Skandalozi: VAKARA ZIŅAS. Indriksone 85 gados stūrē auto 42 komentāri
 
Skandalozi

VAKARA ZIŅAS. Indriksone 85 gados stūrē auto

 
F64

Latviešu kino leģenda Baiba Indriksone pēc Nacionālā teātra 99. sezonas svarīgās atklāšanas pasākuma mājup devās nevis ar taksometru, personisko šoferi vai sabiedrisko transportu.

Viņa 85 gadu vecumā mierīgi sēdās pie stūres savam spēkratam. Un ar teātra darbinieka palīdzību izgrieza auto uz ceļa.

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara ziņas", www.vz.lv

Komentāri [42]
#
Mikelsons 14.augusts 2017 15:02 atbildēt
Nesaprotami komentari ,jo vadit auto var jebkurs ar attiecigiem dokumentiem ,kam ir tiesibas komentet?/Kuram tantitem jeb opisiem un kurs te kadam ir opis jeb tante? Komentetaji netiek pari saviem provincialiem uzskatiem ,ka cilveks ,kam ir attiecigs dokumets pensijas sanemsanai,nav spejigs vadit automasinu.
 
#
imis 14.augusts 2017 13:05 atbildēt
lai spriestu līdz kādam vecumam var braukt pie stūres vajag pašam nodzīvot līdz 85 gadiem
 
#
re 14.augusts 2017 12:41 atbildēt
Vecajiem nebūtu jāsēž pie stūres. Cik nav redzēts, ka pa šoseju velkas uz 70 km/h. Apdzen un redzi, ka pie stūres opis. Viņš jau pats jūt, ka vairs nevar, bet vienalga brauc. Tā jau viņi tur lēnām pukšķina, kamēr gadās kāda nestandarta situācija un tad ir avārija. Vecam cilvēkam reakcija sliktāka nekā jaunam pie 1,5 promilēm.
 
#
no Jūrmalas 14.augusts 2017 9:08 atbildēt
Biju pie radiem Kanādā. Tur pie stūres sēž omītes, kurām ar kājām grūti pārvietoties, bet kuras visu mūžu brauc pa lielajām autostrādēm un pilsētas sastrēgumiem.
Tur pret omītēm un opīšiem, kas vada autiņus, nav jūtama tāda pārākuma sajūta , pat nicinājuma, kā pie mums.
Atcerieties, kas jūs visi reiz būsiet omītes un opīši!
 
#
Cits spečuks » no Jūrmalas 14.augusts 2017 12:24 atbildēt
nicinājums ir pret dumjiem ļautiņiem , - lai es redzetu kas kanādā sēz pie stūres man nekur nav jabrauc, es paskatos jūtūbe, un nekādi opīšu bari pie stūres tur nesez, tur ir kaitinosie left line hogs kas traucē satiksmi un vecajiem tieši kanāda(salīdz. ar blakus esošo asv valsteli) piem. Ontārio auto apdrošināšana (piem. par visparastāko 5-6 gadu jaunu operatīva līzinga Toyotu camry vai tamlīdz,) viegli sasniegs 6000 kanādas rubļu(Manitobā ir vislētākā, tur būs kādi 2000 par aprošināšanu ).To nemaz tik daudzi nevar atļauties, jo dzīve palikusi ļoti dārga un kanādas 2500 rubļu pensijas pietiek līdz ar nagiem pilsētā.
..īsak sakot, kamer tu min pedāļus, tu brauc, bet uzkrajumus veidot nevar, un opim nav ko stūrēt, vajag nomierināties ,
 
#
Op » no Jūrmalas 15.augusts 2017 2:21 atbildēt
Nebūs visi ne omītes, ne opīši, šitie interneta d.rsēji jau sen būs apsitušies līdz 35 gadiem un pārējie ap 45 atstieps kājas no alkohola un sirds slimībām, 85 gados jau nu neviens pie stūres no viņiem nebrauks. Lai to darītu ir jābūt veselām smadzenēm visu mūžu, bet kam to nav jaunībā, tam arī nekā.
 
#
Joske » Op 15.augusts 2017 9:49 atbildēt
Malacis,labi pateici!!!!
 
#
dakteris 13.augusts 2017 23:23 atbildēt
vispār ļoti pat slikti ka brauc,jo vienā jaukā dienā var iestūrēt grāvī!! un mežā arī šajā vecumā vairs iet nedrīkst...diemžēl
 
Skatīt visus 42 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers