Latvijā

Šodien, 10:34 Latvijas valdības apņemšanos pilnīgi vai daļēji pārdot aviokompāniju airBaltic apgrūtina gan nākamo Saeimas vēlēšanu ieskaņa, gan ap uzņēmumu sapītais krimināllietu un tiesas procesu mudžeklis, kas atbaida reālus investorus. Vairāk »
 
Šodien, 9:58 "Swedbank" peļņa Latvijā 2017. gada deviņos mēnešos sasniedza 79 miljonus eiro, kas ir par 3% vairāk nekā pagājušā gada attiecīgajā periodā. Vairāk »
 
Šodien, 8:33 Pašreizējais slimnīcu finansēšanas modelis paredz līdzīgu attieksmi pret universitātes līmeņa slimnīcām un cita līmeņa slimnīcām, kaut arī ārstēšana un aprūpe ļoti atšķiras, intervijā uzsvēra Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) valdes priekšsēdētājs Valts Ābols. Vairāk »
 
Šodien, 8:00 Līdz gada beigām notiks sarunas par stratēģiskā investora piesaisti nacionālajai lidsabiedrībai "airBaltic", sarunā LTV "Rīta panorāmā" norādīja premjers Māris Kučinskis. Vairāk »
 
Šodien, 5:00 Par Latvijas ekonomisko stāvokli un tās attīstības perspektīvām saruna ar Luminor bankas ekonomikas ekspertu Pēteri Strautiņu. Vairāk »
 
Vakar, 20:34 Šodien LTV raidījums "Aizliegtais paņēmiens" demonstrēja operācijas "Tokija" pēdējo sēriju. Kā zināms, tad operācijas laikā raidījums atklāja, ka uzņēmumā tiek maksātas aplokšņu algas, nelegāli nodarbina ārvalstu studentus un pieļauj citus pārkāpumus pret darbiniekiem. Vairāk »
 
Vakar, 18:18 Uz Neatkarīgās jautājumiem atbild domnīcas Certus direktors, ekonomists Vjačeslavs Dombrovskis. Vairāk »
 
Vakar, 18:00 Sarunas par stratēģiskā investora piesaisti lidsabiedrībai "airBaltic" ir paredzētas līdz gada beigām, pirmdien pēc koalīcijas padomes sēdes žurnālistiem sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS). Vairāk »
 
Vakar, 17:01 Koalīcijas partneri piekrituši Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) rosinājumam nākamgad daļēji turpināt internātskolu finansēšanu no valsts budžeta, šodien žurnālistiem pastāstīja ZZS Saeima frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis. Vairāk »
 
Vakar, 13:05 Valsts policija (VP) pēc Ekonomikas ministrijas (EM) iesnieguma sākusi kriminālprocesu par AS "Sadales tīkls" un SIA "Rīgas enerģijas" rīcību, iespējams, krāpjoties ar atļaujām elektroenerģijas ražošanai obligātajā iepirkumā. Vairāk »
 
Vakar, 9:55 Koplīguma vietā, ko pieprasa ģimenes ārsti, Veselības ministrija piedāvā Latvijas Ģimenes ārstu asociācijai parakstīt sadarbības memorandu par līdzdarbību valsts pārvaldē. Vairāk »
 
Vakar, 8:21 Sākot darbu pie nākamā gada valsts budžeta projekta un paredzētajiem grozījumiem likumos, Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija pirmdien uz sēdi aicinājusi Ministru prezidentu Māri Kučinski (ZZS) un finanšu ministri Danu Reiznieci-Ozolu (ZZS). Vairāk »
 
Vakar, 7:08 Satiksmes ministrija (SM) patlaban izskata jau konkrētus piedāvājumus Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic" investora piesaistē un nav izslēgta arī uzņēmuma pilnīga privatizācija, pastāstīja ministrijas valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš. Vairāk »
 
22.oktobris, 19:10 Šī gada deviņos mēnešos atklātas 880 nereģistrēti nodarbinātas personas, liecina Valsts darba inspekcijas (VDI) darba rezultāti. Vairāk »
 
20.oktobris, 19:37 "Meklējam pozitīvus, gaišus un Ziemassvētkus mīlošus darbiniekus “Laimas” labdarības namiņam! Šis darbs tev būs īstais, ja tici, ka Ziemassvētku laiks ir īsts brīnumu laiks un esi gatavs veltīt savu laiku un enerģiju, lai kopīgi piepildītu 1600 mazus sapnīšus par Ziemassvētku brīnumu!" savā facebook kontā raksta "Laima". Vairāk »
 
20.oktobris, 19:24 Kad un kādu atdevi var gaidīt no nodokļu reformas, kas vajadzīgs sekmīgākai ekonomikas attīstībai, un kā Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) iedomājas realizēt ieceri ekonomikas ministru apstiprināt tikai ar viņu akceptu? Neatkarīgās intervija ar kameras prezidentu Aigaru Rostovski. Vairāk »
 
20.oktobris, 16:45 Stājies spēkā ugunsdzēsējus attaisnojošais spriedums lietā par 2006.gada traģisko ugunsgrēku Ķempes ielā Vairāk »
 
20.oktobris, 14:08 Ir pēdējais laiks sākt domāt par to, kā labāk apsaimniekot valstī esošos resursus, nevis prasīt papildu naudu, forumā "Latvijas formula 2050. Attīstības scenāriji." sacīja Latvijas Bankas (LB) prezidents Ilmārs Rimšēvičs. Vairāk »
 
20.oktobris, 13:18 Valsts vides dienesta (VVD) konstatējis pārkāpumus cūkkopības uzņēmumā SIA "Baltic Pork" un ir sācis administratīvo lietvedību. Vairāk »
 
20.oktobris, 10:13 Satversmes tiesa atzinusi, ka lielo algu saņēmējiem maksājamais solidaritātes nodoklis piemērots likumīgi, taču Saeimas noteiktā likme ir pretrunā ar valsts pamatlikumu. Neraugoties uz to, līdz šim nodoklī samaksātais valstij nav jākompensē. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers