Ziemas sports

23.marts, 16:21 Olimpiskā čempione daiļslidošanā Alīna Zagitova (15) pasaules čempionātā pēc īsās programmas ieņem otro vietu. Krievijas sportiste uzskata, ka sieviešu daiļslidošanā pubertātes ietekme tiek pārspīlēta. Vienkārši mazāk jāēd. Vairāk »
 
20.marts, 13:51 Šajā pavasarī par šorttreku Latvijā tiek runāts krietni vairāk nekā citus gadus, taču diez vai sporta veida pārstāvji par to ir priecīgi. Pēc pirmdienas vakarā Latvijas Televīzijas raidījumā "Sporta studija" redzētās intervijas ar Roberto Puķīti vadzis šķietami lūzis arī līdz šim diezgan diplomātiski ieturētajai otrajai pusei. Šorttreka izlases trenere Evita Krievāne aicina Puķīti pārtraukt izplatīt melus, bet viņas audzēkņi atzīst, ka vairs nevēlas trenēties kopā ar Roberto. Vairāk »
 
20.marts, 8:47 Latvijas šorttrekists Roberts Puķītis arī turpmāk tomēr pārstāvēs Latviju, sarunā ar Sportacentrs.com atklāja Latvijas Slidošanas asociācijas (LSA) valdes priekšsēdētāja Marika Nugumanova. Pats Puķītis vakarā intervijā raidījumam "Sporta studija" pauda, ka gala lēmumu pieņems līdz nākamajai pirmdienai, bet zem Latvijas karoga turpinās startēt vien gadījumā, ja izlases trenera amatu atstās Evita Krievāne. Vairāk »
 
15.marts, 17:52 Pasaules kausa sezonas priekšpēdējā posmā, kas norisinās Norvēģijas pilsētā Holmenkollenā, 10 kilometru sprintā vīriešiem 15. vietu izcīnīja Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs, kurš nesašāva vienu mērķi un uzvarētājam zaudēja 47,6 sekundes. Dubultuzvara mājiniekiem. Vairāk »
 
13.marts, 14:15 Pirmo reizi vēsturē Siguldas trase ieguvusi tiesības rīkot Pasaules kausa (PK) izcīņas posmu vīriešu bobslejā un skeletonā. 2018./2019.gada sezonas pirmais posms notiks Siguldā, kur tiks aizvadītas bobsleja sacensības vīriešu un sieviešu divnieku ekipāžām, kā arī skeletonā vīriešiem un sievietēm. Vairāk »
 
13.marts, 11:05 Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Valde vērsusies Latvijas Slidošanas asociācijā (LSA) aicinot skaidrot masu medijos parādījušos informāciju par šottrekista Roberto Puķīša plāniem sacensībās turpmāk pārstāvēt citu valsti. Vairāk »
 
11.marts, 15:42 Šodien Kontiolahti (Somija) Pasaules kausa izcīņā biatlonā septītā posma ietvaros notika masu starts, kurā pie uzvaras negaidīti tika austrietis Julians Eberhards. Viņš pēc pēdējās šaušanas diezgan tālu atpalika no Martēna Furkada un Antona Šipuļina, tomēr pamanījās uzvarēt. Andrejs Rastorgujevs, kurš sacensībās piedalījās nevesels, nerādīja tos ātrumus, kādi viņam bija sprintā, ar pieciem soda apļiem paliekot 22. vietā. Vairāk »
 
8.marts, 20:11 Kontiolahti (Somija) ar 10 kilometru sprinta sacensībām vīriešiem startējis Pasaules kausa izcīņas biatlonā 7. posms. Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs sašāva visus piecus mērķus, atkal bija ātrs trasē un ar to pietika, lai izcīnītu otro vietu. Vairāk »
 
7.marts, 21:36 Pieredzējušais Latvijas kamaniņu braucējs Inārs Kivlenieks pēc neveiksmīgā starta Phjončhanas olimpiskajās spēlēs, kur ieņēma 20.vietu, pieļāva, ka sportista karjerai liks punktu, tomēr pēc atgriešanās mājās domas mainījušās un vismaz nākamajā sezonā viņš plāno startēt, sportists intervijā atklāja aģentūrai LETA. Vairāk »
 
23.februāris, 22:35 Olimpiskajās spēlēs Phjončhanā vēl paredzētas divas sacensību dienas, bet Norvēģijas delegācija jau šobrīd paspējusi nopelnīt 37 medaļas, atkārtojot ASV rekordu ziemas OS medaļu skaita ziņā. Savukārt tieši šodien medaļām visbagātākā diena bija Kanādas izlasei. Vairāk »
 
19.februāris, 23:02 Iepriekš medaļu komplektiem nabadzīgākā diena bija 14. februāris, kad tika noskaidroti olimpiskie čempioni četrās disciplīnās, bet šodien Phjončhanas olimpiskajās spēlēs tika sadalīti vien trīs komplekti. Tiesa gan, zelta medaļas tika iegūtas pat četras. Vairāk »
 
19.februāris, 19:51 “Kādas var būt emocijas? Noteikti nebraucām pēc devītās vietas, bet ar vienu labu braucienu nevar uzvarēt. Jāsagremo notikušais un jāgatavojas četriniekiem. Divniekos mocījāmies visu sezonu, nevarējām atrast ritmu, bet kā ir tā ir,” pēc izcīnītās devītās vietas Phjončhanas olimpiskajās spēlēs teica Oskara Ķibermaņa stūmējs Mātiss Miknis. Vairāk »
 
19.februāris, 18:50 Par Phjončhanas olimpiskajās spēlēs izcīnīto bronzas medaļu bobsleja divnieku sacensībās Latvijas bobsleja pilots Oskars Melbārdis un stūmējs Jānis Strenga katrs var pretendēt uz naudas balvu līdz 38 418 eiro. Vairāk »
 
19.februāris, 18:49 Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas viceprezidents Zintis Ekmanis pēc Phjončhanas olimpiskajās spēlēs iegūtajām bronzas medaļām divnieku sacensībās izteicās, ka Oskaram Melbārdim un Jānim Strengam izdevies uzvarēt arī konkurentus ar mazliet labākām kamanām. Vairāk »
 
19.februāris, 18:10 Latvijas bobsleja pilots Oskars Melbārdis pēc Phjončhanas olimpisko spēļu divnieku sacensībām izteicās, ka asaras pēc bronzas medaļas iegūšanas saistītas ar pēdējos gados pārvarētajām veselības problēmām, bet Jānis Strenga atklāja, ka pirms šīvakara mačiem, lai nomierinātos, internetā spēlējis šahu. Vairāk »
 
19.februāris, 17:30 "Sporta Avīze" piedāvā sarunu ar bobslejistu Jāni Strengu, kurš par spīti veselības problēmām uzrādīja fantastiskus rezultātus sportā un pirmdien kopā ar bobsleja pilotu Oskaru Melbārdi izcīnija Latvijai bronzu. Vairāk »
 
16.februāris, 19:46 Atlika man iepriekšējā blogā ieminēties, ka neesmu saticis Latvijas līdzjutējus, kā, ierodoties uz olimpisko spēļu kamaniņu divnieku mačiem, pretī nāca divi Latvijas karoga krāsās tērpti cilvēki. Aprunājāmies un sadraudzējāmies. Vēlāk iepazinos ar vēl dažiem. Katram savs stāsts, kā viņi nokļuvuši Korejā. Dažs atbraucis lietišķās darīšanās un par olimpiādes esamību uzzinājis tikai pēc ceļojuma rezervēšanas. Vairāk »
 
16.februāris, 16:01 Latvijas skeletoniste Lelde Priedulēna pēc pirmās dienas sacensībām Phjončhanas olimpiskajās spēlēs izteicās, ka abi braucieni aizvadīti labāk nekā treniņos. Vairāk »
 
16.februāris, 14:04 Phjončhanas olimpiskajās spēlēs sākušās sieviešu skeletona sacensības. Latvijas labākā skeletoniste Lelde Priedulēna pēc pirmā brauciena ieņēma septīto vietu. Otrajā braucienā mūsu sportiste atkal parādīja ļoti labu sniegumu un summā saglabāja septīto pozīciju, pietuvojoties sešiniekam. Vairāk »
 
16.februāris, 12:30 Latvijas biatlonists Oskars Muižnieks pēc iegūtās 42. vietas Phjončhanas olimpisko spēļu 20 km individuālajā distancē atzina, ka, ņemot vērā savu pusprofesionāļa statusu, ir apmierināts sar savu sniegumu, bet par savu nākotni biatlonā pagaidām runāt nevēlas. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers