Pasaulē

Šodien, 7:38 ASV trešdien izmēģināja neapbruņotu starpkontinentālo ballistisko raķeti "Minuteman 3", kas tika palaista no Kalifornijas štata, izmēģinot ieroču sistēmu, kas ir daļa no ASV kodolspēkiem. Vairāk »
 
Vakar, 22:10 Tūkstošiem Francijas policistu trešdien sapulcējās uz demonstrāciju Parīzē, lai aicinātu abus prezidenta amata kandidātus Emanuēlu Makronu un Marinu Lepēnu "uzklausīt viņu dusmas" par smagajiem darba apstākļiem un pārslodzi. Vairāk »
 
Vakar, 21:01 45% Krievu atbalsta ideju par premjerministra Dmitrija Medvedeva atkāpšanos no amata, liecina trešdien publicētie aptaujas rezultāti. Vairāk »
 
Vakar, 20:00 Satversmes aizsardzības birojs (SAB) pērn novērojis pastiprinātu Krievijas izlūkošanas un drošības dienestu interesi par jautājumiem, kas var uzrunāt pretēji noskaņotas sabiedrības grupas Latvijā, vai kļūt par pamatu starpvalstu diskusijām. Vairāk »
 
Vakar, 19:34 Krievija uz pusi samazinājusi militāro lidmašīnu skaitu Hmeimimas aviobāzē Sīrijā, trešdien paziņojušas Krievijas amatpersonas. Vairāk »
 
Vakar, 19:09 Baltijas jūrā šodien notiek NATO Jūras spēku pavēlniecības organizētās starptautiskās mācības "Dynamic Mercy 2017", lai uzlabotu sadarbību meklēšanas un glābšanas operācijās, informēja Aizsardzības ministrijas Preses nodaļa. Vairāk »
 
Vakar, 16:35 Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis pērn patvērumu piešķīrušas 710 400 cilvēkiem, kas ir divreiz vairāk nekā gadu pirms tam. Vairāk »
 
Vakar, 16:00 ASV prezidenta Donalda Trampa centieni liegt Savienotajās Valstīs ieceļot sešu musulmaņu valstu pilsoņiem ir gluži kā dāvana islāma ekstrēmistiem, trešdien atzina bijušais Lielbritānijas premjerministrs Deivids Kamerons. Vairāk »
 
Vakar, 15:16 Francijas ārlietu ministrs Žans Marks Ero trešdien paziņoja, ka Sīrijā notikušajā ķīmiskajā uzbrukumā izmantota zarīna gāze, un par to atbildīgs ir Sīrijas prezidenta Bašara al Asada režīms. Vairāk »
 
Vakar, 10:16 Francijas prezidenta vēlēšanu favorīts centrists Emanuels Makrons otrdien noliedza apgalvojumus, ka viņš pēc uzvaras vēlēšanu pirmajā kārtā dusētu uz lauriem, un uzstāja, ka cīņā pret galēji labējo kandidāti Martinu Lepēnu "nekas vēl nav uzvarēts". Vairāk »
 
Vakar, 9:52 ASV prezidents Donalds Tramps otrdien solīja apkarot antisemītismu, mēģinot atstāt pagātnē vairākus misēkļus šajā jautājumā. Vairāk »
 
Vakar, 8:40 ASV tiesa Sanfrancisko nobloķējusi prezidenta Donalda Trampa izpildrīkojumu par finansējuma apturēšanu tā dēvētajām patvēruma pilsētām, kas neievēro ASV imigrācijas likumus. Vairāk »
 
Vakar, 8:11 Ukraina otrdien pārtrauca elektroapgādi promaskavisko separātistu kontrolētajai teritorijai Luhanskas apgabalā neapmaksātu elektrības rēķinu dēļ. Vairāk »
 
Vakar, 7:29 Eiropas Savienības (ES) nostāja sarunās par "Brexit" kļūst stingrāka pirms sestdien Briselē paredzēta ES samita, kurā tiks pieņemtas "sarkanās līnijas" divus gadus ilgajām sarunām, liecina dokuments, ar kuru otrdien iepazinās ziņu aģentūra AFP. Vairāk »
 
25.aprīlis, 23:32 ASV prezidenta Donalda Trampa bijušais nacionālās drošības padomnieks Maikls Flinns pārkāpis likumu, jo nav atklājis no Krievijas valdības saņemtos maksājums, atzinuši ASV Kongresa uzraudzības komitejas locekļi. Vairāk »
 
25.aprīlis, 22:51 ASV ir "dziļi nobažījušās" par Turcijas kara aviācijas uzlidojumiem kurdu spēkiem Irākā un Sīrijā, otrdien paziņoja ASV Valsts departaments. Vairāk »
 
25.aprīlis, 17:30 Modernie un daudzfunkcionālie ASV armijas iznīcinātāji "F-35 Lightning II" otrdienas pēcpusdienā nolaidušies Emari gaisa spēku bāzē Igaunijas ziemeļrietumos. Vairāk »
 
25.aprīlis, 16:55 Turcijas militārās lidmašīnas otrdien veikušas uzlidojumus kurdu kaujinieku pozīcijām Sīrijas ziemeļaustrumos, nogalinot 18 cilvēkus, paziņojuši kurdu spēki un Lielbritānijā bāzētā sīriešu aktīvistu organizācija "Syrian Observatory for Human Rights" (SOHR). Vairāk »
 
25.aprīlis, 11:39 Britu raidsabiedrība BBC vēsta, ka ASV zemūdene šodien ieradusies Dienvidkorejā. Vairāk »
 
25.aprīlis, 10:55 Protestos Venecuēlas rietumos pirmdien dzīvību zaudējuši trīs cilvēki, paziņojušas vietējās amatpersonas. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers