēļ, ir sabrucis viens no iecienītākajiem Maltas tūrisma objektiem - Azūras logs, vēsta BBC. Vairāk »
 
7.marts, 20:20 Šodien Berlīnes zoodārzs nāca klajā ar skumju vēsti - pēc zaudētas cīņas ar aknu iekaisumu miris iemīļotais polārlāča mazulis Frics, vēsta "The Local". Vairāk »
 
4.marts, 14:15 Tikai 26 kilometri no Daugavpils, un – Zarasu pilsēta Lietuvā sasniegta! Daba, cilvēki – tur viss ir tāds pats kā pie mums un tomēr citāds. Šī Lietuvas pilsēta (lietuviski – Zarasai) apbur ar attieksmi pret savu kultūras vēsturi un vidi, ar senu leģendu vizualizēšanu, ar iedvesmu. Uz Zarasiem ir vērts aizbraukt arī tāpēc vien, ka šī ir Latvijas basketbola leģendas Uļjanas Semjonovas (1952) jeb Uļas, kā viņu dēvē savējie, dzimtā pilsēta. Tā ir vieta, kuru noteikti vajag apmeklēt visiem dullajiem daukām, lai saprastu, ka patiesībā viss ir mūsu pašu galvās un ka stilam ir pat ļoti liela un izšķiroša nozīme, ja vēlamies būt pamanīti Eiropas Savienībā. Vairāk »
 
4.marts, 8:02 Februāra nogalē Latvijas Ārlietu ministrija saņēma Apvienoto Arābu Emirātu notu par nepatīkamu incidentu ar jauniecelto vēstnieci Hananu Halfanu Obaidu Ali al Madhani, veicot drošības kontroli lidostā Rīga. Klīda baumas, ka lidostas darbinieki, neņemot vērā vēstnieces reliģisko pārliecību, esot sievietei lūguši publiski novilkt galvas segu un nav piedāvājuši šo procedūru veikt atsevišķā telpā. Vairāk »
 
28.februāris, 17:10 Kamēr ziema pamazām atkāpjas, varam jau sākt skaitīt dienas līdz pavasara sākumam, atjaunot pavasara garderobi un plānot ceļojumu uz tuvākām vai tālākām pilsētām, kurās izbaudīt ziedoni. Pavasaris ir brīnišķīgs gadalaiks individuāliem brīvdienu ceļojumiem pa Eiropu, kur daudzas pilsētas jau priecē ar patīkami siltiem laikapstākļiem. »Vakara Ziņas« sagatavojušas aktuālāko pilsētu topu, kuras noteikti vajag apskatīt pavasarī. Vairāk »
 
28.februāris, 10:30 Britu raidsabiedrība BBC ziņo, ka ASV privātā raķešu kompānija SpaceX saņēmusi maksājumu no diviem cilvēkiem, lai dotos lidojumā ap Zemes pavadoni Mēnesi. Vairāk »
 
28.februāris, 7:15 Gatavojoties jaunajai velosipēdu sezonai, grupas «Otra puse» solists Normunds Pauniņš (47) devies trenēties ar izīrētu divriteni pa silto un saulaino Tenerifi. Ceļojums mūziķim palīdz arī uzkrāt spēkus un enerģiju grupas 25 gadu jubilejas koncerttūrei, kurā būs jāiegulda daudz spēka un atdeves. Vairāk »
 
26.februāris, 16:20 Lai arī šajā nedēļas nogalē laika apstākļi mūs nelutināja, tomēr pašmāju slavenības ir atradušas veidu, kā lieliski izklaidēties, un savus piedzīvojumus publicēja sociālajā medijā Instagram. Vairāk »
 
25.februāris, 14:06 Austrijas galvaspilsēta Vīne nenoliedzami ir viena no pasaules tūrisma leģendām. Austrieši ir spējuši radīt tik spēcīgus zīmolus, kas valdzina gan tos, kuri Vīnē viesojušies, gan tos, kuri vēl tikai plānojuši savām acīm redzēt un baudīt mākslas, arhitektūras, mūzikas un gastronomijas brīnumus, ko piedāvā šī pilsēta. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers