Latvijā

Vakar, 18:53 Iedzīvotāju viedoklis par savu materiālo nodrošinājumu dalās, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati. Vairāk »
 
19.janvāris, 16:39 Sestdien Latvijā gaidāms mākoņains laiks, kas vietām skaidrosies, un vietām arī nedaudz snigs, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
19.janvāris, 14:40 VAS "Latvijas dzelzceļš" meitassabiedrības SIA "LDZ Ritošā sastāva serviss" (RSS) un uzņēmuma "Baltic3D.eu" pērn uzsāktās sadarbības ietvaros ir izvēlētas un ar 3D printeri izgatavotas astoņu veidu lokomotīvju detaļas. Patlaban sākta to testēšana lokomotīvēs, pārbaudot detaļu piemērotību, izturību, stiprību un citus faktorus. Sākotnējie pilotprojekta secinājumi liecina, ka neliela apjoma nestandarta detaļu izgatavošana ar 3D printeri ir ekonomiski izdevīga un tam nepieciešams mazāk laika, nekā izmantojot citas tehnoloģijas vai detaļas pasūtot no ārvalstīm. Vairāk »
 
19.janvāris, 12:10 Finanšu ministrija izplatījusi attēlu, kurā detalizēti astpoguļots, kādiem mērķiem tiek novirzīta Latvijas iedzīvotāju nodokļos samaksātā nauda. Vairāk »
 
18.janvāris, 15:20 Maksātnespējīgās AS "KVV Liepājas metalurgs" administratora lēmums par uzņēmuma pārdošanu izsolēs pieņemts, iekļaujoties likuma normās un grafikos. Šāda pārdošana nevar ritēt mūžīgi, intervijā "Rietumu radio" sacīja Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks ("Liepājas partija"), skaidrojot, ka pārdošanas procesā ir aizvadīts vesels gads, bet rezultāta nav. Vairāk »
 
18.janvāris, 13:20 Pērn Latvijā nabadzības riskam bija pakļauti 425 tūkstoši jeb 22,1 % iedzīvotāju - par 0,3 procentpunktiem vairāk nekā 2015. gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) 2017. gadā veiktās iedzīvotāju aptaujas dati. Šo iedzīvotāju ekvivalentie ienākumi bija mazāki par 330 eiro mēnesī. Vairāk »
 
18.janvāris, 11:39 Teju 17 miljonu lielās kredītsaistības, ko Ogres novada pašvaldības plāno uzņemties 2018.gadā, saistītas ar Eiropas Savienības projektu īstenošanu, un pašvaldība ar laiku šo naudu saņems atpakaļ, klāsta Ogres novada domes priekšsēdētājs Egils Helmanis (VL-TB/LNNK). Vairāk »
 
18.janvāris, 5:30 Tā kā piešķirtais valsts budžeta finansējums nav pietiekams, lai uzturētu autobusu maršrutu tīklu esošajā apjomā, turklāt pasažieru skaits autobusos samazinās, Sabiedriskā transporta padomes sēdē nolemts samazināt autobusu maršruta tīklu. Realitātē tas nozīmē atsevišķi maršrutu pilnīgu slēgšanu vai reisu skaita samazināšanu. Vairāk »
 
17.janvāris, 15:50 Bijušais koncerna "Latvijas dzelzceļš" meitasuzņēmuma "LDz loģistika" valdes priekšsēdētājs Verners Lūsis, kurš otrdien paziņoja par amata pamešanu, pagājušajā nedēļā bijis aizturēts Lietuvā pēc Polijas varas iestāžu lūguma. Vairāk »
 
17.janvāris, 15:20 Ražošanai paplašinoties, maiznīca "Liepkalni" jaunajā ražotnē-veikalā-kafejnīcā meklē papildspēkus. Vairāk »
 
17.janvāris, 6:00 Valdība piešķirs pašvaldībām mērķdotāciju, lai tās varētu palielināt pabalstus audžuģimenēm par bērnu uzturēšanu. Tomēr pusi no nepieciešamā finansējuma jāatrod pašām pilsētām un novadiem. Vairāk »
 
16.janvāris, 11:30 Kāda sieviete vārdā Kristīna vērsusies "Sūdzību dēlī" (raidījums "Bez Tabu"), daloties ar savu novērojumu attiecībā uz degvielas cenām Latvijā un Lietuvā. Vairāk »
 
16.janvāris, 10:52 Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2017. gadā kopumā pārvadājusi 3 523 300 pasažierus jeb par 22% vairāk nekā pērn uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Tas ir vislielākais pārvadāto pasažieru skaits lidsabiedrības vēsturē. Vairāk »
 
16.janvāris, 10:22 No šodienas, 16. janvāra, atvērta skolēnu pieteikšanās Latvijas lielākās izglītības organizācijas Junior Achievement Latvija (JA Latvija) organizētajai ikgadējai karjeras izglītības programmai ĒNU DIENA, kas šogad norisināsies 14. februārī. Vairāk »
 
16.janvāris, 9:33 No 2000. līdz 2016.gadam Latviju pametuši 100 000 iedzīvotāju ar augstāko izglītību, telekanāla LNT raidījumā "900 sekundes" teica Latvijas Universitātes profesors Mihails Hazans. Vairāk »
 
16.janvāris, 9:22 Ārlietu ministrija (ĀM) šogad izstrādās diasporas atbalsta likumu, kas paredzēs sniegt praktisku atbalstu valstspiederīgajiem, kas vēlas atgriezties Latvijā, norādīja ĀM parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukašveica. Vairāk »
 
16.janvāris, 7:49 Šodien nolasīs mūžībā aizgājušā farmācijas kompānijas AS "Olainfarm" vadītāja un līdzīpašnieka Valērija Maligina testamentu, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis". Vairāk »
 
16.janvāris, 5:30 Ārlietu ministrija (ĀM), pēc Valsts kontroles atzinuma, ir viena no visnodrošinātākajām ministrijām. Tās darbinieki saņem labas algas, dāsnas prēmijas un naudas balvas. Vairāk »
 
15.janvāris, 19:22 Rīgas dome ir AS "Rīgas Centrāltirgus" (RCT) kapitāldaļu turētājs un, ja domes deputāti uzskata, ka nomas līgums par Āgenskalna tirgus apsaimniekošanu jāpārtrauc - mēs to respektējam, pauda RCT valdes priekšsēdētājs Artis Druvinieks. Vairāk »
 
15.janvāris, 18:25 AS "KVV Liepājas metalurgs" administratora lēmums par uzņēmuma pārdošanu izsolēs pa daļām bija negaidīts un nepieciešams izvērtēt iespējas, kā attīstīt līdzšinējā uzņēmuma teritoriju, uzskata Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks ("Liepājas partija"). Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers