Latvijā

7:35
Pirmdienas rīts Latvijā ir pārsvarā saulains, bet Kurzemē mākoņi daļēji sedz debesis un vietām īslaicīgi līst, tai skaitā nolijis Liepājā, liecina meteoroloģiskā informācija. Dažviet izklīst migla. Pūš lēns vējš un ir bezvējš. Gaisa temperatūra piecos rītā bija +9..+15 grādu, Kurzemes rietumu piekrastē un daļā Rīgas +15..+17 grādu. Valsts centrālajā un austrumu daļā jau deviņos rītā gaidāmi +20..+23 grādi.
 
5:30
Pēc vairāku dienu piespiedu pārtraukuma restorāni Vairāk saules atsākuši darbu. Rīdzinieki un pilsētas viesi, kas ar nepacietību bija gaidījuši šā restorānu tīkla atvēršanos, steidza iegriezties Vairāk saules ēdināšanas vietās. Daudzi no viņiem bija paņēmuši līdzi simboliskas dāvaniņas viesmīļiem, kuriem nācās piedzīvot kratīšanu.
 
Vakar, 20:00
Nesamērīgās obligātā elektroenerģijas iepirkuma izmaksas kopš rudens ir kļuvušas par vienu no skaļākajiem politiskajiem skandāliem. Līdz ar vainīgo meklēšanu, notiek arī mēģinājumi pielikt punktu OIK sistēmai. Valdības darba grupas eksperti nu jau atzīst, ka sistēmu atcelt nav iespējams, vēsta raidījums "Nekā personīga". 
 
Vakar, 15:33
Vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju jeb 55% aptaujāto joprojām kopējo situāciju valstī vērtē kā sliktu, liecina 89.Eirobarometra aptaujas dati.
 
16.jun
Kapitālsabiedrību, kurās Veselības ministrija (VM) ir valsts kapitāla daļu turētāja, vadītāju atalgojums svārstās no 2000 līdz 8000 eiro, liecina valsts amatpersonas ieņēmumu deklarācijās paustais un publiski pieejamā informācija.
 
16.jun
Rudzu maizes patēriņš samazinās, bet saglabāt rudzu maizi kā iedzīvotāju ikdienā uzturā lietotu produktu ir valstisks uzdevums, intervijā teica graudu pārstrādes uzņēmuma AS "Rīgas dzirnavnieks" ģenerāldirektore Anita Skudra.
 
16.jun
Uzņēmums "Vēl Vairāk Saules" ir iegādājies jaunus kases aparātus un sestdien, 16.jūnijā, restorāni atsākuši darbu.
 
16.jun
Šā gada pavasarī komunikācijas aģentūras A.W.Olsen & Partners veiktais pētījums norāda, ka Latvijā tikai 5% Instagram lietotāju vecumā no 18 līdz 35 gadiem neiegādājas produktus par kuriem raksta influenceri. "Turklāt 39% aptaujas dalībnieku norādījuši, ka bieži un pat ļoti bieži iegādājas produktus, par kuriem savos ierakstos raksta influenceri," stāsta A.W.Olsen & Partners projektu vadītāja Marija Vorkule.
 
16.jun
Viļņā un Tallinā aizvadītajā darba nedēļā samazinājušās degvielas cenas, bet Rīgā tās bijušas stabilas, liecina apkopotie dati.
 
16.jun
Kamēr Latvijā lauksaimniekus satrauc ilgstošais sausuma periods, tikmēr lauksaimnieki Lielbritānijā satraukušies, ka latviešu strādnieki sākuši migrēt uz fermām Nīderlandē un Vācijā.
 
15.jun
Ķīnas ostas pilsētā Nimbo notikušajā Centrālās un Austrumeiropas valstu uzņēmumu produktu izstādē šogad Latvijai kā goda valstij tika atvēlēta lielākā tirdzniecības platība. Latvijas stendā Ķīnas uzņēmēji varēja gūt priekšstatu un dibināt kontaktus ar 13 Latvijas uzņēmumiem, savukārt interesenti iegādāties Latvijas produktus vai vismaz tos pagaršot. Interese par Latvijas stendu šogad bija tik liela, ka pāris izstādes dienās stendu izpirka teju tukšu.
 
15.jun
80% Latvijas mājsaimniecību nevar atļauties sev iegādāties mājokli, šodien tikšanās laikā ar Rīgas plānošanas reģiona pašvaldību vadītājiem pastāstīja ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V).
 
15.jun
Uzņēmumu grupa OvoStar Union no Ukrainas, kura cerēja uzbūvēt olu ražošanas cehu Valkā, kā iespējamo ražotnes vietu izskata arī Tukuma novada Jaunsātu pagastu, tieši pie makšķernieku un atpūtnieku iecienītā Jaunsātu karjera un pāris kilometru attālumā no Abavas.
 
15.jun
Restorānu tīkls "Vairāk saules" darbību plāno atsākt sestdien, informēja uzņēmuma pārstāvji.
 
14.jun
Veselības ministrija (VM) virzās uz priekšu ar plāniem ierobežot kompensējamo medikamentu pieļaujamo cenu medikamentiem ar identisku aktīvo vielu, liecina Valsts sekretāru sanāksmē izsludinātie grozījumi Ambulatorajai ārstēšanai paredzēto zāļu un medicīnisko ierīču iegādes izdevumu kompensācijas kārtībā.
 
14.jun
Pensiju speciālajā budžetā pagājušajā gadā ieskaitīti 8,4 miljoni eiro kā mirušo otrā pensiju līmeņa dalībnieku pensijas kapitāls. Pērn nomiruši 5152 cilvēki, kuri bija dalībnieki otrajā pensiju līmenī, liecina Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras dati.
 
14.jun
Ja pērn lauksaimnieki cīnijās ar lietavu izraisītajām sekām, tad šis gads Latviju ir pārsteidzis ar negaidītu sausumu, norāda lauksaimniecības produktu piegādātāja SIA "Baltic Agro" Jelgavas servisa centra vadītājs Egils Sviķis.
 
14.jun
Saeima vērtēs likumu grozījumus, paredzot, ka turpmāk kredītdevējiem - gan kredītiestādēm, gan nebanku kredītdevējiem - būs pienākums pārliecināties par potenciālo aizņēmēju ienākumiem un spējām atdot aizņēmumu.
 
14.jun
Šonedēļ, 11. jūnijā, Viņa Majestāte Nīderlandes karalis Vilems Aleksandrs (King Willem-Alexander) viesojās Rīgas brīvostas pārvaldē, kur tikās ar Nīderlandes – Latvijas biznesa semināra “Get Connected” dalībniekiem.
 
14.jun
Pēc ilgas un mokošas trīs mēnešu prātošanas vēlā otrdienas pievakarē Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) beidzot nāca klajā ar paziņojumu, ka ABLV bankai tomēr ļaus sākt pašlikvidācijas procesu. Kas tad tagad nu būs, un kas ir palicis pāri no ASV banku uzraudzības organizācijas FinCEN ziņojuma raķešu trieciena cietušās bankas?
 
13.jun
Daļa valstspiederīgo, kas izvēlējušies no Lielbritānijas atgriezties Latvijā, pēc pāris mēnešu dzīves dzimtenē tomēr nolemj atkal doties emigrācijā uz ārzemēm. Viņi nespēj Latvijā pierast pie zemās minimālās algas, garajām darba stundām un darba devēju nevēlēšanās māmiņām ar bērniem piedāvāt draudzīgāku darba grafiku, tā "LNT Ziņām" trešdien skaidroja paši tautieši.
 
13.jun
Latvijā aprīlī ir pieaugušas piena produktu cenas pieaugušas salīdzinājumā ar mēnesi iepriekš, liecina Zemkopības ministrijas (ZM) Tirgus un tiešā atbalsta departamenta dati.