Tev tas ir jāzina!

Šodien, 20:20 Dzīvnieku patversme "Mežavairogi" ir izplatījusi brīdinājumu un aicinājumu visiem suņu saimniekiem neatstāt savus mīluļus bez uzraudzības. Vairāk »
 
Šodien, 18:00 Kāda jauna ģimene, kurā aug divi bērni, ir sašutusi par Jūrmalas pašvaldības ierādīto dzīvesvietu. Tajā valda nekārtība un antisanitāri apstākļi, lai gan šī dzīvojamā platība atbilstoši likumam ir atzīta kā dzīvošanai derīga, vēsta raidījums "Panorāma". Vairāk »
 
Šodien, 17:51 Aktieris Andris Bulis sociālajā medijā Instagram pavēstījis par priecīgu notikumu - pasaulē nācis viņa otrais bērniņš. Vairāk »
 
Šodien, 17:43 Saskaņā ar meteoroloģisko prognozi, arī turpmākajās dienās ir gaidāmi mainīgi laika apstākļi. Tas nozīmē, ka uz autoceļiem ar asfalta segumu var veidoties tā saucamais “melnais ledus”, kas autovadītājiem ir īpaši bīstams, jo ir grūti pamanāms. Vairāk »
 
Šodien, 16:30 Liela daļa ceļu satiksmes negadījumos iesaistīto autovadītāju ir nepieciešama skaidrojoša informācija, ja tiek atzīta abu šoferu vaina un OCTA zaudējumu atlīdzība tiek sadalīta atbilstoši katra atbildībai. Novērojumi liecina, ka autovadītāji, kas iepriekš nav saskārušies ar šādām avārijas situācijām, nezina un daudzi nav pat dzirdējuši, ka apdrošināšanas atlīdzības tiek dalītas proporcionāli ceļu satiksmes negadījumā iesaistīto autovadītāju atbildībai. Vairāk »
 
Šodien, 10:53 Drošības eksperti brīdina - pēdējā laikā palielinājies krāpšanas gadījumu skaits populārajā saziņas lietotnē "WhatsApp". Šoreiz krāpnieki savus upurus pievilina, piedāvājot bezmaksas internetu, kam nav nepieciešams Wi-Fi. Vairāk »
 
Vakar, 23:00 Latvijas Dabas muzejā, kā viena no pēdējām gada dabas simbolu nominācijām, šodien tika paziņots gada dzīvnieks 2017 - zutis (Anguilla anguilla). Pirmo reizi septiņpadsmit gadu laikā par gada dzīvnieku izvēlēts pārstāvis no zivju pasaules. Vairāk »
 
Vakar, 21:40 Dzīvnieku patversme "Ulubele" vēsta par divām draudzīgām suņu dāmām, kas ar savu labestību un mīļumu spēs palīdzēt daudziem cilvēkiem, ja vien atradīs saimnieku, kurš spēs par abiem suņiem kārtīgi parūpēties. Vairāk »
 
Vakar, 21:00 Pēdējie dati liecina, ka 2016. gads gaisa temperatūras ziņā ir apsteidzis 2015. gadu un tādējādi kļuvis par viskarstāko gadu novērojumu vēsturē, vēsta BBC. Vairāk »
 
Vakar, 18:20 Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē Twitter vēsta par diviem neparastiem laika apstākļu scenārijiem, jo tie vienam laika posmam Latvijā paredz ļoti atšķirīgas gaisa temperatūras. Vairāk »
 
Vakar, 8:30 Trešdien Latvijā gaidāms apmācies laiks, vietām nedaudz snigs, Kurzemē būs arī lietus, atkala un dūmaka. Vairāk »
 
Vakar, 7:28 Sociālajā medijā Facebook, grupā "Palīdzēsim viens otram" ir ievietots palīdzības lūgums no kādas daudzbērnu ģimenes. Ģimenei ir steidzami nepieciešama malka, jo pašu sarūpētie malkas krājumi pietiks vien nedēļai. Vairāk »
 
Vakar, 7:26 Latvijā no rietumiem sāk ieplūst silts un mitrs gaiss, tuvākajās diennaktīs visā valstī iestāsies atkusnis, gaidāms apledojums, nelieli nokrišņi un migla, prognozē "Global Forecast System". Vairāk »
 
17.janvāris, 20:40 Dzīvnieku patversme "Labās mājas" lūdz atsaukties cilvēku, kurš vēlas kļūt par saimnieku sunim, kas savus pirmos 4 dzīves gadus pavadīja skarbos apstākļos, vēsta informācija patversmes Facebook lapā. Vairāk »
 
17.janvāris, 18:34 Vairākas bērnu mammas ir sašutušas par kādas Ogres bērnu ārstes negodīgo rīcību. Latvijā bērni ar likumu ir atbrīvoti no maksas par daktera apmeklējumu, tomēr šī ārste šo likumu ignorē, vēsta raidījums "Bez Tabu". Vairāk »
 
17.janvāris, 18:15 Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka gripas epidēmijas laikā no valsts budžeta līdzekļiem tiek apmaksātas ģimenes ārstu mājas vizītes pie gripas slimniekiem. Par katru vizīti ģimenes ārsta prakse saņem maksājumu no valsts, savukārt pacientam par vizīti ir jāveic pacienta iemaksa 2,85 eiro apmērā. Vairāk »
 
17.janvāris, 18:09 Meteorologs Jānis Trallis mikroblogošanas vietnē Twitter vēsta neiepriecinošas ziņas par laika apstākļiem Latvijā un citviet pasaulē. Vairāk »
 
17.janvāris, 12:50 Sabiedrībā valda daudz mītu un stereotipu par dārzeņu un augļu uzturvērtību ziemā – tiek apšaubītas gan šo produktu īpašības, gan veselīgums. To apstiprināja arī nacionālā pārtikas mazumtirdzniecības tīkla “ELVI” veiktās aptaujas rezultāti, kur 70,4% respondentu norādīja - augļi un dārzeņi ziemā nav tik vērtīgi, kā citos gadalaikos. Vairāk »
 
17.janvāris, 7:28 Bijusī Latvijas Valsts prezidente Vaira Vīķe - Freiberga sociālajā medijā Facebook publicējusi savu viedokli saistībā ar nesen radušos skandālu par bijušās prezidentes kapa vietu. Vairāk »
 
17.janvāris, 7:24 Turcijas policija pēc ilgas meklēšanas ir aizturējusi galveno aizdomās turamo Stambulas terorakta rīkošanā, vēsta raidorganizācija BBC. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers