Skandalozi: Iedzīvotājs sašutis par dzīvi Latvijā - kas notiek mūsu valstī? 79 komentāri
 
Skandalozi

Iedzīvotājs sašutis par dzīvi Latvijā - kas notiek mūsu valstī?

 
pixabay.com

Lai gan valstsvīri runā par ekonomikas izaugsmi un dažādu rādītāju uzlabošanos, šķiet, ka "parastais iedzīvotājs" šo izaugsmi nejūt.

Tā kāds iedzīvotājs dalījies ar savām pārdomām par dzīvi Latvijā, salīdzinot to ar situāciju Londonā.

"Nevar saprast, mēs dzīvojam Latvijā, produkti dārgi. Londonā cilvēki labi dzīvo. Alga 3000 euro mēnesī, bet mums minimālā alga un veikala viss dārgāks. Apkure, elektrība, zeme un tā talāk. Kas notiek mūsu Latvijā? Uz priekšu jauns nekas nebūs mūsu Latvijā. Tikai slikti būs," portālā "sudzibas.lv" raksta lietotājs.

Tikmēr komentāros cilvēki pauž līdzīgu viedokli par notiekošo valstī.

"Atbildot pēc būtības - Tāda nu ir tā "brīvība un neatkarība" latviešu stilā. Neko nedrīkst regulēt, jo tirgus visu pat noregulēs. Te arī ir rezultāts, plus vēl komersantu un valsts alkatība. Jo visi grib braukāt lepnās mašīnās un atvaļinājumu pavadīt siltās zemēs. Bet kādam taču par to ir jāsamaksā. Lūdz arī rezultāts.
Es vispār uzskatu, ka Latvijai Pasaules kārtībā ir atvēlēta trešo valstu loma, tikai neviens par to skaļi nesaka, bet visi pasākumi un darbi pierāda to, ka uz to lēnām bīdās."

Savukārt kāds cits komentētājs raksta, ka šādu naudu var nopelnīt arī Latvijā:

"Arī šeit var, godīgi strādājot, nopelnīt šādu algu, vienkārši pastiprināti jākustina tā vieta, kura turas uz jūsu pleciem. Vismaz spriežot pēc jūsu rakstības, Anglijā sēnes lasītu par 6 mārciņām stundā un dzīvotu lopu vagoniņos, tā kā nemaz trik saulaina nākotne tur mūsu ''bezģeļņikiem'' nespīd."

Komentāri [79]
#
Tantina 17.marts 2018 13:25 atbildēt
Pamulki, Latvija godigi neko nevar nopelnit.NEKO.Latvija zalji dzivot var tikai tie, kas shemo, zog, krapjas.Un tiek pie siles.O, ja, tie gan dzivo , nevis velk dzivibu, ka vienkarsa tauta.Un vel katru dienu izdoma jaunus nodoklju slogus, ka nogeret pedejo adu nabadzigajai tautas daljai.
 
#
lauķis 15.marts 2018 0:30 atbildēt
Latvijas Pasts- valsts paraugiestāde, kur par 0,5-0,8 no min algas nokalpina lauku iedzīvotājus, lai iegūtu pasakainu peļņas rādītāju! Tas vislabāk parāda valsts attieksmi pret iedzīvotājiem!
 
#
kas notiek 14.marts 2018 23:19 atbildēt
čekas cūkas zog
 
#
brīvais radikālis » kas notiek 17.marts 2018 2:05 atbildēt
Nacionālā īpatnība - pastalas zog, bet vainīga čeka!
 
#
piladzis 14.marts 2018 22:17 atbildēt
ta ir korupcija un ta saucamais rekets
 
#
ach 14.marts 2018 21:58 atbildēt
es esmu plebejs, bet man ir jāraksta jo man maksā par to ka jau trollim pienākas!
 
Skatīt visus 79 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers