Pasaulē

Šodien, 5:00 Kad cilvēki Krievijā uzzina, ka 25 gadus neesi bijis viņu valstī, tad uzreiz seko ziņkāres pilni jautājumi – nu, kā? Kādas redzat pārmaiņas? Kā izskatās jaunā Krievija? Atbildēt uz šiem jautājumiem nav viegli, jo, lai arī it kā ir mainījies daudz kas un pat ļoti, tajā pašā laikā ik uz soļa iznāk sastapties ar Krievijai nemainīgo un šķietami mūžīgo. Arī pie mums daudzi, izbraukājuši Eiropu krustām šķērsām, Krievijā nav bijuši gadu desmitiem vai pat nekad, lai arī Krievija ir mūsu kaimiņš. Ar mērķi uzzināt, kā dzīvo cilvēki tur, kur jau 17 gadu valda Putins, devos uz Krieviju. Vairāk »
 
Vakar, 18:12 Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans svētdien paziņoja, ka Saūda Arābijas un tās sabiedroto prasības pret Kataru ir pretrunā starptautiskajām tiesībām. Vairāk »
 
24.jūnijs, 23:08 Ukraina izteikusi protestu Krievijai saistībā ar šīs valsts prezidenta Vladimira Putina vizīti okupētajā Krimā. Vairāk »
 
24.jūnijs, 19:29 Francijas vēlētājus īpaši nesatrauc Eiropas Savienības (ES) liktenis, komentējot Francijas parlamenta vēlēšanu rezultātus, sacīja Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes asociētais profesors Ojārs Skudra. Vairāk »
 
24.jūnijs, 16:50 ASV Centrālajai izlūkošanas pārvaldei (CIP) jau pagājušā gada augustā bijis zināms, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins personīgi devis rīkojumu veikt operāciju, lai palīdzētu Donaldam Trampam uzvarēt prezidenta vēlēšanās, ziņo laikraksts "The Washington Post". Vairāk »
 
23.jūnijs, 20:20 Eiropadomes prezidents Donalds Tusks un citi bloka līderi piektdien Briselē pauda vilšanos par Lielbritānijas premjerministres Terēzas Mejas piedāvājumu attiecībā uz Apvienotajā Karalistē dzīvojošo Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu pilsoņu tiesībām pēc valsts izstāšanās no bloka. Vairāk »
 
23.jūnijs, 19:40 Eiropadome ir apņēmības pilna iegrožot nelikumīgu migrāciju, šodien izskanējis Briselē notiekošajā Eiropadomes sanāksmē. Vairāk »
 
23.jūnijs, 19:20 Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs nedrīkst kandidēt nākamgad gaidāmajās prezidenta vēlēšanās, piektdien paziņoja Krievijas Centrālā vēlēšanu komisija (CVK). Vairāk »
 
23.jūnijs, 10:30 Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja ceturtdien apsolīja, ka Lielbritānijā dzīvojošie Eiropas Savienības (ES) pilsoņi varēs tur palikt pēc "Breksita" (Lielbritānijas izstāšanās no ES), bet noraidīja ES aicinājumus nodot viņu tiesību pārraudzību Eiropas Tiesai (ECJ). Vairāk »
 
22.jūnijs, 9:32 ASV prezidents Donalds Tramps trešdien paziņojis, ka viņš ierosinās likumprojektu, kas ļaus imigrantiem pretendēt uz sociālajiem pabalstiem tikai pēc vismaz piecu gadu nodzīvošanas Savienotajās Valstīs, lai gan vairumam no viņiem jau tagad jārēķinās ar šādiem ierobežojumiem. Vairāk »
 
21.jūnijs, 22:55 Krievijas aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu trešdien paziņojis, ka NATO aktivitāšu dēļ drošības situācija pie Krievijas robežām ir pasliktinājusies. Vairāk »
 
21.jūnijs, 16:37 Karaliene Elizabete II trešdien, atklājot parlamenta jauno sasaukumu, izklāstīja premjerministres Terēzas Mejas jaunās valdības programmu nākamajiem diviem gadiem, kurā galveno vietu ieņem "raita un sakārtota" aiziešana no Eiropas Savienības (ES). Vairāk »
 
21.jūnijs, 11:57 Ukrainas teritorijā atrodas vairāk nekā 40 000 Krievijas kaujinieku, intervijā telekanālam "Fox News" pavēstīja Ukrainas prezidents Petro Porošenko. Vairāk »
 
20.jūnijs, 21:12 Vācijas kanclere Angela Merkele otrdien paziņojusi, ka ir gatava apsvērt jaunā Francijas prezidenta Emanuela Makrona ierosinājumus eirozonas reformēšanai. Vairāk »
 
20.jūnijs, 11:57 Reaģējot uz draudiem, ko Maskava izteikusi ASV vadītās koalīcijas gaisa spēkiem pēc sīriešu lidmašīnas notriekšanas, Austrālijas armija otrdien paziņojusi, ka tā uz laiku aptur savas operācijas Sīrijas gaisa telpā. Vairāk »
 
19.jūnijs, 22:50 Eiropas Savienība (ES) pirmdien centās atrunāt Irākas autonomo Kurdistānas reģionu no septembrī iecerētā neatkarības referenduma rīkošanas. Vairāk »
 
19.jūnijs, 21:17 Teju neticama operācija aizvadīta Ķīnā, kur vīrietim ar aizcietējumiem izoperēta resnā zarna, kurā bija uzkrājies milzīgs daudzums ekskrementu, ziņo The Paper. Vairāk »
 
19.jūnijs, 18:18 Kad cilvēki Krievijā uzzina, ka 25 gadus neesi bijis viņu valstī, tad uzreiz seko ziņkāres pilni jautājumi – nu, kā? Kādas redzat pārmaiņas? Kā izskatās jaunā Krievija? Atbildēt uz šiem jautājumiem nav viegli, jo, lai arī it kā ir mainījies daudz kas un pat ļoti, tajā pašā laikā ik uz soļa sastopies ar Krievijai nemainīgo un šķietami mūžīgo. Ar mērķi uzzināt, kā dzīvo cilvēki tur, kur jau 17 gadus valda Putins, devos uz Krieviju. Vairāk »
 
19.jūnijs, 9:52 Francijā svētdien notikušajā parlamenta vēlēšanu otrajā kārtā prezidentam Emanuelam Makronam izdevies nodrošināt sev absolūto vairākumu, lai gan viņa nesen izveidotā partija nav ieguvusi tik lielu pārsvaru, kā iepriekš tika prognozēts. Vairāk »
 
18.jūnijs, 22:09 Francijā svētdien notikušajā parlamenta vēlēšanu otrajā kārtā prezidenta Emanuela Makrona partija "Republique En Marche" ("Uz priekšu, Republika!" - REM) un tās partnere Demokrātiskā kustība (MoDem) izcīnījusi vairākumu vietu parlamentā, liecina nobalsojušo vēlētāju aptaujas. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers