Latvijā

Šodien, 10:34 Pagājušā gada nogalē Rīgas brīvostas valde apstiprināja ostas uzņēmuma SIA Eko osta biznesa plānu 2016.–2020. gadam. Saskaņā ar apstiprināto investīciju plānu piecu gadu periodā uzņēmuma attīstībā plānots investēt 3,65 miljonus eiro. Lielākie ieguldījumi paredzēti jauna, mūsdienīga atkritumu savācējkuģa iegādei, piesārņoto ūdeņu pieņemšanas rezervuāru rekonstrukcijai, attīrīšanas iekārtu modernizācijai, elektroenerģijas transformatora izbūvei un mobilās rekuperācijas iekārtas iegādei naftas produktu tvaiku savākšanai un utilizācijai. Vairāk »
 
Šodien, 9:42 2016. gada beigās daba atalgoja valsts a/s Latvijas dzelzceļš (LDz) un citus Latvijas tranzītbiznesa uzņēmumus par viņu pūlēm visa gara garumā saglabāt pārvadāto kravu apjomu vismaz transporta infrastruktūras uzturēšanai pietiekamā līmenī. Vairāk »
 
Šodien, 8:33 Lai piekļūtu internetbankai, šobrīd klientiem lielākoties jālieto kodu kartes, kodu kalkulatori vai līdzīgi risinājumi. Turpmāk, lai piekļūtu bankas pakalpojumiem, būs nepieciešams tikai viedtālrunis. Vairāk »
 
Šodien, 8:06 Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) filiāļu vadītāji ir sašutuši par publiskajā telpā pausto viņu darba noniecinājumu un apmelošanu, kas ļoti izskatoties pēc politiska pasūtījuma, nevis reformu plāna. Lai gan joprojām nav saņemts nekāds oficiāls augstskolas reorganizācijas apliecinājums, mantu jau dala un, kas vēl sliktāk, katru dienu parādās dažādi paziņojumi, kas tikai dezorganizē mācību iestādes darbu. Vairāk »
 
Vakar, 22:00 Pagājušajā gadā zemnieku nodotā svaigpiena apjoms salīdzinājumā ar 2015.gadu pieaudzis par 0,78%, sasniedzot 814 008 076 kilogramus, liecina Lauksaimniecības datu centra (LDC) apkopotā informācija. Vairāk »
 
Vakar, 20:00 Lai transformētu valsts ekonomiku un veicinātu tās izaugsmi, nepieciešams attīstīt darbaspēku, pārliecināts ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V). Vairāk »
 
Vakar, 18:57 Kopš 14. novembra Valsts ieņēmumu dienestu (VID) vada Ilze Cīrule, kura stājās Ināras Pētersones vietā pēc tam, kad viņa amatu atstāja, neizturējusi spiedienu saistībā ar VID darbinieku skandālu un tam sekojošo iestādes reorganizāciju. Kā veicas Cīrulei ar reorganizācijas turpināšanu, cīņu ar ēnu ekonomiku, sabiedrības uzticības atgūšanu, ko varam mācīties no igauņiem un kā vērtēt VID darba rezultātu – intervija ar Ilzi Cīruli. Vairāk »
 
Vakar, 13:59 "Swedbank" palielinājusi Latvijas iekšzemes kopprodukta (IKP) pieauguma prognozi šim gadam no iepriekš lēstajiem 2,6% līdz 2,9%, bet ekonomikas pieauguma prognoze nākamajam gadam palielināta no iepriekš gaidītajiem 2,9% līdz 3,1%, liecina šodien publiskotais jaunākais bankas ekonomikas apskats. Vairāk »
 
Vakar, 13:46 Rīgas pašvaldība plāno par aptuveni 24 eiro jeb līdz 197,34 eiro palielināt līdzfinansējumu par bērnu no pusotra līdz četru gadu vecumam izglītošanu privātajā bērnudārzā, ja nav iespējams nodrošināt vietu pašvaldības pirmskolas izglītības iestādē. Vairāk »
 
Vakar, 11:50 Latvija gatava parakstīt starpvalstu līgumu par Rail Baltica īstenošanu kaut vai tikai pati ar sevi. Ministru prezidenta Māra Kučinska saslimšana nebūs nekāds šķērslis, kāpēc valdība 24. janvārī nevarētu viņu pilnvarot un viņš vai kāds cits valdības loceklis 31. janvārī Tallinā neparakstītu starpvalstu līgumu par Eiropas standarta sliežu platuma dzelzceļa līnijas projekta Rail Baltica īstenošanu. Vairāk »
 
Vakar, 11:36 Norvēģu kompānija "Orkla Confectionery & Snacks Latvija" tuvākajā laikā ieguldīs daudzmiljonu eiro investīcijas jaunas un multifunkcionālas ražotnes būvniecībā Latvijā. Vairāk »
 
Vakar, 11:00 Tirdzniecības centrs "Pilsētas pasāža" Jelgavā vakar evakuēts, jo tā otrajā stāvā sāka atdalīties grīdas flīzes apmēram 50 kvadrātmetru platībā, informē tirdzniecības centra īpašnieces SIA "Marno J" administrācija. Vairāk »
 
Vakar, 8:55 VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) šodien atkārtoti mēģinās izsolē pārdot bijušo Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēku Krišjāņa Barona ielā 14, liecina informācija VNĪ mājaslapā. Vairāk »
 
18.janvāris, 20:00 Šodien Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) domes sēdē pašvaldību pārstāvji vienojās, ka neatbalstīs īpašo tērpu izveidi un finansēšanu Dziesmu un deju svētku uzvedumam "Māras zeme" tikai no pašvaldību līdzekļiem. Vairāk »
 
18.janvāris, 18:51 Nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atvieglojumu uz mājokļa platību varētu piemērot par katru īpašumā deklarēto personu, atvieglojumu attiecinot gan uz ēku, gan zemi, par NĪN likuma grozījumu darba grupas secinājumiem aģentūru LETA informēja Finanšu ministrijas (FM) pārstāvis Aleksis Jarockis. Vairāk »
 
18.janvāris, 18:18 Ludzas novada domes priekšsēdētāja, Latgales plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētāja Alīna Gendele sarunājas ar Neatkarīgo par Latgales galvenajiem jautājumiem šodien un to, kas Latgales ļaudīm dotu pārliecību par rītdienu. Vairāk »
 
18.janvāris, 18:01 Izpētot klientu paradumus, DNB turpmāk klientiem nodrošinās iespēju ar personīgajām finansēm saistītus jautājumus risināt aplikācijā "WhatsApp". Vienlaikus, lai pilnveidotu ierastos komunikācijas procesus, banka nāk klajā arī ar citiem tehnoloģiskajiem risinājumiem, kas ikdienas komunikāciju ar klientiem padara ērtāku un, galvenokārt, ātrāku. Vairāk »
 
18.janvāris, 14:27 Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati. Vairāk »
 
18.janvāris, 13:10 Latvija gatava parakstīt starpvalstu līgumu par Eiropas standarta sliežu platuma dzelzceļa līnijas projekta "Rail Baltica" īstenošanu. Vairāk »
 
18.janvāris, 12:35 Latvijas Ministru kabinets vakar noteica par elektrificējamām dzelzceļa līnijas no Daugavpils un Rēzeknes līdz Rīgai (Šķirotavas stacijai). Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers