Tūrisms

Vakar, 14:00 Sestdien, 29. aprīlī, visi ceļi vedīs uz Kuldīgu, kur no plkst. 11.00 jau trīspadsmito reizi ar vērienīgu palu šovu Lido zivis Kuldīgā atklās vasaras tūrisma sezonu. Daudzveidīgajā pasākuma programmā kaut ko sev interesējošu atradīs ikviens. Paralēli pasākumam ikviens tā dalībnieks varēs baudīt unikālus dabas skatus, vērojot vimbu augstlēkšanas paraugdemonstrējumus pie Eiropas platākā ūdenskrituma – Ventas rumbas. Vairāk »
 
Vakar, 10:55 Latvijas apceļotāji, kuri labprātāk izvēlas velosipēdu savas piedzīvojumu garšas radīšanai, šogad tiek īpaši aicināti uz Ziemeļlatgali, kur maija mēnesī tiks atklāti 4 jauni velomaršruti. Tie ir tapuši nesteidzīgam vienas dienas braucienam un veicamie attālumi ir no 19 līdz 30 kilometriem. Vairāk »
 
22.aprīlis, 16:18 Noslēdzot trīs rakstu sēriju par iespēju apceļot Itāliju ziemā, jūsu uzmanībai vēl divi maršruti, kas tika izmēģināti, tā teikt, uz paša ādas, vispirms lidojot uz Milānu, tad no turienes ar vilcienu dodoties tālāk uz Florenci. Vairāk »
 
21.aprīlis, 10:48 Vidzemē un Dienvidigaunijā tiek plānots jauns tūrisma maršruts, kas ved pa bijušajām dzelzceļa līnijām, to veido 16 Vidzemes un astoņas Dienvidigaunijas pašvaldības. Vairāk »
 
15.aprīlis, 16:04 Protams, ka Florence visskaistākā ir maijā un jūnija sākumā, kad spoži mirdz saule, bet Boboli dārzā un citos parkos valda neaprakstāma rožu un peoniju smaržu buķete. Vairāk »
 
13.aprīlis, 16:24 Liepājas Svētās Trīsvienības katedrāle pirmo reizi tās pastāvēšanas vēsturē tikusi pie kristāmtrauka. Jaunais kristāmtrauks, ko pēc draudzes pasūtījuma darinājis tēlnieks Egons Peršēvics, tiks iesvētīts Lieldienu dievkalpojumā 16. aprīlī un pēcāk būs pieejams publiskai apskatei. Vairāk »
 
9.aprīlis, 17:12 Šajās brīvdienās Ventspilī ticis uzstādīts vispavasarīgākais Ginesa rekords pasaulē- Ventspilī centīsies sasniegt Ginesa rekordu, no sniegpulkstenīšu stādiem veidojot Latvijas kontūru Jelgava, 8.apr., LETA. Šodien Ventspilī par godu Latvijas valsts 100 gadu jubilejai notiks jauna Ginesa pasaules rekorda "Visvairāk cilvēku vienlaikus stāda sīpolpuķes" uzstādīšana, no sniegpulkstenīšu stādiem izveidojot Latvijas kontūru, aģentūra LETA uzzināja Ventspils pašvaldībā. Ventspilī tiks iestādītas 7764 sniegpulkstenītes, ko veiks 1294 dalībnieki, kuri ir sadalījušies 52 komandās. Rekorda uzstādīšana notiks Sarkanmuižas pļavā. Pulcēšanās sāksies plkst.11, bet starts rekorda uzstādīšanai tiks dots plkst.12. Iepriekš Ventspils mērs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij") uzsvēra, ka Ginesa rekorda sasniegšanai nepieciešama ļoti precīza organizācija un dalībnieku uzskaite. Lai sasniegtu jaunu Ginesa rekordu, Ventspilī ir jāpārspēj 2014.gada 9.novembrī Lielbritānijā, Brukveilas parkā Birmingemā, sasniegtais rekords, kad 15 minūšu laikā 4250 sīpolpuķes vienlaicīgi iestādīja 850 cilvēku. Jauna rekorda sasniegšanai ir nepieciešams pārspēt visus trīs minētos parametrus - dalībnieku skaitu, sīpolpuķu skaitu un stādīšanai nepieciešamo laiku. Dalībniekiem tiks izsniegtas trikotāžas cepures ar šī pasākuma un Ginesa rekorda administrācijas logotipu, darba cimdi un dalībnieka numura zīmes. Vairāk »
 
8.aprīlis, 17:17 Jaunās tūrisma sezonas gaidās Kārļa Ulmaņa piemiņas muzejs "Pikšas" aicina aktīvās atpūtas cienītājus, tūristus un arī dabas draugus iepazīt Zemgales līdzenumus Dobeles pusē. Vairāk »
 
8.aprīlis, 12:44 Manā bērnībā Vjetnamas lielākā pilsēta Hošimina saucās noslēpumaini vilinošā vārdā – Saigona. Tāpēc, ierodoties šajā pilsētā, jau pirmajā vakarā cenšos noskaidrot – kā to sauc paši pilsētas iedzīvotāji? Ielas kafejnīcā ar šo jautājumu vēršos pie kāda vietējā puiša, kurš sēž pie blakus galdiņa un iemalko alu kopā ar austrāliešu kompāniju. Jaunais vīrietis atbild bez vilcināšanās – Saigona – un kā apstiprinājumu saviem vārdiem paceļ no galda alus pudeli, kuru rotā etiķete – Bia Saigon. Vairāk »
 
7.aprīlis, 22:20 Igaunijas - Latvijas programmas ietvaros šī gada 1.februārī tika dots starts pārrobežu projektam "Pārgājienu maršruts gar Baltijas jūras piekrasti Latvijā un Igaunijā" (Hiking Route Along the Baltic Sea Coastline in Latvia - Estonia). Projekta mērķis ir izveidot pārgājienu maršrutu gar Baltijas jūru no Latvijas dienvidrietumu robežas līdz Tallinai Igaunijā. Plānots, ka kopējais maršruta garums būs ap 1100 km un tas iekļausies Eiropas garo distanču kājnieku tūrisma maršrutu tīklā E9. Vairāk »
 
5.aprīlis, 22:22 Oficiālais Rīgas tūrisma portāls liveriga.com ir izveidojis vairākas oriģinālas reklāmas par Rīgu. šīs reklāmas ļauj arī vietējiem iedzīvotājiem paraudzīties uz savu pilsētu "citām acīm" un, iespējams, atklāt vēl neredzēto mūsu galvaspilsētā. Vairāk »
 
4.aprīlis, 13:08 Lai varētu īstenot Finanšu ministrijas (FM) rosināto nodokļu reformu, kas paredz atsevišķu nodokļu samazinājumu, trūkstošie budžeta līdzekļi tiks meklēti citās jomās, iespējams, paaugstinot PVN likmi tūrisma pakalpojumiem, azartspēlēm, varbūt pat zālēm. Vairāk »
 
4.aprīlis, 13:00 Latvijas lidsabiedrība airBaltic noslēgusi sadarbības līgumu ar Zviedrijas reģionālo lidsabiedrību NextJet, kurai ir lielākais maršrutu tīkls valstī. Tas veidos ērtus savienojumus ar Skandināviju, bet pasažieriem no Zviedrijas ar jaunus galamērķus Baltijas reģionā, ziņo airBaltic. Vairāk »
 
2.aprīlis, 17:17 Šajā nedēļas nogalē silts un saulains laiks bija aplaimojis Latviju. To steidzās izbaudīt arī pašmāju slavenības. Netrūka arī citu notikumu, ar kuriem slavenības labprāt dalījās savos sociālo mediju profilos. Vairāk »
 
1.aprīlis, 15:16 Ja gribas mūsu drēgno un izstiepto ziemu sadalīt divās mazākās frakcijās, tad ziemas vidū – janvārī vai februārī – jādodas uz kādu silto zemi. Viena no tādām ir Taizeme: pasaules mala, kur saule dienasvidū ir virs galvas, naktis ir karstas, bet dienas – svelmainas. Pasaules mala, kas vienmēr būs pats viducis, jo tajā ir vissmaidīgākie ļaudis, siltākais ūdens, zīdainākās palmas un pikantākā tom yum zupiņa. Latvietim divas nedēļas Siāmas līča piekrastē atsvērs mēnešiem ilgo ziemu, atjaunos sirdī sauli un likvidēs D vitamīna trūkumu organismā. Vairāk »
 
31.marts, 13:10 Gadu no gada palielinās Latvijas iedzīvotāju interese par kaimiņvalstīm kā ceļojuma galamērķi. Pērn, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, Latvijas iedzīvotāju interese ceļot uz Lietuvu pieaugusi par 15,3%, turpretim Igauniju izvēlējušies par 11% vairāk Latvijas tūristu, liecina Lietuvas Tūrisma valsts departamenta un Igaunijas Tūrisma padomes dati. Vairāk »
 
26.marts, 14:00 Šā gada vasaras lidojumu sezonā, kas sākas šodien, 26.martā, no starptautiskās lidostas "Rīga" būs iespējams doties uz 89 galamērķiem visā pasaulē. Vairāk »
 
24.marts, 19:17 Šā gada vasaras lidojumu sezonā, kas sāksies svētdien, 26.martā, no starptautiskās lidostas "Rīga" būs iespējams doties uz 89 galamērķiem, pavēstīja lidostas pārstāve Laura Karnīte. Vairāk »
 
24.marts, 14:04 Pavasarī, kad daba mostas, ceļotāji var izbaudīt aizraujošus piedzīvojumus un noklausīties interesantus stāstus Igaunijas avotiem un ūdenskritumiem bagātīgākajās vietās. Divu dienu ekskursijā būs iespēja piekļūt arī iespaidīgākajiem akmeņiem, apmeklēt tā dēvēto kapteiņu ciemu un ielūkoties noslēpumainajā, ačgārni plūstošajā Raganu akā. Vairāk »
 
21.marts, 23:01 Lielbritānija aizliegusi ienest lidmašīnās portatīvos datorus un planšetdatorus pasažieriem, kas lido tiešajos reisos no Ēģiptes, Jordānijas, Libānas, Saūda Arābijas, Tunisijas un Turcijas. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers