Teātris

24.jūnijs, 14:01 «Sirdsmīļās Monikas» un «Mirāžas» fani savus saulgriežus var padarīt pavisam īpašus, jo brīvdabas koncertuzvedumā « Īs(t)a pamācība mīlēšanā» būs iespējams sastapties ar iemīļoto aktrisi Mirdzu Martinsoni. Aktrise »Vakara Ziņām« atklāj desmit lietu, kas visspilgtāk raksturo viņas personību. Vairāk »
 
22.jūnijs, 18:05 Šonedēļ paziņoti Gada balvas teātrī Spēlmaņu nakts 2016/2017 pretendenti balvām 18 kategorijās. Vairāk »
 
21.jūnijs, 9:27 Jaunajā Rīgas teātrī ir sākušās lielas pārmaiņas. Paralēli mājas rekonstrukcijai notiks arī aktieru trupas rekonstrukcija. Kādreiz bija skaista ideja novecot kopā ar savu publiku tai pašā aktieru sastāvā kā līdz šim. Tas būtu iespējams, ja mēs būtu mazs, jauks teātrītis. Taču pēc remonta Lāčplēša ielā 25 mums būs 3 skatuves, kur paralēli katru vakaru jāspēlē izrādes. Mums būs vajadzīga jauna trupa, ar jaunu komplektācijas konceptu, sabalansēta pa vecumiem un citiem kritērijiem, norāda JRT mākslinieciskais vadītājs Alvis Hermanis. Vairāk »
 
19.jūnijs, 20:36 Dailes teātra aktieris un režisors Intars Rešetins facebook paudis sarūgtinājumu par teātra izrādēm un aktieriem, kuri izvirzīti "Spēlmaņu nakts" balvai. Vairāk »
 
19.jūnijs, 16:38 Gada balvai teātrī "Spēlmaņu nakts" nominācijā "Gada lielās formas izrāde" izvirzīti pieci iestudējumi, informē Latvijas Teātra darbinieku savienības (LTDS) priekšsēdētāja Daiga Siliņa. Vairāk »
 
19.jūnijs, 6:30 Nesen beidzās viens no populārākajiem pašmāju seriāliem – UgunsGrēks. Gandrīz desmit gadu garumā gan lielākās, gan mazākās lomās tajā piedalījušies gandrīz 200 latviešu aktieru, un viņu atveidotie personāži daudzās Latvijas ģimenēs kļuvuši par savējiem. Seriālā ir daudz kolorītu tēlu, bet viens no visveiksmīgākajiem ir policists Indulis aktiera Jāņa Jarāna izpildījumā. Vairāk »
 
16.jūnijs, 22:10 Brīvdienu ceļvedis Vairāk »
 
16.jūnijs, 17:36 Īsi pirms teātra sezonas noslēguma klajā nācis žurnāla Teātra Vēstnesis šā gada otrais numurs. Vairāk »
 
14.jūnijs, 7:12 «Man gribas apgāzt mītu, kas izskanējis presē, ka Dailes teātris atlaiž vecos aktierus, jo seniori tam nav vajadzīgi. Respektīvi, es būšu laimīgs, ja skatītāji ar šo stāstu sapratīs, ka mēs neatdalām jaunību no brieduma, ka mēs esam viena liela ģimene un mums ir kopīgi mērķi,» saka Dailes teātra aktieris un režisors Intars Rešetins. Vairāk »
 
12.jūnijs, 15:40 «Kad jaunas nedēļas sākumā saņemu darbu grafiku, man iestājas panika, jo liekas, ka to nevar pagūt izdarīt. Bet tad es drusku pasēžu, nomierinos un sāku plānot. Katrā ziņā, tas, kā darbu teātrī var samenedžēt ar privāto dzīvi, man pagaidām vēl ir mistika,» atzīst Dailes teātra aktrise Inita Sondore. Vairāk »
 
12.jūnijs, 11:51 Svētdien notikušajā "Tony" balvu pasniegšanas ceremonijā visvairāk balvu ieguvis mūzikls "Dear Evan Hansen", tostarp par labāko mūziklu un labāko galvenās lomas tēlotāju. Vairāk »
 
12.jūnijs, 6:30 Kā jau katru vasaru, arī šogad Latvijas brīvdabas estrādēs būs skatāmi interesanti muzikāli teatralizēti uzvedumi. Arī šogad – režisora un aktiera Zigurda Neimaņa režisēti. 30. janvārī Latviešu biedrības namā Rūdolfa Blaumaņa luga Skroderdienas Silmačos atzīmēja 115. gadadienu, kopš šajās telpās tās izrādītas pirmoreiz. Šis iestudējums, kā arī humoristisks skatījums uz Aleksandra Dimā Trim musketieriem šovasar priecēs skatītājus. Vairāk »
 
9.jūnijs, 16:07 Idejas brīvdienām Vairāk »
 
8.jūnijs, 17:14 Valmieras teātris ar pēdējām "Meistars un Margarita" izrādēm vēl jūnijā dodas viesizrādēs uz Dailes teātri, bet, gatavojoties jaunajai sezonai, savā komandā aicinājis vairākus jaunos aktierus, kuri šogad beigs Latvijas Kultūras akadēmiju, un režisori Indru Rogu, kas kļuvusi par teātra māksliniecisko vadītāju. Vairāk »
 
7.jūnijs, 16:05 «Tas ir stāsts par ātrumu, par trakumu, par izaicinājumu un brīvības meklēšanu,» saka jaunā horeogrāfe Anete Tambaka. Šovakar pulksten 18 VEF kvartāla kamerzālē gaidāma pirmizrāde viņas veidotajai un arī pašas izpildītajai laikmetīgās dejas izrādei AIZdedze. Vairāk »
 
6.jūnijs, 20:01 «Kas jālaiž vaļā, tas jālaiž, un jāatbrīvo vieta kam jaunam. Un tomēr man liekas, ka šīs izrādes mūžs bija pārāk īss,» saka Valmieras drāmas teātra (VDT) aktrise Elīna Vāne. Viņa spēlē Margaritu vienā no pasaules sarežģītākajiem un noslēpumainākajiem literatūras darbiem – Mihaila Bulgakova romāna Meistars un Margarita inscenējumā Indras Rogas režijā. Vairāk »
 
5.jūnijs, 18:45 2. jūnijā Latvijas Leļļu teātris ar Dmitrija Petrenko iestudēto izrādi "Kaštanka" piedalījās Starptautiskajā teātra festivālā VALISE Polijā, Lomžā. Žūrijas komisija vērtēja un piešķīra balvas dažādās nominācijās, tostarp – kā labāko aktrisi 14 izrāžu konkurencē apbalvoja Latvijas Leļļu teātra aktrisi Santu Didžu, kura izrādē atveido sunītes Kaštankas lomu. Vairāk »
 
2.jūnijs, 12:34 Dzīvei nav melnraksta. Tā ir banalitāte, ko zina visi, jo tā ir patiesība. Šī patiesā atziņa nebūt negarantē, ka šajā katram tik svarīgajā tīrrakstā nebūs kļūdu, jo nav iespējams nekļūdīties. Atkal jau banalitāte, bet ar tām, rakstot savus tīrrakstus, nākas sastapties kā ar biežāk vai retāk lietotām pieturzīmēm. Vairāk »
 
1.jūnijs, 17:15 Vāgnera operas nelieliem operteātriem ir pamatīgs izaicinājums. Latvijas Nacionālā opera un balets, noslēdzot sezonu, apliecinājusi, ka Rīgai ir pamats valkāt Vāgnera pilsētas vārdu, ar spilgtu Tanheizera iestudējumu. Tas krāšņos arī Rīgas Operas festivālu Viva Romantica! jūnija vidū, vēlreiz atgādinot par šīs sezonas virsotnēm. Vairāk »
 
31.maijs, 16:07 Pirmdien, 5. jūnijā, pulksten 19 jau ceturto gadu pēc kārtas mūzikas namā Daile notiks labdarības pasākums Es esmu – Latvijas teātra vecmeistaru atbalstam. Šogad, lai radītu unikālu teātra mākslas un mūzikas dialogu, uz vienas skatuves satiksies latviešu teātra skatuves leģendas un izcili mūziķi, kuri pārstāv dažādus mūzikas žanrus. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers