Skandalozi: VAKARA ZIŅAS. Paukštello depresija, alkohols un mikroinsults 28 komentāri
 
Skandalozi

VAKARA ZIŅAS. Paukštello depresija, alkohols un mikroinsults

 
F64

Aktieris Jānis Paukštello (66) jau atgriezies mājās no slimnīcas, kur viņu nogādāja ar mikroinsultu.

Taču kolēģi ir nobažījušies, vai aktierim būs gribasspēks turpmāk atturēties no alkohola lietošanas, jo pirms pēkšņajām veselības problēmām viņš no kreņķiem par traumēto kāju, kas liek sevi manīt, un darba trūkumu Dailes teātrī atkal bija ķēries pie glāzītes.

Par savu veselības stāvokli un to, kā atgūst spēkus, Jānis Paukštello īpaši nevēlējās stāstīt. Vien noteica: «Es jau esmu mājās, un viss ir kārtībā. Ko es jums varu pateikt!?"

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara Ziņas". www.vz.lv

Komentāri [28]
#
Valdis Freimantāls 20.jūnijs 2017 0:21 atbildēt
Jāni, turies!

Mēs abi vienā laikā bijam pierakstīti Rīgas rajona Marupē "Bražās" advokāta Jāņa Bērziņa vecāku mājās! Nedzer šnabi, bet izlasi manu rakstu:"Mosties, celies, strādā"!
Pacelsies garastāvoklis!
Visu labu Tev !
 
#
Igors 19.jūnijs 2017 22:45 atbildēt
Viss nāk un aiziet tālumā - šodien esi slavens aktieris, rīt nodzeries vecis ...
 
#
... 19.jūnijs 2017 16:08 atbildēt
Pie Latvijas izdzīvošanas apstākļiem ikdienā, pie zemā atalgojuma, pie vietējo vagaru, tādu pašu kā es, attieksmes pret vergiem, tādiem pašiem kā es, uz 8/12 darba stundām ... sen jau iestājies pesimisms. Dīvainā kārtā ... nedzeru! ... un starp citu, tas nav viegli ... apkārt tik daudz bezcerīgi nodzērušies pesimismā/depresijā klimst ... Latvijā grūti izdzīvot ...
 
#
Andis » ... 21.jūnijs 2017 5:13 atbildēt
Visur dzīve ir grūta, ne tikai LV, a kur tas ir rakstīts, ka dzīvē nav jābūt problēmām & viss ir OKEY?.....:) VISUR ir tādas vai savādākas grūtības, jāstrādā, jāmaksā nodokļi +/- visur ir līdzīgi, tā ka nav ko vaidēt, tāpat nekas nemainīsies.
 
#
ticīgā 19.jūnijs 2017 14:11 atbildēt
Vienalga, aktierim kādas citas profesijas cilvēkam, tam nav nozīmes, jau laikus jāsāk domāt ko darīs, ar ko nodarbosies, kad pienāks laiks atstāt darbu. Varu pateikt tikai par sevi. Mans nodoms bija aizbraukt kādā svētceļojumā. Tā tas arī notika, kolīdz uzrakstīju atlūgumu, man nāca piedāvājums ceļojumam. Tas ir vislabākais veids kā iziet no ierastā ritma un
satikt citus cilvēkus, kurus nepazīsti, iepazīties ar kādu, ar kuru ir par ko sarunāties, par sev interesējošām tēmām, paskatīties uz visu no cita skatu punkta, iegūt citu pieredzi un iepazīt garīgo pasauli caur lūgšanu dzīvi, lasīt garīgo literatūru, saprast sevi un citus cilvēkus, nevis kritizēt un aprunāt, bet pieņemt katru tādu, kāds viņš ir. Pēc vairākiem svētceļojumiem, esmu iepazinusi vairākas valstis, to paražas, daudz redzējusi, baudījusi un ieguvusi dvēseles mieru, jo spēju pieņemt visu ko Dievs dod katrai dienai un to novērtēt un pateikties Dievam par to. Esmu sākusi rakstīt, kaut agrāk to neesmu darījusi, esmu izdevusi vienu dzejas grāmatu un sagatavojusi jau otro izdevumu. Par kādu depresiju var būt runa, ja esi nodarbināts. Katrs esam grēkojuši, tāpēc taču ir grēksūdze pieejama, kas atvieglos dvēseli, labāk kā jebkādas zāles. Bez Dieva nav miera un nav harmonijas, ir tika bēdu akacis, kurā var noslīkt jebkurš. Turies pie Dieva māksliniek, tāpat kā Akvelīna un viss būs labi!
 
#
Mrs.Fa. 19.jūnijs 2017 13:27 atbildēt
Mīļie tautieši! Vai nevaram iztikt bez žultaina pulvera kaisīšanas? Vai jūsu naudas maciņos neatradīsies kāda labvēlīb as monēta ? Atdariet sirdi labvēlībai.
 
Skatīt visus 28 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers