Skandalozi: Duglass pirms gandrīz 30 gadiem esot seksuāli uzmācies un bāzis roku sev biksēs 18 komentāri
 
Skandalozi

Duglass pirms gandrīz 30 gadiem esot seksuāli uzmācies un bāzis roku sev biksēs

 
AP / Scanpix

olivudas aktiera Maikla Duglasa bijusī darbiniece Sjūzena Brodija apsūdz viņu seksuālā uzmācībā un nepiedienīgā uzvedībā viņas klātbūtnē, bet Duglass šīs apsūdzības kategoriski noliedz.

Duglass ir kārtējā slavenība, kas apsūdzēta seksuālos pārkāpumos, kopš Holivudas kino magnāts Hārvijs Vainstains pērn krita nežēlastībā pēc viņam izteiktām apsūdzībām seksuālā uzmācībā.

Brodija intervijā telekanālam "NBC News" sacīja, ka Duglass "domāja, ka viņš ir pasaules karalis un var mani pazemot bez jebkādām sekām".

Rakstniece Brodija, kas astoņdesmitajos gados trīs gadus strādāja kinostudijas "Stonebridge Productions" Duglasa birojā Ņujorkā, apgalvo, ka aktieris šajā laikā lietojis seksuāli uzlādētu valodu un izteicis komentārus par viņas ķermeni.

Brodija sacīja, ka Duglasa uzmācīgās uzvedības kulminācija notika 1989.gadā darba sesijas laikā viņa dzīvoklī, kad aktieris bija slavas augstumos pēc filmēšanās tādās populārās filmās kā "Wall Street" ("Volstrīta") un "Fatal Attraction" ("Liktenīgā pievilcība").

Duglass "noslīdēja uz grīdas, atsprādzēja jostu un iebāza roku savās biksēs, un es varēju redzēt, ko viņš dara", Brodija stāstīja NBC.
Viņš "tā kā sāka sevi apmierināt, un es biju ļoti nobijusies", sacīja Brodija.

Viņa teica, ka esot pastāstījusi vairākām draudzenēm par šo incidentu, bet viņas aicinājušas klusēt par to. "Cilvēki baidījās par mani," stāstīja Brodija, kas ir divu grāmatu autore.

Duglass apsteidza un noliedza šīs apsūdzības pirms to parādīšanās atklātībā, izdevumam "The Hollywood Reporter" raksturojot tās kā "neveiksmīgu un pilnīgu safabricējumu".

"Es nespēju noticēt, ka kāds varētu citu tā sāpināt," Duglass pēc tam paziņoja intervijā slavenību vietnei "Deadline".

"Varbūt viņa ir neapmierināta ar to, ka viņas karjera nav izvērtusies tāda, kā viņa cerēja, un viņa tur ļaunu prātu," teica Duglass.

73 gadus vecais Duglass arī sacīja, ka Brodija nekad nebija sūdzējusies. Viņa to noliedza, tomēr atzina, ka nekad nebija ziņojusi policijai par Duglasa uzvedību, jo toreiz neesot zinājusi, ka tā varētu tikt uzskatīta par noziedzīgu.

Komentāri [18]
#
Ušakovs 21.janvāris 2018 0:48 atbildēt
Es labprāt bāztu roku viņam biksēs.
 
#
Kašķe 20.janvāris 2018 22:37 atbildēt
NU kā nav JUms kauna! Vai tad nav par ko rakstīt? Tauta izmirs, ja nezināsim, kas par putnu ir Maikls Duglass! nekas nav pierādīts, to tik viena tante teica, bet te Latvijā jau drukā ,lai būtu starp pirmajiem! Un lai tai Amerikā viņi dara ko grib, nu kāda mums gar to daļa! Vai Latvijā nav par ko rakstīt? Cūcību piekopjat!
 
#
Ha 20.janvāris 2018 21:43 atbildēt
Ko tad nedrīkst roku sev biksēs bāzt? Laikam nevar piedot, ka viņai nebāza roku aiz biksītēm..
 
#
sieviete 20.janvāris 2018 21:03 atbildēt
mēs tomēr esam interesanti rādījumi, ta vietā lai uzreiz izsauktu policiju, domājām 30 gadus, tad secinām,ka tas bija slikti, bet kas to taču pa šiem gadiem esam aizmirsušās.Visām sākums tomēr meklējams no paradīzes , Ieva taču bija vainīga, ka kopā ar Ādamu izdzina no paradīzes
 
#
Princips » sieviete 20.janvāris 2018 23:03 atbildēt
Pēc 30 gadiem pieleca.
 
#
hmmmm... 20.janvāris 2018 20:28 atbildēt
Tak tad jau sanāk, ka viņš uzmācās PATS SEV, a ne tai duročkai, ja jau bāze rokas sev biksēs!!! ;P
 
#
nu tā viš i! » hmmmm... 20.janvāris 2018 20:30 atbildēt
Jā, drīz Štatos arī padročīt būs aizliegts ar likumu! :D
 
Skatīt visus 18 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers