Latvijā

Šodien, 14:01 Pieņēmumi par citu nodokļu celšanu, kas nav paredzēti nodokļu reformas pamatnostādnēs, ir spekulācijas, sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS). Vairāk »
 
Šodien, 12:00 Valsts a/s Latvijas dzelzceļš (LDz) kārtējo pārskatu ar iepriekšējā gada saimnieciskās darbības rādītājiem šogad pirmo reizi uzņēmuma vēsturē papildinājis pēc starptautiski atzītajām Global Reporting Initiative (GRI) G4 vadlīnijām sastādītais Ilgtspējas pārskats. Vairāk »
 
Šodien, 8:05 Domnīca Certus ceturtdien aicināja vismaz jautājuma formātā pārdomāt Latvijas iespējas piedāvāt biroju telpas tām finanšu iestādēm, kuras Brexit dēļ gatavojas pamest Londonu. Vairāk »
 
Šodien, 8:00 Turpmāk Eiropā mobilos sakarus lietosim tāpat kā mājās. Vairāk »
 
Vakar, 20:43 Valsts prezidentam un Ministru prezidentam izrādot neieinteresētību tikties ar biedrības "Latvijas Māsu asociācija" valdes locekļiem, lai pārrunātu jautājumus par profesijas Māsa (Medicīnas māsa) pastāvēšanu nākotnē, virsstundu darbu un atalgojuma jautājumu, kā arī nesaņemot atbildi no Veselības ministrijas par aktuālajiem jautājumiem, kas saistīti ar māsas lomu Latvijā, biedrība "Latvijas Māsu asociācija" atbalsta protesta akciju rīkošanu. Vairāk »
 
Vakar, 20:32 Ministru prezidenta biedra, ekonomikas ministra Arvila Ašeradena (V) ienākumi pērn auguši par 42 777 eiro, liecina viņa Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtā amatpersonas deklarācija par 2016.gadu. Vairāk »
 
Vakar, 20:19 Nākamnedēļ valdībā lems par grozījumiem biodrošības noteikumos, lai dotu atļauju mājputnus turēt zem klajas debess, sacīja Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) ģenerāldirektors Māris Balodis. Vairāk »
 
Vakar, 18:10 Par pagājušā gada "Gada preču zīme - Latvijai" atzīta VSIA "Latvijas Nacionālā opera un balets", bet par "Gada preču zīme - pasaulei" - dabīgo un veselīgo produktu ražotājs SIA "Rāmkalni". Vairāk »
 
Vakar, 17:53 Nevalstisko organizāciju pārstāvji pauž bažas, ka nodokļu reformas pamatnostādnes negrozītas varētu iznīcināt nevalstisko organizāciju (NVO) sektoru, kā arī zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS) atzīst, ka jaunās pamatnostādnes nav izdevīgas lauksaimniekiem. Vairāk »
 
Vakar, 15:10 Eiropas Komisijas (EK) sarunas ar Norvēģiju saistībā ar šajā valstī arestēto Latvijas sniega krabju kuģi virzās ļoti lēni, žurnālistiem šodien sacīja zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS). Vairāk »
 
Vakar, 14:57 Latvijas banku sektors šogad pirmajos trijos mēnešos strādāja ar peļņu 104,742 miljonu eiro apmērā, kas ir par 1,3% mazāk nekā 2016.gada attiecīgajā periodā, liecina Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) apkopotie dati. Vairāk »
 
Vakar, 13:03 Veselības ministrijas īstenotā radioloģisko izmeklējumu tarifu samazināšana no 1. aprīļa jau radījusi pirmās negatīvās sekas – lai izvairītos no būtiskas atalgojuma samazināšanās, radiologi un radiologu asistenti masveidā pārtrauc valsts apmaksāto pakalpojumu sniegšanu. Tādejādi iedzīvotājiem būtiski samazināsies valsts apmaksāto radioloģijas izmeklējumu pieejamība un pašiem biežāk būs jāsedz izmeklējumu izmaksas. Ilgtermiņā tas novedīs pie Latvijas iedzīvotāju veselības stāvokļa pasliktināšanās, jo palielināsies rindas un izmeklējumi ierobežotās iedzīvotāju maksātspējas dēļ netiks veikti savlaicīgi. Vairāk »
 
Vakar, 12:25 Vakar Veselības inspekcijas (VI) vadītāja Aija Mežsarga, kā arī viņas vietniece un inspekcijas Veselības aprūpes uzraudzības un kontroles departamenta vadītāja Iveta Šica no Veselības ministrijas (VM) saņēmušas rīkojumu, kurā norādīts, ka amatu maiņa notiks jau ar 2.maiju. Vairāk »
 
Vakar, 12:00 Mēs esam šeit, lai mācītos, tā diskusijā Saeimā par pensiju sistēmu sacīja Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas eksperti. Starptautiskās organizācijas speciālisti vēlas uzzināt, kādi ir Latvijas pensiju sistēmas izaicinājumi un kā Latvija tos cenšas pārvarēt. OECD sagatavos arī ziņojumu, bet ekspertu mācīšanās un vienlaikus analīze Latvijai izmaksās 50 000 eiro. Vairāk »
 
Vakar, 11:06 Klusībā ilgi briedušo nodokļu sistēmas reformu Saeimā, visticamāk, gaida nopietni pārbaudījumi. Finanšu ministrijas izlolotajam plānam kļūst aizvien mazāk pretinieku, taču bažas par to, vai Finanšu ministrija nesasteidz tautsaimniecībai nozīmīgo reformu, joprojām ir dzīvas. Vairāk »
 
Vakar, 10:45 Saeima šodien otrajā lasījumā atbalstīja grozījumus Ceļu satiksmes likumā, paredzot, ka jaunajām automašīnām līdz četru gadu vecumam tehnisko apskati varēs veikt ik pēc diviem gadiem. Vairāk »
 
Vakar, 10:10 Kosmētikas ražotāja AS "Madara Cosmetics" šogad otrajā pusgadā plāno sākt akciju kotāciju biržā, šodien preses konferencē informēja uzņēmuma pārstāvji. Vairāk »
 
Vakar, 10:05 Putnu gripas draudu dēļ Latvijā vēl mēnesi mājputnus aizliegts turēt ārpus novietnēm. Lietuvā un Igaunijā šādu ierobežojumu šobrīd nav. Vairāk »
 
Vakar, 9:33 Latvijas valsts norakstījusi mazliet vairāk nekā pusmiljonu eiro gadā reemigrācijas plānam, kura «mērķis nebija atgriezt aizbraukušos», bet «atbalstīt un palīdzēt tiem ārzemēs dzīvojošajiem Latvijas piederīgajiem, kuri apsver iespēju atgriezties vai attīstīt biznesa saiknes ar Latviju». Vairāk »
 
Vakar, 8:43 Šorīt raidījumā "900 sekundes" finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola vēstīja, ka mediķu algu pieaugumam nākamgad būtu nepieciešami vismaz 80 miljoni eiro. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers