Latvijā

Šodien, 17:59 Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) ceturtdien sēdē nolēma uzlikt 3000 eiro administratīvo sodu SIA "TV3 Latvia" (TV3) divu pārkāpumu dēļ, informēja padomē. Vairāk »
 
Šodien, 16:49 Valsts Valodas centrs (VVC) neatklās sludinājumu portāla "ss.lv" līdzīpašniekam Jurim Līnim piemērotā 70 eiro naudas soda iemeslu, sacīja VVC pārstāvis Viesturs Razumovskis. Vairāk »
 
Šodien, 15:53 Saulkrastu novadā vētra ir radījusi zaudējumus aptuveni 70 000 eiro apmērā, pavēstīja pašvaldības izpilddirektors Andrejs Arnis. Vairāk »
 
Šodien, 12:24 Valsts ieņēmumu dienests (VID) nav noslēdzis un neplāno noslēgt vienošanos par mediācijas izmantošanu sarunās ar SIA "Internet", kas saistīts ar sludinājumu portālu "ss.lv", vai jebkuru citu nodokļu maksātāju, jo spēkā esošie normatīvie akti neparedz iespēju izmantot mediāciju administratīvajā strīdā ar nodokļu maksātāju, skaidroja VID Sabiedrisko attiecību daļā. Vairāk »
 
Šodien, 9:26 Pasaulē tiekšanās produktīvos dzīvniekus audzēt bez antibiotikām nav jaunums, bet Latvijā gan. Pastiprinot biodrošību, uzlabojot putnu labturību un kvalitātes vadību, vadošais putnu gaļas ražotājs Latvijā – AS Putnu fabrika Ķekava – spēj piedāvāt produkciju, kas ir audzēta pilnībā bez antibiotikām. Vairāk »
 
Šodien, 8:56 Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Finanšu policijas pārvalde augustā apturējusi organizētas personu grupas darbību, kas nodarbojās ar ekskluzīvu automašīnu un sadzīves tehnikas tirdzniecību, un, izvairoties no pievienotās vērtības nodokļa (PVN) nomaksas, nodarījusi zaudējumus vairāk nekā 2,8 miljoni eiro apmērā, aģentūrai LETA pavēstīja VID. Vairāk »
 
Šodien, 8:52 Latvijā šobrīd gandrīz visiem zivrūpniekiem ir lielāki vai mazāki zaudējumi, sacīja zivju pārstrādes uzņēmuma "Brīvais vilnis" valdes priekšsēdētājs Arnolds Babris. Vairāk »
 
Vakar, 22:48 Zemkopības ministrija (ZM) ierosina Latvijai raksturīgiem augļiem, ogām un dārzeņiem pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmi samazināt no 21% līdz 5%, jo tikai tad nozarē būšot iespējams panākt pozitīvāko un lielāko efektu, lai novērstu uzņēmēju darbošanos nelegālajā ekonomikā, kā arī veicinātu legālajā tirgū darbojošos augļu, ogu un dārzeņu ražotāju konkurētspēju. Vairāk »
 
Vakar, 16:29 Šonakt, naktī uz 17.augustu no plkst. 00:00 līdz 06:00 notiks ikmēneša IT uzlabojumu ieviešana Swedbank sistēmās. Darbu laikā naktī iespējami pārtraukumi Swedbank karšu, maksājumu pakalpojumu un internetbankas darbībā. Vairāk »
 
Vakar, 15:15 Piemēroti nodrošinājumi pieciem uzņēmumiem, kuros viens no līdzīpašniekiem ir sludinājumu portāla "ss.lv" līdzīpašnieks Juris Līnis, liecina "Firmas.lv" informācija. Vairāk »
 
Vakar, 14:50 Valdībai jāpieņem lēmums, vai ļaut ārstniecības iestādēm paturēt savā rīcībā nopelnīto. Tā kā slimnīcām kopš krīzes gadiem trūkst līdzekļu, Veselības ministrija rosina ļaut tām peļņu – kaut dažus simtus eiro – izmantot savām vajadzībām. Tomēr, izpētot slimnīcu vajadzības, nākas secināt, ka dažas no tām ir neatliekamas. Vairāk »
 
Vakar, 13:57 Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība pauž satraukumu par veselības aprūpes finansēšanas likumprojekta bremzēšanu. Tāpat joprojām nav kliedētas arodbiedrības bažas par adekvātu finansējumu veselības nozarei un mediķu algu palielinājumam. Vairāk »
 
Vakar, 12:54 Latvijas un Krievijas starpvaldību komisijas līdzpriekšsēdētāji Uldis Augulis un Maksims Sokolovs vakar svinīgi parakstīja komisijas septītās sēdes jeb abu valstu turpmākās sadarbības nodomu protokolu. Vairāk »
 
Vakar, 10:10 Visu sapņu apmierināšanai Latvijas iedzīvotājiem mēnesī būtu nepieciešami 3342 eiro, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati. Vairāk »
 
Vakar, 9:09 Sludinājumu portālā ss.com iespējams gan pirkt un pārdot lietas un pakalpojumus, gan iegādāties blēdīgas shēmas, lai biznesu taisītu, apejot nodokļu inspektorus. Ikkatra tautsaimniecības nozare te parāda savu pienesumu Latvijas ēnu ekonomikā, sākot no kucēnu tirdzniecības un beidzot ar firmu čaulu piedāvājumu. Vairāk »
 
Vakar, 9:01 Veselības aprūpes sistēmas reformā iecerētais atalgojuma palielinājums varētu būt pirmais solis, lai sāktu radīt sajūtu, ka politiķiem var noticēt, intervijā norāda veselības ministre Anda Čakša. Vairāk »
 
Vakar, 8:05 Normālai dzīvei Latvijas iedzīvotājiem mēnesī vidēji būtu nepieciešami 1165 eiro, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati. Vairāk »
 
Vakar, 5:30 Ar valsti ir jālepojas, tā vajadzētu būt. Bet negribas, lai Latvijas simtgades svinēšana pārvēršas par farsu un cilvēkos rastos skepse, ironija un galu galā nepatika pret labi iecerētu, vienojošu un patriotisku valsts jubilejas gadu. Vairāk »
 
15.augusts, 18:18 Gan par patīkamiem, gan par satraucošiem notikumiem informācijas tehnoloģiju sfērā uz Neatkarīgās jautājumiem atbild Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) prezidente, Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes profesore Signe Bāliņa. Vairāk »
 
15.augusts, 14:50 60% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju nezina, cik pelna viņu kolēģi, liecina darba portāla CV Market veiktā aptauja. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers