Pasaulē

Šodien, 18:04 Imigranti no astoņām Austrumeiropas valstīm pēc britu referenduma par izstāšanos no Eiropas Savienības (ES) aizvien vairāk sākuši atstāt Lielbritāniju, toties rumāņu un bulgāru iebraukšana valstī ir pieaugusi, liecina ceturtdien publiskotie oficiālie dati. Vairāk »
 
Šodien, 16:22 ASV prezidenta Donalda Trampa popularitāte sasniegusi vēsturiski zemāko līmeni, tomēr strīdos ar Kongresu viņš joprojām bauda vēlētāju atbalstu, liecina jaunāko sabiedriskās domas aptauju rezultāti. Vairāk »
 
Šodien, 11:15 Malaizija vakar paziņojusi, ka saistībā ar Ziemeļkorejas līdera Kima Čenuna pusbrāļa Kima Čennama nāves apstākļu izmeklēšanu vēlas nopratināt Ziemeļkorejas vēstniecības otro sekretāru un kādu šīs valsts lidsabiedrības Air Koryo darbinieku. Vairāk »
 
Vakar, 8:20 Igaunijas tiesas līdz šim brīdim noteikušas iebraukšanas aizliegumu 13 Latvijas iedzīvotājiem, kuri pārkāpuši likumu Valgā, ziņu aģentūrai BNS pastāstījis Igaunijas policijas Dienvidu prefektūras Valgas iecirkņa priekšnieks Tīts Alliks. Vairāk »
 
21.februāris, 19:55 ASV prezidenta Donalda Trampa administrācija ir izsludinājusi jaunas, spēcīgākas instrukcijas, pēc kurām no valsts tiks deportēti nelegālie imigranti, vēsta BBC. Vairāk »
 
21.februāris, 10:42 ASV prezidents Donalds Tramps par savu padomnieku nacionālās drošības jautājumos izvirzījis ģenerālleitnantu Herbertu Makmāsteru, vēsta BBC. Vairāk »
 
21.februāris, 10:31 Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) nav šķiršanās - tas ir jaunu attiecību sākums, pēc tikšanās ar ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču (V) žurnālistiem sacīja Apvienotās Karalistes izstāšanās no ES jeb "Brexit" ministrs Deivids Deiviss. Vairāk »
 
20.februāris, 21:31 Lielbritānija ir ieinteresēta, lai Eiropas Savienība (ES) arī pēc tās izstāšanās būtu spēcīga un veiksmīga, pirmdien Tallinā uzsvēris Lielbritānijas "Breksita" lietu ministrs Deivids Deiviss. Vairāk »
 
20.februāris, 19:52 Krievijas lēmums par separātistu kontrolētājos Doņeckas un Luhanskas apgabalos Ukrainā izdoto dokumentu atzīšanu ir pretrunā Minskas vienošanos garam, un nav vērsts uz konflikta risināšanu, informēja Ārlietu ministrijā. Vairāk »
 
20.februāris, 19:42 Šodien Ņujorkā mūžībā aizgājis Krievijas vēstnieks ANO (Apvienoto nāciju organizācija) Vitālijs Čurkins, vēsta "Independent". Vairāk »
 
20.februāris, 19:02 Šodien Ukrainā tiek atzīmēta Eiromaidanā bojāgājušo cilvēku piemiņas diena. Nedaudz vairāk nekā trīs gadiem, 2013. gada novembrī Kijevā sākas protesti pret Ukrainas valdības lēmumu atteikties no sadarbības līguma parakstīšanas ar Eiropas Savienību (ES). Turpmākajās nedēļās un mēnešos tūkstošiem cilvēku iesaistās protestos pret valdību, Kijevā tiek uzslietas barikādes un izveidotas protesta nometnes. Vairāk »
 
20.februāris, 17:04 Nacionālo bruņoto spēku (NBS) karavīri šodien Ukrainā nogādājuši 22 tonnas smagu humānās palīdzības kravu un dāvanas kritušo karavīru bērniem, informēja Aizsardzības ministrijā. Vairāk »
 
20.februāris, 15:17 Itāļu laikraksts "Republic" informē, ka Eiropas Komisijas prezidents Žans Klods Junkers jau tuvākajā laikā varētu paziņot par atkāpšanos no amata. Vairāk »
 
20.februāris, 11:19 ASV prezidenta Donalda Trampa pārskatītā imigrācijas rīkojuma projektā paredzēts liegt iebraukt to pašu septiņu lielākoties musulmaņu apdzīvoto valstu pilsoņiem, aģentūrai AP atklājusi augsta ranga Trampa administrācijas amatpersona, kas vēlējās palikt anonīma. Vairāk »
 
20.februāris, 9:51 ASV viceprezidenta Maika Pensa, valsts sekretāra Reksa Tilersona un aizsardzības ministra Džeimsa Matisa pagājušonedēļ Eiropā notikušo vizīšu mērķis bija apliecināt, ka vecā kontinenta valstis joprojām var rēķināties ar ASV kā ar savu galveno stratēģisko sabiedroto. Vairāk »
 
20.februāris, 7:50 Šodien Austrumukrainā stāsies spēkā pamiers starp prokrieviskajiem nemierniekiem un Ukrainas armiju, vēsta BBC. Vairāk »
 
19.februāris, 20:49 Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga". Vairāk »
 
19.februāris, 18:52 Sestdienas vakarā lielu pasaules un jo īpaši Zviedrijas iedzīvotāju rezonansi izsauca ASV prezidenta Donalda Trampa veiktā uzruna, kurā viņš vērsis uzmanību uz teroraktu, kurš it kā piektdien noticis Zviedrijā, vēsta BBC. Vairāk »
 
19.februāris, 16:31 Lielbritānijas valdībā norisinās diskusijas par iespēju novirzīt daļu vērienīgās palīdzības, ko Londona sniedz Āzijas un Āfrikas valstīm, uz Viduseiropu un Austrumeiropu, tai skaitā Baltijas valstīm, tādā veidā cerot nodrošināt to atbalstu sarunās par Apvienotās Karalistes izstāšanos no Eiropas Savienības (ES), vēsta "The Times". Vairāk »
 
19.februāris, 16:06 Ja regulāri tiek atkārtots, ka NATO alianse darbojas, tas nozīmē, ka viss ne līdz galam ir kārtībā, sacīja Latvijas Ārpolitikas institūta (LĀI) direktors Andris Sprūds. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers