Pasaulē: Mejai šķiet, ka Krievija ''apdraud starptautisko kārtību'' 13 komentāri
 
Pasaulē

Mejai šķiet, ka Krievija ''apdraud starptautisko kārtību''

 
Mikhail Metzel/TASS/SCANPIX

Krievijai neizdosies sēt nesaskaņas Rietumvalstu vidū, pirmdien paziņojusi Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja.

Banketā Londonā viņa norādīja, ka Krievija cenšas "informāciju padarīt par ieroci", kas "apdraud starptautisko kārtību".

Maskava "izmanto valsts vadītās mediju organizācijas, lai veidotu viltus stāstus un manipulētus attēlus, cenšoties sēt nesaskaņas Rietumos un graut mūsu institūcijas", sacīja Meja.

Premjerministre uzsvēra, ka Krievija par zemu ir novērtējusi Rietumu demokrātiju izturību.

Meja pavēstīja, ka viņas vadītā valsts turpinās prettoties Krievijas aktivitātēm ar Lielbritānijas alianšu palīdzību, vienlaicīgi cenšoties panākt reformas NATO.

Meja arī solīja stiprināt kiberdrošību un padarīt stingrākus finanšu darījumu noteikumus, lai apturētu "korupcijas peļņu", kas nāk no Krievijas.

Viņa tomēr arī aicināja uz dialogu ar Maskavu un apliecināja, ka Lielbritānijas ārlietu ministrs Boriss Džonsons tuvākajos mēnešos apmeklēs Krieviju.

Komentāri [13]
#
lasu 14.novembris 2017 11:51 atbildēt
Meklējot punktus kur varētu ieriebt ASV , Krievija no 20.11.17. pārtrauc raķešu dzinēju RD-180/181,eksportu uz ASV. NASA zaudējumi būšot 20 miljoni $ katrā startā ,jo krievu dzinēja celtspējas impulss ,vienkāršoti sakot, ceļ 2 tonnas vairāk un ir aizsargāts ar 3 patentiem. ASV joprojām neesot izstrādājusi līdzvērtīgu sadegšanas kameru, kur šī 380 mm diametra kamera veidojot specifisku vidi ,kas iztur milzīgo karstumu ,kas rodas sadegot 600 kg degvielas sekundē !!!
 
#
lasu 14.novembris 2017 11:36 atbildēt
Šī brīža kašķis ir tieši Meijas norādītajā lauciņā .Proti abas puses noņemas ar likuma izstrādi , kas krievu avotus ASV ,un ASV avotus Krievijā definē kā "ārzemju aģentus " . Tātad spiegotāji un dezinformātori pilnā apjomā. Tomēr attiecību graujošais elements un Krievijā paniku raisošais jautājums ir 2.februārī iespējamā krievu miljardieru ofšoros ieguldīto līdzekļu konfiskācija. Jeņķiem pie finanšu ministrijas ir birojs OFAC - Offise of Foreign Assets Control . Tad lūk šie ir tie kas kontrolē finanšu plūsmas visā pasaulē un būs tie kas pieteiks konfiskāciju.Briti savukārt no 1,janvāra iedarbinās "kriminālo finanšu" likumu un sadarbosies ar OFAC resursu konfiskācijā Londonā ! Un viss pirms vēlēšanām Maskavā marta vidū !!!
 
#
crusader 14.novembris 2017 11:33 atbildēt
un pareizi viņai šķiet, Krievija IR šķērslis žīdu-masonu NWO (new world order) izplatīšanai pār visu pasauli. Paldies Dievam ka tā!
 
#
Tāds viegls weekend(a) smīniņš uzraujas... 14.novembris 2017 11:26 atbildēt
... un kas tā par (ne)kārtību kuru regulēt atļauts tikai rietumu hegemonija!?
 
#
_________ 14.novembris 2017 10:39 atbildēt
krievija kā mazs intrigants mēģina sanaidot savā starpā dažādas nopietnas valstis, izplatot par tām melus, baumas un dezinformāciju.
militāri un ekonomiski krievija ir tik vāja un atpalikusi valsts, ka ne tuvu nestāv ietekmīgākajām pasaules valstīm.
tas ir visiem zināms fakts un tāpēc neviens nopietni krievijas ziņas neuztver
 
Skatīt visus 13 komentārus >
Pievienot komentāru
Vārds *
Komentārs *
 
Custom creative templates for DoubleClick for Publishers