Latvijā

Vakar, 5:30 Tuvojoties svētkiem, jārēķinās, ka šogad virkne pārtikas produktu veikalos maksā dārgāk nekā pērn. To vidū ir ne tikai sviests, bet arī olas, kuru cena mēneša laikā kāpusi par 9,3 procentiem. Olu ražotāji un tirgotāji aizbildinās ar situāciju pasaules tirgū, lai gan Latvija olas vairāk eksportē nekā importē. Vairāk »
 
13.decembris, 19:33 Rīgas domes deputātiem trešdien vēl neizdevās izdiskutēt par pilsētas nākamā gada budžetu, līdz ar to jautājuma izskatīšana tiks turpināta ceturtdien, 14.decembrī. Vairāk »
 
13.decembris, 18:22 No zaļās farmācijas uzņēmuma SIA "Silvanols" valdes priekšsēdētāja amata atbrīvota uzņēmuma māteskompānijas "Olainfarm" līdzšinējā lielākā akcionāra Valērija Maligina atraitne Elīna Maligina, liecina "Firmas.lv" dati. Vairāk »
 
13.decembris, 15:30 Šis gads Bauskas alum bija ļoti ražens – par kvalitatīvu darbu un produkciju saņemti vairāki nozīmīgi apbalvojumi, uzņēmuma pilnveidē ieguldīts vairāk nekā pusmiljons eiro, attīstīta jauna produktu līnija – alus kokteiļi, kā arī radītas vairākas jaunas alus šķirnes – pavasarī dienas gaismu ieraudzīja Savējais un šomēnes tapis unikāls miestiņš, kas veltīts Latvijas simtgadei. Vairāk »
 
13.decembris, 15:00 SIA Lielzeltiņi un AS Putnu fabrika «Ķekava» šis gads bijis veiksmīgs: palielinājušies apjomi, radīti jauni produkti, paplašinājies noieta tirgus. Vairāk »
 
13.decembris, 14:23 Latvijas varas iestādes aizliegušas reklamēt valsti kā nelegālās naudas aprites paradīzi, bet ne pārāk traucē ierēdņiem ņemt kukuļus un kontrabandistiem – ievest lētas cigaretes un alkoholu. Vairāk »
 
13.decembris, 13:32 Valsts turpinās apkarot ēnu ekonomiku būvniecības jomā un cīnīsies ar aplokšņu algu izmaksu, trešdien Finanšu ministrijas rīkotajā konferencē "Nodokļu maksātāju forums 2017" atzina finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS). Vairāk »
 
13.decembris, 12:20 Latvijas iedzīvotāji Ziemassvētku dāvanu iegādi plāno laicīgi, cenšoties turēties ieplānotā budžeta rāmjos (81%), taču tikai puse iedzīvotāju (51%) tiešām svētku laikā naudu tērē prātīgi un tikai tik daudz, cik ieplānots – liecina Norvik Bankas veiktās aptaujas dati. Trešdaļa iedzīvotāju atzīst, ka pēc svētkiem ir “pa nullēm” un līdz nākamajai algas dienai dzīvo taupīgi, taču 15% šie svētki atstāj negatīvu ietekmi uz finansēm. Tāpēc pēc svētkiem nereti nākas “savilkt jostu”. Vairāk »
 
13.decembris, 11:25 Ziņot par nodokļu izkrāpšanu nav nodevība, bet konkurences jautājums, trešdien Finanšu ministrijas rīkotajā konferencē "Nodokļu maksātāju forums 2017" uzsvēra Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS). Vairāk »
 
13.decembris, 10:11 Vairāk nekā puse nodarbināto strādā virsstundas, un 55% no viņiem tās netiek apmaksātas, liecina darba portāla CV Market veiktā aptauja. Vairāk »
 
13.decembris, 5:30 Šonedēļ Saeima galīgajā lasījumā, visticamāk, pieņems Veselības aprūpes finansēšanas likumu. Neraugoties uz atsevišķām iebildēm vai neskaidrībām, pret likumprojektu lielu iebilžu nav nevienam Saeimā pārstāvētajam politiskajam spēkam. Vairāk »
 
12.decembris, 22:50 Nākotnē Latvijā atjaunojamā elektroenerģija būtu jāražo tā, lai to varētu brīvi pārdot atvērtā tirgū bez jebkāda atbalsta no malas, otrdien Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumā "Viens pret vienu" sacīja Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS). Vairāk »
 
12.decembris, 21:00 Lidsabiedrībai "airBaltic" līdz šī gada beigām vēl nebūs stratēģiskā investora, raidījumam "LNT Ziņas" atzina satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS). Vairāk »
 
12.decembris, 17:30 AS “Tukuma Straume” investējusi vairāk nekā vienu miljonu eiro Latgales reģiona nozīmīgākā uzņēmuma “Daugavpils Dzirnavnieks” darbības atjaunošanā. 2014.gada beigās uzņēmums ar pusgadsimtu ilgu vēsturi tika pasludināts par maksātnespējīgu un pārtrauca savu darbību. Taču 2016.gada otrajā pusē tas atjaunoja graudu pieņemšanu un sagatavošanu, bet šodien ir A/S “Tukuma Straume” struktūrvienība. Vairāk »
 
12.decembris, 16:20 Tuvākajā laikā sviesta cenām Latvijas veikalos nav pamata būtiski samazināties, otrdien atzina Agroresursu un ekonomikas institūta (AREI) vadītāja Inguna Gulbe. Vairāk »
 
12.decembris, 15:16 No nākamā gada 1.janvāra atlīdzības apmērs audžuģimenei ar trīs un vairāk bērniem būs 274 eiro mēnesī, liecina šodien valdībā atbalstītie grozījumi "Kārtībā, kādā piešķir un izmaksā atlīdzību par audžuģimenes pienākumu pildīšanu". Vairāk »
 
12.decembris, 13:31 Nākamajā gadā vairumam pārtikas produktu Latvijā cenas saglabāsies stabilas, ar nelielu pieauguma tendenci, otrdien žurnālistus informēja Agroresursu un ekonomikas institūta (AREI) vadītāja Inguna Gulbe. Vairāk »
 
12.decembris, 10:43 Saskaņā ar salīdzināšanas portāla Gudriem.lv veikto aptauju (aptauja tika veikta laika periodā no 2017. gada 9. līdz 24. novembrim, tajā piedalījās 883 respondentu), šogad puse aptaujāto (51,5%) norādīja, ka viņu finansiālā situācija ir uzlabojusies. Vairāk »
 
12.decembris, 7:27 Āgenskalna tirgus iepriekšējais nomnieks SIA "Roveks" nespēja to rentabli apsaimniekot, norāda Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR). Vairāk »
 
11.decembris, 21:21 Vairākums jeb 69% Latvijas darba ņēmēju ir apmierināti ar savu darba un personīgās dzīves līdzsvaru viņu pašreizējā darba vietā, atklāj pētījumu un konsultāciju kompānijas Kantar TNS veiktā aptauja. Salīdzinoši biežāk apmierināti ar savu darba un personīgās dzīves līdzsvaru ir tie strādājošie, kuri savu darba slodzi vērtē kā atbilstošu. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers