Pasaulē: ASV prezidents Tramps tiksies ar Ziemeļkorejas līderi Čenunu 4 komentāri
 
Pasaulē

ASV prezidents Tramps tiksies ar Ziemeļkorejas līderi Čenunu

 
AFP / Scanpix

Ziemeļkorejas vadonis Kim Čenuns un ASV prezidents Donalds Tramps līdz maijam tiksies, lai nodrošinātu vienošanos par kodolieroču aizvākšanu no Korejas pussalas, piektdien paziņoja augsta ranga Dienvidkorejas amatpersona pēc sarunām Baltajā namā.

"Es pateicu prezidentam Trampam, ka Ziemeļkorejas līderis Kims Čenuns mūsu tikšanās laikā sacījis, ka viņš ir orientējies uz denuklearizāciju," teica Dienvidkorejas prezidenta padomnieks nacionālās drošības jautājumos Čons Ijjons pēc atgriešanās no Phenjanas apmeklējuma.

"Kims apsolīja, ka Ziemeļkoreja atturēsies no turpmākiem kodolieroču vai raķešu izmēģinājumiem," Čons sacīja reportieriem pie Baltā nama.

Kims, tiekoties ar Dienvidkorejas pārstāvjiem, arī "paziņojis, ka ar nepacietību gribētu sarīkot sarunas, turklāt iespējami ātrāk", sacīja Dienvidkorejas prezidenta padomnieks.

"Prezidents Tramps atzinīgi novērtēja šo brīfingu un sacīja, ka viņš līdz maijam tiksies ar Kimu Čenunu, lai panāktu pastāvīgu denuklearizāciju," teica Čons.

Komentāri [4]
#
nevienosies 9.marts 2018 11:51 atbildēt
ASV ticēt nevar ,vai tad Kims būs tik naivs.
 
#
subjektīvi 9.marts 2018 10:58 atbildēt
Man liekas, ka Tramps ar Putinu augstākajā mērogā vispār nav ticies, ja neskata dažas saskriešanās un telefona sarunas.Pat Kimam tiek izrādīts lielāks gods.
 
#
Majors 9.marts 2018 8:48 atbildēt
Kims droši vien prasīs aizvākt visus ASV militāros objektus no Korejas pussalas (loģiski!) apmaiņā pret atteikšanos no kodolieročiem un raķetēm. Sagaidāms, ka ASV nekādi negribēs atteikties no pretraķešu kompleksa, tāpēc rezultāta nebūs.
 
#
ģenerālis » Majors 9.marts 2018 9:02 atbildēt
rezultātu nebūs ,jo kims nav atteicies no nodoma uzvarēt to ameriku.
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers