Latvijā

Šodien, 16:51 Ne reizi vien sociālajos tīklos un dažādos portālos lasāma cilvēku rūgtā pieredze par darba meklējumiem. Savu stāstu portālam nra.lv šoreiz uzticējis Andris. Vairāk »
 
Šodien, 11:13 2016.gada 24.jūlijā kādam pircējam veikalā "Rimi" Liepājā uz kājas uzkritušas vitrīnas stikla durvis. Pēc notikušā konstatēts, ka cietušajam lauzts labās kājas lielais pirksts. Vairākas nedēļas vīrietim nācies pārvietoties ar kruķiem. Pēc notikušā cietušais vērsies tiesā, vēsta portāls "liepājniekiem.lv". Vairāk »
 
Šodien, 9:26 Šodien sasaukta Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) padomes ārkārtas sēde, jo organizācijai jāmēģina izgrozīties no nepatikšanām, pie kurām vainīgi LTRK prezidents Aigars Rostovskis un valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš. Vairāk »
 
Šodien, 7:49 Koalīcijai jāvienojas par tādu nodokļu reformu, kuras rezultātā pieaugs mazo un vidējo algu saņēmēju ienākumi, norāda nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars. Vairāk »
 
Šodien, 5:30 Pensionāriem ar lielu darba stāžu nākamgad pensijas indeksēs ar lielāku koeficientu, tāpat no nākamā gada par 50 eirocentiem tiks palielinātas pensiju piemaksas par darba stāžu līdz 1996. gadam. Vairāk »
 
Vakar, 21:03 Eiropas Savienības (ES) fondu apguve Latvijā norit labi, tomēr lēnāk šis process virzās pašvaldībās, kurām vajadzētu aktīvāk piesaistīt ES fondus, sacīja finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS). Vairāk »
 
24.jūnijs, 21:40 Vairums iedzīvotāju Latvijā satraucas par naudu, nevis morāli, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati. Vairāk »
 
24.jūnijs, 18:17 Vairāk nekā puse jeb 59% Latvijas iedzīvotāju atbalsta Eiropas Savienības (ES) armijas izveidi, secināts šī gada aprīlī veiktajā "Eirobarometra" aptaujā. Vairāk »
 
24.jūnijs, 14:55 Katra otrā Latvijas ģimene vismaz reizi nedēļā dodas uz tirgu pēc pārtikas produktiem, iztērējot vidēji desmit eiro un pavadot 45 minūtes laika, liecina virtuālā produktu tirgus "Svaigi.lv" veiktais Latvijas ģimeņu eksperiments par patērētāju pārtikas iegādes paradumiem. Vairāk »
 
24.jūnijs, 8:35 Šodien "Maxima" un "Rimi" veikali sāks darbu vēlāk, liecina mazumtirdzniecības uzņēmumu SIA "Rimi Latvia" un SIA "Maxima Latvija" sniegtā informācija. Vairāk »
 
22.jūnijs, 18:18 «Jāņi... Vasara sāks iet uz otru pusi, bet nekas nav vēl īsti pat iesākts. Līgo vakars ir dziļi filozofiski svētki, tautas liktenī Jāņi ir apcerīgi, ar domām par dzīves ritu, tie ir daiļskanīgi un mazliet skumji,» teic Jānis Streičs, mūsu latviskākais un tautas garam vistuvākais filmradis. Šķiet, ka prieks un luste no saulgriežu debesīm nelīst, tāpēc Jānis ir darbos un jaunradē. Arī mūsu sarunā viņš ir domās par to, ko un kā filmēt. Vairāk »
 
22.jūnijs, 15:01 Saeima šodien ratificēja Igaunijas, Latvijas un Lietuvas valdību līgumu par "Rail Baltica" dzelzceļa savienojuma izveidi. Vairāk »
 
22.jūnijs, 14:08 Saeima šodien trešajā, galīgajā, lasījumā pieņēma likuma grozījumus, atbalstot deputāta Inta Dāldera (V) priekšlikumu, ka būs jāpublicē arī valsts un pašvaldību iestāžu darbinieku, tostarp skolotāju atalgojums. Vairāk »
 
22.jūnijs, 11:18 Saeima šodien nolēma veikt lielāku pensiju indeksāciju cilvēkiem ar ilgu darba stāžu. Vairāk »
 
22.jūnijs, 10:12 Lai gan valdība ir piešķīrusi nepilnus divus miljonus eiro mediķu algām un Saeima ir pieņēmusi grozījumus Ārstniecības likumā, kas paredz no jūlija pakāpeniski atteikties no ārstniecības personas diskriminējošām normām, Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība no ieceres jūlijā rīkot protestu nav atteikusies. Mediķi, kuri piedalās protestā, visu jūliju nestrādās pagarināto normālo darba laiku. Arī ģimenes ārsti no nodoma streikot nav atkāpušies. Vairāk »
 
22.jūnijs, 7:27 Veselības ministrijai ir jāizveido mehānismi, kas kompensēs darba samaksas kritumu, atsakoties no pagarinātā normālā darba laika, intervijā aģentūrai LETA uzsvēra Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) direktore Sarmīte Villere. Vairāk »
 
22.jūnijs, 5:30 Pērkot Jāņu sieru, šogad jārēķinās ar nedaudz lielākiem izdevumiem. Tomēr, neskatoties uz to, iedzīvotāji šogad Līgo svētku tēriņiem plāno atvēlēt mazāk naudas nekā pērn. Vairāk »
 
21.jūnijs, 23:50 Pēc milzīgā ugunsgrēka, kas 60 stundas plosījies netālu no Slokas, vietējie iedzīvotāji neslēpj sašutumu: atbildīgās amatpersonas uzskata, ka kaitējums videi un cilvēkiem nav nodarīts, taču daudziem jūrmalniekiem ir bojāti gan mājokļi, gan dārzi. Vairāk »
 
21.jūnijs, 20:09 To austrumeiropiešu skaits, kas pārceļas uz dzīvi Lielbritānijā, kopš britu balsojuma par izstāšanos no Eiropas Savienības (ES) ir sarucis par trešdaļu, liecina trešdien publicētie pētījuma rezultāti. Vairāk »
 
21.jūnijs, 17:45 Rīgas dome šodien apstiprināja pašvaldības 2017. gada budžeta grozījumus, kuros pašvaldības ieņēmumi plānoti 885,8 miljonu eiro apmērā un izdevumi paredzēti 948,7 miljonu eiro apmērā, tādējādi palielinot budžeta deficītu no 28,8 līdz teju 63 miljoniem eiro. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers