redeem Alīna, Rūsiņš, Sandris

arrow_right_alt Sports \ Ziemas sports

BIATLONS: Ātrā Bendika izcīna trešo vietu IBU kausā

© TT NYHETSBYRÅN

Starptautiskās Biatlona savienības (IBU) kausa izcīņas 4. posmā biatlonā, kas šonedēļ norisinās Martellā (Itālija), 7.5 kilometru sprintā Baiba Bendika izcīnīja trešo vietu, pat neskatoties uz divām kļūdām šaušanā, jo bija ātra distancē. Uzvaru izcīnīja Francijas biatloniste Žulija Simona. Rīt norisināsies iedzīšanas sacensības.

Baiba Bendika pirmajā aplī bija ātrāka par 2/3 dalībnieču, pirmajā šaušanā Bendika kļūdījās vienreiz un tobrīd ieņēma 16. vietu. Otrajā aplī Latvijas spēcīgākā biatloniste bija vēl ātrāka, piesakoties vismaz uz vietu Top10 (astotais rezultāts). Viena kļūda arī otrajā šaušanā, kas tomēr ļāva sasniegt tobrīd piekto rezultātu (+40.4 sekundes).

Pēdējā aplī Bendika vēl vairāk samazināja deficītu un finišā izcīnīja trešo vietu, kas ir biatlonistes karjeras augstākais rezultāts IBU kausa izcīņas ietvaros. Slēpojuma rezultātos Latvijas biatloniste pirmajā aplī bija 34., otrajā 11., trešajā devītā, summā 13. laiks distancē.

Pēcpusdienā norisināsies 10 kilometru sprinta sacensības vīriešiem, startam pieteikti Aleksandrs Patrijuks (22.), Vladislavs Ņedaivodins (69.) un Ingus Deksnis (88.), sacensību sākums plkst. 14:00 pēc Latvijas laika. Rīt IBU kausa izcīņas posms noslēgsies ar sacensībām iedzīšanā. 10 kilometru iedzīšanā starts rīt plkst. 11 pēc Latvijas laika.

IBU kausa izcīņa, 4. posms (Martella, Itālija)