Skandalozi: SKANDĀLS: Fotogrāfe reliģiskās pārliecības dēļ atsakās bildēt ģimeni 50 komentāri
 
Skandalozi

SKANDĀLS: Fotogrāfe reliģiskās pārliecības dēļ atsakās bildēt ģimeni

 
pixabay.com

Kāda māmiņa satriekta par fotogrāfes lēmumu nebildēt netradicionālo ģimeni. Stāsts izraisījis diskusijas sociālajos tīklos, vēsta portāls calis.lv.

Fotogrāfe atteikusies iemūžināt netradicionālu ģimeni, kurā bērns aug kopā ar divām sievietēm. Fotogrāfe Laura Šūlmeistere nolēmusi ģimeni nebildēt kristīgās pārliecības dēļ. Starpgadījums sociālajos tīklos izsaucis divējādus uzskatus - tie kuri atbalsta fotogrāfes lēmumu un tie, kuri šo raksturo kā diskrimināciju, vēsta portāls.

Fotografs atteica gimenes fotosesiju, jo esam 2 mammas. Nu vienreiz sēžu un raudu. Diskriminācijas neesot.— reālaIVFmamma (@realaGrutniecba) May 16, 2017

"Pateicoties šim ierakstam tviterī, vēlos publiski atbildēt, ja jau mans vārds publiski tiek apspriests pēc privātas sarakstes un man tiek celta neslava bez jebkādiem paskaidrojumiem no autores puses ar vienu vien teikumu: fotogrāfs atteica fotosesiju, jo esam 2 mammas. Un kā fotogrāfu nosaukusi mani. Jā, es atteicu. Ļoti pieklājīgi. Vēlos paskaidrot, ka manī nav nekāda naida pret cilvēkiem, kuri ir izvēlējušies šādu dzīves ceļu. Bet es esmu pareizticīga kristiete un apliecinu tradicionālu pasaules un ģimenes uzskatu saskaņā ar tām vērtībām, kuras pauž mana baznīca un Svētie Raksti. Un pati pēc tiem cenšos dzīvot," norāda fotogrāfe.

AVOTS: calis.lv

Komentāri [50]
#
andris 17.maijs 2017 22:22 atbildēt
Nav ko apvainoties un taisnoties- jūs izvēlaties dzīvi divatā ,tās jūsu tiesības,Fotogrāfe pieturas pie citiem uzskatiem -viņas brīva izvēle.Galīgi nenosodu-es dzeru konjaku un ēdu gaļu,kāpēc man būtu kaut kas pret vegāniem ,darat kā gribat, Vienkārši jābrīdina par savām vēlmēm un nebūs problēmu -ir tak kaudze ar selfimasteriem,ejat tur, kur jūs uzņem ar prieku.
 
#
Amadejs 17.maijs 2017 21:05 atbildēt
Lieliska fotogrāfe!Un nevajag taisnoties.Privātā biznesā mēs izvēlamies ko un kam darīt un no kā atteikties!Es arī atteiktos jo man riebj dabas kļūdas kas to afišē un izmanto apvanojot citus.Pie mums jau smej, ka visbeztiesiskākais ir Baltais vīrietis ar tradicionālo orientāciju- ja esi slinks mēsls-viņš nevar attaisnoties ka viņu diskriminē jo ir melnais vai pedolurgs!Par tradicionālām vērtībām!
 
#
aaaa 17.maijs 2017 20:34 atbildēt
Fotografe pareizi darija. Degeneratiem nav ko darit Latvijaa. Lai brauc uz Zviedriju.
 
#
sviests » aaaa 18.maijs 2017 7:53 atbildēt
Psrs tikumības un pareizās ticības sērga ir ļoti izplatījusies.
 
#
Jānis 17.maijs 2017 20:29 atbildēt
Es par Fotogrāfi!!!Atbalsts.
 
#
Fu » Jānis 18.maijs 2017 13:08 atbildēt
Viņai jādodas pie Putina. Tur pravoslāvisms tagad celts godā kā cara laikos. Bārdainie popi aizmirsuši, kā šie paši komuņaki 70 gadus viņus dir?dināja.
 
#
Pozitīvi 17.maijs 2017 20:27 atbildēt
Malace fotogrāfe! Nav vajadzības melot un likt zem fotogrāfijām nosaukumus, kas neatbilst patiesībai. Ģimenes definīciju Jūs varat kaut kur izlasīt, vai ne? Ko Latvijas valstī sauc par ģimeni? Vai divu lezbju savienību vai arī vīrieša un sievietes savienību? Nu tad izlasiet vien, un līdz ar to arī jebkādas diskusijas par doto tēmu ir beigušās. Gods Dievam, ka vēl neesam tik zemu krituši, ka reizēm starp mums atrodas arī cilvēki ar lielo burtu, kam ir drosme aizstāvēt patiesību un nosaukt to īstajos vārdos.
 
Skatīt visus 50 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers