Pasaulē

Šodien, 12:41 Baraks Obama, kurš šodien, 20. janvārī, noslēdz savu astoņu gadus ilgo termiņu ASV prezidenta amatā, apžēlojis 1 715 ieslodzītos. Vairāk »
 
Šodien, 8:15 Šodien, 20. janvārī, ASV notiek 45. prezidenta Donalda Trampa inaugurācija. Tā jau sākusies ar dažādiem pasākumiem, taču arī tiek solīti pret Trampu noskaņoto iedzīvotāju un sabiedrībā pazīstamu cilvēku protesti. Vairāk »
 
Vakar, 20:50 Senegālas karaspēks ir pārkāpis Gambijas robežu, lai tādējādi aizstāvētu jaunievēlēto Gambijas prezidentu Adama Barrovu, vēsta BBC. Vairāk »
 
Vakar, 14:33 Priekšvēlēšanu kampaņas laikā dāsni bārstot solījumus par saviem nodomiem pēc stāšanās ASV prezidenta amatā, Donalds Tramps ļoti bieži izmantoja frāzi: «Jau pirmajā dienā es...» Vairāk »
 
Vakar, 11:14 Ar vainagu nolikšanas ceremoniju Ārlingtonas kapsētā un pieņemšanu Linkolna memoriālā šodien sāksies ASV 45. prezidenta Donalda Trampa inaugurācijas pasākumi. Vairāk »
 
Vakar, 9:45 Neatkarīgās aprēķini bijuši precīzi – pēdējā kārtā par Eiropas Parlamenta prezidentu ievēlēts Eiropas Tautas partiju grupas (EPP) virzītais Antonio Tajāni – skandalozā Itālijas ekspremjera Silvio Berluskoni ilggadējs domubiedrs. Taču labas attiecības viņš izkopis arī ar citiem ietekmīgiem politiķiem. Patiesībā – pilnīgi visiem politiķiem. Ne velti gan pirms, gan pēc ievēlēšanas tik daudzi vēlējās ar Tajāni bildēties, un savs zibsnītis atlēca arī Latvijas parlamentāriešiem no EPP grupas. Vairāk »
 
Vakar, 9:13 Jaunievēlētais ASV prezidents Donalds Tramps, kura izteikumi Baltijas valstīm radījuši bažas par to drošību, jau rīt kļūs par pilntiesīgu pasaules lielvaras vadītāju. Pretēji Vācijas prezidentam Joahimam Gaukam mūsu politiķi pagaidām nesteidzas ar prognozēm par to, kādas pārmaiņas globālajos procesos nesīs viņa prezidentūra. Vairāk »
 
18.janvāris, 22:53 Rietumāfrikas valstu ekonomiskā kopiena (ECOWAS) ir nolēmusi ķerties pie militāriem līdzekļiem, ja līdz šodienas pusnaktij netiks rasts Gambijas politiskās krīzes risinājums, vēsta BBC. Vairāk »
 
18.janvāris, 12:20 ANO sekretariāts nodevis Kijevai bijušā Ukrainas prezidenta Viktora Janukoviča 2014.gada 1.marta paziņojuma fotokopiju, kurā viņš lūdz Ukrainas teritorijā ievest Krievijas karaspēku, pavēstījis Ukrainas ģenerālprokurors Jurijs Lucenko. Vairāk »
 
18.janvāris, 12:09 Izstājoties no Eiropas Savienības, Apvienotā Karaliste ir gatava atteikties no līdzdalības ES vienotajā tirgū. Tas ir galvenais secinājums, kas izriet no premjeres Terēzas Mejas vakardienas runas par valdības stratēģiju Brexit sarunās. Vairāk »
 
18.janvāris, 7:50 Priekšvēlēšanu naktī tapusī Eiropas Savienības glābšanas koalīcija sākotnēji bija par vāju, lai parlamenta prezidentu iebalsotu jau pirmajā kārtā. Vairāk »
 
18.janvāris, 7:31 ASV prezidents Baraks Obama ir samazinājis ASV kareives Čelsijas Meningas sodu par dokumentu nopludināšanu "WikiLeaks" 2010. gadā, vēsta BBC. Vairāk »
 
17.janvāris, 22:17 Par Eiropas Parlamenta (EP) jauno prezidentu otrdien ievēlēts Itālijas konservatīvo pārstāvis Antonio Tajāni, kurš pārspējis sociālistu izvirzīto Džanni Pitellu. Vairāk »
 
17.janvāris, 14:47 Eiropas nākotne nav atkarīga no tā, kādu prezidentu ievēlē ASV, vai no tā, kas ir Lielbritānijas premjerministrs, tā pēc tikšanās ar ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču (V) sacīja Luksemburgas ārlietu un Eiropas lietu ministrs Žans Aselborns, kurš mudināja aizstāvēt Eiropas Savienības (ES) projektu. Vairāk »
 
17.janvāris, 12:07 Jau 47. reizi Šveices kalnu kūrortā Davosā uz Pasaules ekonomikas forumu pulcēsies šīs pasaules varenie. Šogad par aktuālām un globālām tendencēm, kas ietekmē teju vai ikviena mūsu planētas iedzīvotāja dzīvi, apspriedīsies vairāk nekā 3000 augsta ranga viesu – viņu vidū 47 valstu līderi un vairāk nekā 1200 lielo transnacionālo kompāniju vadītāji. Vairāk »
 
17.janvāris, 11:30 Šodien, 17. janvārī, Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja paziņos par nosacījumiem ar kādiem Lielbritānija vēlas izstāsies no Eiropas Savienības (ES), ziņo BBC. Vairāk »
 
17.janvāris, 10:55 Liberāļu kandidāts uz Eiropas Parlamenta (EP) prezidenta amatu Gijs Ferhofstads otrdien atsaucis savu kandidatūru un izteicis atbalstu konservatīvo kandidātam Antonio Tajāni. Vairāk »
 
17.janvāris, 9:23 Lai gan Eiropas Parlamenta pašreizējā sasaukuma piecgade ir vien pusē, šajās dienās notiek vadošo amatpersonu nomaiņa. Martins Šulcs un viņa komanda darbu pabeigusi. Vairāk »
 
17.janvāris, 8:47 Valdība šodien lems, vai apstiprināt Latvijas un ASV valdību savstarpējo līgumu par iepirkumiem aizsardzības vajadzībām. Vairāk »
 
16.janvāris, 18:25 Sociālo mediju gigants Facebook ir paziņojis, ka portālā ieviesīs jaunus uzstādījumus, kas Vācijā cīnīsies ar portālā izplatītajām viltus ziņām, vēsta "The Local". Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers