Pasaulē: Maskava varēs jebkuru ārvalstu mediju pasludināt par "ārzemju aģentu" 5 komentāri
 
Pasaulē

Maskava varēs jebkuru ārvalstu mediju pasludināt par "ārzemju aģentu"

 
Scanpix

Saskaņā ar likuma grozījumiem, kurus Krievijas parlaments gatavojas pieņemt trešdien, Maskava varēs jebkuru ārvalstu mediju pasludināt par "ārzemju aģentu", paziņojis Valsts domes spīkera vietnieks Pjotrs Tolstojs.

Tādējādi Krievija reaģējusi uz ASV spiedienu Kremļa raidorganizācijai RT reģistrēties kā ārvalstu aģentam.

Ja Valsts dome trešdien apstiprinās ierosinātos grozījumus mediju likumā, tie varētu stāties spēkā jau nākamnedēļ.

Jaunais likums "sniedz atbilstošajām valdības institūcijām iespēju klasificēt medijus, kas saņem finansējumu no aizrobežas, kā ārvalstu aģentus," norādīja Tolstojs.

Domājams, ka šo "ārvalstu aģentu" sarakstu uzturēs Tieslietu ministrija, kas jau tagad veido to nevalstisko organizāciju sarakstu, kas pasludinātas par "ārvalstu aģentiem".

Scanpix

Uz jautājumu, kuri mediji konkrēti varētu tikt atzīti par "ārvalstu aģentiem", Tolstojs atbildēja, ka "tie ir mediji, kas saņem naudu no ārvalstu valdībām, neatkarīgi no to īpašnieku struktūras".

Tajā pašā laikā saskaņā ar aģentūras TASS sniegto informāciju par "ārvalstu aģentiem" var tikt atzīti jebkuri mediji, kurus finansē "starptautiskās vai ārvalstu organizācijas" vai arī ārvalstnieki.

Tolstojs norādīja, ka "ārvalstu aģentu" sarakstā iekļautie mediji tiks pakļauti tādiem pašiem noteikumiem kā nevalstiskās organizācijas, kas iekļautas šādā sarakstā, pamatojoties uz 2012.gadā pieņemto likumu.

Šādiem medijiem būs jāsniedz "atbilstošas atskaites un, visticamāk, jāmarķē savi produkti," piebilda parlamenta apakšpalātas vicespīkers.

Daudzas nevalstiskās organizācijas, kas tikušas pakļautas 2012.gada likuma normām, bijušas spiestas pārtraukt savu darbību.

Komentāri [5]
#
mācieties, utes volstrītas, tad šādi tādi panākumi neizpaliks:) 14.novembris 2017 20:36 atbildēt
sen jau vajadzēja, citādi tā pentagopotas-volstrītas pirdeļu "propa" ir neizturami trula...piemēram ķīniesi bloomberg news(domāts - bļumberga melīgo mēslubodi) izspēra laukā jau ap 2005. gadu kad tie savas smirdīgās mutes(kurās šiem lopiem ņujorkas zobu caurumos sakrājusies veca "sēkla" ) uzdrošinājās atvērt pret tādu godājamu cilvēku kā Si Dzinpins.
 
#
VAU 14.novembris 2017 19:28 atbildēt
inglišu feja-meija šakusi ārdīties,visur spokojas KRIEVIJA.Šai draud inglišu tautas pičments.Kā tikai janki un tommi švak,tā uzreiz "rēgojas" Krievu Medvedjs.Pilnīgi šaurpieri,ārprāc?!
 
#
Klementīne 14.novembris 2017 19:17 atbildēt
Nu, tik daudz zemisku melu un nelietību, kā izplata tie pa šitie jeņķi un briti vairs nav paciešams. Kā melo, kurina naidu, nesaskaņas un karu, ngrauj Starptautisko Olimpisko kustību tas pats britu BBC, jeņķu CNN, Fox, milzums citu. Pēc vēl gluži svaigajiem neiedomājamajiem meliem par Irāku un tiem sekojoša miljona irākiešu noslepkavoto, pēc terora pret Lībijas tautu, Sīriju, Kubu, Venecuēlu, Koreju, pret visu pārējo cilvēci. Cik tad ilgi Dievu to kungu zaimosi. Viņš tak visu redz. Un droši vien tam pašam Putinam ir devis norādījumu - pēc Hitlera neitralizēsanas ir pienākusi kārta šodienas absolūtajam ļaunuma. Enough is enough.
 
#
VAU 14.novembris 2017 18:34 atbildēt
jankisi iesāka nu strēbs "karsto",zem laktas tiks arī tēvoča sema vasaļi--KO SĒSI TO PATS ARĪ PĻAUSI.KRIEVIJA vairs nav un nebūs dzērāja borjkas izsmiekls,kā Klintons jautri smējās un sita plaukstas par šī klaunādēm!
 
#
/ » VAU 14.novembris 2017 19:32 atbildēt
100%
 
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers