Teātris: Aktrise Zane Dombrovska aizgājusi no teātra 7 komentāri
 
Teātris

Aktrise Zane Dombrovska aizgājusi no teātra

 
Kaspars KRAFTS, F64 Photo Agency

Aktrise Zane Dombrovska nolēmusi vairs nebūt Latvijas Nacionālā teātra štata aktrise, jo grib sevi vairāk īstenot ārpus teātra. Šīs pārmaiņas aktrisei prasīja gana drosmes un spēka, taču lēmums šķita pietiekami racionāls attiecībā pret to, ko dzīve tieši šobrīd viņai piedāvā arī ārpus teātra, raksta žurnāls Kas Jauns

Šobrīd dziedošā aktrise strādā pie sava jaunā singla Pēc, kam teātrī nupat nofilmēts videoklips un kas jau janvārī būs redzams. Piedalās Aigara Voitišķa ziemas dziesmu studijas albuma ierakstā, gatavojas 17. novembra animācijas filmu dziesmu koncertam Liepājā, koncertzālē Lielais dzintars, un kopā ar savām teātra kolēģēm Ditu Lūriņu un Ēriku Egliju attīsta savu muzikālo projektu Trio Saldais, kura jaunāko veikumu gan muzikālā, gan video versijā klausītājiem nodos jau šomēnes.

Viņa turpina darboties fondā RAMPA un jau gatavojas ikgadējam labdarības uzvedumam Es esmu, kas veltīts teātra vecmeistaru atbalstam un nākamvasar 4. jūnijā notiks jau piekto reizi.Komentāri [7]
#
Bet 13.novembris 2017 18:59 atbildēt
Lai Zanei izdodas! Vislabākie vēlējumi.
 
#
Raimonds 10.novembris 2017 16:00 atbildēt
Viena no visskaistākajām mūsu valsts sievietēm, pie tam izcili talantīga!
 
#
Abet 10.novembris 2017 9:45 atbildēt
Runa ir par to, ka daži labi aktieri pilnīgi iekrampējušies tajās savās štata vietās, taisa lielu gaušanos pa presi, kā teātris (vai tā mākslinieciskais vadītājs) viņus uzmetis utt., bet te pēkšņi atrodas viena, kas "pēc pašas vēlēšanās". Ja vien tas tā tiešām ir. Lai gan, iespējams, ka ir. Un ja tiešām pēc pašas vēlēšanās, tad jāizsaka dziļa cieņa šai dāmai. Viņa ir tiešām neslikta aktrise un laba dziedātāja, bet nu jau pēc šiem gadiem var skaidri teikt, ka par teātra vadošāko aktrisi viņa diez vai izvirzīsies - paaudzē, kas druscīt vecāka par viņu, ir divas prīmas Dita Lūriņa (arī dzied!) un Maija Doveika. Jaunākajā paaudzē, kas min uz papēžiem, ir Agnese Cīrule. Nebūtu nevainas, atrastos, protams, ko tajā teātrī darīt arī Z. Dombrovskai, bet, ja viņa vēlas vismaz pamēģināt realizēties kā spilgtāk, tad tiešām ir īstais laiks to pamēģināt.
 
#
Bet » Abet 13.novembris 2017 18:58 atbildēt
Kādas šausmas! Te viens ar Abet vārdu tādas egoistiskas glupības gvelž.
 
#
Nu bet » Bet 13.novembris 2017 22:09 atbildēt
Kādas šausmas, viens ar egoistitku niku "bet" nav spējīgs pamatot nevienu savu vārdu, tikai nosaukt par glupībām cita viedokli. Lai gan tas cits vismaz bija spējīgs pamatot katru savu vārdu.
 
#
... 10.novembris 2017 8:37 atbildēt
Aizgājusi, un tad?
 
#
Ha 9.novembris 2017 20:57 atbildēt
Un ja godīgi.... tad kā ar atalgojumu Nacionālajā teātrī?
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers