Skandalozi: "Dziedošais policists" Puzikovs atklāj, kādēļ izjuka viņa attiecības ar Antru Stafecku 8 komentāri
 
Skandalozi

"Dziedošais policists" Puzikovs atklāj, kādēļ izjuka viņa attiecības ar Antru Stafecku

 
F64

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas darbinieks un mūziķis Nikolajs Puzikovs žurnālam "Ievas stāsti" atklājis, kādēl tomēr izjukušas viņa attiecības ar dziedātāju Antru Stafecku, ziņo sejas.lv.

"Attiecības ar Antru Stafecku ilga divus gadus. Viņa bija mana pirmā mīlestība, man bija tikai septiņpadsmit gadi. Bijām vēl tīņi, bet Antra jau sapņoja par ģimeni un bērniem, lai tad, kad viņi jau paaugušies, pati vēl ir jauna un var baudīt dzīvi.

Man prieks, ka viņas sapnis ir piepildījies - Antrai ir bērni un viņa var domāt par savu karjeru. Izšķīrāmies, jo man likās, ka viņa grib mani kontrolēt. Diviem māksliniekiem, kas dzīvo katrs savā pasaulē, grūti vienoties par kopīgām lietām.

Divas lokomotīves ved katra uz savu pusi... Astrologs Andris Račs man teica, ka sievietes vienmēr mani vadīs. Antra mani ievilka mūzikā," atklājis Puzikovs.

F64

Pašlaik mūziķim jau vairākus gadus ir attiecības ar bērnudārza audzinātāju Anniju. "Mēs ar Anniju mēdzam pastrīdēties, dažkārt dzīvē nepieciešams kāds asumiņš. Abi esam ļoti atšķirīgi. Viņai ir pilnīgi citāda dzīves uztvere, domāšana, daudzos jautājumos mūsu viedoklis atšķiras. Dažreiz man liekas - ko es šajā cilvēkā esmu atradis? Varbūt tas ir likteņa pirksts," spriež dziedātājs.

Avots

Komentāri [8]
#
es 20.maijs 2017 23:43 atbildēt
viņš bija citādāk orientēts
 
#
nātre ? 19.maijs 2017 20:07 atbildēt
Nevajag brīnīties, ej pats par policistu, tad zināsi, nebūs jābrīnās, vai tevi tur ilgi turēs?
 
#
viuss ir puze 19.maijs 2017 14:16 atbildēt
dziedošais? Atvainojiet, tad jau āzis arī dzied nevis blēj...
 
#
NESKAUD! » viuss ir puze 1.jūlijs 2017 16:17 atbildēt
Kāpēc tu skaud, ja pašu tevi daba apdalījusi? Gan jau varbūt paveiksies tev arī kādā niekā, ja beigsi riet citus! Noslauki asaras un atslābsti, āzi!
 
#
lapa 19.maijs 2017 13:33 atbildēt
sadiem mikstajiem policija nav vieta .
 
#
tu esi muļķu, lapa » lapa 1.jūlijs 2017 16:15 atbildēt
Mīkstie parasti mīl mētāt skarbos večus, jo vienīgi īsts vīrietis nebaidās būt gan maigs, gan pieklājīgs. Uz tādu var paļauties, kamēr tas trulais, skarbais bez inteliģences būs apčurājies un noslēpies, ja būs tiešām jāriskē.
 
#
? 19.maijs 2017 13:13 atbildēt
Vienmēr esmu brīnījies,ko tads dara policijā,ja nu vienīgi būt par ''pisāru'' (rakstvedi)
 
#
komisārs » ? 19.maijs 2017 13:24 atbildēt
Cilvēks savā vietā!Vai tu domā ka policistam jābūt īgņam un ar draudīgu sejas izteiksmi?Nekad nav patīkami ,ja darīšanas ir ar policiju,bet ja tavas problēmas risina patīkams cilvēks,tad problēma šķiet uz pusi mazāka.Kaut vairāk policijā būtu patīkami cilvēki!
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers