Skandalozi: ŠOKĒJOŠI: Policists Ķegumā, iespējams, nežēlīgi izrīkojies ar sirmgalvi 15 komentāri
 
Skandalozi

ŠOKĒJOŠI: Policists Ķegumā, iespējams, nežēlīgi izrīkojies ar sirmgalvi

 
Valsts policija

Vairāki Ķeguma iedzīvotāji ir satraukušies, jo viņiem ir aizdomas, ka vietējais pašvaldības policists, izmantojot kāda sirmgalvja slimību, mēģina no viņa izkrāpt dzīvokli, vēsta raidījums "Bez Tabu".

80 gadus vecais Viktors februārī nonāca slimnīcā. Pēc kāda laika pārdzīvojumu dēļ slimnīcā nonāca arī viņa dzīvesbiedrene Marija. Abi kopā dzīvo jau vairāk nekā 20 gadus. Ārsti vīrieti no slimnīcas izrakstīja pirmo, tāpēc Marija lūdza kaimiņus pieskatīt vārīgo vīrieti.

Ārsti sākumā esot norādījuši, ka abus mājās laidīs vienlaicīgi, tomēr pēdējā brīdī lēmums tika mainīts un kundzei slimnīcā nācās uzkavēties vēl divas dienas. Marija un viņas māsa uzskata, ka tā nav nejaušība un ka vietējais pašvaldības policists A. Liepiņš esot lūdzis ārstiem sievieti ilgāk paturēt slimnīcā, jo pa to laiku bija uzņēmies gādību par viņas dzīvesbiedru. Viktora radinieki ir pārliecināti, ka policists vēlējies izmantot Marijas prombūtni un ar viltu iegūt sirmgalvju īpašumu.

Kaimiņienei Vinetai savukārt pienāca ziņas, ka Viktors ir sazāļots un viņam ir atņemti dokumenti. Kad Vineta ieradās Viktora dzīvoklī, tur viņu jau sagaidīja iepriekš minētais policists. “Es policistam prasīju, kāpēc viņš šeit atrodas. Viņš atbildēja, ka papildus strādā Ķeguma novada pašvaldības sociālajā dienestā un ka vajagot naudiņu, tāpēc piepelnās,” teic Vineta.

Savukārt Ķeguma novada sociālā dienesta vadītāja Gundega Tumpele atklāj, ka policists nestrādā dienestā, tāpat viņam nav uzticēta sirmgalvja aprūpe.

Polcists skaidro savu rīcību šādi: "Tīri cilvēcisku apsvērumu dēļ man palika žēl cilvēka. Bija mutiska vienošanās ar Viktoru, ka viņš man samaksās par palīdzību. Raudāja pilnu sirdi, jo bija bezpalīdzīgā situācijā. Man nebija nolūka ko iegūt no viņa."

Ķeguma novada domes priekšsēdētājs Roberts Ozols skaidro: "Esmu uzdevis izpilddirektorei veikt apstākļu noskaidrošanu. Konkrēti, pieprasīt paskaidrojumus no iesaistītajām personām."

Komentāri [15]
#
lapa 11.marts 2017 11:26 atbildēt
pasvaldibas puskoka leceji , cilveki kas talak netiek... , bet ne valsts policija - nemiet vera.
 
#
Spīdola 10.marts 2017 12:21 atbildēt
To mentu sauc Armīns Liepiņš.
 
#
Grrr 9.marts 2017 9:48 atbildēt
Policija sita,sit un sitīs! :D
 
#
Skolnieciņš 8.marts 2017 19:23 atbildēt
Ak, nabadziņš...
 
#
Puķe 8.marts 2017 19:07 atbildēt
Rīgā Ziemeļu rajona policijas iecirknī arī strādāja policists, kuram veca tante, apejot savu meitu, pārdeva māju Rīgā, Zvejniekciema ielā, naudu viņa nedabūja, pēc tam, kad bijām rakstījuši uz policiju un visur citur, ments aizņēmās naudu no bankas, bet tanti viņš pārvietoja uz Daugavpils rajona ciematu Lielie Muļķi. Meita nomira no vēža.
 
#
Iekšējās Drošības Birojs » Puķe 8.marts 2017 19:37 atbildēt
kā sauc to suni? Tūliņsēdēspiepetuhiem , zaglīgais lops!@
 
Skatīt visus 15 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers