Skandalozi: Elīna Maligina: Es neesmu ne pie kā vainīga, jo zinu, kas patiesībā notika 65 komentāri
 
Skandalozi

Elīna Maligina: Es neesmu ne pie kā vainīga, jo zinu, kas patiesībā notika

 
Ingrīda Punka

15. decembrī notika pēkšņi 52 gadu vecumā mirušā uzņēmēja un miljonāra, viena no Latvijas bagātākajiem cilvēkiem Valērija Maligina bēres. Žurnāls "Privātā dzīve" uzrunājis miljonāra atraitni Elīnu, kura atklāj sāpīgas detaļas.

Maligina, kura trīs miesassargu pavadībā ieradās baznīcā, lai noliktu pie mīļotā zārka sarkano rožu pušķi, atvadu ceremonijā ilgi neuzkavējās un drīz vien devās prom. Neviens neuzdrošinājās uzrunāt vai mierināt atraitni.

Elīna atklāj, ka attiecību ar Maligina ģimeni viņai vairs nav kopš mīļotā nāves. "Man ir neizsakāmi skumji, un es ārkārtīgi pārdzīvoju par to. Godīgi sakot, šī visa dēļ jūtos arī ne īpaši droši," dienu pēc bērēm žurnālam norādījusi Elīna. Atraitne nevienam nenovēl nonākt viņas vietā.

Instagram

Māksliniece stāsta, ka ne pie kā nav vainīga, jo zina, kas patiesībā notika, un izsaka cerību, ka arī Maligina ģimenes locekļi to zina.

Apbedīšanas ceremonijā Elīna arī stāvēja viena, jo viņai neviens nebija pateicis, kur jādodas: "Man neviens nepateica, kur jābūt... Taču no šīm emocijām bija tik smagi, ka es pat nezinu, vai fiziski spētu tur būt (...) Es gan kapos biju vēlāk. Zinu, kur Valērijs atdusas, un varēšu tur atnākt arī citreiz."

"Es varu pateikt tikai to, ka dzīves pēdējās dienās Valērijs bija laimīgs. Lai kā tas izskatījās no malas, lai ko rakstītu prese, es to skaidri zinu," saka Elīna.

Instagram/@elinamaligina_com

Jau iepriekš ziņots, ka uzņēmējam nav konstatētas vardarbīgas nāves pazīmes. Runā, ka tā bijusi sirds nepietiekamība.

Komentāri [65]
#
Inta 27.janvāris 2018 9:52 atbildēt
Nevarētu būt , ka Elīnai ir tik daudz spēka , lai varētu Valēriju ar varu piespiest dzīvot kopā ar viņu , svinēt svētkus kopā ar viņu un ar spēku iecelt kopējā gultā . Noteikti pats Valērijs izvēlējās ar Elīnu savu dzīves ceļu .
Kāpēc gan 50 gadīgs vīrietis izvēlas dzīvot kopā ar 30 gadīgu sievieti ?
 
#
viedoklis 6.janvāris 2018 17:28 atbildēt
Sieva, kas uzsēdiņāja vīru uz narkotikām, kuras viņš nekad iepriekš nebija lietojis. Kā? ar šarmu un seksu var jebkuru vīrieti. Tas arī nāves iemesls. Kaut tā maita mūžam nolādēta!
 
#
AA 4.janvāris 2018 22:04 atbildēt
Labie kadri no Olainfarm, jasmejas:) Vel ta aktrise...
 
#
XL 4.janvāris 2018 21:47 atbildēt
Kaza
 
#
Daiga 22.decembris 2017 17:55 atbildēt
Interesanti, kāpēc nav tāda nāves versija, kā medikamentu pārmērīga lietošana, vai pārdozēšana ( vai nepareizā to kombinācijā) ? Vai zināt, cik cilvēki mirst vnk no pārmērīgas ( nevajadzigas) medikamentu lietošanas --- gan ārzemēs, gan Latvijā? Bet sirds apstāšanās notiek vienmēr, kad cilvēks mirst!
R.I.P.
 
Skatīt visus 65 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers