Skandalozi: Cilvēki "jūk prātā" jaunas optiskās ilūzijas dēļ 9 komentāri
 
Skandalozi

Cilvēki "jūk prātā" jaunas optiskās ilūzijas dēļ

 
Ekrānšāviņš

Internetā populāra kļūst jauna optiska ilūzija, un zinātnieki brīdina, kas tās iedarbība var būt daudz ilgāka, nekā dažas minūtes. Tas ir saistīts ar "McCollough" efektu, kura dēļ jums liekas, ka baltas un melnas svītras tomēr ir citā krāsā, raksta "The Sun".

No sākuma ir jāpaskatās uz attēlu ar sarkanām un zaļām svītrām, pēc tam uz melnām un baltām svītrām.

Ekrānšāviņš

Pēc neilga laika liksies, ka melnajām un baltajām svītrām ir rozā nokrāsa.

Dažiem cilvēkiem efekts no ilūzijas bijis tik spēcīgs, ka viņi balto un melno krāsa redzēja kā sakanu un zaļu vairākus mēnešus.

Komentāri [9]
#
Anna 13.februāris 2018 22:35 atbildēt
Adele atrodi Dievu,ielaid Dievu sava dzive tad dzive bus apkart un sirdi savadaka,Dievs iedos tev dzivesprieku,laimi , svetibu,prieku....no sevis pasa nekur neaizmuksi,no pasaules ari. Sirds vientuliba norada uz laiku ka ir jamekle Dievs ,ka pietiek dzivot ka dzivniekiem kas gaida kaujamo dienu.
Dievs tevi mil un iedos tev visu ko tev vajaga,un tu nekad nebusi vientula.
Veiksmi.
Sac lasit Bibeli un lugt Dievu Tevu Jahvi-Jezus Kristus Varda.
 
#
Lasam Lasam » Anna 13.februāris 2018 23:30 atbildēt
1.1Mozus 19:8 8 Redziet, man ir divas meitas, kuras neviens nav atzinis; es likšu viņām iznākt pie jums, un jūs varat tām darīt, kā jums labpatīk, tikai tiem vīriem nedariet nekā, tāpēc ka tie nākuši mana jumta pavēnī."
2.2Mozus 21:20-21 20 Bet, ja kāds sit ar koku savu vergu vai verdzeni, ka tie no viņa rokas mirst, tad lai tas tiek riebtin atriebts.
21 Bet, ja tas vēl dzīvo vienu vai divi dienas, tad viņš nav jāsoda, jo tā ir viņa nauda.
3.3Mozus 25:44-45 44 Bet vergus un verdzenes, kas tev ir, pērc no apkārtnē mītošām tautām, no tām jums būs pirkt vergus un verdzenes.
45 Arī no piedzīvotāju bērniem, no to pēcnācējiem, kurus viņi ir dzemdinājuši jūsu zemē, pērciet tos no viņu ciltīm, un tie lai ir jums par īpašumu.
4.5Mozus 22:20-21 20 Bet, ja valodas bijušas patiesas un viņa nav atrasta šķīsta jaunava,
21 tad lai tie izved jauno sievu pie viņas tēva nama durvīm un lai viņu nomētā ar akmeņiem tās pilsētas vīri, ka tā mirst, tāpēc ka viņa ir tādu kauna darbu pastrādājusi Israēlā, netiklību piekopdama sava tēva namā. Tā tev būs izdeldēt ļaunumu no sava vidus.
5. 3Mozus 21:18-20 18 Jo cilvēks, kam vien kāda miesas vaina, lai Man netuvojas - nedz akls, nedz klibs, nedz ar bojātu degunu, nedz arī kroplis,
19 nedz arī cilvēks, kam lauzta kāja vai lauzta roka,
20 nedz tāds, kam ir kupris vai kas sevišķi izdilis, nedz tāds, kam balts plankums acu ābolā, nedz kam kraupis, nedz kam ēģiptiešu ēde, nedz kam vaina dzimumorgānos.
6. 3Mozus 20:9 9 Ikvienam cilvēkam, kas savu tēvu vai savu māti nolād, tam ir mirtin jāmirst, jo viņš savu tēvu vai savu māti ir nolādējis; viņa asinis lai paliek uz viņa
7. Psalmi 137:9 9 Svētīgs tas, kas sagrābs tavus mazos bērnus un viņus satrieks pret klintīm!
8. 3Mozus 20:13 13 Ja vīrs guļ kopā ar vīru, kā tikai mēdz gulēt ar sievu, tad tie abi ir izdarījuši negantību, tiem abiem ir mirtin jāmirst; un lai viņu asinis paliek uz viņiem.
 
#
to >>>adel 13.februāris 2018 17:21 atbildēt
vatnika atkritum,ja ieskatas krievenes skjirbaa,tur daudzi ari "pazud". ta ka uzmanies no vatenem.
 
#
Adel » to >>>adel 13.februāris 2018 17:34 atbildēt
Slimaa kosmiska pabira ka atkritums esi tu pertiken..skaties ka tevi neaprij melnaa materija..tu esi infekcijas avots
 
#
Sulīgā Anda » to >>>adel 13.februāris 2018 19:08 atbildēt
Es jūku prātā dēļ Dzintariņa!Viņš būs mans vīrs!
 
#
adel » Sulīgā Anda 13.februāris 2018 19:26 atbildēt
nejūc andiņ, preci nost..tas tavs īstais es tev saku un novelu tev laimīgu taku!!! prozit andin uz tavu laimi!!!
 
#
Adel 13.februāris 2018 17:01 atbildēt
Man skiet ka cilveki vispar juk prata no visa un katrs savadak..pasaule ir piesarnota..ar saindetu viirusu.kas parnem musu pratus miesu...materialisms pretstataa ar eksistenci to partver vienaldziba un cinisms..man skiet ka agrak es uz lietam skatijos ar citam acim...un nesaprotu kas noticis..mes esam maijniijusies neatgriezeniski..laiks mus izmainiijis ko sauc par leduslaikmetu..es negribu taja dzivot.sai trulaja vertibu degradejosa pasaulee.kas rinko ap mani ka karuselis..es jutos vientula tajaa.sis laiks nepieder man..es padlepjos no ta un dzivoju pagatnee ..ta pieder man..
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers