Piektdiena, 26.aprīlis

redeem Alīna, Rūsiņš, Sandris

arrow_right_alt Sports \ Teniss

Sevastova ar vēl vienu vieglu uzvaru sasniedz ceturtdaļfinālu

Anastasija Sevastova (WTA 17.) trešdien Bostādē ar 6:2, 6:3 apspēlēja ranga 164. vietā esošo Krievijas tenisisti Jeļizavetu Kuļičkovu, sasniedzot "International" sērijas turnīra pusfinālu.

Lai arī mačā dominēja agresīvāk spēlējusī Kuļičkova, viņa pacietīgi un precīzi spēja nospēlēt tikai 2. seta pirmajā pusē, kad izvirzījās vadībā ar breiku (3:2). Tas uzreiz tika zaudēts, sesto geimu pabeidzot ar dubultkļūdu. Sevastovai stabila spēle aizsardzībā un paļaušanās uz pretinieces neprecizitātēm, pašai darbojoties bez lieliem saasinājumiem, ļāva uzvarēt četros geimos pēc kārtas. Tāds pats teniss sekmēja arī panākumu iepriekšējā setā.

Sevastova Bostādē spēlē otro gadu pēc kārtas. Pērn viņa šeit guva vienu uzvaru, bet tagad ceturtdaļfināla sasniegšana ļāvusi iegūt par 30 punktiem vairāk, nodrošinot 60 punktus.

Sevastovas nākamā pretiniece piektdien būs pagājušā gada fināliste Kateržina Sinjakova. Sevastova ar ranga 56. vietā esošo čehieti ir vienreiz tikusies, viņai pērn ar 6:7(4), 7:5, 0:6 zaudējot Trnavas ITF 100 000 turnīra finālā.