Pasaulē

Šodien, 11:48 Krievijas parlamenta augšpalāta plenārsēdē piektdien noteikusi, ka prezidenta vēlēšanas notiks 18.martā. Vairāk »
 
Šodien, 8:22 Eiropas Savienības (ES) līderi piektdienas rītā nav spējuši atrisināt bloka austrumu un rietumu valstu domstarpības par bēgļu politiku, un viņus sagaida smags uzdevums reformēt patvēruma politiku līdz nākamā gada jūnijā noteiktajam gala termiņam, pavēstīja samita dalībnieki. Vairāk »
 
Vakar, 22:10 Polijas aizsardzības ministrs Antonijs Macerevičs ceturtdien paziņojis, ka Polijas prezidenta lidmašīnā, mirki pirms tā 2010.gadā avarēja Smoļenskā Krievijas rietumos, notika divi sprādzieni, un aicinājis Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu "uzņemties atbildību par notikušo". Vairāk »
 
Vakar, 17:42 Trim miljoniem Eiropas Savienības (ES) pilsoņu, kas dzīvo Lielbritānijā, nav pamata bažām par nākotni, atklātā vēstulē ES pilsoņiem atkārtoti apliecinājusi Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja. Vairāk »
 
Vakar, 16:31 Krievijas prezidents Vladimirs Putins ceturtdien paziņojis, ka nākamā gada martā gaidāmajās prezidenta vēlēšanās startēs kā "neatkarīgais" kandidāts. Vairāk »
 
13.decembris, 22:55 Lielbritānijas valdība parlamentā trešdien cietusi sakāvi svarīgā balsojumā par "Breksita" likumprojektu, vairākiem valdošās Konservatīvās partijas deputātiem balsojot pretēji valdības nostājai. Vairāk »
 
13.decembris, 21:40 Zviedrija trešdien paziņojusi, ka pirmo reizi kopš Otrā pasaules kara dibina jaunu armijas pulku un ka tā sastāvā esošie 350 karavīri tiks dislocēti Gotlandes salā. Vairāk »
 
13.decembris, 20:10 Islāma valstu samits trešdien atzinis Jeruzalemi par "Palestīnas galvaspilsētu", vēsta Turcijas ziņu aģentūra "Anadolu". Vairāk »
 
13.decembris, 14:53 Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdoans trešdien aicinājis pasauli atzīt okupēto Austrumjeruzalemi par "Palestīnas galvaspilsētu". Vairāk »
 
13.decembris, 13:07 Simtiem igauņu gatavojas tieši savas valsts simtgades dienā - 2018.gada 24.februārī - autokolonnā doties uz Latviju, protestējot pret Igaunijas nodokļu politiku. Vairāk »
 
13.decembris, 7:22 ASV prezidenta Donalda Trampa lēmums pārcelt ASV vēstniecību Izraēlā no Telavivas uz Jeruzalemi radīja plašus protestus daudzās musulmaņu valstīs un izraisīja jaunu vardarbības vilni palestīniešu apdzīvotajās teritorijās. Demonstranti Gazas sektorā un Jordānas Rietumkrastā dedzina ASV karogus, dedzina salmu lelles ar Trampa foto, uzbrūk Izraēlas drošībniekiem un mirst no ievainojumiem. Vairāk »
 
13.decembris, 1:00 ASV valsts sekretārs Rekss Tilersons otrdien nodēvējis Krievijas jaukšanos pagājušā gada ASV prezidenta vēlēšanās par "hibrīdo karadarbību". Vairāk »
 
12.decembris, 22:50 Pret atkārtotu iesaistīšanos kancleres Angelas Merkeles vadītā koalīcijā skeptiski noskaņotie Vācijas sociāldemokrāti (SPD) tā vietā apsver iespēju par tā dēvēto sadarbības vienošanos, kuras ietvaros tiktu noslēgta minimālā vienošanās par svarīgākajiem jautājumiem, pārējos atstājot atvērtus brīvām debatēm. Vairāk »
 
12.decembris, 21:42 Eiropadomes prezidents Donalds Tusks otrdien atzinis, ka obligātās patvēruma meklētāju sadales kvotas izraisa nesaskaņas un ir neefektīvas. Vairāk »
 
12.decembris, 15:21 NATO ģenerālsekretāra amatā alianses dalībvalstis otrdien atkārtoti iecēlušas Jensu Stoltenbergu, kurš šajā krēslā atradīsies līdz 2020.gadam. Vairāk »
 
12.decembris, 9:35 Eiropas Savienība (ES) pirmdien pēc Krievijas paziņojuma par tās Sīrijas kontingenta lielākās daļas atvilkšanu brīdināja, ka Sīrijā karš turpinās un tur joprojām notiek uzbrukumi mierīgajiem iedzīvotājiem. Vairāk »
 
12.decembris, 8:30 Nepretenciozā bildīte, kas svētdien izklejojās pa sociālajiem tīkliem, varēja arī iztikt bez tiem simtiem komentāru, kas tai sekoja, jo viss tāpat bija skaidrs bez vārdiem. «Virsū neko nelikt!» – ar šādu tekstu apdrukātas A4 formāta lapas bija savietotas uz baltā flīģeļa, kas mēmi kluknēja atjaunotās VEF kultūras pils vestibilā, kur Saskaņas kongresa delegāti dzēra svarīgā foruma kafiju. Vairāk »
 
11.decembris, 16:15 Krievijas tiesa atzinusi Igaunijas uzņēmēju Raivo Susi par vainīgu spiegošanā un piespriedusi viņam 12 gadu ieslodzījumu stingra režīma cietumā, pirmdien ziņo aģentūra "Interfax". Vairāk »
 
11.decembris, 13:52 Krievijas prezidents Vladimirs Putins pirmdien ieradies Krievijas gaisa spēku Hmeimimas aviobāzē Sīrijā un devis pavēli izvest no Sīrijas lielāko daļu Krievijas karaspēka kontingenta. Vairāk »
 
10.decembris, 23:15 Francijas prezidents Emanuels Makrons svētdien mudināja Izraēlas premjerministru Benjaminu Netanjahu izrādīt drosmi attiecībās ar palestīniešiem, lai vairotu labo gribu un sekmētu miera procesa atdzīvināšanu. Vairāk »
 
 
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers