Latvijā

18.marts, 18:27 Par AS "Rīgas siltums" sniegtajiem pakalpojumiem iedzīvotāji patlaban uzņēmumam ir parādā 12,3 miljonus eiro, pastāstīja uzņēmuma pārstāve Agnete Bušta. Vairāk »
 
18.marts, 15:55 Kaut arī ģimenes ārsti norādījuši, ka e-veselības sistēmas darbība joprojām ir lēna un ārsti arvien saskaras ar daudzām un dažādām sistēmas kļūdām, Nacionālais veselības dienests (NVD) norāda, ka katrs gadījums vērtējams individuāli. Vairāk »
 
17.marts, 22:23 Bezdarbnieki, kuri pieteikušies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) organizētajiem kursiem, kuros iespējams apgūt jaunu profesiju vai iemaņas turpmākā darba meklējumos, un vēlāk tos nav apmeklējuši, valstij ir parādā 430 000 eiro, sestdien vēstīja raidījums "LNT Ziņas". Vairāk »
 
17.marts, 21:05 No 1. marta visi iedzīvotāji, kas vēlas saņemt pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli, var iesniegt nepieciešamos dokumentus Valsts ieņēmumu dienestā (VID), izmantojot EDS sistēmu. Dati liecina, ka iedzīvotāji ļoti aktīvi izmanto šo iespēju, piemēram, par 2016. gadu ir atmaksāta pārmaksa 121, 44 miljonu eiro apmērā. Tie ir ļoti iespaidīgi rādītāji, kuri liecina par iedzīvotāju aktivitāti, stāsta nodokļu eksperte, Biznesa augstskolas Turība lektore Anna Medne, uzsverot, ka valdībai būtu jāapsver ideja ieviest ģimenes nodokļu deklarāciju, kas vienam ģimenes loceklim ļautu aizpildīt datus par visiem, tādējādi paātrinot un atvieglojot procesu. Vairāk »
 
17.marts, 20:50 Problēmas banku sektorā ar riskantajiem klientiem bija zināmas sen un tās tika risinātas savlaicīgi, norādīja finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS). Vairāk »
 
17.marts, 9:51 Gan Viļņā, gan Tallinā aizvadītajā darba nedēļā bija novērojams degvielas cenu kritums, vienlaikus Rīgā degvielas cenas bijušas nemainīgas jau desmito nedēļu pēc kārtas, liecina aģentūras LETA apkopotie dati. Vairāk »
 
16.marts, 19:44 "Baltic International Bank" valdes priekšsēdētāja pienākumus pildīs bankas valdes priekšsēdētājas vietnieks Viktors Bolbats, bet bankas līdzšinējā vadītāja llona Guļčaka turpinās darbu "Baltic International Bank" padomē, teikts bankas paziņojumā biržai "Nasdaq Riga". Vairāk »
 
16.marts, 12:21 “Ekonomikas ministrija drīz sasniegs OIK sistēmas ierobežošanas iespēju griestus. OIK saistības ir daļēji atpirktas, ir novērsta pārsubsidācija, kā arī tūlīt tiks ieviests precīzs uzraudzības un pārkāpumu novēršanas mehānisms nākotnei. Tomēr vēl arvien zaļās enerģijas un koģenerācijas atbalstā izmaksātās summas ir ievērojamas - 2017.gadā tie ir 289,2 miljoni eiro. Ir nepārprotami skaidrs, ka pašreizējais OIK finansēšanas modelis ir morāli bankrotējis un sabiedrība to nav gatava akceptēt. Esmu jau izteicis aicinājumu veidot augsta līmeņa ekspertu grupu, kuras uzdevums būtu meklēt risinājumus, kā atteikties no vēsturiskās, neefektīvās OIK sistēmas un izveidot tādu, kas atbilst sabiedrības nākotnes interesēm,” uzsver Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens. Vairāk »
 
16.marts, 9:37 Farmācijas koncerna "Olainfarm" vadība pašlaik neredz uzņēmumus vai projektus, par kuru iegādi būtu interese, tādēļ lielākais uzsvars šogad tiks likts uz iepriekš iegādāto uzņēmumu integrāciju koncernā un to peļņas palielināšanu, pauda "Olainfarm" valdes priekšsēdētājs Oļegs Grigorjevs. Vairāk »
 
16.marts, 6:30 Nodokļu reforma un darba algu pieaugums ļāvis valstij šā gada divos mēnešos iekasēt 1,406 miljardus eiro, kas ir par 118 miljoniem eiro jeb 9,2% vairāk nekā pērn janvārī un februārī. Valsts ieņēmumu dienests (VID) norāda, ka tas ir bijis straujākais nodokļu ieņēmumu pieaugums pēdējo sešu gadu laikā. Tomēr, pat neskatoties uz Valsts kases straujo pildīšanos, nodokļu ieņēmumi atpaliek no plānotā. Vairāk »
 
15.marts, 20:45 Veicot vērienīgo kases aparātu reformu, Valsts ieņēmumu dienests (VID) izbrāķējis 18 000 kases aparātus, kuru iegādei vai programmatūras nomaiņai uzņēmumi iztērējuši ap 5 miljoniem eiro. Lai VID konstatētās problēmas novērstu, nepieciešams pusmiljons eiro, taču šobrīd nav skaidrs, kurš par to maksās, ceturtdien vēstīja raidījums "LNT Ziņas". Vairāk »
 
15.marts, 18:40 Latvijas bankās pieļaujamais ārvalstu klientu biznesa apmērs ir ap 5%, apstiprināja Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) priekšsēdētājs Pēters Putniņš. Vairāk »
 
15.marts, 16:26 Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs atalgojumā februārī saņēmis 7755 eiro, kas ir par 24,6% jeb 2532 eiro mazāk nekā janvārī, liecina Latvijas Bankas publiskotā informācija. Vairāk »
 
15.marts, 15:00 Valdība šonedēļ sāka samierināt sevi un sabiedrību ar faktu, ka no uzņēmumam Liepājas metalurgs galvojumam iztērētās summas valsts ne tikai neko neatgūs, bet vēl piemaksās par savu zaudējumu norakstīšanas procedūrām. Vairāk »
 
15.marts, 14:29 Jūrmalniekiem no 1. jūnija būs bezmaksas sabiedriskais transports pilsētas ietvaros – tā šodien lēma Jūrmalas pilsētas dome. Lai pilsētas autobusos varētu braukt bez maksas, iedzīvotājiem būs jānoformē Jūrmalas iedzīvotāja karte. Pašvaldības iecerei vēl jāsaņem Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas apstiprinājums. Vairāk »
 
15.marts, 13:44 Latviešu uzņēmējs, kas strādā Igaunijas kompānijā, Dans Bērtulis uzskaitījis atšķirības strap Valsts ieņēmumu dienesta darbu Igaunijā un Latvijā. Vairāk »
 
15.marts, 13:37 2017. gadā 43,6 % mājsaimniecību savus ikdienas izdevumus sedza ar grūtībām vai ar lielām grūtībām, kas ir par 1,5 procentpunktiem vairāk nekā 2016. gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati. Vairāk »
 
15.marts, 9:55 Obligātā iepirkuma komponentes (OIK) skandālā iesaistītais uzņēmums SIA "Rīgas enerģija", kam Ekonomikas ministrija (EM) lēma atcelt obligātā iepirkuma atļauju, tiesā no ministrijas varētu prasīt piedzīt ap 50 miljoniem eiro, aģentūrai LETA teica "Rīgas enerģijas" līdzīpašnieks un valdes loceklis Pēteris Dzirkals. Vairāk »
 
15.marts, 6:00 Saeimas Sociālo un darba lietu komisija sadarbībā ar Labklājības ministrijas ekspertiem sākusi darbu pie pensiju likuma grozījumiem. Viens no priekšlikumiem ir ieviest tā sauktās atraitņu pensijas. Jautājums sarežģīts un diskutabls, taču, kā Neatkarīgajai atzina Sociālo un darba lietu komisijas deputāts Andrejs Klementjevs, kurš iesniedzis konkrētu priekšlikumu par atraitņu pensijām, 26 valstis Eiropā ir ieviesušas šāda veida vecumdienu atbalstu saviem cilvēkiem, kāpēc Latvija nevarētu? Vairāk »
 
14.marts, 19:58 Obligātā iepirkuma komponentes (OIK) likvidēšana būtu pareizs lēmums, šodien Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" atzina zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS). Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers