Skandalozi: VAKARA ZIŅAS: Evija Skulte atplaukusi lietuviešu producenta skavās 13 komentāri
 
Skandalozi

VAKARA ZIŅAS: Evija Skulte atplaukusi lietuviešu producenta skavās

 
F64

Par šo mīlētāju pāri – Latvijas Nacionālā teātra aktrisi un populārā seriāla «Viņas melo labāk» zvaigzni Eviju Skulti (42) un lietuviešu producentu Rimvīdu Martinaiti (49) varētu uzņemt seriālu. Te viņi šķiras, te pārdzīvo un ietur pauzi, te atkal ir kopā kā divi balodīši.

Rimvīds ar Eviju apmeklēja «Tallink» kruīza prāmja «Romantika» atgriešanās svinības Rīgas pasažieru ostā un no apkārtējo skatieniem neslēpa, ka abi atkal bauda mīlas pilnas attiecības.

Skultes un producenta Martinaiša dienesta romāns aizsākās 2013. gada pavasarī, strādājot pie tolaik jaunā TV3 seriāla «Viņas melo labāk» filmēšanas. Abi tik ļoti viens otrā samīlējās, ka uzsāka galvu reibinošu mīlas romānu. Pa šo laiku abu attiecības piedzīvojušas dažnedažādus pārbaudījumus. Aktrise Evija Skulte pat sabiedrībā izgājusi citu kungu pavadībā, bet Rimvīds gan bijis atturīgāks un saviesīgos pasākumos nav demonstrējis citas attiecības.

Zīmīgi, ka pavisam nesen Evija kopā ar kolēģēm, īsinot laiku pirms sava uznāciena Nacionālā teātra izrādē «Sudraba slidas», dziedāja dziesmu par dzīves vīrieša meklējumiem. Nu izskatās, ka Evija ir to atradusi un nekur tālu nebija jāmeklē. Rimvīds apstiprina faktu, ka ir kopā ar Eviju, un, raksturojot abu attiecības, piebilst: «Vairs neplēšamies un nestrīdamies!»

Gada nogalē Evijai Skultei no darbiem teātrī un filmēšanās seriālā izdosies atpūsties un ievilkt elpu. Pavisam nesen nofilmēta arī jaunā «Viņas melo labāk» sezona, ko TV3 skatītāji varēs vērot tikai 2017. gada vasarā.

Aktrise atklāj, ka ziemas brīvdienās nav ieplānojusi doties uz kādu siltāku zemi. Rimvīds gan piebilst, ka varbūt divatā aizceļos līdz Stokholmai, kur nosvinēs arī gada nogales svētkus.

Vaicājot, ko, stāvot uz gadu mijas sliekšņa, aktrise novēl sev, Evija ilgi domā un tad atbild: «Lai visas vēlēšanās piepildās!» Sākoties jaunajam gadam, Evijai ir arī savs apņemšanās plāns jeb saraksts, ko gan skaļi viņa atturas izklāstīt. Savukārt Rimvīds izceļas ar savu humora izjūtu, norādot, ka vienīgais, ko vēlas gadu mijā, ir nomainīt pie sienas kalendāru. «Protams, ir jau arī vēlēšanās, bet pati galvenā no tām, lai 2017. gads ir labs,» viņš atklāj.Komentāri [13]
#
Margarita 1.janvāris 2017 20:06 atbildēt
Vai Evijai nav mazliet par daudz to skavu??
 
#
nekas 1.janvāris 2017 14:39 atbildēt
brauc pie manīm,manās skavās arī tu atplauksi un ne tikai
 
#
Skolnieciņš 1.janvāris 2017 12:12 atbildēt
Es ienīstu naudu, es neesmu jauks un pozitīvs. Es vēlos būt galvenais ellē vai citā līdzvērtīgā pasaulē, jo ir arī citi….
Daži panti no Merķeļa “Latvieši” mani raksturo pilnībā…. Tik baisi paliek, redzot savu personības fortfolio, no cita cilvēka mutes…. Nu, rēcīgi… Es neraudu, es smejos. Citreiz mani smiekli ir smiekli, bet citreiz asaras….. Es mēģinu atslēgt savu cilvēcību…. Nauda maina cilvēkus…
Vai Tu esi gatavs naudas dēļ pārdot dvēseli? Es nē, jo dvēsele ļauj izmantot maģiju… Tā ir kā neliels kodolreaktors, kas piemīt visām augstāk attīstītajām sugām…. Tā ir enerģija…. Bet nauda ir metāls, papīrs un binārais kods…
Naidā, Skolnieciņš
 
#
Tikai mieru! 1.janvāris 2017 10:45 atbildēt
Ja viņiem LABI, ka ta mēs pa vidu viņiem maisīsimies?
Mums pašiem pietiek SAVU problēmu ...
 
#
murkšķis 31.decembris 2016 18:52 atbildēt
Būs dabūjusi pareizo virzuli savam cilindram!
 
#
- » murkšķis 1.janvāris 2017 12:03 atbildēt
savam aerodiumam.
 
#
automechaniķis » murkšķis 1.janvāris 2017 13:53 atbildēt
jā, bet tas virzulis jau esot 2. remonta...kloķenes pamatielikņi jau drusku klaudz..
 
Skatīt visus 13 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers