Tev tas ir jāzina!: PALĪDZĒSIM Ogres slimnīcas zīdaiņiem 9 komentāri
 
Tev tas ir jāzina!

PALĪDZĒSIM Ogres slimnīcas zīdaiņiem

 
VZ arhīvs

Sociālajā medijā Facebook grupā "Palīdzēsim viens otram" ir ievietota informācija par nelielu labdarības projektu, kurā ikviens ir aicināts palīdzēt Ogres slimnīcas zīdaiņiem.

Lapas "Palīdzēsim viens otram" administrators Edijs Pipars vēsta:

''Man uz sirds ir maziņš projektiņš. Saistībā ar Ogres slimnīcu, mēs gribam sarūpēt viņiem zīdaiņu drēbītes, grabulīšus, un pirmās nepieciesamās lietas zīdainīšiem.
Diemžēl ir situācijas, kad māmiņas kautrējās lūgt palīdzību, bet Ogres slimnīcas darbinieki, šādas situācijas pamana un varēs operatīvi uz vietas palīdzet. Ja jums, ir zīdaiņiem nepieciešamās lietas, sazinieties ar mani priivāti.''

''Būtu lieliski, ja jūs varētu smuki salocīt un uzreiz salikt kastītēs, un uz kastītes uzrakstīt dzimumu un mantu sarakstu, kas atrodas kastēs.
Mazais projektiņš ilgs līdz 20.Janvārim Labais vairo labo.''

Sīkāka informācija atrodama šeit.

Komentāri [9]
#
ieva 16.janvāris 2017 9:29 atbildēt
Ja grib kads kengat vai rupjibas rakstit,ludzu nevajag. Un netaisniba ir visur. Piemeram musu pagasta ir iespeja aiznest drebes,traukus,ratus un citas lietas un tad paris reizes gada darbinieks noteikta telpa izliek un visi,kas velas var iet un nemt,ko vajag,kas der un ari ir populari pasam aiznest kadam vajadzigas lietas,kas pasa bernam par mazu vai pasam. UN neviens ar to nelielasun nebazune pa internetu. Ja vajag ari ar partiku palidz.Bet ta ir laukos,kur cits citu zin. Reizi gada katrs skolnieks sataisa pacinu pansionata iemitniekiem. Un nevienmer sanak nauda humpalu drebem. Taka ludzu,ka nav ko rakstit,tad rupjibas un zakasanos nevajag.
 
#
CC 11.janvāris 2017 0:19 atbildēt
Mēs te esam iesākuši projektiņu, bet paši neko neprotam un nespējam. Tāpēc lūdzam, lai visu izdara citi. Skaidrs, ka bērni pasaulē nāk plikiņi, bet viņus dzemdē mātes, kuras sarūpē visu vajadzīgo. Ar retiem izņēmumiem, protams. Ja zīdaini nav ar ko apģērbt, tad jāziņo sociālajam dienestam un bāriņtiesai. Gan viņi tiks galā.
 
#
Skolnieciņš » CC 11.janvāris 2017 6:42 atbildēt
Pilnībā piekrītu.... Bērnus var izņemt un iedot bagātniekiem audzināšanā, lai tie izaugtu krietni... Bet tikai nezināt no kā esi dzimis ir sūdīgi? Var notikt incests incesta galā...
Sociālās problēmas. Nemā!
 
#
lelde 10.janvāris 2017 23:00 atbildēt
Nedomāju ka tik mazam tiko dzimušam vajadzīgs grabulis,autors vispār saprot ko pats raksta,murgs,pilnas kumpalas ar lētām zīdaiņu drēbītēm.
 
#
... » lelde 10.janvāris 2017 23:23 atbildēt
Ogre trūcīgs novads,pabalsts jaundzimušie 200€
 
#
Skolnieciņš » lelde 11.janvāris 2017 6:45 atbildēt
Piekrītu... Problēmas sāksies, kad bērns būs apzinīgā vecumā....
Bez naudas var nosprāgt.... #zīdais-mironis
Skolnieciņš pats bija trūcīgs, bet tagad mazturīgs...
 
#
Ieva 10.janvāris 2017 22:06 atbildēt
neticu nevienam privātajam. Ja atdotu mantas, tad tikai rokās tam, kam tās patiešām nepieciešamas! Baidos,ka pēc laika vēl tirgos internetā!
Un jā- esmu jau reiz tā apčakarēta- ar soc. dienestu. Iedevu mantas,lai palīdzētu, beigās savāca turīgie!
 
#
ed 10.janvāris 2017 21:22 atbildēt
nu jau iet pa traku!
 
#
Signe » ed 10.janvāris 2017 22:19 atbildēt
Nu tiesam iet par traku! Ir cilveki ar sirdi un dveseli, ja mantas domatas beniem tad lai ari nonak viniem.. Kapec notiek apkrapti cilveki it mazulisi?
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers