Skandalozi: Autovadītājs pret ceļu policiju: Vērsīšos tiesā, neesmu vainīgs! 60 komentāri
 
Skandalozi

Autovadītājs pret ceļu policiju: Vērsīšos tiesā, neesmu vainīgs!

 
F64

Kāds autovadītājs sociālajā vietnē Facebook publicējis video no videoreģistratora, pierādōt, ka būtiski nepārkāpa atļauto braukšanas ātrumu.

Video redzams, kā braucošu auto apstādina ceļu policija. Cik noprotams no vīrieša rakstītā, policisti saka, ka viņš braucis ar 151 km/h lielu ātrumu, savukārt video redzams, ka ātrusm bijis daudz mazāks.

"Videoreģistrators saka 93, policija saka 151 .. sēdēju meža vidū un netiku nekur tālāk... noņemtas tiesības, naudas sods... vērsīšos tiesā viennozīmīgi, nebiju vainīgs!"

Komentāri [60]
#
Čekvardaks 25.marts 2018 23:25 atbildēt
Klauniem, dīvānā pirdējiem! Ja reģistrātors nav reģistrēts VDI, tiesā šai ierīcei ir informatīvs statuss, bet ne pierādījums. Un kurā valstī ir atļauts videoreģistratoru izmantoto spidometra vietā???? Kurš šo video reģistratoru ir sertificējis??? Klauni, es protams neesmu mentu pūsē, bet dotajā gadījumā, čalītis ir auzās, jo menti noliks priekšā sertificēta, sertificētas firmas radara mērījumus, ko liks priekšā čalītis ar reģistratoru? Plika diršana, un dīvānā piršana.
 
#
Fakts 23.marts 2018 11:17 atbildēt
Mentiem nav taisnība, reģistratoru var izmantot tiesā kā pierādījumu! Turklāt menti NEDRĪKST, stāvot vienā ceļa malā, apturēt pa otro ceļa pusi braucošu auto! Pilnīga mentu visatļautība!
 
#
Ricis 23.marts 2018 9:46 atbildēt
Kādreiz ar šādiem vārdiem menti lika saprast kad par nelielu naudas summu šo problēmu var atrisināt. Tagad viņi to nevar atļauties visu šo kameru un citu parikšu dēļ...bet... . Tagad sodi un sodīšana par pārkāpumiem arī mistiskiem.ir pārvērsta par naudas pelnīšanu kurai nav nekāda sakara ar drošības uzlabošanu kas ļoti uzskatāmi bija redzams no šā video. Jautājums ir kur paliek iekasētās soda naudas ??? Ceļu stāvoklis neuzlabojas.drošība arī...bet sodi lielāki un daudz vairāk...vai tikai vairāk sodus sarakstījušiem mentiem netiek no tā kāds procents savādāk nevar izskaidrot šādus mistiskus pārkāpumus kurus provicē paši menti vainu aiz nezināšanas vai nu apzināti.....
 
#
Valdis » Ricis 23.marts 2018 10:00 atbildēt
Lai kāds kļūtu par policistu, vajag pamatīgi visu izzondēt - kas tas par putnu! Sākot ar to, no kādiem senčiem putns radies.
 
#
Fēlis 23.marts 2018 9:13 atbildēt
Kas tā par figņu! Ments bez vestes, aptur uz nepārtrauktās un vēl liek apgriezties pretējā joslā! Policijā sākuši pieņemt dauņus?
 
#
Protams, te kaut kas nav tīrs! 22.marts 2018 23:06 atbildēt
Nu ja izrādīsies, ka šī ekipāža ir nepatiesi sodījusi šo vadītāju, tad gribētos dzirdēt publisku atvainošanos, kā minimums! (Smagi būs izskaidrot, kā tas varēja notikt ar jaunu PP auto un jaunās paaudzes radaru sistēmu!!!) Domāju, ka televīzija nesnauž, un šis jautājums tur nonāks drīz!
 
#
a13 » Protams, te kaut kas nav tīrs! 22.marts 2018 23:42 atbildēt
trakāk, kā Krievijā...
 
Skatīt visus 60 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers