Tev tas ir jāzina!

24.februāris, 8:25 Lai samazinātu mežacūku populāciju, tā ierobežojot Āfrikas cūku mēra (ĀCM) izplatību, Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) atsāk 50 eiro izmaksas par katru nomedīto mežacūku mātīti, informē PVD pārstāve Ilze Meistere. Vairāk »
 
23.februāris, 17:55 Nākamnedēļ, 1.martā, Valsts ieņēmumu dienests (VID) sāks pieņemt gada ienākumu deklarācijas 2016.gadā pārmaksātā iedzīvotāju ienākuma nodokļa atmaksai. Vairāk »
 
22.februāris, 23:55 Nacionālās aeronautikas un kosmosa administrācijas (NASA) astronomi ir atklājuši septiņu Zemes izmēra planētu sistēmu aptuveni 39 gaismas gadu attālumā no mūsu planētas, vēsta BBC. Vairāk »
 
22.februāris, 20:15 Dzīvnieku patversme "Labās mājas" sociālajā medijā facebook pauž, ka Latvijas patversmes pārsvarā darbojas pēc pirmā (dzīvība augstāk par visu) un trešā (mēģināt dot iespēju) principiem, lai gan skaidri apzinās: kaķu Latvijā ir krietni, krietni vairāk, nekā krietnu potenciālo saimnieku. Vairāk »
 
22.februāris, 19:53 Dzīvnieku patversme "Labās mājas" sociālajā medijā facebook aicina atsaukties ikvienu, kam ir informācija par attēlā redzamā suņa saimniekiem. Vairāk »
 
22.februāris, 19:40 Sieviete vārdā Mudīte interneta veikalā Aliexpress.com iegādājusies sev tīkamu sieviešu rokassomu un vēl vairākas preces. Tomēr liela bija viņas vilšanās, kad tika piegādātas tikai citas pasūtītās preces, bet tik ļoti kārotās somas nebija, vēsta raidījums "Bez Tabu". Vairāk »
 
22.februāris, 18:48 Muzikālās apvienības "Duets Sandra" aizsaulē aizgājušās solistes Sandras Brīnumas vīrs Andris Brīnums nav padevies nelaimes priekšā un sociālajā medijā facebook izziņojis pieejamos datumus šī dueta koncertiem. Vairāk »
 
22.februāris, 17:30 Latvijā ir izplatījies un tiek reklamēts "brīnumlīdzeklis", kurš 30 dienu laikā palīdz atbrīvoties no visiem ķermenī esošajiem parazītiem. Ir tikai viens bet - bažas par šo preci reklamē parazitoloģe, par kuras eksistenci neviens nenojauš, un arī citi infektologi norāda, ka šis "brīnumlīdzeklis" ir tikai mārketinga triks, vēsta raidījums "Bez Tabu". Vairāk »
 
22.februāris, 16:42 Braukšanas apstākļi lielākajā daļā Latvijas trešdienas pievakarē ir apgrūtināti, liecina informācija AS ''Latvijas Valsts ceļi'' (LVC) mājaslapā. Vairāk »
 
22.februāris, 8:42 Latvijas Valsts ceļi ziņo, ka šorīt uz Jūrmalas šosejas pie Piņķiem notikusi smaga avārija, kuras rezultātā aptuveni stundu bijusi bloķēta satiksme Rīgas virzienā. Šobrīd satiksme atjaunota. Vairāk »
 
22.februāris, 8:11 Kopš nedēļas sākuma ūdens līmenis vairākās Latvijas upēs paaugstinājies par vairāk nekā metru, trešdien līdz ar aukstāka laika atgriešanos tas vietām sācis pazemināties, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra operatīvā informācija. Vairāk »
 
22.februāris, 7:26 Sociālajā medijā facebook grupā "Palīdzēsim viens otram'' ir ievietots palīdzības lūgums no kādas ģimenes Tukumā, kurai ļoti būtu nepieciešama pārtika un apģērbs bērniem. Vairāk »
 
22.februāris, 7:19 Trešdien Latvijā, sākot no valsts rietumiem, debesis aizklās arvien biezāka mākoņu sega, pastiprināsies vējš, snigs un puteņos, prognozē sinoptiķi. Vairāk »
 
21.februāris, 20:40 Kāds vīrietis sociālajā medijā facebook ievietojis lūgumu atsaukties ikvienu cilvēku, kuram ir kāda informācija par attēlā redzamā suņa saimniekiem. Vairāk »
 
21.februāris, 20:21 Eiropā konstatēta nenoskaidrotas izcelsmes radioaktīvo daļiņu klātbūtne gaisā. Neviens no pētniekiem pagaidām nespēj rast iemeslu šādai parādībai, vēsta "Independent". Vairāk »
 
21.februāris, 20:20 Iesaistoties hipnopsihoterapeitei Dacei Rolavai Latvijā veikta pirmā ķirurģiskā operācija, kurā pacientam anestēzijas vietā tika izmantota hipnoze. Operāciju veica asinsvadu ķirurgs, flebologs Žoržs Žabūrs, vēsta raidījums "Bez Tabu". Vairāk »
 
21.februāris, 19:42 Pirmdien Itālijā savu 110. dzimšanas dienu svinēja Itālijas vecākā mūķene Kandida Beloti. Savā dzimšanas dienā viņa arī dalījās ar vairākiem ieteikumiem, kā arī citiem cilvēkiem nodzīvot tikpat ilgi, vēsta "The Local". Vairāk »
 
21.februāris, 19:20 Nedēļas nogalē Saeimas deputāts Mārtiņš Šics sociālajā tīklā facebook veltījis skarbus vārdus kādam Latvijas televīzijas kanālam, kurš, viņaprāt, nevis mēģinājis veidot saturīgu diskusiju raidījumu, bet gan šovu starp Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu un Rīgas mēra amata kandidātu Mārtiņu Bondaru. Savukārt šodien deputāts Artuss Kaimiņš facebook ievietojis video ar šī notikuma atspoguļošanu. Vairāk »
 
21.februāris, 17:54 Tehnisku iemeslu dēļ šovakar bija slēgta Rīgas Centrālā dzelzceļa stacija un tai piegulošais tirdzniecības centrs "Origo", aģentūra LETA noskaidroja Valsts policijā. Vairāk »
 
21.februāris, 11:45 Lai paātrinātu suņu obligātās apzīmēšanas un reģistrēšanas procesu, procedūru būtu jāļauj veikt ne tikai veterinārārstiem, bet arī īpaši apmācītām personām, norāda nodibinājuma "Dzīvniekupolicija.lv" pārstāvji. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers