Pasaulē: Baltais nams: Tramps aicina Krieviju atbildēt par dubultaģenta indēšanu 8 komentāri
 
Pasaulē

Baltais nams: Tramps aicina Krieviju atbildēt par dubultaģenta indēšanu

 
AP / Scanpix

ASV prezidents Donalds Tramps otrdien aicināja Krieviju sniegt skaidras atbildes par 4.martā Solsberi notikušo uzbrukumu ar nervus paralizējošu vielu bijušajam Krievijas dubultaģentam Sergejam Skripaļam.

Trampam bijusi telefonsaruna ar Lielbritānijas premjerministri Terēzu Meju, kurā viņš izteica Vašingtonas solidaritāti ar Londonu.

"Prezidents Tramps piekrita premjerministrei Mejai, ka Krievijas valdībai ir jāsniedz skaidras atbildes, kā Krievijā izstrādāts ķīmiskais ierocis ticis izmantots Apvienotajā Karalistē," teikts Baltā nama paziņojumā. "Abi līderi bija vienisprātis par seku nepieciešamību tiem, kas izmanto šos šausmīgos ieročus, rupji pārkāpjot starptautiskās normas."

Meja pirmdien atzina, ka par Skripaļa un viņa meitas saindēšanu "ļoti iespējams" ir atbildīga Krievija.

Pēc Mejas teiktā, Skripaļs un viņa meita saindēti ar Krievijā izstrādātu militāras kategorijas nervus paralizējošu vielu.

Meja devusi Krievijai laiku līdz otrdienas vakaram izskaidrot viņu saindēšanu. Premjere paziņoja, ka Lielbritānija izskatīs Maskavas atbildi, pirms lemt, kā rīkoties tālāk, "taču, ja nebūs ticamas atbildes, mēs uzskatīsim, ka šī rīcība ir pielīdzināma nelikumīgai spēka pielietošanai no Krievijas valsts puses pret Apvienoto Karalisti".

Skripaļs, kurš Krievijā 2006.gadā tika notiesāts par spiegošanu britu labā un vēlāk apmainīts, un viņa meita Jūlija 4.martā bez samaņas tika atrasti uz parka soliņa Solsberi. Viņi joprojām atrodas kritiskā stāvoklī slimnīcā.

Komentāri [8]
#
Suteners 14.marts 2018 8:45 atbildēt
malacis fermas Raimond. Skatos esi labojies un kārtīgi melo mūsu Vadoņa Putina labā ! Par to drīkstēsi visu nedēļu nevilkt stringus, garās zeķes un nerakstīt kā Adele, Klaudija vai Mirga !
 
#
Pazvani raimond 13.marts 2018 23:12 atbildēt
Pazvani Džīnai Haspelai. Lūk viņas telefona numurs +7 495 697-03-49
Kārtīgs, neaizmirstams randiņš garantēts!
Varbūt pat tev biļeti nopirks, ja labi uzvedīsies un uztaisīsi savām spalvām epilāciju. Papriekšu epilāciju, un tad zvani, labi!
 
#
Atgādinājums » Pazvani raimond 13.marts 2018 23:17 atbildēt
Vai tu jau uztaisīji epilāciju?
 
#
Raimonds 13.marts 2018 22:19 atbildēt
Un es pat neizslēdzu, ka Tramps personīgi bija informēts par nodomu nogalināt Skripaļu ...
 
#
Raimondam » Raimonds 13.marts 2018 23:16 atbildēt
Es pat arī neizslēdzu, ka tas bija grafists. Pēc tāda krievu rupekļa izskatās, vai vecais interneta smagsvar, kam 3 Tab taustiņi uz klaviatūras?
 
#
grafists. » Raimondam 14.marts 2018 0:08 atbildēt
Ух ты, даже так! Экий я грозный! А ты всё воруешь чужие ники, сука, не надоело? Смотри, у меня руки длинные, оказывается, я вон как могу, ходите теперь в противогазе всегда!
 
#
Raimonds 13.marts 2018 22:17 atbildēt
Ļori izskatās, ka tas ir ASV specdienestu roku darbs. Lai diskreditētu Putinu nedēļu pirms vēlēšanām ...
 
#
Raimonds » Raimonds 13.marts 2018 23:14 atbildēt
Nu ļoti izskatās, tikai vienīgi ko darīt ar to nelabo smaku, kas nāk no putina biksēm un to brūno pleķi šēzamvietā?
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers