Skandalozi: Limbažos dzīvokli "apsēdušas" nezināmas skaņas; īpašniece izmisumā 9 komentāri
 
Skandalozi

Limbažos dzīvokli "apsēdušas" nezināmas skaņas; īpašniece izmisumā

 
F64

Limbažos pēc kādas daudzdzīvokļu mājas renovācijas, kuru laikā iedzīvotājiem nācies sadzīvot ar trokšņiem, vienas iedzīvotājas dzīvoklī trokšņi palikuši, vēsta raidījums "Bez Tabu".

Nespējot sadzīvot ar skaņām, kuras nāk no vannas istabas, pa dienu kundze izvēlas laiku pavadīt ārpus mājas, taču naktis paejot, skaitot aitas, jo pagulēt esot ļoti grūti.

Sieviete atzīst, ka mājās jūtoties ļoti nepatīkami, jo skaņa krītot uz nerviem un liekot justies satrauktai. Esot izmēģināti vairāki varianti, lai nepatīkamā sajūta rimtos. Tiesa, tie kaitējot veselībai.

Kundze dzer miega zāles un pretstresa zāles. Tas vismaz uz laiku ļaujot justies mierīgai un spēt izgulēties.

Tieši pēc rekonstrukcijas parādījies nelūgtais viesis - troksnis. Tāpēc kundzei radušās aizdomas par nekvalitatīvi veiktu darbu.

Esot veiktas apsekošanas, eksperti vērtējuši troksni un iespējamos iemeslus, kāpēc tas radies.

Izrādās, pastāv risks, ka iemesls skaņai meklējams tālākā pagātnē - inženierkomunikāciju kalpošanas laiks esot līdz 40 gadiem. Jāatzīst, māja ekspluatācijā nodota 70. gados. Tātad tās stāvvadi ir uzskatāmi pat nolietotiem.

Komentāri [9]
#
karalis Stahs feat. karadraudze nošmulētā 20.janvāris 2018 18:48 atbildēt
dumjā bāba, tev ventilācijas atverē kaut kāds priekšmets iekārts...
 
#
Jānis ļoti Dusmīgais 18.janvāris 2018 13:58 atbildēt
Pēc Altum (bijusī Hipotēku banka,tagad lielākais ārzemju banku draugs un klientu piegādātājs tām) piespiedu renovācijas tā rūkšana ir tādas pupu mizas vien.Reku Krievijā pēc tādas pašas renovācijas mājas pie mazākās dzirksts uzliesmo kā aplietas ar benzīnu.Renovējiet vien cītīgāk,Lai Eiropas un renovējamo māju īpašnieku naudīna ātrāk nonāk ārzemju banku ķetnās.
 
#
Skolnieciņš 18.janvāris 2018 13:42 atbildēt
Sulīgo Andu moš tur jādelē?
 
#
Skolnieciņš 18.janvāris 2018 13:42 atbildēt
Sulīgo Andu moš tur jādelē?
 
#
inev 18.janvāris 2018 12:43 atbildēt
Nuu-tvaika iela te neprasaas-bet limbazos tas taa normaali-namus apsaimnieko Namsamnieks-kuram dzilji nospljauties par iedziivoaajiem-maksajiet tik mums naudu-problemu risinashana paliek pashu iedziivotaaju zinjaa...tagad jauna vadiba-kurai atkal vajag savu tiesu-savadaak,kaa lai vizinaas ar uznjemuma transportu savaas darishanaas?vien vaard sakot-Namsaimnieks-saimniekot maak godam!!!!
 
Skatīt visus 9 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers