Pasaulē: Makrons pārliecinājis Trampu karavīrus no Sīrijas neizvest 13 komentāri
 
Pasaulē

Makrons pārliecinājis Trampu karavīrus no Sīrijas neizvest

 
Scanpix

Francija pārliecināja ASV prezidentu Donaldu Trampu neizvest amerikāņu karavīrus no Sīrijas. paziņojis Francijas prezidents Emanuels Makrons.

"Pirms desmit dienām prezidents Tramps teica, ka "Savienotajām Valstīm vajadzētu izvest [karaspēku] no Sīrijas". Mēs viņu pārliecinājām, ka ir nepieciešams palikt," sacīja Makrons intervijā, ko pārraidīja telekanāls BFM un radiostacija RMC.

"Mēs viņu pārliecinājām, ka ir nepieciešams palikt ilgtermiņā," piebilda Francijas prezidents.

Makrons arī teica, ka Francija pārliecinājusi Trampu par to, ka nedēļas nogalē notikušos raķešu triecienus jāvērš tikai pret objektiem, kas saistīti ar ķīmiskajiem ieročiem, lai gan ASV prezidents gribējis šos triecienus vērst arī pret citiem mērķiem.

Scanpix

"Mēs arī pārliecinājām viņu, ka mums nepieciešams veikt triecienus tikai pret [objektiem, kas saistīti ar] ķīmiskajiem ieročiem," sacīja Francijas prezidents.

Viņš arī piebilda, ka vēlas, lai Sīrijas konflikta politiskā risinājuma meklēšanā iesaistās visas puses, tostarp Maskava, un ka nav plānotas nekādas izmaiņas viņa nākammēnes paredzētajā vizītē Krievijā.

ASV uz Sīriju ir nosūtījušas apmēram 2000 karavīru, lai atbalstītu cīņu pret teroristu grupējumu "Islāma valsts".

ASV, Francija un Lielbritānija, reaģējot uz apsūdzībām par Dumā, netālu no Damaskas, 7.aprīlī notikušo ķīmisko uzbrukumu, 14.aprīlī veica raķešu triecienu Sīrijas režīma objektiem, kas saistīti ar ķīmiskajiem ieročiem. Krievija, kas ir Sīrijas prezidenta Bašara al Asada režīma sabiedrotā, paudusi sašutumu par šiem triecieniem.

Komentāri [13]
#
savādnieks 16.aprīlis 2018 9:46 atbildēt
Es par citu faktu,ka līderība Eiropā virzās varžēdāju virzienā,frau Merkel pamazām paliek neaktulāla.Tas uz labu/sliktu rādīs laiks,bet vispārējais tonis paliek agresīvāks.
 
#
Žoržs » savādnieks 16.aprīlis 2018 10:11 atbildēt
Kurš tonis agresīvāks paliek? Tas, ka Makrons tik ļoti par Eiropas savienību iestājas un ES parlamentā grib jaunu frakciju dibināt? Vai tas izklausās agresīvi? Tas, ka Farncija ar Vāciju, precīzāk - to abu līderi cīkstējas par to, kurš no viņiem lielāks eiropieties, - iespējams, nav slikti, - galu galā par labu Eiropai nāks. (p.s. un par cita tematu, intereses pēc, - kā savā žargonā sauktu krievus? ko viņi tādu dīvainu ēd? vai vienkārši - par šņabjdzērājiem?)
 
#
to » Žoržs 18.aprīlis 2018 17:04 atbildēt
Kāds tur sakars ar Eiropas interesēm. Uzvar tas, kas dziļāk ASV d-sā ielīdis. Un tas ir Makrons. P.S. Par šņabjdzērājiem droši vien drīzāk varētu saukt britus. Krievs līdz netiek.
 
#
Raimonds 16.aprīlis 2018 9:34 atbildēt
Es esmu vecuma plānprātības mākts idiots. Pierādījumus? Lūdzu. Laiku atpakaļ es pat veselas 2 protēzes noriju brēkdams, ka NATO tanku kāpurķēžu žvadzoņa Baltijā man neļauj gulēt pa naktīm, ka NATO urīna straumes jau pārpludinājušas visu Latviju. Izrādās, ka Aliansei Baltijā ir kopumā aptuveni 32 000 karavīru, kamēr Krievijai šā reģiona tuvumā - 78 000 karavīru, bet tanku attiecība ir 129 pret 757. 16 NATO zaldāti pret 39 krieviem, 1 NaTO tanks pret 5 krievu. Kas tad te kam gatavojas uzbrukt? Nu kauns pa visu seju. Šitā izblamēties!
Visa mana sajūsma vējā..... Kas man atmaksās ..... norītās protēzes.....un medicīniskos izdevumus par to izņemšanu...... :(((((((
 
#
Raimonds » Raimonds 16.aprīlis 2018 9:40 atbildēt
Jāņa Iesalnieka NACISTU fermas troļļa augstàkā gulbja dziesma? ....:))) ....:DDDD
Nozagt niku un ar to idiotismus rakstīt ...:))))
 
#
ļuļa 16.aprīlis 2018 9:11 atbildēt
ja jau francija tik gudra uz citām valstīm bumbas mest, lai protas arī bēgļus uzņemt.
 
#
Raimonds 16.aprīlis 2018 9:07 atbildēt
Arī Latvijā ASV karavīriem ir okupantu statuss ... te nav tautas atbalsta NATO čurātājiem ...
 
#
RAimonds » Raimonds 16.aprīlis 2018 17:45 atbildēt
putina huilo NACISTU fermas troļļa augstàkā gulbja dziesma? ....:))) ....:DDDD
Nozagt niku un ar to idiotismus rakstīt ...:))))
 
#
Raimonds 16.aprīlis 2018 9:06 atbildēt
ASV karavīri Sīrijā atrodas nelikumīgi ... bet redz Makaronam par to ir pilnīgi nospļauties ... :)))
Viņš pat vēl aicina ASV bandītus turpināt tur atbalstīt Islāma valsti ...
Tajā pašā laikā turpinot izplatīt melus par Asada ķīmiskajiem ieročiem ... :)
 
#
Raimonds » Raimonds 16.aprīlis 2018 17:45 atbildēt
putina huilo NACISTU fermas troļļa augstàkā gulbja dziesma? ....:))) ....:DDDD
Nozagt niku un ar to idiotismus rakstīt ...:))))
 
#
> » Raimonds 18.aprīlis 2018 17:09 atbildēt
www.youtube.com/watch?v=kTtAm0OHW24 Noklausies, ko saka ASV senators, arī par pa kluso nelikumīgi Sīrijā ievestajiem 6000 ASV karavīriem un trešdaļas Sīrijas okupāciju, trolli. Bet tu jau droši vien angliski nesaproti, instrukcijas taču latviski nāk, ne?
 
Skatīt visus 13 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers