Skandalozi: Vīrietis tuvu infarktam, bet "Gaiļezera" darbiniekiem vienalga 77 komentāri
 
Skandalozi

Vīrietis tuvu infarktam, bet "Gaiļezera" darbiniekiem vienalga

 
F64

Kāds vīrietis pastāstījis par nepatīkamu situāciju, kurā iekļuvis slimnīcā "Gaiļezers".

Viņš atklāj, ka meklējis palīdzību "Gaiļezerā" sliktas pašsajūas dēļ - esot bijušas infarkta pazīmes - taču darbinieku vienaldzīgā attieksme esot viņu šokējusi.

"Ar taksi aizbraucu uz Gaiļezeru ar infarkta pazīmēm, iegāju iekšā, meitene dežurantei izstāstīja par manu slikto stāvokli - galvas reiboņi, bezspēks, sirds sāpes - ieveda iekšā tādā kā informācijas centrā, kur lūdzu iedot/pārdot zāles sirdij, uz ko nosmējās un teica, lai gaidu rindā. Kad sapratu, ka paliek ar vien sliktāk un tūlīt jau nokritīšu, palūdzu otreiz jau citai māsiņai - ja nevar iedot, tad lai pārdod, uz ko atbildēja, lai gaidu rindā... Saprotot, ka nekādas palīdzības nebūs un 3 māsiņām, kas atradās tur, par to vienkārši nāca smiekli, parādīju, kur ir izeja un nācās atkal kāpt taksī ar cerību, ka nemiršu un pietiks spēkā tikt līdz aptiekai! Interesanti, ja es, izejot no "Gaiļezera", būtu nokritis ar infarktu, kurš būtu vainojams pie tā? Paldies Dievam, tiku līdz aptiekai un nu jau devos uz Stradiņiem, kur ārsti bija šokā par šādu atieksmi. Manuprāt, šāds personāls ir jāatlaiž no darba," savu stāstu atklāja vīrietis.

Komentāri [77]
#
Leo 17.februāris 2018 18:20 atbildēt
Čakšai arī!
 
#
mmm 15.februāris 2018 17:36 atbildēt
Tādās situācijās, lai glābtu savu dzīvību , jādauza apkārtesošos traukus un logus. Skaļi jābļauj pēc palīdzības.
 
#
Stradiņos miskaste 15.februāris 2018 17:10 atbildēt
Mammu 80g. ātrie ar insultu aizveda uz Stradiniem, cik zinu, zāles šadiem slimniekiem ir jādod nekavējoties- 3st. laikā. Mammite nogulēja neirologijas nod. koridorā 3st., tad vinu pārveda uz pulmanogisko, jo neesot vietu. Pirmās zāles vinai iedeva pec 6st., lūdzu nodalas vaditajai un dr. Naudiņai ātrāk slimnieci aprūpēt, nekādas reakcijas....tiem "miestniekiem" ir pilnigi vienalga, pēc tam mammite 6 gadus nogulēja mājās uz gultass.
 
#
aa 15.februāris 2018 15:49 atbildēt
manu vīru stradiņos ar infarktu nomarinēja 3 diennaktis, teikdami, ka nekas traks neesot, līdz ielika tomēr stentu un atrada, ka bijis plašs infarkts. Nedod dievs nokļūt tur brīvdienās, kad nav ārstu un dežūrārstam nekas neinteresē principā.
 
#
Bārda 15.februāris 2018 9:21 atbildēt
Gaiļezera direktoru direktoram maza alga.
 
Skatīt visus 77 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers