Skandalozi: Deputāta Dāldera izteikumi par dzīvi Latvijā sanikno tautu 233 komentāri
 
Skandalozi

Deputāta Dāldera izteikumi par dzīvi Latvijā sanikno tautu

 
F64

Nesen raidījumā „Preses klubs” viesojās publicists Otto Ozols, uzņēmēja un partijas "KPV LV" valdes locekle Linda Liepiņa un Saeimas deputāts Ints Dālderis, kopīgi pārrunājot aktualitātes Latvija un pasaulē.

Raidījuma laikā L. Liepiņa mudināja valsts ierēdņus pārskatīt neprātīgos tēriņus laikā, kad valsts nevar ar naudu šķiesties pa labi un kreisi. Tāpat viņa norādīja, ka daudzi cilvēki Latvijā dzīvo katastrofālos apstākļos un ne mazums vecu cilvēku Latvijas simtgadi sagaidīs pie tukša galda bez radiem, jo visi tuvie ir pārcēlušies uz dzīvi ārpus Latvijas. „Dievs, dod, lai tantiņas nebūtu pazaudējušas savu vienīgo īpašumu,” akcentē L. Liepiņa, piebilstot, „Tas ir tas, ko vadošā koalīcija ir izdarījusi ar šo valsti.”

Pēc šīs L. Liepiņas emocionālas runas I. Dālderis bija lakonisks: „Tik labi, kā šobrīd Latvijā dzīvo iedzīvotāji, vēsturē cilvēki vēl nekad nav dzīvojuši.”

Un tieši šī paustā doma izraisījusī milzu rezonansi sociālajos tīklos - cilvēki ir nikni par šādu apgalvojumu un to uzskata par pilnīgi melīgu un nepatiesu.

Komentāri [233]
#
Andrejs 1.jūlijs 2017 17:01 atbildēt
Ieguglēju Ints Dalderis, iznākumā parādījās informācija par Ints Dālderis kā klarnetists un, par nožēlu, arī kā pilitiķis. Pēc bildes spriežot viens un tas pats cilvēks. Cienījmais klarnetist, laikam tomēr vajadzēja turpināt pilnveidot šo cilvēkiem baudu dodošo amatu. Starp citu, vai jūs esiet un veiciet kaut kādu reālo statistiku par dzīves līmeni mūszemē? Gribētos to ieraudzīt publiski pieejamu. Kam tad vēl ticēt, ja ne "tautas“ vēlētiem mūsu dzīves līmeņa uzlabotājiem.
 
#
Andrejs » Andrejs 1.jūlijs 2017 17:10 atbildēt
P.S. Gribēju pakalusīties jūsu klarnetspēli, bet. ak vai, SPOTIFY neko neatprada, var jau būt ka zem kāda pseidonīma...Parasti gan SPOTIFY atrod visu. Piemēram, manas dzimtās puses vokāli instrumentālais ansamblis „Roja“ priecē visu pasauli ar tīkamu un kvalitatīvu mūziku.
 
#
Badathors 23.aprīlis 2017 21:07 atbildēt
Jūs ezoteristiski nostāda vainīgo pozīcijā. Teicot Mēs, viņš nedomāja Jūs.
 
#
klipu klapu sprigulīt 23.aprīlis 2017 20:47 atbildēt
Pa kumpalu gribas sadot ! Izbrauc ekanomiskajā trimdā!!!!! No labas dzīves bēg ? Dālderis ikros kaunu apēdis ?
 
#
ome 23.aprīlis 2017 18:58 atbildēt
Rūdīts nelietis.
 
#
zinošā tauta 23.aprīlis 2017 15:38 atbildēt
nejau tādi dālderi un valdība vainīgi .vainīgs ir lembergs,kas norāda ,ko valdībai darīt.
 
Skatīt visus 233 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers