Latvijā

Šodien, 20:32 Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) kategoriski iebilst iecerei samazināt piemaksas apmēru par virsstundām, uzsverot, ka tas atstās negatīvu iespaidu ne tikai uz darbinieku algām, bet arī uz pašvaldību un valsts budžetiem. Vairāk »
 
Šodien, 18:15 Līdz šim zemniekiem piederošās Jelgavas rūpnīcas "Latvijas piens" kontrolpaketes nonākšana Vācijas investoru īpašumā ir vērtējama pozitīvi, atzīst Zemkopības ministrija (ZM). Vairāk »
 
Šodien, 17:33 „Sāpīgi! Sāpīgi redzēt sava skolaslaika ikdienas maršruta lieliskākā objekta un sapņu ķērāja - Ogres Universālveikala - bēdīgo likteni! "Premium" lietoto apģērbu veikals,” savās pārdomās facebook dalās grāmatu izdevniecības „Apgāda Zvaigzne ABC” vadītāja Vija Kilbloka. Vairāk »
 
Šodien, 16:40 Visaptverošais ekonomikas un tirdzniecības nolīgums starp Eiropas Savienību (ES) un Kanādu jeb CETA ļaus uzņēmumiem lētāk un vieglāk nokļūt Kanādas tirgū, šodien žurnālistiem sacīja valsts starptautiskās tirdzniecības ministrs Fransuā Filips Šampaņs. Vairāk »
 
Šodien, 15:45 Lai samazinātu meža cūku populāciju Latvijā, tādējādi ierobežojot Āfrikas cūku mēra izplatību, no rītdienas, 2017.gada 24.februāra, Pārtikas un veterinārais dienests atsāks maksāt medniekiem par katru nomedīto meža cūku mātīti. Vairāk »
 
Šodien, 14:57 Līdzšinējās Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas vadības neefektīvā rīcība vai nepārdomātie lēmumi ir būtiski ietekmējuši slimnīcas finanšu rezultātus, radot vairāku miljonu eiro zaudējumus, aģentūru LETA informēja Veselības ministrijā (VM) Vairāk »
 
Šodien, 14:04 Šodien publiski paziņoti un apbalvoti aptaujas "TOP darba darba devējs 2016" uzvarētāji - labākie darba devēji Latvijā, populārākie un iekārojamākie uzņēmumi un iestādes, kurās darba ņēmēji visvairāk vēlētos strādāt. Vairāk »
 
Šodien, 12:45 Labklājības ministrija (LM) rosina darbinieka piemaksu par pirmajām divām virsstundām samazināt uz pusi, informēja ministrijas pārstāvis Egils Zariņš. Vairāk »
 
Šodien, 12:15 Latvijas Pensionāru federācijas domes sēdes dalībnieki visu Latvijas pensionāru vārdā kategoriski pieprasa par valsts prioritāti noteikt pensionāru nabadzības pieauguma apturēšanu un no nākamā gada daļu valsts budžeta pieauguma novirzīt pensionāru ienākumu straujākai palielināšanai. Vairāk »
 
Šodien, 11:41 «Mēs nedrīkstam palaist garām e-komercijas vilni. Jātur roka uz pulsa, lai mēs maksimāli daudz no šī segmenta paņemtu,» saka Latvijas pasta (LP) valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns. Vairāk »
 
Šodien, 10:30 Konkurences padome regulāri vēršas (arī nesen) Veselibas ministrijā ar saviem ieteikumiem un vērojumiem, lai novērstu veselibas nozarē konstatētās problēmas, tostarp par to, ka nauda netiek tērēta efektīvi, bet nav sagaidītā nekāda atbilde vai reakcija, raidījumam „900 sekundes” atzina Konkurences padomes priekšsēdētāja Skaidrīte Ābrama. Vairāk »
 
Šodien, 9:29 Latvijā plānotā nodokļu reforma varētu paredzēt kapitāla nodokļu palielināšanu un darbaspēka nodokļu samazināšanu. Vairāk »
 
Šodien, 9:09 Latvijas banku sektors 2016. gadā ir strādājis ar peļņu, kas apsteidz vidējos ES rādītājus, liecina Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) apkopotie dati. Vairāk »
 
Šodien, 9:06 Par piena pārstrādes uzņēmuma "Latvijas piens" investoru kļuvis Vācijas koncerns "Fude + Serrahn Milchprodukte", iegādājoties 75,1% daļu no līdzšinējā vairākuma akcionāra - kooperatīva "Latraps", informēja uzņēmuma pārstāve Rita Voronkova. Vairāk »
 
Šodien, 8:33 Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) ir uzsākusi pārskatīt 2011. gadā piešķirtās un pārrēķinātās vecuma, izdienas un apgādnieka zaudējuma pensijas, piemērojot koriģētos algu indeksus. Vairāk »
 
Šodien, 8:12 Saeima šodien galīgajā lasījumā lemj par brīvās tirdzniecības nolīguma CETA un Stratēģiskās partnerības nolīguma ratificēšanu starp ES un Kanādu. Kad to pašu būs izdarījuši arī kanādieši, varēsim tirgoties ar viņiem bez muitas nodevām un kopīgi ielikt kāju Arktikas ledājos, lai nepieļautu tur Krievijas monopolu. Vairāk »
 
Šodien, 8:00 Veselības budžetā nepietiekot naudas tūkstošiem C hepatīta slimnieku ārstēšanai un algu paaugstināšanai dzemdību pieņēmējiem, 41 tūkstotis eiro tiek tērēts, lai veicinātu vakcinēšanos pret valstī gandrīz izskaustu slimību – difteriju. 6K rīcībā esošā informācija gan liecina, ka Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) organizētā komunikācijas kampaņa Pasargāts, jo vakcinēts tiek īstenota valstī iepirkto un līdz šim nepietiekami izmantoto vakcīnu noieta veicināšanai līdz to derīguma termiņa beigām. Vairāk »
 
Šodien, 7:50 Mēs teorētiski un arī praktiski varētu uzņemties apmaksāt Rīgas Dzemdību nama saimnieciskos izdevumus, piemēram, segt komunālos maksājumus, kā rezultātā slimnīcai būtu vairāk līdzekļu atalgojuma palielināšanai ārstiem, vecmātēm un māsām, taču tas nebūtu pareizi attiecībā pret citiem mediķiem, piemēram, vecmātēm un ārstiem, kuri strādā Stradiņa slimnīcā, pēc tikšanās ar veselības ministri Andu Čakšu sacīja Rīgas mērs Nils Ušakovs. Vairāk »
 
Šodien, 7:32 Darbiniekiem nodokļu slogs Latvijā ir daudz augstāks nekā pārējās Baltijas valstīs, raidījumam „900 sekundes” norāda Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) priekšsēdētājs Egils Baldzēns. Vairāk »
 
Vakar, 21:51 Partijas ''Vienotība'' prioritātes darbam valdībā 2017.gadā ir 0% likmes ieviešana reinvestētajai peļņai, strādājošo sociālās aizsardzības nodrošināšana, kā arī kompetenču pieejā balstīta izglītības satura reforma, pavēstīja partijas pārstāvji. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers