Skandalozi: Pētnieks paziņo, ka ļoti drīz gaidāms pasaules gals 50 komentāri
 
Skandalozi

Pētnieks paziņo, ka ļoti drīz gaidāms pasaules gals

 
REUTERS/ SCANPIX

Kristiešu numerologs, pētnieks un publicists Deivids Mīds kārtējo reizi nācis klajā ar skaļu paziņojumu. Viņš uzskata, ka pavisam drīz gaidāms pasaules gals, vēsta "Daily Mail".

Viņa gadiem izstrādātās teorijas liecinot, ka šomēnes gaidāmais Saules aptumsums ir signāls, kas liecina par drīzu pasaules bojāeju.

AP/ Scanpix

D.Mīda aprēķini un pētījumi nosakot, ka pasaules gals gaidāms jau šī gada septembrī. Pētnieks ir pārliecināts, ka mūsu planētā ietrieksies Planēta X jeb Nibiru. Tiesa, jau vairākas reizes kopš 2003.gada dažādi pētnieki pieļāvuši, ka tieši šī planēta būšot pie vainas Zemes iznīcībai.

Konspirāciju teoriju piekritēji pie Mīda publikācijām norādījuši, ka Nibiru esot jau iepriekš parūpējusies par citu planētu bojāeju.

Komentāri [50]
#
vai tad jus nezinaat 8.oktobris 2017 13:50 atbildēt
ka rietumos jau sen pasaules gals! Tur dazhaas lielvalstis pat arhibiskapiem ir savi "draugi" geji,ar ko vinji piekopj "laulibas" dziivi,jo redz Dievs taa veloties. Pilnigi atklaati anglikaanju bazniicas jau "laulaa" gejus un lesbietes!. vai tad tas nav pasaules gals? nabaga dveeseles pat nesaprot,ka parakstihushas ligumu ar saatanu,tas noziimee dveeseles muuzhiigo pazushanu ellee. Visa Eiropas savieniba ciinas par "demokratiju".Jautajums par kaadu? Par to, lai likumigi ieviestu greeku,kursh ved uz muuzhigo pazushanu? Vatikaana katolju baznicas paaestam vairs nav teikshana,jo redz tur lielaakaa paarsvara ir masoni jeb briivmurnieki,kuri veelas pasaules globalizaaciju. Paavestam Franciskam ir maza teikshana,jo redz vinja padomnieka, seksualajos jautajumos, dziivokli paris meeneshus atpakal Italijas policija atrada kopojamies gejus narkotiku reibumaa. To pavestija Italijas avizes,bet muusejie nokluseja. Tada ir patiesiba,ta ka nav jabrinaas,ka pasaules gals ari buus. Kads vinsh buus,to zina tikai Dievs.
 
#
Skolnieciņš » vai tad jus nezinaat 1.novembris 2017 20:18 atbildēt
Es Dievu nogalināšu kopā ar viņa alter ego Sātanu. Protams, nogalināšu visus viņa enģeļus un dēmonus, kā arī svētos. Iznīcināšu gan paradīzi, gan elli! Ebreju Dievs, Jahve, mirs no Baltu Dievu rokām. Skandināvu un Slāvu Dievi man palīdzēs nogalināt Jahves panteonu.
Es padzīšu šo ēbreju no latvju zemes!
 
#
jaaa, balti cilveki,baltas draans,balti traktori,visi nokapa no debesim... 20.augusts 2017 20:33 atbildēt
skumji,ka tik daudz slimu cilveku,komentari lieki.
 
#
to >>>nu saatanisti 20.augusts 2017 20:29 atbildēt
shita toch iznakusi no Tvaika ielas iestades. 100% absolits murgs. kadi 5 svetie gari?! Galigaa sektante,nezina no kurienes,laikam no trakjnes.
 
#
shos visus numerologus,pesteljus un ezoterikus,astroogus vajadzetu usedinat uz apses mieta un tad vinjiem tiehsam uzreizz buutu 20.augusts 2017 20:24 atbildēt
apmeram ta....
 
#
TROCKOS 20.augusts 2017 17:56 atbildēt
Ja pareğojums nepiepildās, tad gaišreğim nocērt galvu, bet redaktoru, kas šādus rakstus publicē, publiski noper?
 
Skatīt visus 50 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers